Aslan Burcu Kadınına Hediye

Ne
İlgi Alanı
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   (44)
   %22 indirim
   249.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

   Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

   %23 indirim
   305.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Aromaterapi Hediye Kutusu

   Aromaterapi Hediye Kutusu

   (1)
   %23 indirim
   405.00 TL
  • Sunshine Hediye Kutusu

   Sunshine Hediye Kutusu

   %23 indirim
   475.00 TL
  • Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

   Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  1

  Ateş grubunun özgüvenlisi aslan, 22 Temmuz- 23 Ağustos aralığında doğan kişilerin burcudur. Yıldız haritasında aslan takımyıldızına denk gelir ve yönetici gezegeni Güneş’tir.

  Aslan burcu olan kişiler oldukça şanslıdır diyebiliriz. Bu karizmatik ve çekici burcun kadını da bulunduğu ortamda adeta ben buradayım der gibidir. Peki çevremizde bulunan bir aslan burcu kadınına hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  Her bakımdan ilgi çekici olan aslan kadınına hediye seçerken onların ilgi çekiciliğini aldığınız şeylere yansıtabilirsiniz. Canlı renklerde hediyeler seçip aslan kadınının enerjisini yakalayabilirsiniz.

  Eğlenmeyi bilen ve seven aslan burcu kadınına hediye alırken eğlenceli kelimesini zihninize kodlayabilirsiniz.

  Aslan Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

  Bir aslan burcu kadını hangi hediyeleri sever diye düşünüyorsanız kısaca özetleyebiliriz; ilgi çekici ve renkli. Rengarenk, parlak ve şık ürünler aslan burcu kadını için hediye arayışınızda size rehber olabilir.

  Altın yaldızlı kahve fincanları, gold desenli ürünler gibi farklı alternatifleri aslan burcu kadınına hediye edebilirsiniz. Bulunduğu ortamda tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran aslan burcu kadını için bakışları üzerine toplayan hediyeler tercih edilmelidir.

  Biz de sizler için bu yazımızda aslan burcu kadınına alınabilecek hediyeleri sıraladık.

  Aslan Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

  • Çiçek
  • Fular
  • Kupa
  • Kahve
  • Anahtarlık
  • Tütsü
  • Çikolata

  Aslan burcu kadını samimi ve içten olduğu için karşılığında samimiyet bekler. Bu yüzden hediye tercihlerinizde samimi olmanız önemli. Hediye vermiş olmak için aldığınız herhangi bir şey aslan kadınını mutlu etmez. Oldukça kuvvetli sezileri bulunan aslan burcu kadını hediye konusunda da samimi olunup olunmadığını hisseder.

  Muhiku’nun burçlar için özel olarak tasarladığı hediyeleri görmek için Burçlara Göre Hediye kategorisine uğramalısınız.

  Aslan Burcu Hediyeleri Nelerdir?

  Liderlik vasfını en belirgin şekilde yansıtan aslan burcu kadını hediye konusunda seçicidir. Ona klasik hediyeler yerine ufak dokunuşlarla daha canlı ve enerjik şeyler hazırlayabilirsiniz. Örneğin severek tüketebileceği filtre kahvenin yanına burcunun baskısı bulunan bir kupa hediye edebilirsiniz.

  Farklı bir hediye tercih etmek istiyorsanız kendi hediye seçimlerinizle bir kutu oluşturabilirsiniz. Bu kutuyu oluştururken aslan burcu kadını hangi hediyeleri sever diye düşünerek içine seveceği ve kullanırken mutlu olacağı ürünler ekleyebilirsiniz. Sarı ve gold tonlarda kahve ekipmanları, gösterişi sevdiklerinden orkide çiçeği ya da şık dekorasyon ürünlerini aslan burcu kadınına hediye edebilirsiniz.

  Hareketli kişiliğinin tam aksine sakinleştirici etkisi olan bitki çaylarını tercih edebilirsiniz. Ya da evinin aurasını dingin hale getirecek tütsü ve buhurdanlık, tazelik hissi verecek  güzel kokulu sabunları da aslan burcu kadınına hediye edebilirsiniz. Çünkü zıt kutuplar birbirini çeker.

