Yeni Ev Hediyesi

Kime
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Arkadaşa Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Otantik Çaylar Kutusu

   Otantik Çaylar Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
  • Çay & Kahve Saati Hediye Kutusu

   Çay & Kahve Saati Hediye Kutusu

   %21 indirim
   329.00 TL
  • Kahve Severlere Hediye Kutusu

   Kahve Severlere Hediye Kutusu

   (2)
   %23 indirim
   365.00 TL
  • Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  • Mutlu Anlar Hediye Kutusu

   Mutlu Anlar Hediye Kutusu

   %23 indirim
   389.00 TL
  • İncir Rüyası Hediye Kutusu

   İncir Rüyası Hediye Kutusu

   %23 indirim
   404.00 TL
  • Sandal Rüzgarı Hediye Kutusu

   Sandal Rüzgarı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   429.00 TL
  • Tatlı Arası Hediye Kutusu

   Tatlı Arası Hediye Kutusu

   (3)
   %23 indirim
   539.00 TL
  • Lavanta Bahçesi Hediye Kutusu

   Lavanta Bahçesi Hediye Kutusu

   %23 indirim
   459.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Keyifli Saatler Hediye Kutusu

   Keyifli Saatler Hediye Kutusu

   (4)
   %22 indirim
   429.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek talep görüyor!
  1

  Yeni ev hediyesi sevdiklerinize yeni evinde güzel bir başlangıç yapmalarına yardımcı olacak. Taşınmanın ne kadar yorucu olduğunu bilirsiniz, düzenin değişmesi bir yandan evdeki her şeyi toplaması, taşıması ve geri yerleştirmesi bir yandan. Taşınırken yaşanan aksilikleri de göz ardı etmemek lazım. Taşınma sürecinin yorgunluğu üzerine bir de bu aksilikler eklenince can sıkıcı durumlar yaşanabiliyor.Muhiku’da yeni ev hediyesi çeşitleriyle sevdiklerinizden taşınma stresini uzaklaştırıp onları mutlu edebilirsiniz. Yakınlarınıza hayatlarını geçirecekleri yeni evlerini kutlamak için hediye kutusu hazırlamanız son derece ince bir jest olacaktır. Sevdikleriniz evlerinde hediyenizi her gördüğünde yüzlerinde gülümseme oluşacak.

  Yeni eve hediye almak kültürümüzde çok uzun zamandır yer alıyor. Muhiku uzun zamandır borcamdan ibaret olan  ev hediyesi seçeneklerine  yenilikçi ev hediyeleri ekleyerek bu duruma ışık tutuyor. Dekorasyon, mutfak, hobi eğlence gibi kategorilerden sevdiklerinize uygun ürünleri seçerek en güzel yeni eve hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Yeni Ev Hediyesi Ne Alınır?

  Yeni ev hediyesi hediye alacağınız kişiye göre değişkenlik gösterir örneğin kedi, köpek gibi evcil hayvan besleyen birine canlı bitki almamalısınız. Ev hediyesi alırken sevdiklerinizin nelerden hoşlandığını bilmeniz önemlidir; fincan seven biri ne kadar çok fincanı olsa da renk renk fincan hediye aldığında çok mutlu olur. Öte yandan fincanlarla kahve içmek dışında ilgilenmeyen biri için fazladan fincan heyecan yaratmayacaktır.

  Ev hediyesi alırken önce hediye alacağınız kişilerin ihtiyaç duyacakları şeylere öncelik verebilirsiniz. Yeni evlilere ev hediyesi alacaksanız hediye kutusuna günlük kullanım için fincan veya kupa ekleyebilirsiniz.

  Sevdikleriniz İçin Çok Tercih Edilen Yeni Ev Hediyesi  Ürünleri

  • Moka pot veya french press
  • Kupa veya fincan
  • Döküm demlik
  • El yapımı figürlü su bardağı
  • Fotoğraf çerçevesi
  • Doğal tütsü ve tütsülük
  • Soya mum
  • Kasnak kuru çiçek
  • El yapımı saksı
  • Buhurdan
  • Oda kokusu
  • Kitap seti
  • Kutu oyunları

  Yeni Eve Alınacak Hediyeler

  Taşınırken en çok mutfak ürünlerinde ve dekorasyon ürünlerinde kırılmalar olur. Sevdikleriniz için yeni eve hediye kutusu hazırlarken dekoratif ürünler veya mutfak ürünlerinden seçimler yapabilirsiniz.

