in ,

Anneanneye Hediye Fikirleri – Anneanne Hediyeleri

anneanneye-hediye

Anneanneye hediye fikirlerimizle ezberleri bozmaya ne dersiniz? Artık anneannem bunu beğenir mi, acaba bu ona yakışır mı diye düşünmeye gerek yok! Çünkü sizin için seçtiğimiz hediyeler sayesinde klişeleri elinizin tersiyle iteceksiniz. Böylece onlar için yepyeni bir sürpriz yapabileceksiniz.

İçerik:

Mağaza mağaza gezerek kıyafet aramaktan sıkılmadınız mı? “Eee online alışveriş var”, dediğinizi duyar gibiyim. İnternetten kıyafet satın almak bizim için bile bir riskken sevdiklerimize almanın yaratacağı riski düşünemiyoruz.

Diyelim ki bedeni olmadı; ürünü tekrar kargolayacaksınız, beden değişikliği yapacaksınız, ürün tekrar kargolanacak ve size ulaşacak. Bu süreç nerden baksanız en az iki haftanızı alır.

Gelin kıyafet gibi riskli hediyeleri bir köşeye kaldırın. Parfüm, çanta, cüzdan gibi sıradan hediyeleri de görmezden gelin. Çünkü size hem modern hem de bir o kadar anlamlı hediye önerilerimiz var. Bizce bu hediye fikirlerini keşfedince bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

Muhiku en trend ürünlerle harika hediye kutuları tasarlıyor. Her yaşa ve cinsiyete hitap eden hediye çeşitleriyle özel günlerde bize büyük kolaylık sağlıyor. Bizleri hem mağaza mağaza gezmekten kurtarıyor hem de her defasında bambaşka bir hediye armağan etmemize fırsat tanıyor.

Siz de Muhiku’nun yeniliklerle dolu hediye dünyası ile ezberleri bozun. Sevdiklerinize daha önce tatmadıkları bir hediye deneyimi yaşatın!

Anneanneye Doğum Günü Hediyesi

kahve bulusmasi hediye kutusu
Kahve Buluşması Hediye Kutusu

Anneannenize her baktığında sizi anımsatacak ve daima gözünün önünde duracak bir doğum günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Muhiku’nun doğum günü hediyeleri koleksiyonu içinden bu özelliklere sahip bir hediye kutusu seçtik. Ayrıca iki ayrı tekil hediye önerisine de yer verdik.

Bu hediyelerden biriyle anneannenize onun kadar tatlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Kahve Buluşması Hediye Kutusu

Anneanneyle içilen kahvelerin tadı bir başka değil mi? Bir fincan Türk kahvesinden aldığımız o lezzetin eşliğinde geçmişe yapılan küçücük seyahatler. Anneannenizin gençliği, dedemizle tanışma hikayesi, türlü maceraları her dinleyişimizde bir başka keyif veriyor.

Bu keyifli sohbete anneannenize doğum günü hediyesi olarak armağan edeceğiniz Kahve Buluşması Hediye Kutusu şıklıkla eşlik edecek. Lezzetle ve şık detaylarla süslü bu doğum günü hediyesi, her kahve kokusunda anneannenize sizi hatırlatacak.

Kahve Buluşması Hediye Kutusu içeriğinde;

 • Selamlique Türk kahvesi,
 • İkili yaldızlı mat siyah porselen fincan takımı,
 • Mi’CAO çikolata,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • Kahveli ve tarçınlı sabun,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Hediye notunuza tatlı bir doğum günü mesajı yazarak hediyenize anlam katabilirsiniz.

