Yiyecek & İçecek

X
Filtre
Filtre
 • Yiyecek & İçecek
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Yiyecek & İçecek
Temizle
  • Yiyecek & İçecek
  • Kenya AA Kahvesi - Özel Seri
   %12 İndirim!
   69,90 TL
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Lady Grey Tea - İngiltere
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   (1)
   Hızlı Teslimat
   Yüksek Talep
  • Moroccan Mint Tea - Fas
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Hızlı Teslimat
  • Geleneksel - Mithra Türk Kahvesi
   %11 İndirim!
   149,90 TL
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Okkalı - Mithra Türk Kahvesi
   %11 İndirim!
   149,90 TL
   (1)
   Hızlı Teslimat
  • Godiva Sütlü Çikolatalı Napoliten Cello Naps
   %10 İndirim!
   179,90 TL
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Patiswiss Dark Chocolate Orange Slice
   139,90 TL
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Patiswiss Freeze Dried Strawberry Dark Chocolate Dragee
   139,90 TL
   Çok Satan
  • Patiswiss Freeze Dried Strawberry Milk Chocolate Dragee
   139,90 TL
   Favori
   Hızlı Teslimat
  • CHOCCOM El Yapımı Patlayan Şekerli Sütlü Çikolata
   %15 İndirim!
   159,90 TL
   Yüksek Talep
  • CHOCCOM El Yapımı Çilek & Muz & Mısır Gevreği Sütlü Çikolata
   %15 İndirim!
   159,90 TL
  • CHOCCOM El Yapımı Türk Kahvesi & Fındık Beyaz Çikolata
   %15 İndirim!
   159,90 TL
   Favori
  • CHOCCOM El Yapımı Oreo & Kakao Nib Karamel Çikolata
   %15 İndirim!
   159,90 TL
  • CHOCCOM El Yapımı Zencefil & Tarçın & Buğday Patlağı Sütlü Çikolata
   %15 İndirim!
   159,90 TL
  • Coschocolate Beyaz Kalpli Çikolata
   59,90 TL
  • Coschocolate Kalpli Sütlü Fıstıklı Çikolata
   59,90 TL
   Çok Satan
  • Coschocolate - Mini Box Çakıl Taşı Draje
   109,90 TL
   Favori
  • Coschocolate - Cocoes Box Hindistan Cevizi Draje
   119,90 TL
   Hızlı Teslimat
  • Coschocolate - Coffea Box Kahveli Draje
   119,90 TL
   Yüksek Talep
  • Coschocolate – Corylus Box Fındıklı Draje
   159,90 TL
   Çok Satan
  • Coschocolate - Dea Box Kakao Kaplı Draje
   139,90 TL
   Hızlı Teslimat
  • Coschocolate - Almendra Box Bademli Draje
   159,90 TL
  • Coschocolate - Fructus Truff
   199,90 TL
   Hızlı Teslimat
  • Coschocolate - Ecuador Truff
   199,90 TL
   Yüksek Talep

  En Lezzetli Yiyecek & İçecek Seçenekleriyle Hediyenizi Zenginleştirin!

  Yöresel çay ve kahve çeşitleriyle, hediyelik çikolatalarla ve sağlıklı atıştırmalıklar hediyelerinizi zengileştirebilirsiniz. Özenle seçilen yiyecek ve içecek çeşitleri arasından sevdiklerinizin damak tadına hitap eden en lezzetli detaylar Muhiku’da!

  Muhiku hediye dünyasında attığı yenilikçi adımlarla modern ve şık hediyeler tasarlıyor. Hazırladığı hediye kutularında kullanışlı ürünlerle yer veriyor. Bu ürünler sevdiklerinize sıra dışı bir hediye deneyimi yaşatmanıza yardımcı oluyor.

  Alışılagelmiş hediye kalıplarının dışına çıkan Muhiku, hediye kutularını tasarlarken yiyecek ve içecek kategorisinde yer alan ürünlere de yer veriyor. Bu ürünler lezzetlerinin yanı sıra şık ambalajlarıyla ve kutularıyla da dikkat çekiyorlar.

