Yenidoğan Bebek Hediyeleri

'Yenidoğan Bebek Hediyeleri ' kategorisi için herhangi bir sonuç bulunamadı.

S: Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır?
C: Yenidoğan bebeklere hediye seçmek çok zordur çünkü aile, bebeklerinin ihtiyacı olan her şeyi zaten temin etmektedir. Bebeklere organik ipliklerle hazırlanan güvenli oyuncaklar, diş kaşıyıcı, çorap-eldiven gibi hediyeler alabilirsiniz. Fakat doğum sonrası anne/babanın da moral ve ilgiye ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Muhiku anne ve baba için de çok güzel hediye kutuları tasarlamaktadır. Böylelikle ebeveynlerin motivasyonunu yükseltebilirsiniz. Mutlu ebeveyn mutlu çocuk demektir.
S: Yenidoğan bebek için hediye tavsiyeleri nelerdir?
C: Muhiku, yeni doğan bebek hediyeleri ile olduğu gibi tüm hediyeşme ihtiyaçlarınıza uygun konsept kutular tasarlamaktadır. Bebek hediye önerileri arasında hem yeni doğan miniklere hem de ailesine uygun seçenekler bulunmaktadır. Yenidoğan bebek için aileye tebrik hediyesi olarak mutlu hissettiren hediye kutularından size uygun olanını seçebilir, dilerseniz kendi yeni doğan hediye kutunuzu tasarlayabilirsiniz.
S: Hastaneye doğum hediyesi ne götürülür?
C: Hastahaneye doğum hediyesi olarak anne ve baba için mineral bakımından zengin, kafein içermeyen rooibos çayı gibi lezzetli ve sağlıklı çaylar içeren Dünya Çayları Kutusu'nu tercih edebilirsiniz. Muhiku'da yer alan tüm hediye kutularını istediğiniz gibi zenginleştirebilir; isterseniz seçtiğiniz ürünlerle özel ve kişisel bir kutu hazırlayabilirsiniz.
S: Bebek görme hediyesi ne alınır?
C: Bebek doğumunda ne hediye alınır sorusuna çoğumuz kolaylıkla yanıt veremesek de aslında en uygunu bebeğin bu dönemde en çok kullanacağı önlük, eldiven, çorap, zıbın gibi tekstil ürünü ihtiyacını gidermektir. Bebeklere alınabilecek hediyeler konusunda emin olamıyorsanız rotayı ebeveynlere çevirerek onları mutlu edecek ve rahatlatacak seçimler yapabilirsiniz.
S: Yeni doğan erkek bebeğe ne hediye alınır?
C: Yeni doğan çocuğa hediye alırken ebeveynlerine konuyu danışarak bir eksiklik olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer akla ilk gelen mavi renk hoşunuza gitmiyorsa sarı, yeşil ve gri tonlarda tulumlar, örtüler, patikler tercih edebilirsiniz. Yeni doğan erkek bebek hediyeleri arasında en çok satılan ürünlerden biri de el ve ayak izi hamurlarıdır.