Yay Burcu Kadınına Hediye

Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
250 TL Altı
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Yay burcu kadınını bir cümle ile özetlemek gerekirse, onlar özgürlüğüne düşkün burçlardır demek yeterlidir. Ateş grubunun amazonu yay kadını özgürlüğünü her şeye yeğleyebilecek tutumdadır. Yaşama sıkı sıkıya bağlıdırlar. Göbek adları neşelenmektir. Çevrenizde bir yay kadını varsa oldukça şanslısınız demektir. Sosyalleşmeye bayılan, insanları kendi aurasıyla kuşatan yay burcu kadınına hediye seçerken çok zorlanmayacaksınız.

  Çünkü Muhiku’nun hediye seçenekleri ile isteklerini ve beğenilerine rahatça dile getiren yay burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır az çok biliriz. Fakat yine de yay burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır diye düşünerek şöyle bir liste oluşturduk;

  Yay Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

  • Kitap
  • Çiçek
  • Anahtarlık
  • Meyveli truff kutusu
  • Ajanda
  • Deneyim kitleri
  • Kupa

  Enerjik yapısıyla yorulmak nedir bilmeyen yay burcu kadınına hediye seçerken yeniliğe açık olduklarını unutmamalısınız. Muhiku’da yenilikçi, özgür hisseden deli dolu yay kadınına hediye seçebilirsiniz. Farklı ürünleri bir kutuda toplayıp yay kadınına hediye edebilirsiniz. Astroloji meraklılarına özel olarak tasarlanan Burçlara Hediye kategorisine göz atmayı unutmayın.

  Yay Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

  Yeni yerler keşfetmeyi ve gezmeyi çok seven yay burcu kadınına hediye olarak bir ajanda hediye edebilirsiniz. Böylelikle kendine bir gezi rotası oluşturabilir ve ajandasına keşfettiği yerleri yazabilir. Unutmayın ki yay burcu kadınının kültürel faaliyetlere yatkınlığı vardır. Oldukça zeki ve çekici olan yay kadını hediye konusunda belli bir tutum içine girmez. Yani özel günlerinde muhakkak hediye almayı beklemez. Fakat hatırlanmayı ve ilgi görmeyi sever.

  Yay kadını yıllarca konuşmayıp bir yerde rast geldiğinizde ilk günkü kadar samimi davranır size. Bunun sebebi kırgınlık gibi hisleri uzun süre muhafaza etmek istemeyişindendir. Onu mutlu etmeye çalıştığınızda çabanızı görür. Özel bir günde yay kadınına hediye olarak çiçek hediye edebilirsiniz. Bu saf ve zarif hediye yay kadınının özgür ruhuna oldukça yakışacaktır.

  Yay Burcu Kadınına Doğum Günü Hediyeleri

  Bir yay burcu kadınına doğum günü hediyesi için yeni şeyleri keşfetme fırsatı sunabilirsiniz. Meraklı ve kendini geliştirmeye odaklı olduğu için ona farklı deneyimler tadabileceği hediyeler verebilirsiniz. Deneyim kitleri alarak daha önce yapmadığı bir şeyin heyecanını yay burcu kadınına hediye edebilirsiniz.

  Okumaya meraklı olan yay burcu kadını doğum günü hediyesi olarak kitap aldığında çok mutlu olacaktır. Entelektüel yönü kuvvetli yay burcu kadını hediye edilen kitaplarda dahi seyahate çıkmış sayar kendini. Bu sebeple kitaplar yay burcu kadınına alınacak hediyeler içinde en güzelidir.

  Yay Burcu Kadınına Anneler Günü Hediyeleri

  Eğlenceli, şefkatli ve öğretici yay burcu annelerine, Anneler Günü’nde onların canlı mizaçlarına uygun hediyeler seçmelisiniz. Burcunun tonları olan mor, turkuaz ve leylak tonlarında ürünler tercih edebilirsiniz.

  Anneler Günü’nde yay burcu kadınına alınacak hediyeler ufak ama mutlu edici şeyler olmalıdır. Örneğin çikolataları ve dünya çaylarını bir kutuda toplayıp yanına ise Anneler Günü temalı bir kupa koyabilirsiniz. Yay burcu annenize mor ve leylak tonlarda fular ile evde kullanabileceği hoş kokulu tütsü hediye edebilirsiniz.

  Yay Burcu Kadınına Sevgililer Günü Hediyeleri

  Enerjik ve çekici yapısıyla karşı cinsi etkilemekte zorlanmayan yay burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır?

  Elbette kendi gibi etkileyici ve enerjik hediyeler yay burcu kadınının hoşuna gider. İlişkilerde açık sözlüdür. Bir yay burcu kadını hediye bekleyişine girmez. Özel günleri beklemeden sevgilisine hediye alabilir. Fakat bir yay kadını ile beraberseniz onun temposuna uyum sağlamalısınız. Özgürlüğünden ödün vermeyecektir. Bu durum sizle çatışmasına yol açabilir ama ne demişler gülü seven dikenine katlanır.

