Yengeç Erkeğine Hediye

Ne
İlgi Alanı
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   %22 indirim
   289.00 TL
  • Okyanus Rüzgarı Hediye Kutusu

   Okyanus Rüzgarı Hediye Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Siyah Sever Sevgiliye Hediye Kutusu

   Siyah Sever Sevgiliye Hediye Kutusu

   %23 indirim
   499.00 TL
   Çok Satan
  • Keyif Dolu Kahve Molası Hediye Kutusu

   Keyif Dolu Kahve Molası Hediye Kutusu

   %21 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   (44)
   %22 indirim
   249.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Erkek Sevgili İçin Hediye Kutusu
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Tatlı Sürprizler Hediye Kutusu

   Tatlı Sürprizler Hediye Kutusu

   (6)
   %23 indirim
   205.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu

   Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu

   (3)
   %23 indirim
   465.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  1

  Yengeç erkeğine hediye almadan önce yengeç burcu erkeğinin özelliklerinden biraz bahsetmek gerekir. Yengeç erkekleri oldukça duygusal, sakin, naif bir kişiliğe sahiptirler ve duygulara çok önem verirler. Ayrıca yengeç burcu erkekleri için aile kavramı oldukça önemlidir. Ailesiyle vakit geçirmekten çok keyif alırlar. Sizler de bu özelliklerden yola çıkarak yengeç burcu erkeğine hediye tercihlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  Yengeç burcuna hediye arayışı sürecinde olanları Muhiku’ya bekleriz! Muhiku’da yengeç burcu erkeği hediye seçenekleri arasında pek çok fikir bulunmaktadır.  Siz de yengeç burcu sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız eğer Muhiku’yu ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz.

  Yengeç Erkeğine Hediye Fikirleri

  • Kupa
  • Dünya kahveleri veya dünya çayları
  • Cüzdan
  • Termos
  • Fotoğraflı hediyeler
  • Mutfak gereçleri
  • Kitap

  Yengeç Erkeğine Hediye Fikirleri

  Yengeç erkeğine hediye seçerken bunu büyük bir titizlikle yapmalısınız. Çünkü her hediyeyi kolay kolay beğenmezler. Bu inatçı yapılarını ön plana çıkarır. Bu nedenle tamamen yengeç erkeğini ifade eden hediyelere yönelmelisiniz. Yengeç burcu erkeğine alınacak hediyeler arasından mutfak gereçleri bulunuyor. Çünkü yengeç erkekleri yemek yapmaktan büyük bir keyif alırlar. Örneğin yapacağı yemekleri listelemesine yardımcı olabilecek günlük planlayıcı veya tariflerini yazabileceği not defteri alabilirsiniz.

  Yengeç erkeği hediye tercihinizi kişiye özel eşyalardan yana kullanırsanız hedefi tam on ikiden vurabilirsiniz. Çünkü yengeç erkeği kendisine özel tasarlanmış hediyelere bayılırlar. Ayrıca yengeç burcuna hediye alacaksanız eğer hediyenizin duygu yüklü ve anlamlı olmasını gözden kaçırmamalısınız.

  Yengeç Burcu Erkeğine Sevgililer Günü Hediyesi

  Yengeç burcu erkeği aşk hayatında da çok sadıktır. Dolayısıyla aynı sadakati sevgilisinden de bekler. Yengeç erkeğine hediye tercihinizi oldukça romantik hediyelerden yana kullanmalısınız. Sevgililer Günü için romantikliği simgeleyen kalpli çikolatalar, kalpli dekoratif mum, çikolatalara eşlik edecek dünya kahveleri çeşitlerinden oluşan bir hediye hazırlayabilirsiniz.

  Yengeç burcu erkeğine hediye seçerken onun anılara ne kadar değer verdiğini unutmamalısınız. Sevgililer Günü hediyesi olarak fotoğraflı hediyeler alabilir, böylece anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Örneğin galerinizdeki en mutlu anlarınızın olduğu fotoğraflarınızı bir albümde birleştirebilir ya da anısı olan bir fotoğrafı kupaya bastırabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Erkeğine Doğum Günü Hediyesi

  Doğum günü için yengeç burcu erkeğine hediye seçimi yapacaksanız kişiye özel hediyeler yapabilirsiniz. Çünkü doğum günleri kişinin en özel günüdür. Böylelikle onu düşünüp aldığınız bu kişiye özel hediye sayesinde kendisini değerli hissettirebilirsiniz. Yengeç burcu erkeğine doğum günü hediyesi olarak cüzdan tercih edebilirsiniz. Böylece hem kişisel hem de uzun yıllar boyunca kullanabileceği bir aksesuar hediye etmiş olabileceksiniz. Ayrıca kişiye özel termos alarak seyahatlerinde içeceklerini muhafaza etmesini sağlamış olabileceksiniz.