  Aslan Burcu Kadını Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

  Bir aslan burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır? Elbette kendi gibi gösterişli ve samimi hediyelerden hoşlanır. Özenli şekilde ambalajlanmış şık bir çikolatayı aslan burcu kadınına hediye edebilirsiniz. Zamansız bir hediye arıyorsanız evinde ya da ofisinde dekorasyon için kullanabileceği kurutulmuş çiçeklerden tercih edebilirsiniz.

  Doğuştan gelen çekiciliklerinin yanı sıra, aslan burcu kadını bakımlı olmayı ve iyi giyinmeyi seven bir burçtur. Bu sebeple aslan burcu kadını hediye olarak cilt bakım ürünleri aldığında memnun olacaktır.

  Sıklıkla takip ettiği bir dizi ya da film ile alakalı şeyler aslan burcu kadınına alınabilecek hediyeler arasındadır. Onun ilgi alanlarına vakıf olduğunuzu düşünecek ve kendini değerli hissedecektir.

  Aslan Kadınına Hediye Fikirleri Muhiku’da!

  Başarılı, çekici ve tutkulu… Aslan kadınını bu üç kelime ile özetleyebiliriz. Aslan kadınına hediye tercihleriniz de bu üç kelime üzerinde yoğunlaşmalıdır. Binlerce hediye içerisinde aslan burcu kadınına ne alacağınızı bulamadıysanız Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden yenilikçi aslan kadınına hediye fikirleri Muhiku’da!

  Burçlar için özel olarak tasarlanan kupalar, anahtarlıklar, kitap ayraçları ve daha birçok ürün Muhiku’nun mutluluk veren hediye kutularında sizleri bekliyor.

  S: Aslan burcu kadınına alınabilecek en güzel hediyeler nelerdir?
  C: Aslan burcu kadını için alacağınız en güzel hediyeler en ilgi çekici olan hediyelerdir. Aslan kadınının ruhuna uyacak, renkli ve göz alıcı hediyeleri bulmanız hiç de zor değil. Muhiku’nun burçların renkli dünyasına özel olarak tasarladığı hediye kutularına göz atabilir ve sevdikleriniz için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.
  S: Aslan burcu kadını için en güzel hediye fikirleri nelerdir?
  C: Girdiği her mekanda istemeden de olsa ilgiyi üstüne çeken aslan burcu kadını için eşsiz hediyeler tercih etmelisiniz. Onun gösterişli kişiliğine uygun bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Kutunun içeriğinde enerji yükseltecek sıcak tonlarda ürünler olmalıdır. Örneğin turuncu ve sarı renklerin hakim olduğu özel tasarım bir fular, mutluluk veren çikolatalar, yeni bir hobi kazanmasını sağlayacak deneyim kitlerinin bulunduğu bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.
  S: Aslan kadınına hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Aslan burcu ateş burcunun en baskın ve en etkileyici burcudur. Bu grupta yer alan aslan kadınına hediye alırken ise burcun baskın yönlerine uyacak hediyeler seçmelisiniz. Çiçek hediye edecekseniz en göz alıcı çiçek olan orkideyi tercih etmelisiniz. Hangi özel gün için hediye aldığınız da elbette önemlidir. Sevdiği ve zevk aldığı şeyleri bilmeli ve buna uygun hediyeler almalısınız.
  S: En güzel aslan burcu hediyeleri nelerdir?
  C: Aslan burcuna alınacak en güzel hediyeler Muhiku’da! Kendi kutunuzu tasarlayabileceğiniz Kendi Kutunu Yap hizmeti sayesinde sevdiğiniz kişilerin hoşuna giden her ürünü kutuya ekleyebilirsiniz. Böylece tek bir kutuda birçok mutluluk hediye etmiş olursunuz. Aslan burcu için tasarlanmış kupa, anahtarlık, bardak altlığı ve daha birçok ürünü almak için Muhiku’nun renkli hediyelerine uğramayı unutmayın.