Güvenilir Hediye Şirketi
Kişiye Özel Baskı
Hızlı Teslimat

Nişan sürecinin ne kadar stresli olduğunun farkındayız. Gönderimi yapılmayan hediyeler, geciken kargolar, iletişim kurulamayan satıcılar, kırık & bozuk gelen ürünler. Bugün tamamını unutun. Size pürüzsüz bir deneyim sunuyoruz. Bugüne kadar 1 milyondan fazla kişiyi mutlu ettik. ♥️

Söz Nişan Hediyelikleri

Kahve
Kuru Çiçek
Magnet
Mum
Sabun
Oda Kokusu
Sukulent
X
Filtre
Filtre
 • Hediyelik Çeşitleri
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Hediyelik Çeşitleri
Temizle
  • Hediyelik Çeşitleri

  Yeni bir döneme başlangıcın girizgahlarından biri olan söz nişan hediyelikleri her kadının evlilik sürecini döşeyen ince detaylardan biridir. Dolayısıyla bugün için hazırlandığınız tüm söz hediyelikleri derin anlamlar taşır. 

  Hayatımızda sevgi dokunuşu ile yaptığımız bu köklü değişiklik beraberinde bazı teferruatları da getirir. Fakat bu süreçlerin tümünden Muhiku farkı ile sıyrılabilirsiniz. Yaratıcı nişan hediyelikleri ile özgün bir hediye fikrine sahip olabilir, en güzel söz hediyelikleri çeşitlerine ise yine Muhiku ile kavuşabilirsiniz. 

  Hayatınızın en güzel hediyelikleri arasında yer alan söz nişan hediyelikleri yaşamın en parlak  en heyecanlı dönemimde giriştiğimiz telaşlar arasındadır. Oysa ki söz nişan hediyelikleri  denildiğinde genelde akla kasik fikirler, toptan yapılan alışverişler gelir. Çünkü çoğu zaman böylesi daha az maliyetli ve daha pratik bir fikir gibi gelir. Ama değişen dünya düzeni ile birlikte hediye anlayışının da değiştiğini unutmamalıyız. Klasik ve gelenekselci süreçlerden kaçmak isteyenler için Muhiku’nun orijinal fikirleri var! Köşede yıllarca tozlanacak hediyeliklerin yerine anlamlı nişan hediyelikleri ile yenilikçi bir fikre sahip olabilirsiniz. 

  Söz, nişan, kına ve düğün gibi merasimlerinizde misafirlerinize modern hediyeler dağıtmak ve uzun yıllar onlara verdiğiniz bu yenilikçi hediyelerle hatırlanmak için Muhiku’nun hediye çeşitliliğine bakabilirsiniz. Eminiz konseptinize ve merasiminiz için en uygun hediyeleri Muhiku’nun hediye çeşitliliği arasında bulabileceksiniz.

  Söz Nişan Hediyelikleri Nelerdir?

  Hediyelik eşyalar her  özel gün için derin anlamlar taşır. Üstelik bugün yeni bir hayata adım attığınız döneme denk geliyorsa manası daha da derinleşir. Değişik söz hediyeleri ile bu döneme özgün bir giriş yapmak istiyorsanız adresiniz Muhiku! Her özel gün için farklı hediye fikirleri tasarlayan Muhiku, nişan hediyeligi için de sizleri yalnız bırakmıyor. 

  Nişan hediyesi için Muhiku’da pek çok fikir yer almaktadır. Örneğin köşeye konulup, unutulacak bir hediye istemiyorsanız kaktüs sizin için doğru bir seçim olacaktır. Uzun süre yaşayabilen ve detaylı bir bakıma ihtiyaç duymayan kaktüsler, ilişkinizin bir sembolü olarak davetlilere armağan edilebilir. Böylece hayatınız ile ilgili vermek istediğiniz mesajı hediyenize de ekleyebilirsiniz. 

  Söz Nişan Hediyesi Fikirleri

  • Mini çiçek sepeti,
  • Çiçekli güllü cam tüp,
  • Mini kahve sepeti,
  • Kaktüs,
  • Kraft buzdolabı süsü,
  • Sabun,
  • Mini kuru çiçek buketi ve daha pek çok alternatif bulunmaktadır.

