Erkek Sevgiliye YılDönümü Hediyesi Ne Alınır?

erkek-sevgiliye-yil-donumu-hediyesi

Hediyeler, hem özel günü kalıcı hale getirmede hem de aradaki sevginin ifade edilmesinde etkili olur. Hediye almak için çok sebep olsa da bir sebep de yıl dönümleridir. Erkek sevgiliye yıldönümü hediyesi düşünürken kadınlar için alternatiflerin fazla olması erkekler adına bir avantaj olurken acaba kadınlar erkeğe hediye seçimlerinde ne kadar rahat olabiliyorlar? Kadınların erkeklere hediye alırken zorlandığı zamanlar neyse ki geçmişte kaldı.

Sevdiğimize belki her gün “seni seviyorum” diyerek sevgimizi gösterebiliriz. Ancak bazı özel günlerde sevgimizi ve sevdiğimize verdiğimiz değeri gösterirken daha özenmiş olmayı tercih ederiz. Sevgililer günü, doğum günü ve yıl dönümleri, sevgilinizle aranızdaki en özel günlerdir. Bu özel günlerde sevdiğimize layık bir hediye almak ise vazgeçilmezimizdir!

Erkek sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak ne almayı isterdiniz? Erkeğe hediye seçeneklerinde farklılık ararken neye dikkat ediyorsunuz? Gelin, hep beraber bu sorulara özel bir gün olan yıl dönümünüz için cevap bulmaya çalışalım.

Erkeğe hediye almak zor gibi gözükse de sevgilinizin zevklerini ve beğenilerini göz önünde bulundurarak farklı hediye seçenekleri bulabilirsiniz. Erkekler için hediyenin niceliği değil niteliği önemlidir derler fakat inanmayın.

Çünkü her açıdan sevgilinizi mutlu etmek -hele de yıl dönümü gibi özel bir gün için- kadınların özel olarak önem verdiği bir durumdur. Sevgilinize Muhiku’da yer alan yıl dönümü hediye kutularından seçebilirsiniz. Böylece onların mutlulularına yakında şahit olabilirsiniz.

Erkekler için Yıl Dönümü Hediye Kutusu Önerileri

koyu-tonlarda-erkek-arkadasa-hediye-kutusu
ERKEK ARKADAŞA HEDİYE KUTUSU

Sevgilinize yıl dönümü için artık kravat, cüzdan, saat gibi sıradan hediyeler almak istemiyorsanız aşağıdaki önerilerimizle yenilikçi çözümler yakalayabilirsiniz.

? Sevgiliniz için en özel yıl dönümü hediyesini arıyorsanız erkek sevgiliye hediye sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Her biri özenle hazırlanan, üzerine düşünülmüş yenilikçi hediye seçenekleriyle partnerinize bir ömür aynı heyecanla hatırlayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Sevgiliye yıldönümü hediyesi ne alsam diye düşüyorsanız size güzel bir önerimiz var. Eğer hediyenizin sıradan olmamasını istiyorsanız Muhiku’nun Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu tam aradığınız gibi. Kahve içmeyi seven sevgilileriniz için bu kutuda yöresel filtre kahve çeşidi yer alıyor.

Ayrıca severek kullanacağı kolonya, kahvesini yudumlayacağı kupası ile her zaman yanında taşıyacağı cam su şişesi, romantik ortamların vazgeçilmezi mum da var. Bugüne kadar aldığınız hediyelerden farklı bir hediye vermek isterseniz sizin için düşünülerek hazırlanan son derece şık tasarıma sahip olan bu kutuya bakabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Erkek sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak verebileceğiniz bir diğer kutu ise Erkeğe Hediye Kutusu. Oldukça şık ve maskülen detaylara sahip bu hediye ona yaptığınız en özel sürprizlerden biri olacak. Çünkü her detayı kullanışlı ve hayatın içinden.

Erkeğe Hediye Kutusu içinde; sevgilinizin keyifle yudumlayacağı bir paket yöresel filtre kahve çeşidi bulunuyor. Ayrıca kahve keyfine eşlik edecek şık kupa, kitap ve en önemli notlarını alırken ona eşlik edecek kalem yer alıyor.

Kutuda yer alan Yade’nin kahve kokulu aromatik mumu gün sonunda rahatlatıcı kokusu onu zihnen ve bedenen rahatlatacak. Ayrıca Eyüp Sabri Tuncer’in tıraş losyonu da sıkıcı rutinlere keyif katacak.

Dünya Kahveleri Kutusu

3 nesil dunya kahveleri kutusu

Sevgilisi için farklı lezzetlerde kahveler almayı düşünenler için Muhiku, dünyanın farklı coğrafyalarında yetiştirilmiş kahvelerini tek bir kutuda bir araya getirdi. Siz de sevgilinize 3. dalga kahve deneyimini en leziz şekilde sunacak beş farklı kahve tattırmak isterseniz Dünya Kahveleri Kutusu‘na bakabilirsiniz.

Muhiku’nun erkeklere özel hazırladığı hediye önerilerimizi detaylıca incelemek ve diğer hediye alternatiflerini keşfetmek için erkeğe hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Fikirleri

erkek-sevgiliye-yıldonumu-hediyesi-maket

Yukarıda erkeğe yıl dönümü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz kutu önerilerine yer verdik. Peki, bu hediyeler dışında başka hangi seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Gelin bir de diğer hediye alternatiflerine bakalım.