  Sevdiklerinize yeni ev hediyesi hazırlarken dekoratif objeler tercih edip yaşam alanlarına dokunuş yapabilirsiniz. Seramik bir tütsülük, saksı veya kırlent kılıfı, fotoğraf çerçevesi gibi ürünlerle kullanışlı ve şık bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Taşınan yakınlarınıza seçeceğiniz hediyeler ile yeni evlilere hediye seçimi arasında fark olacaktır. Taşınan yakınlarınıza ev hediye kutusu içerisine kitap, kupa, french press gibi ürünler ekleyebilirsiniz. Yeni evlenenlere hediye olarak ise daha dekoratif, el yapımı ürünler tercih edilmektedir.

  Yeni Geline Ev Hediyesi

  Eğlenceli hediye seçimlerinden biri de yeni dünya evine girmiş bir yakınımıza hediye almaktır.   Çeşit çeşit birçok güzel seçeneklerin içerisinde kaybolabilirsiniz. Yeni evliler her ihtiyaçlarını tamamladıkları için onlara set ürünlerden ziyade hediye kutusu hazırlamanızda fayda var.

  Yeni gelin ev hediyeleri için en çok sevilen içerikler el yapı Türk kahvesi fincan takımı, el yapımı doğal sabun, kırlent, figürlü su bardakları olarak sayılabilir. Hediye alacağınız kişinin zevkine göre mum, doğal tütsü, tütsülük gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz.

  Yeni Taşınana Ev Hediyesi

  Yeni ev hediyesi hazırlayarak sevdiklerinize taşınma telaşı sonunda güzel bir jest yapabilirsiniz. Taşınan yakınlarınıza kahve, french press, kupa, tütsü ile bir ev hediyesi kutusu hazırlayabilirsiniz. Kolilerle boğuşmadan yeni evde ilk kahvenizi içebilir, tütsü ile badana kokusu yerine rahatlatıcı aromalar koklayabilirsiniz.

  Yeni evlenenlere hediyeler seçerken el yapımı ürünler ve dekoratif objeler tercih edilir. Yeni taşınan bekar yakınlarınız için daha çok kullanacağı ve işine yarayacak ürünler seçmelisiniz.

  En Özel Hediyeler Muhiku’da!

  Muhiku üzerine düşünülmüş, şık ve kullanışlı ürünleriyle yeni eve hediye kutusu hazırlarken de yenilikçi hediyelerle yanınızda!

  Sevdiklerinize yeni evlerinde deneyimlemek için çay, kahve ağırlıklı hediye kutuları hazırlayabilir, hediye kutunuzu çay fincanı ve kurabiye ile tamamlayabilirsiniz. Yeni evli çifte hediye olarak 2’li Türk kahvesi fincan seti, kahve ve çikolata hediye edebilirsiniz.

  Muhiku’da birçok farklı ürün grubu ile istediğiniz gibi bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Yeni taşınan tanıdıklarınıza ya da yeni evli çifte ev hediyesi hazırlarken klişeleri bir kenara bırakıp modern hediyeler seçin. Bir kenara ayrılmış borcam, çay bardağı yığınına sizin hediyeniz de katılmasın.

  S: 🏠Ev hediyesi nedir?
  C: Ev hediyesi sevdiklerinize yeni evlerinde mutlu günler geçirmelerini dilerken takdim edilen hediyelerdir. Yeni ev hediyesi olarak kıyafet gibi ürünler alınmaz daha çok evde kullanılacak seçenekler tercih edilir. Yeni ev hediye kutusu içerisinde dekoratif ürünler veya kutu oyunları, mutfak ürünleri olabilir.
  S: 🏠Ev hediyesi kime alınır?
  C: Ev hediyesi almak zamanla kültürümüze oturmuş bir ritüeldir. Türk milletinin yardımsever oluşu geleneklere de yansımıştır. Yeni taşınanlara, yeni evlenen çiftlere ev hediyesi verilerek hem hayırlı olsun denir hem de taşınmanın stresi ve yorgunluğu unutulsun istenir. Ev hediyesi ile sevdiklerinizin her zaman yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.
  S: 🏠Ev Hediyesi nasıl alınır?
  C: Ev hediyesi olarak hediye kutusu içerisine kitap setleri, kutu oyunları, puzzle gibi ürünler seçebilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin seveceği şekilde ürünleri seçebilirsiniz. Doğal tütsü, tütsülük, el yapımı fincan, seçeceğiniz bir çay ve çay süzgeci alabilirsiniz. Dekoratif obje ağırlıklı bir hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz.
  S: 🏠Yeni ev hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Yeni ev hediyesi alırken seçeceğiniz ürünlerin evde olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Örneğin kitap seti alacaksınız veya kutu oyunu ama hediye alacağınız kişide zaten o ürünlerden varsa çok da hoş olmayacaktır. Yeni evli çifte hediye alırken fincan veya kupa tercih edecekseniz 2 adet olarak almalısınız.