Sukulent

sukulentli-bayram-hediyesi

Büyüklerin bahçeyle ve yeşillikle uğraşmayı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Onların yeşilliklerle dolu dünyasına yeni bir üye eklemeye ne dersiniz? Her daim yeşil kalan yapraklarıyla yaz kış anneannenize gülümseyecek bir doğum günü hediyesi armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun büyük boy sukulentinin yanına ekleyeceğiniz ayaklı saksı modellerinden biriyle güzel bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Kendi Kutunu Yap sayfasını ziyaret ederek ürünleri ve diğer ürün çeşitlerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Madalyon

Anneannenizin boynunda daima asılı kalacak olan madalyon ile ona her an sevginizi hissettirebilirsiniz. En tatlı anınızın yaşayacağı madalyon küçük bir anıdan çok daha fazlasını ifade edecektir. Fakat bizden söylemesi, bu hediye diğer kuzenlerinizi kıskandırabilir.

Anneanneye Anneler Günü Hediyesi

cicek bahcesi hediye kutusu
Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu

Anneanneye sürpriz Anneler Günü hediyesi nasıl olmalı? Bize sorarsanız ilkbaharın taptaze ve coşkulu havasını her detayıyla hissettirmeli. Aynı zamanda ona karşı duyduğunuz o sıcacık sevgiyi de hissettirmeli.

Muhiku’nun Anneler Günü Hediyesi koleksiyonu bahar havası taşıyor. Çiçeksi detaylar ılık bir bahar sabahı gibi insanın içini ısıtıyor.

Siz de Muhiku’nun Anneler Günü hediyesi koleksiyonunda yer alan hediye çeşitlerinden biriyle anneannenize özel bir kutlama yapabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu’nu ilham vermesi adına sizinle paylaşıyoruz.

Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu

Anneannenizin yüreğinde taptaze ilkbahar çiçekleri açtıracak olan Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu ile bahar tadında bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Anneler Günü’ne çokça yakışacak bu hediye kutusunun doğrudu içinde yok yok!

Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu içeriğinde;

 • İngilizlerin meşhur Lady Grey çayı,
 • İran kültürünün mayhoş lezzeti hibiskus çayı,
 • Mi’CAO çikolata,
 • Eyüp Sabri Tuncer’in üç farklı kolonya çeşidi,
 • Venüs kuru çiçek,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Hediye notunuzu Anneler Günü sözleriyle süslemeyi unutmayın!

Fincan

hediyelik-turk-kahvesi-fincan-seti

Türk kahvesinin keyfi birbirinden şık fincanlarla çıkar. Her kahve keyfinde bir başka fincanın bize eşlik etmesini isteriz. Değişen her fincanla kahve keyfinin havası da değişir.

Anneannenizin fincan koleksiyonuna bir yenisini daha ekleyerek ona harika bir Anneler Günü hatırası bırakabilirsiniz. Anneanneye torunundan hediye edilecek bu şık ve bir o kadar da anlamlı hediye anneannenizin yıllara meydan okuyan fincan modellerinin arasında yerini alacak.

Bonus: Anneanneye ve Dedeye Hediye

turk-kahvesi-hediye-kutusu-micao

Anneannenize hediye verdiğiniz zaman dedenizde tatlı bir kıskançlık seziyorsanız ikisine de hitap edecek tatlı bir hediye seçebilirsiniz. Böylece özel zamanlarda minik kıskançlık krizlerinin önüne geçebilirsiniz. İkisinin de sizin için ne kadar değerli olduğunu onlara bir kez daha gösterebilirsiniz.

Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Geleneğimizin vazgeçilmez parçası, dünyaca tanınan lezzetimiz olan Türk kahvesi modern çizgilerle bambaşka bir form kazandı. Geleneğin modernize edildiği Türk Kahvesi Kutusu anneannenizin ve dedenizin kahve keyiflerine şıklık ve lezzet katacak.

Türk Kahvesi Hediye Kutusu içeriğinde;

 • Selamlique Türk Kahvesi,
 • İkili el yapımı toprak fincan ve tabak,
 • El yapımı toprak cezve,
 • Mi’CAO çikolata yer almaktadır.

Kutunun içine küçük bir hediye notu ekleyerek hediyenizin etki gücünü arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  moral-hediyesi

  Moral Hediyesi Olarak Ne Alınır? Moral Veren Hediyeler

  soya-mum-cay-kibrit

  Soya Mumu Nedir, Nasıl Yapılır? Soya Mumunun Özellikleri