Bakım Aksesuarları

 • Vişne Clutch Makyaj Çantası
  %13 İndirim!
  Original price was: 195,00 TL.Current price is: 169,90 TL.
 • Zebra Desenli Clutch Makyaj Çantası
  %13 İndirim!
  Original price was: 195,00 TL.Current price is: 169,90 TL.
 • Zambak Desenli Clutch Makyaj Çantası
  %13 İndirim!
  Original price was: 195,00 TL.Current price is: 169,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Kahve Deri Makyaj Çantası
  %23 İndirim!
  Original price was: 429,90 TL.Current price is: 329,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Taba Deri Makyaj Çantası
  %23 İndirim!
  Original price was: 429,90 TL.Current price is: 329,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Sarı Deri Makyaj Çantası
  %23 İndirim!
  Original price was: 429,90 TL.Current price is: 329,90 TL.
  Tükendi
 • Etnik Desenli Clutch Makyaj Çantası
  %23 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 84,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Vizon Deri Makyaj Çantası
  %23 İndirim!
  Original price was: 429,90 TL.Current price is: 329,90 TL.
  Tükendi
 • Etnik Desenli Makyaj Çantası
  %10 İndirim!
  Original price was: 99,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Beyaz Havlu Saç Bandı
  29,00 TL
  Tükendi
 • Gri Havlu Saç Bandı
  29,00 TL
  Tükendi
 • Lacivert - Saten Göz Bandı
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Pembe Büzgülü Makyaj Çantası
  %8 İndirim!
  Original price was: 54,00 TL.Current price is: 49,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Bordo Deri Makyaj Çantası
  %23 İndirim!
  Original price was: 429,90 TL.Current price is: 329,90 TL.
  Tükendi
 • Mini Ahşap Tarak
  %19 İndirim!
  Original price was: 49,00 TL.Current price is: 39,90 TL.
  Tükendi
 • Bej - Saten Göz Bandı
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Koyu Yeşil - Saten Göz Bandı
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Ahşap Tarak
  %7 İndirim!
  Original price was: 32,00 TL.Current price is: 29,90 TL.
  Tükendi
 • Vose Vücut Fırçası - Begonia
  %17 İndirim!
  Original price was: 180,00 TL.Current price is: 149,90 TL.
  Tükendi
 • Papatya Desenli Clutch Makyaj Çantası
  %13 İndirim!
  Original price was: 195,00 TL.Current price is: 169,90 TL.
  Tükendi
 • Pembe – Saten Göz Bandı
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi

Sevdiklerimize veya kendimize küçük bir sürpriz yaparken değerlendirebileceğimiz bakım aksesuarları Muhiku’nun doğal ürünleri arasında yer alıyor. Biliyoruz ki cildimiz bize verilen en güzel hediyedir. Bu hediyeye bakım aksesuarları ile daha özel bir hale getirebiliriz.  Çünkü bakım aksesuarları cildimizi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 

Farklı kategoriler ile ihitiyaçlarınıza yönelik pek çok ürün alternatifine yer veren Muhiku, bakım aksesuarlarıyla da beklentilerinizi karşılıyor. Muhiku’da yer alan ürünler kalite ve içerik anlamında bir üründe aradığınız tüm özellikleri size sunmaktadır. Çünkü burada tüm ürünler ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazırlanmıştır. 

Muhiku ile sevdiğiniz bir kişiye hediye kutusu hazırlayabilir hatta kutunun içeriğinin güzellik ve bakım aksesuarları ile doldurabilirsiniz. Ayrıca kendi kutunuzu tasarlayabileceğiniz gibi sizler için düşünülmüş özel, hazır  hediye kutularını da tercih edebilirsiniz.

Bakım Aksesuarları Nelerdir?

Bakım aksesuarları vücudunuza gerekli önem ve özeni gösterebileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Vücut, saç, yüz gibi bölgelerde değerlendirebileceğiniz bakım aksesuarları ile yenilenmiş bir cilde kavuşabilirsiniz. Hatta bu ürünleri sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. 

Peki bakım aksesuarları nelerdir, bu ürünler arasında neler vardır? Esasında neler yok ki dememiz daha doğru olacaktır. Çünkü vücudun farklı bölgeleri için kullanabileceğiniz birçok ürün çeşitliliğine sahipsiniz. Yüz, saç ve vücudun farklı bölgelerinde değerlendirebileceğiniz ürünleri hem muhafaza edebileceğiniz hem de bu bölgelere daha kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz bakım aksesuarlarımız taze bir cilde sahip olmanıza dolaylı yoldan etki edecekler.