Maket Seti

Puzzle ve 3D puzzle çeşitleri erkeklerin ilgisini çeken hobiler içindeyken son zamanlarda yeni bir uğraş alanı popüler olmaya başladı: Maket yapımları. Evet, istediğiniz büyüklükte, az veya çok; ucuz ya da pahalı parçalı maket tasarımlar edinebilirsiniz.

Bu tasarım belki görmeyi istediğiniz bir yapı, kule veya müze olabilir. Belki de hayalini kurduğunuz yaşamak istediğiniz evin görünümü olabilir. Ya da tamamen zevkleriniz doğrultusunda gemi, uçak, klasik arabalar olabilir.

Maketinizi setin içindeki tarife göre yaptığınızda kusursuz bir yapı ortaya çıkacaktır. Sevgilinize hediye olarak tercih edebileceğiniz maket seti, birlikte yapabileceğiniz ortak bir uğraş alanı olur.

Maç Bileti

Evet, kadınlar çoğunluk olarak futboldan pek hoşlanmasa da bazıları sevgilisiyle maça gitmekten oldukça keyif alıyor. Sizin de futbola karşı ilginiz varsa veya sevgilinizin maça gitmesinden rahatsız değilseniz maç bileti ya da passolig alarak ona farklı bir hediye vermiş olursunuz.

Farklı diyoruz çünkü bir erkek bir kadından maç bileti hediyesi alacağını asla tahmin etmez. Hele de derbi maçına bilet bulursanız sevgilinizi çok mutlu etmiş olursunuz.

Klasik Arabalar

erkek-sevgiliye-yildonumu-hediyesi-araba

Eğer ki koleksiyoner bir sevgiliniz varsa ve bu hobisi mini klasik arabalar üzerineyse hediyenizi bu konuda düşünmekte tereddüt etmeyin. Sevgilinizin koleksiyonunda olmayan bir parçayı alarak onu şaşırtabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü

Yaşadığımız zaman itibariyle fotoğraf çekmekten kadınlar daha çok hoşlanıyor olsa da bazı erkeklerin de yaşanılan an’ı ölümsüzleştirme isteği kadınlar kadar fazla. Sevgilinizle yaşadığınız zamanların fotoğraflarını çekerek ileride yaşayacağınız yıllara anı olarak kalmasını kim istemez ki?

Anılarınızın yer aldığı fotoğraflarınız sadece dijital eşyalarınızda kalmasın. Bir fotoğraf albümü hazırlayarak sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Hayata Kısa Bir Mola; Tatil

Sevgilinizle yıl dönümünüz için kısa bir tatil yapabilirsiniz. Yeni yerler, yeni mekanlar keşfetmek ruhunuzda varsa rotanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Kitap

erkek-arkadasa-alinabilecek-kitaplar

“Okumak ruhu özgürleştirir.”

Evet, ruhlarımızın daha dinç kalması için her gün yeni bir bilgiye ihtiyacı vardır. Kendimizi geliştirebileceğimiz en güzel kaynak kitaplarımızdır. Aynı zamanda kitapların dünyasında kaybolmak, okuduğumuzu o an yaşıyor gibi hissetmek, kitapların bizi ruhen ve bedenen dinlendirdiğini gösterir.

Yoğun çalışma hayatının içinde insanın kendisiyle kalmak istediği zamanlarda kitap en yardımcı dosttur. Siz de sevgilinizin okumaktan zevk aldığı türden bir kitabı hediye edebilirsiniz. Böylece birlikte geçirdiğiniz zamanlar sizin adınıza daha kaliteli zamanlar olur.

Kısa Workshoplar

Aslında erkekler workshoplardan hoşlanmıyor diye düşünebilirsiniz. Ancak sevgilinizin de seveceği bir workshop seçebilirsiniz. Biraz mutfakla arası iyi olan bir sevgiliniz varsa mesela çikolata yapım atölyesine katılabilirsiniz. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız çikolatalar ise tatlı bir anı olarak gün sonunda sizinle gelecektir.

Kalem ve Planlayıcı Defter

yil-donumu-hediyesi-defter-kalem

Günlük hayatımız o kadar telaşlı geçiyor ki yapacaklarımızı unutmak her ne kadar insani bir durum olsa da işlerimizin aksamasına sebep olabiliyor. İşlerimizin vaktinde gerçekleşmesi için ise planlayıcı defter önemli.

Sevgilinize, işlerinin yoğunluğunda küçük molalar verebileceği zamanları oluşturabilmesi için kalem ve planlayıcı defter hediye ederseniz işlerini bir nebze kolaylaştırmış olursunuz.

En Romantik Yıl Dönümü Mesajları” yazımızdan yardım alarak hediyenizi romantik cümleler eşliğinde sunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
dayiya-hediye
Daha Fazla

Dayılar Günü Ne Zaman?

İçindekiler Hide Dünya Dayılar Günü Ne Zaman?Yenilikçi ve Anlamlı Dayıya Hediye SeçenekleriErkeğe Hediye KutusuCool Man Hediye KutusuSiyah Türk…
sevgiliye-hediye-notu-nasil-yazilir
Daha Fazla

Sevgiliye Hediye Notu Nasıl Yazılır?

İçindekiler Hide Sevgiliye Hediye Notu Yazarken Yapılmaması GerekenlerSevgiliye Hediye Notu Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİlham Alın!Hatıralardan Faydalanın!Hayallerinizden Beslenin!Aşkınızı Dile…