  Hediye kutularında şık ve lezzetli bir hava yaratan yiyecek ve içecek ürünleri sevdiklerinize en özel anlarda en tatlı sürprizi yapmanıza yardımcı oluyor. Muhiku’nun yiyecek ve içecek kategorisinde yer alan ürünler ise şu şekilde:

  Egzotik Çay ve Kahve Çeşitleri

  Dünyanın farklı köşelerinden seçilen egzotik çay ve kahve çeşitleri Muhiku’da! Sevdikleriniz için hazırladığınız tüm hediyelere farklı bir hava katacak çay ve kahve çeşitleri mis gibi aromalarıyla da sevdiklerinizi büyüleyecek.

  Dünya Kahveleri

  Muhiku yiyecek ve içecek kategorisinde, kahve kuşağında bulunan ve en kaliteli Arabica çekirdeklerin yetiştiği ülkelerin kahve çeşitlerine yer veriyor. Dünya kahveleri farklı notaları ve tat profilleriyle kahveseverleri eşsiz lezzetlerle buluşturuyor.

  Peki, Muhiku’nun dünya kahveleri arasında hangi kahveler var? Gelin kahve çeşitlerine ve ülkelerin kahve özelliklerine şöyle kısaca bir göz atalım. Böylece siz de sevdikleriniz için en özel lezzeti seçebilirsiniz.

  Kolombiya Kahvesi

  Dünyanın en kaliteli kahveleri arasında yer alan Kolombiya kahvesi, yıkanarak işlenir. Bölgelere göre kahvelerin yetişme yükseklikleri değişir. Bu kahve, 1500-1800 m yükseklikte yetişir. Aynı zamanda Arabica çekirdeklerden elde edilmiştir.

  Filtre kahve şeklinde öğütülen çekirdeklerde hakim notalar bitter çikolata ve karameldir. Ayrıca kahvenin asiditesi dengeli, içimi ise yumuşaktır.

  Brezilya Kahvesi

  Dünyanın en büyük kahve üreticisi olan Brezilya, dünya kahve piyasasının büyük bir bölümünü elinde tutar. Kremamsı bir gövdeye sahip olan Brezilya kahvelerinin asiditesi ise düşüktür.

  1250-1500 m yükseklikte yetişen Brezilya kahvesinde ise sütlü çikolata ve fındık notaları hissedilir. Diğer taraftan orta asiditeli ve yumuşak içimlidir.

  El Salvador Kahvesi

  Kahve kuşağının popüler ülkelerinden biri olan El Salvador’un kahveleri de zarif ve özel bir lezzete sahip. Muhiku’daki El Salvador kahvesi de kakao ve çiçek notalarıyla kahveseverlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Ayrıca dengeli asiditesi ve yoğun aromasıyla da dikkat çekiyor.

  Etiyopya Kahvesi

  Kahvenin doğduğu yer olarak bilinen Etiyopya’da, çiçeksi ve meyveli notaların hakim olduğu kahve çekirdekleri yetişir. Ayrıca pek çok kahvesever en çok Etiyopya çekirdeklerini beğenir.

  Muhiku’nun Etiyopya kahvesi narenciye ve karışık meyve notalarının hakim olduğu bir filtre kahve çeşididir. Dengeli asiditeye ve sertliğe sahip olan bu aroma kahve keyiflerinize lezzet katacak.

  Kenya Kahvesi

  Afrika kahvelerinin karakteristik özelliklerine sahip Kenya kahvesi, kahveseverlere asiditesiyle ve lezzetli notalarıyla eşsiz bir deneyim sunar. Muhiku’daki orta asiditeye ve dengeli sertliğe sahip Kenya kahvesinde hissedilen notalar ise; narenciye, kırmızı meyve ve üzüm şeklinde.

  Burundi Kahvesi

  Kakao, çiçek ve tütsü notalarının hakim olduğu Burundi kahvesi; düşük asitesi ve yoğun aromasıyla siz kahveseverlere güne başka bir aromayla “günaydın!” deme fırsatı veriyor. Damak tadınızı şaşırtacak bu lezzet molaların vazgeçilmezi olacak.