  Sevgililer Günü’nde yay kadınına romantik ürünler tercih etmelisiniz. Yay kadını ne kadar umursamaz görünse bile duyguları yoğun yaşar. Sonsuz seyahatlerinizde çektiğiniz fotoğrafları bastırıp bir gezi albümü oluşturabilirsiniz. Yanına sevdiği çikolatalardan ekleyip tatlı bir Sevgililer Günü geçirmesini sağlayabilirsiniz.

  Yay Burcu Kadınına Hediye Önerileri

  Serbestliği ve baskılanmamayı seven yay burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır sorunuzun cevabı yine yay burcu kadınındadır. İlgilerini ve isteklerini rahatça dile getirir ve bunu çok tabii bir şekilde yapar. Böyle olması kimi zaman karşısındakileri zora soksa da açık sözlülüğü her daim güvenebileceğinizin göstergesidir. Hediye arayışına girdiğinizde size sohbet arasında sevdiği şeyleri söylemiş olması muhtemeldir. Hatta bazen istediği hediyeyi bile söyleyebilir.

  Ne alacağınız konusunda kararsızsanız ve bir ipucu vermemişse şık ve tatlı hediyelerden olan truff kutusunu yay kadını için düşünebilirsiniz.

  Ruhunu da özgür kılmayı seven yay burcu kadını hediye olarak mum, tütsü, oda kokusu, buhurdanlık gibi şeyleri de sevecektir. Bedenen olduğu kadar ruhen de seyahatler yapmaya merak salabilir. Böylece onun medite hayatına bu gibi ürünlerle katkıda bulunabilirsiniz.

  Yay Burcu Kadınına Hediye Alternatifleri Muhiku’da!

  Zodyak’ın özgür kızı yay burcu kadınına en güzel hediyeler Muhiku’da!

  Yıldızların kuşattığı dünyamızda, coşkuları ve parıltılarıyla bir yıldız gibi ışık saçan yay kadınları için yenilikçi ve özel hediye alternatifleri Muhiku’da sizleri bekliyor. Yay burcunun simgelerini taşıyan kupa, anahtarlık, kitap ayracı ve motto kartı gibi astrolojik evrenin parçalarını bir kutuda toplayıp hediye edebilirsiniz. Burçlara Hediye kategorisinden yay burcuna ait ürünlerin bulunduğu kutuyu seçebilirsiniz.

  Bunun yanı sıra yay burcunun seveceği ürünleri tek tek seçip oluşturabileceğiniz Kendi Kutunu Yap hizmeti ile mutluluk veren hediye kutuları Muhiku’da.

  S: Yay burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır?
  C: Yay burcu kadını hürriyetperver yapıdadır. Kısıt ve engellerden hoşlanmaz. Ruhunu da bu şekilde özgür kılmayı amaçlar. Bu sebeple hediye alırken onun sevdiği bu özgürlükçülüğe uygun şeyler tercih etmelisiniz. Yeniliği ve keşfi sever. Keşfedeceği şeyleri not edeceği mor veya turkuaz tonlarda bir not defteri hediye edebilirsiniz.
  S: Yay burcu kadınına doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Özel günlerinde hatırlara gelmeyi ve anılmayı ister yay burcu kadını. Hediyelerin içeriğine pek önem vermez. Özellikle istediği ve heveslendiği bir şey varsa peşinen hediyesinin o olmasını söyler. Fakat istediği bir şey yoksa alacağınız şey ne olursa olsun güzel tebessümü ve samimiyetiyle hediyenizi kabul edecektir.
  S: Yay burcu kadınına Anneler Günü hediyesi ne alınır?
  C: Cıvıl cıvıl yapısını hiç kaybetmeden bu enerji ile çocuk yetiştiren yay kadını annelerine anneler gününde evde kullanabileceği ürünler alabilirsiniz. Evde de yeniliği ve farklılığı arayacağı için ufak dekorasyon ürünleri ile ona bunu sağlayabilirsiniz. Ya da kendine yeni bir meşgale edinebilmesi için el işi ürünler yapabileceği deneyim kitlerinden hediye edebilirsiniz.
  S: Yay burcu kadınına hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Yay kadınına hediye seçerken bağlayıcı ve baskılayıcı hissettirmeyecek ürünler tercih etmelisiniz. Siz farkında olmasanız da kurduğunuz bir cümleden cımbızla çekip çıkaracağı bin bir anlamla hediyenizin onu kısıtlamak maksadıyla alındığını düşünebilir. Sevdiği ve ilgi duyduğu şeyleri araştırıp buna uygun hediyeler seçmelisiniz. Hediyenizin maskülen oluşu onu mutlu edebilir. Yaşantısında da maskülen bir tavır sergilediği için bu tarz hediyeleri severek karşılayacaktır.