Yengeç Burcuna Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   339.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   339.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Yeni Yaş Hediye Kutusu

   Yeni Yaş Hediye Kutusu

   (5)
   %18 indirim
   139.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Sevgiliye İçten Doğum Günü Hediye Kutusu

   Sevgiliye İçten Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %22 indirim
   359.00 TL
  • Kadın Sevgiliye Doğum Günü Hediye Kutusu

   Kadın Sevgiliye Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   339.00 TL
  • Sevgiliye Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Sevgiliye Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   169.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   359.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Arkadaşa Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Arkadaşa Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   375.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Doğum Günü Anısı Hediye Kutusu

   Doğum Günü Anısı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   245.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Yengeç burcuna hediye almadan önce bu burcun özelliklerinden biraz bahsedelim. Yengeç burcu duygusal, yaratıcı, sadık, sorumluluk sahibi ve yemek yapıp yedirmeyi çok seven kişilerdir. Ayrıca yengeç burcunun duygu durumları birden değişkenlik gösterebilir.  Yengeç burcunun özelliklerini dikkate alarak sevdiklerinize muhteşem hediyeler almak istiyorsanız mutlaka önerilerimize göz gezdirmelisiniz. Yengeç burcunun özelliklerinden genel olarak bahsettiğimize göre şimdi yengeç kadını ve erkeği için hediyeler neler olabilir birlikte değerlendirebiliriz.

  Öncelikle yengeç burcu kadınına hediye alırken romantik hediyelikler veya mutfak gereçlerine yönelebilirsiniz. Çünkü yengeç burcu kadını evine olan düşkünlüğü, yemekler yapmayı ve mutfakta zaman geçirmeyi seven burç olarak yorumlanır. Yemek masası etrafında toplanan aile ve masaya şıklık ve romantiklik katacak mumluklar yengeç kadınını mutlu etmeye yetecektir. Ayrıca yengeç burcu kadını hediye seçenekleri içerisinden el yapımı ürünleri de almayı düşünebilirsiniz.

  Yengeç burcu erkeği hediye alternatifi olarak hobi hediyelerine yönelebilirsiniz. Çünkü yengeç erkeği kendisi ve ailesi ile vakit geçirmeyi seven bir burçtur. Öte yandan yengec burcu hediye seçenekleri içerisinden yengeç erkeğine kendisini özel hissettirecek kişisel eşyalar da alabilirsiniz. Örneğin fotoğraflı hediyeler ya da erkek aksesuarları gibi.

  Yengeç Burcu Hediye Önerileri

  • Fotoğraf baskı
  • Mini albüm
  • Kitap
  • Farklı aromalı mumlar
  • Doğal bakım ürünleri
  • El yapımı seramik bardak
  • Yengeç burcu bardak altlığı
  • Çikolata ve drajeler
  • Yengeç burcu kupa

  En Yenilikçi Yengeç Burcu Hediyeleri Nelerdir?

  En yenilikçi yengeç hediye seçenekleri için sizleri Muhiku’ya bekleriz! Muhiku sayesinde klasik hediyelerden sıyrılıp yenilikçi hediyeler ile yengeç burcu sevdiklerinizi mutlu etmek sizler için çok kolay olacak! Sizler de yengeç burcu sevdiklerinizi Muhiku ile mutlu edin!

  Yenilikçi yengeç burcuna hediye olarak Muhiku’nun deneyim kitlerinden almanızı öneririz.  Yengeç burcu erkeği hediye tercihinizi boyama kitaplarından yana kullanabilir ve böylece kendisi ile vakit geçirmeyi seven yengeç erkeğini mutlu edebilirsiniz. Diğer taraftan yengeç kadınına özgün bir hediye olarak kasnak nakış deneyimi alabilir, daha önce deneyimlemediği bir şey ile keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

  Yengeç Erkeğine Hediye

  Yengeç burcu erkekleri için aile kavramı çok önemlidir. Ailesi ile geçirilen en güzel zamanlar onlar için adeta bir hediyedir. Sizler de yengeç erkeğine ailesi ile eğlenceli zamanlar geçirebileceği kutu oyunlarından almayı düşünebilirsiniz. Erkek yengec burcu hediye seçenekleri arasından iskambil kağıtları veya puzzle tercih edebilirsiniz.

  Yengeç burcu erkeğine alınacak hediyeler olarak kişiye özel eşyaları tercih edebilirsiniz. Örneğin termos veya cam matara fikrini yanına dünya kahvelerinden ve sevdiği çikolatalardan ekleyerek hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz.

  Yengeç Kadınına Hediye

  Yengeç burcu kadınına hediye için ev dekorasyon ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü evinde vakit geçirmeye bayılan bu burç için dekorasyon ürünleri isabetli bir seçim olacaktır. Bu hediyeler evinin havasını değiştirecek ince detaylar arasında yer almaktadır.