  Guatemala Kahvesi

  Diğer tüm kahveler gibi Guatemala kahvesi de bölgelere göre farklı özellikler gösterir. Fakat genel itibarıyla güçlü çekirdek yapısıyla dikkat çekiyor.

  Muhiku’daki Guatemala kahvesi ise meyve, portakal ve çiçek notalarıyla size sıra dışı bir lezzet deneyimleme şansı veriyor.

  Geleneksel Türk Kahvesi

  Türkiye, kahvenin yetişmediği fakat kendine ait bir kahve çeşidine sahip olan ender ülkelerden biri.

  Türk kahvesi; öğütme, demleme ve sunum şekliyle tüm dünyada tanınıyor. Geleneklerimizde çaydan bile daha köklü bir geçmişe sahip Türk kahvesinin modern formuna Muhiku’yla sahip olabilirsiniz.

  Dünya Çayları

  Kahve olur da çay olmaz mı? Muhiku çay tiryakisi sevdikleriniz içinde farklı ülkelerin egzotik çay çeşitlerini sizler için seçiyor. Bu sıra dışı aromalar sevdiklerinize bambaşka bir lezzet tatma fırsatı verirken onları zihnen ve bedenen de rahatlatıyor.

  Muhiku’nun dünya çayları arasında; İngiltere’nin, Fas’ın, İran’ın, Çin’in ve Güney Afrika’nın eşsiz lezzetleri bulunuyor. Her biri özenle paketlenen çaylar arasında kafein içermeyen çeşitler de mevcut.

  Lady Grey Çayı

  İngilizlerin meşhur lezzeti Lady Grey çayı; siyah çay yapraklarının bergamot ve narenciye aromalarıyla harmanlanması sonucu hazırlanır. Doğal kafein içeren hoş kokulu ve yumuşak içimli bu çay hediye kutularına çok yakışıyor.

  Moroccan Mint Çayı

  Fas’tan gelen lezzet Moroccan mint çayı, yüksek kalitedeki yeşil çay yapraklarının kuru naneyle harmanlanması sonucu hazırlanıyor. Ferahlatıcı aromasıyla Faslıların vazgeçilmezi olan bu çay, sizin ve sevdiklerinizin de vazgeçilmezi olacak.

  Hibiskus Çayı

  İran’ın meşhur Hibiskus çayı ise kafeinsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Mayhoş aromalı bu lezzetli çay sıcak ve soğuk demlenebiliyor.

  Bu yüzden yılbaşı hediyeleri arasında hibiskus çayına yer verebilirsiniz.

  Blossom Çayı

  Çin’in en popüler çaylarından biri olan blossom çayı, “çiçek açan çay” olarak da bilinir. Çaya bu ismin verilmesinin nedeni ise; sıcak su ile buluştuğu zaman ortaya çıkardığı eşsiz manzara.

  Blossom çayı hem lezzetiyle hem de görüntüsüyle sevdiklerinizi ve sizi mest edecek.

  Rooibos Çayı

  Güney Afrika’ya özgü bir lezzet olan rooibos çayı da kafeinsiz olmasıyla dikkat çeker. Ayrıca mineral ve vitamin açısından da oldukça zengindir.

  Üstelik tatlı krizlerinizi bu lezzetli çayla bastırabilirsiniz.

  Jasmine Pearls Çayı

  Çay zanaatkarları tarafından ustalıkla hazırlanan jasmine pearls çayı küçük inci tanelerini anımsatır. Her bir çay tanesi usta çaycılar tarafından incelikle yapılır. Kısacası çok özel bir çaydır.

  Yasemin tomurcuklarının yeşil çay yapraklarıyla sarılması sonucu hazırlanan jasmine çayı, yumuşak içimiyle ve rahatlatıcı etkisi sebebiyle çokça sevilir.

  Hediyelik Çikolata Çeşitleri

  Muhiku’nun hediyelik çikolata çeşitleri oldukça dikkat çekici. Çünkü çikolatalar yalnızca lezzetli değiller. Aynı zamanda oldukça şık ambalaj ve kutulara sahipler!