Bakım Aksesuarları Hediye Fikirleri

 • Bakım ürünlerinden oluşan özel bir hediye kutusu
 • Yüz bakım fırçası
 • Vücut lifi
 • Tarak
 • Vücut bakım fırçası
 • Özenle hazırlanmış güzellik ve bakım hediye kutuları

Hazır hediye kutularının yanı sıra kendi kutunu yap ile sevdiklerinize keyif dolu bir bakım kutusu hediye edebilirsiniz. Bu hizmet sayesinde günlük hayatta kolaylıkla kullanacakları ürünlerden oluşan bir hediye kutusunu kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Bakım aksesuarları nelerdir, bakım aksesuar hediye kutusuna ne ekleyebilirim diye düşünmenize gerek yok! Çünkü Muhiku tüm detayları sizin için düşünüp, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz hediye kutuları tasarlıyor.  

Muhiku’nun bakım aksesuarları arasında;

Ahşap Tarak

Bakım aksesuarları arasında değerlendirebileceğiniz ürünler arasında ahşap taraklar yer almaktadır. Muhiku’dan satın alacağınız ahşap tarak ile saçınızın daha çabuk uzamasına yardımcı olacaksınız! Karbonlu bir yapıya sahip olan ahşap tarak saçlarınızı yıpratmadan daha rahat taramanızı sağlıyor. Kısacası ahşap tarak ile saç bakımınızı kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ahşap tarak; 

 • 13 cm uzunlukta ve 5 cm genişliğe sahiptir. 
 • Saç bakımına yardımcı olan bu tarak elektriklenmeyi önler.
 • Ahşap tarak ile taranan saçlarınız daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Ayrıca ahşap tarakları standart boyda tercih edebileceğiniz gibi mini boyda da tercih edebilirsiniz.  Mini ahşap tarağımız  10 cm uzunluğa 3 cm genişliğe sahiptir. 

Ahşap tarağı, güzellik ve bakım ürünleri arasında tercih edebileceğiniz hediye kutusuna da ekleyebilirsiniz. Sevdikleriniz ya da kendiniz  için yaptığınız güzellik kutusu ile gündelik rutinleri en özel hale getirebilirsiniz! 

Vücut Fırçası

Bakım aksesuarlarının en ilgi çeken ürünlerinden biri olan vücut fırçası %100 doğal ve at kılından üretilmiştir. Eğer sevdiğiniz kişilere doğal ürünlerden oluşan bir bakım kutusu hazırlamak istiyorsanız hediye kutunuza mutlaka bu ürünü eklemesiniz! Doğal ahşap tabanı ile organik ürünler arasında yer alan bu ürün, selülit görünümünü azaltarak daha sıkı bir görünüme kavuşmanıza destek olur hatta mikro dolaşımı artırır. 

Muhiku ile sahip olabileceğiniz vücut fırçası;

 • Detoks etkisi yaratarak vücudumuzdaki zararlı toksinlerin azalmasını destekler.
 • Vücutta istenmeyen görüntülerden biri olan kol ve bacak batık kıllarının çıkmasını sağlar.
 • Ayrıca kuru fırçalama yöntemi ile  ölü cildinizin pul pul dökülmesini sağlar böylece daha pürüsüz bir cilde sahip olursunuz.

Eğer ciltle ilgili sorunlar yaşıyorsanız vücut fırçası yardımı ile daha sorunsuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yarattığı etki ile taze ve ferah bir cilde sahip olmanıza sağlayacak bu ürün %100 doğal üretilmiştir.

Yeşim Taşı Roller

Biliyoruz ki herkes parlak ve taze bir cilde sahip olmak ister. Cildin parlak bir görüne kavuşmasına destek olmak için yeşim taşı roller bakım aksesuarını tercih edebilirsiniz. Pek çok faydası ile en çok tercih edilen bakım ürünleri arasında yer alan bu ürün cildinizin hoş bir görünüme kavuşmasını sağlar. 

13 x 5 cm ölçüsü ile üretilen yeşim taşı roller;

 • Göz altında ve elmacık kemiklerinden bulunan fazla yağların atılmasını sağlar.
 • Yaydığı etki ile ciltte kan akışını hızlandırır. Böylece daha canlı bir görünüme kavuşursunuz. 
 • Göz çevresine uyguladığınız masaj sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesini yardımcı olur. 

Cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşması için tercih edilen bu ürünü ilk olarak kullandığınız kremlerden sonra tercih etmelisiniz. Ayrıca yeşim taşı soğuk uygulandığında göz altı morluklarının azalmasına ve kılcal damarların küçülmesine yardımcı olur.

Beyaz ve yeşil olarak iki farklı renkte beğeninize sunulan yeşim taşı rollera Muhiku’nun bakım aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz. 

Yüz Bakım Fırçası

Temiz bir cilt için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alan yüz bakım fırçası %100 doğal at kılı ile üretilmiştir. Ergonomik ahşap taban ile üretilen bu ürün bakım ritüelinizin  vazgeçilmez ürünleri arasında yer alacak! Çünkü yüz bakım fırçası yüzde canlı bir görünüme kavuşmak için tercih edilebilecek etkili bir bakım aracıdır.