  Yengeç burcu kadını için ev dekorasyon ürünü olarak;

  • Kokulu mumlar ve tasarım mumluklar,
  • Biblo,
  • Beton saksı,
  • Sukulent ve çerçeve alabilirsiniz.

  Kadın yengeç burcuna alınacak hediyeler arasından onları mutlu edecek birbirinden şık ve renkli aksesuarlar bulunuyor.  Örneğin saç aksesuarları, fular, desenli çoraplar alarak yengeç kadınının gönlünü kazanabilirsiniz. Ayrıca kadın yengeç burcuna hediye tercihi olarak mutfak eşyalarına da göz atabilirsiniz. Mesela kahvesini veya çayını demleyebileceği bir french press, içeceklerini koyabileceği bir kupa ve lezzetli drajelerden oluşan hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Hediye Fikirleri

  Yengeç burçlarının duygu durumları değişkenlik gösterdiğinden dolayı durumu kurtaracak en iyi hediyelerden biri de çikolatadır. Muhiku’nun en lezzetli çikolatalarından ve drajelerinden alarak sizlerde yengeç burçlarını mutlu edebilirsiniz.

  Yengeç burcuna hediye fikirleri olarak saksı çiçeklerini de öneririz. Ayrıca yengeç burcu kadınına hediye arasından bu çiçekleri alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Çünkü saksı çiçekleri evine ayrı bir hava katmayı sağlayacak çiçeklerden biridir.

  Yengeç Burcu Hediye Seçimini Muhiku ile Yapın!

  Yengeç burcu sevdikleriniz için özel günlerde hediye seçmekte zorlananlara harika bir önerimiz var! Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneği sayesinde sizler de sevdiklerinizin her özel gününde muhteşem hediye kutuları hazırlayarak, onların yanında olduğunuzu gösterebileceksiniz. Peki bunu nasıl mı yapacağız?

  Öncelikle yengeç burcu kadınına doğum günü hediyesi ile başlayalım. Yengeç kadınını mutlu edecek hediyelerden biri fotoğraflı hediyelerdir. Çünkü anılara bakmak onların en büyük hobileridir. Onlar için en güzel zamanlarınızın olduğu fotoğraflardan oluşan mini albüm hazırlayabilirsiniz. Ayrıca yengeç burcu hediye seçimi yaparken her kadını mutlu edecek cilt bakım ürünlerinden de almayı unutmayın deriz.

  Yengeç burcu erkeğine doğum günü hediyesi olarak masaüstü aksesuarlarından oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.  Elinin altında bulabileceği bir kupa ve bardak altlığı, kalem, ajanda, deri mouse pad ve masa matı almayı düşünebilirsiniz. Yengeç erkeği eminiz bu hediyenizi görünce çok mutlu olacaktır.

  S: 🦀 Yengeç burcuna hediye ne alınır?
  C: Evde ailesiyle vakit geçirmeyi ve yemek yapmayı seven yengeç burcuna hediye alırken mutfak gereçlerinden oluşan hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Örneğin cam bardak, french press veya çay süzgeci, dünya kahvelerinden ve lezzetli çikolatalardan oluşan hediyeler onu çok mutlu edecektir. Ayrıca yengeç burcuna hediye alırken ev dekorasyon ürünlerini de tercih edebilirsiniz.
  S: 🦀 Yengeç burcuna özel günlerde ne hediye alınır?
  C: Özel günler için yengeç burcuna hediye almak istiyorsanız kişisel hediyelere yönelmeniz doğru bir seçim olacaktır. Çünkü kişiselleştirilmiş hediyeler her zaman özel hissettirir. Bu nedenle kişiye özel eşya olarak cüzdan, deri anahtarlık, cam matara, termos ya da fotoğraflı hediyelere yönelebilirsiniz.
  S: 🦀 Yengeç burcuna hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Yengeç burcuna hediye seçerken öncelikle hediye alacağınız kişinin hobilerinden veya ilgi alanlarından yola çıkarak hediye tercihi yapmanız daha uygun olacaktır. Böylelikle sizlerde hediye konusunda zorlanmazsınız. Ayrıca yengeç kadını veya erkeği için onların beğenebileceği hediyeleri kategorilere ayırmanız size kolaylık sağlayacaktır.
  S: 🦀 Yengeç burcuna doğum gününde nasıl hediyeler almalıyız?
  C: Yengeç burcuna doğum gününde daha çok kişiye özel hediyeler tercih etmeniz onları mutlu edecektir. Örneğin fotoğraflı hediyeler arasından mini albüm hazırlayabilir ya da en mutlu anınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız eğer sevdiği fotoğrafı kupaya bastırabilirsiniz. Böylece içeceğini her yudumladığında sizi hatırlamasını sağlayacaksınız.