  Diğer taraftan Muhiku’nun çikolata çeşitliliği de oldukça fazla. El yapımı çikolata, vegan çikolata, sevgiliye özel hazırlanan kalp şeklindeki çikolatalarıyla ve daha pek çok çeşidiyle hediye kutularında fark yaratıyor.

  Siz de Muhiku’nun farklı çikolata çeşitleriyle sevdiklerinizin seçimlerine ve damak zevklerine göre özel bir seçim yapabilirsiniz. Üstelik onlar için hazırladığınız hediye kutularını kolayca özelleştirebilirsiniz.

  Sağlıklı Atıştırmalıklar

  Muhiku’nun yiyecek içecek kategorisinde dikkat çeken diğer ürünler ise sağlıklı atıştırmalıklar. Sağlıklı bir yaşam şeklini benimseyen sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklarla onlara özel bir kutu da tasarlayabilirsiniz.

  Seçtiğiniz atıştırmalıkları, çay ve kahve çeşitlerini Kendi Kutunu yap ile tek bir kutuda toplayabilirsiniz. Dilerseniz hazır hediye kutularını da seçebilirsiniz. Diğer taraftan bu kutulardan ilham alarak kendi kutunuzu tasarlayabilirsiniz.

  Muhiku’nun sağlıklı atıştırmalıkları arasında;

  • Granola,
  • Kurabiye,
  • Kurutulmuş meyve,
  • Yemiş,
  • Şeker ilavesiz lokum,
  • Glutensiz atıştırmalıklar,
  • Vegan atıştırmalıklar gibi pek çok ürün yer alıyor.

  Bu lezzetli atıştırmalıklar arasından sevdiklerinizin beslenme ve yaşam tarzına göre seçimler yapabilirsiniz. Hazırladığınız hediyeyle günün her saatinde ve her yerde istekleri doğrultusunda seçimler yapmalarına yardımcı olabilirsiniz.

  Eminiz ki onlara armağan ettiğiniz lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar çantalarında gün boyunca onlara eşlik edecekler. Dilerseniz kendiniz için de bir kutu oluşturabilir ve hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

  Muhiku’nun tüm bu ürün çeşitliliğiyle sevdikleriniz için hazırlayacağınız hediyeler çok daha özel ve farklı bir hava kazanacak. Üstelik 69 TL üzeri ücretsiz kargo ve İstanbul içi aynı gün teslimat seçeneğiyle bu ürünlere çok daha avantajlı yollarla da sahip olabilirsiniz.

  S: 🧁 Hediyelik yiyecek ve içecek seçenekleri nelerdir?
  C: Hediyelik yiyecek & içecek çeşitleri arasında; dünyanın farklı bölgelerinden seçilen çay ve kahve çeşitleri, çikolatalar ve sağlıklı atıştırmalıklar mevcut. Üstelik çikolata ve sağlıklı atıştırmalıklar arasında vegan ve glutensiz ürünler de bulunuyor. Dolayısıyla Muhiku’yla kendiniz ve sevdikleriniz için en özel seçimi yapabilirsiniz.
  S: 🍩 Yiyecek & içecek hediye etmenin avantajları nelerdir?
  C: Kullanışsız hediyeler bir köşede unutulup gitmeye mahkumdur. Yiyecek ve içecek ise bir seçim olmaktan ziyade zorunluluktur. Kısacası temel ihtiyaçtır. Dolayısıyla sevdiklerinize armağan edeceğiniz lezzetli ve şık ambalajlı yiyecek & içecek çeşitleriyle onlara eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatabilirsiniz.
  S: 🥐 Hediyelik yiyecek & içecekler nasıl seçilmelidir?
  C: Hediyelik yiyecek içecek seçerken dikkat etmeniz gereken üç önemli mevzu var. Bunlar; hediye vereceğiniz kişinin damak zevki, seçimleri ve hassasiyetleri. Örneğin; glutene karşı hassasiyeti olan birine hediye alırken glutensiz ürünlerden yana seçim yapmalısınız. Aynı şekilde vegan birine içinde hayvansal bir madde bulunan yiyecek ve içecek almamalısınız.