Muhiku’dan satın aldığınız yüz bakım fırçası %100 pamuk bez kesesi ile gönderilmektedir. Sabahları uyandıktan sonra yüzünüzü uygulayacağınız bu ürün sayesinde ferah bir cilde kavuşacaksınız. Fakat ürünü nazik bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylece cildinizin tahriş olmasını engellersiniz. 

Vücut Lifi

Doğal ürünlere önem veren Muhiku vücut sağlığınız için orijinal ürünlere yer veriyor. Sağlıklı bir cilde sahip olmanız için kullanabileceğiniz vücut lifi, ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Böylece daha sağlıklı bir cilde kavuşuyorsunuz! 

Vücut lifi, cildinizde istenmeyen batık görünümünü minimum seviyede azaltarak pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. 

%100 doğal lif kabağından üretilen vücut lifi, cildinizde peeling etkisi yaratır. Böylece cildinizin temizlenmesine yardımcı olur. Doğal dokusu sayesinde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz vücut lifi cildinizde masaj etkisi yaratacak! 

Kısacası tercih ettiğiniz bu ürün ile cildinize gereken özeni gösterebilirsiniz. Bakım ve güzellik ürünleri arasında yer alan vücut lifine Muhiku ile ulaşabilir, kendinize veya sevdiğiniz kişiye özel bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. 

Bakım Aksesuarlarını Muhiku ile Keşfedin!

Eşiniz, dostunuz, kendiniz ya da sevdiğiniz herhangi biri için tercih edeceğiniz bakım aksesuarlarını Muhiku ile keşfedebilirsiniz!  Bakım aksesuarları kategorisinde yer alan her ürün %100 doğal özelliği ile dikkat çekiyor. Hatta ürünlerin birçoğunda hayvansal  madde bulunmuyor.

Cildinizi ve kendinizi şımartacağınız zengin ürün çeşitliliği, doğallıktan ödün vermeyen özellikleri ile kalbinizi fethedecek! Daha pürüzsüz ve taze bir cilde sahip olmanız için tercih edeceğiniz ürünleri sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Muhiku, güzellik ve bakım ürünlerinden oluşan pek çok hediye kutu örneği ile sevdiklerinize özel bir hediye vermenize aracı oluyor. İster kendiniz için isterseniz de bir yakınınız için tercih edebileceğiniz bu ürünlerin içeriğini diğer kategorilerde yer alan ürünlerle zenginleştirebilirsiniz. Özellikle kadına hediye alırken bu ürünlere hediye setinin içinde yer vermenizi tavsiye ederiz. Örneğin; bakım aksesuarlarının yanına yine güzellik ürünleri arasında yer alan ve doğal yapısı ile ön plana çıkan el yapımı sabun veya el kremi ekleyebilirsiniz.

S: 💄 Bakım aksesuarları nedir?
C: Güzel ve taze bir cilde sahip olmak için tercih edilen ürünlere bakım aksesuarları denir. Bu ürünlerin yardımı ile cildinizde yer alan ölü derilerin azalmasını sağlayarak daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Bakım aksesuarları güzellik ürünleri ile birlikte tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor.
S: 💄 Hediyelik bakım aksesuarları arasında neler yer alır?
C: Bakım aksesuarları arasında cildinize iyi gelebilecek pek çok ürün yer almaktadır. Vücudunuzun pek çok bölgesinde kullanabileceğiniz bakım aksesuarları arasında; yüz bakım fırçası, vücut lifi, vücut fırçası, yeşim taşı roller gibi ürünler yer almaktadır. Doğal yapıları ile ön plana çıkan bu ürünler ile taze bir cilde kavuşacaksınız!
S: 💄 Sevdiklerimize neden bakım aksesuarları armağan etmeliyiz?
C: Güzel, taze bir cilde sahip olmayı herkes ister. İşte tam da bundan dolayı bakım aksesuarları tercih edilir. Bakım ürünleri ile birlikte tercih edilecek bu ürünlerin yardımıyla cilt daha bakımlı olur. Çünkü bakım aksesuarlı cildi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için tercih edilen ürünler arasında yer almaktadırlar.
S: 💄 Hediye olarak hangi bakım aksesuarlarını tercih etmeliyiz?
C: Bakım aksesuarlarını tercih ederek hediye vereceğiniz kişinin özelliklerine önem vermelisiniz. Yani yüzdeki lekeler ile ilgili sorun yaşayan ya da daha canlı bir görünüme kavuşmak isteyen birine yeşim taşı roller hediye edebilirsiniz. Ayrıca yüz bakım fırçası da yine yüz tazelenmesi için tercih edilebilecek hediyelik ürünler arasında yer alıyor.

Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hediyelik bakım aksesuarları için tıklayın!