  Yengeç burcuna doğum günü hediyesi seçenekleri içerisinden manevi değeri yüksek hediyeler seçebilirsiniz. Hediye alacağınız yengeç erkeğine ikinizin fotoğrafının bulunduğu bir resmi kanvas tablo olarak yaptırabilir, baktıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Erkek Arkadaşa Hediye

  Bu burca sahip  bir erkek arkadaşa sahipseniz onun ne kadar dost canlı olduğunu bilirsiniz. Yengeç burcu erkeğine hediye seçerken arkadaşınız için birlikte vakit geçirebileceğiniz kutu oyunlarından almanız ideal bir hediye seçimi olacaktır. Örneğin puzzle veya iskambil kağıtları olabilir. Yengeç burcu erkekleri evine olan düşkünlüğü ile bilinirler. Evlerinde vakit geçirmek onlar için en büyük mutluluktur diyebiliriz. Sizler de yengeç erkeğine hediye alırken ev dekorasyon ürünlerinden alarak onları mutlu edebilirsiniz.

  Arkadaşınız için hediye olarak saksı çiçeklerinden ya da biblo, çerçeve veya tütsülükler alabilirsiniz. Yengeç burcu erkeği alınacak hediyeler içerisinden arkadaşınıza bilimsel kitaplar almanızı öneririz. Çünkü araştırma ruhuna sahip yengeç erkekleri için bu tarz kitaplar almanız daha uygun olacaktır. Evinde kitap okurken yanına ekleyebileceğiniz çay ve çikolatanın eşlik ettiği bir ortam ise arkadaşınızı çok daha keyiflendirecektir.

  En Özel Yengeç Burcu Hediyeleri Muhiku’da!

  Yengeç burcu erkeği hediye almaktan çok hoşlanır. Sizler de yengeç erkeği için en özel hediyeleri Muhiku’da bulabilirsiniz. Muhiku’da her burç için özel olarak hazırlanan ve birbirinden farklı tasarımlara sahip hediyelikler bulunmaktadır! Tek yapmanız gereken yengeç erkeği özelliklerini bilmeniz ve Muhiku’yu ziyaret edip en özel hediyeleri alıp sevdiklerinizi mutlu etmek olacaktır.

  Sizler de yengeç erkeğine hediye seçerken artık zorlanmayacaksınız! Çünkü Muhiku’da yüzlerce çeşit ürün içerisinden yengeç burcuna özel hediyeleri kolayca seçebilirsiniz. Şimdi Muhiku ile yengeç burcuna sahip erkek yakınlarınızı sevindirmenin tam zamanı!

  S: Yengeç erkeğine ne hediye alınır?
  C: Yengeç erkeğine hediye olarak kişiye özel hediyeler alabilir veya yaptırabilirsiniz. Muhiku'da yengeç burcu erkeğine özel hediyeler bulmak mümkün. Örneğin bunlar fotoğraflı hediyeler olabileceği gibi, cüzdan veya termos da olabilir. Fotoğraflı hediyeler olarak sizin için anısı olan bir fotoğrafı kupaya bastırabilirsiniz. Böylece çayını veya kahvesini her yudumladığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.
  S: Yengeç burcu erkeğine hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Yengeç burcu erkeğine hediye almadan önce ilk olarak bu burcun özelliklerini bilmenizde fayda vardır. Çünkü her burcun özelliği farklı olduğu için hediye tercihlerinizde yengeç burcuna özel seçimler yapmalısınız. Ayrıca hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarına veya hobilerine göre de hediye tercihleri yapabilirsiniz. Böylece hediye seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  S: Yengeç erkeği hangi hediyelerden hoşlanır?
  C: Yengeç erkeğinin beğenebileceği hediyelere örnek verecek olursak bunlar fotoğraflı hediyeler, yengeç burcuna özel tasarımlı kupa, dünya kahveleri veya dünya çayları, çikolatalar, kişiye özel eşyalar olarak cüzdan, termos gibi hediyeler olabilmektedir. Yengeç erkeği için duygu dolu ve manevi değeri yüksek hediyeler vermeniz ayrıca onu daha da mutlu edecektir.
  S: Yengeç burcu erkeğine alınacak hediyeler nelerdir?
  C: Yengeç burcu erkeğine alınacak hediyeler arasında kitapta bulunuyor. Araştırmayı seven ve tarihe olan ilgisinden dolayı bu tarz kitaplar almanız onu mutlu edecektir. Öte yandan yengeç erkeğine mutfak gereçleri de alabilirsiniz. Çünkü yengeçler, ailesine olan düşkünlüğü ve mutfakta yemek yapmayı seven burç olarak bilinirler. Böylelikle hediye tercihlerinizi mutfak eşyalarından yana kullanabilirsiniz.