  Anlamlı Nişan Hediyelikleri

  Anlamlı hediyeler her daim hediye verilen kişilerde iz bırakan hediye türleri arasında yer alırlar. Dolayısıyla hayatınızın en anlamlı günlerinden biri yaklaşırken tercih edeceğiniz hediye ince detaylar barındırmalıdır.  Biliyoruz ki kahve, Türk geleneğinin en büyük göstergelerinden biri sohbetlerin yegane tamamlayıcısıdır. 

  Özellikle Türk kahvesi, her gün tercih edildiği gibi özel günlerde de tercih edilmektedir. Dolayısıyla kız isteme merasiminin baş kahramanı olan Türk kahvesi anlamlı nişan hatırası ve söz hatırası arasında  yer almaktadır. Siz de kahveli söz hediyelikleri ve kahveli nişan hediyeleri arasından konseptinize uygun hediyeleri seçebilirsiniz. Böylece bu özel merasimi bir anıyla misafirlerinizin zihninde ölümsüzleştirebilirsiniz.

  Özel günlere özel anlamlar katan Muhiku, nişan hediyelerini ve kahve detayını unutmuyor. Nişan hediyesi olarak yakınlarına sunacağınız Türk kahvesi hediyesi ile günün anlamını belirleyebilirsiniz. Çünkü kahve, en güzel sohbet aracı olduğu kadar anlamlı bir hediye fikridir.

  Kullanışlı Nişan Hediyelikleri

  Nişanda dağıtılan hediyelikler genellikle kullanılmayan ve daha sonra bir köşede unutulan hediyeler oluyor. Eğer siz de bu durumu  yaşamak istemiyorsanız tercihinizi kullanışlı nişan hediyelerinden yana değerlendirmelisiniz. Evde yapılabilecek nişan hediyelikleri ve daha pek çok bilgi için Muhiku’dan ilham alabilirsiniz. Farklı ilgi alanlarına göre hazırlanan fikirler ile hediyeleriniz bir köşeye atılmayacak hatta sevdiklerinize kullanmaktan keyif aldıkları hediyeler vereceksiniz. 

  Söz için hediyelik arayışı içindeyseniz ve hediyem kullanışlı olsun diyorsanız sabun fikrinden faydalanabilirsiniz. Günlük hayatta kullanabilecekleri bulduğu ortama ferahlık getirecek sabun çeşitlerine Muhiku ile sahip olabilirsiniz. 

  Yaratıcı Nişan Hediyelikleri

  Söz hatırası hediyelik eşyalar yaratıcı oldu mu nişan günü herkesin hafızasında kalır. Klasik hediyelerin yanı sıra yenilikçi fikirler ile nişan merasimine yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Bu özel gününüzü farklı kılacak, yaratıcı söz hediyeleri Muhiku’dan geliyor. Klasik bir hediye gibi duran çiçekleri hiç fanus içinde nişan hediyesi olarak düşündünüz mü? Eğer cevabınız hayır ise düşünmenin vakti geldi!

  Muhiku, çiçek detayını en yaratıcı şekilde değerlendirerek nişan hatırası hediyeliklere dönüştürüyor. Çiçeklerin yaydığı renkli enerjiyi özel günlerinizde değerlendirmek için de kullanabilirsiniz. 

  Değişik Nişan Hediyelikleri

  Hayatımızın en özel gününe hazırlanırken gün sayar, değişik fikirler ile bu süreci kişiselleştirmek isteriz. Farklı nişan hediyelikleri daha özel hediyeler hazırlamamızda bize ilham veren bu zamanın başlangıcıdır. Nişan hatırası olarak sevdiklerimize özenli ve  yaratıcı bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’nun günlere özel hazırladığı fikirlerden destek almalısınız.

  Değişik Söz Hediyeleri

  Muhiku, özel olan her günü anlamlı kılmak için mutlu hediyeler üretmeye ve sizleri sevindirmeye devam ediyor. Söz hediyesi için tercihinizi Muhiku’dan yana kullanmak hiç şüphesiz  doğru bir tercih olacaktır. Çünkü burada;

  • Geleneksel yapıya yenilikçi yorum katan Türk kahvesi hediyeleri, 
  • Özel tasarım kaktüsler,
  • Yaşam alanınıza taza bir serinlik getirecek olan  oda kokuları,
  • Dekoratif ve şık kuru çiçek modelleri,
  • Gül detayı ile işlenen hediyelikler ve daha birçok detay yer almaktadır. 

  En Ucuz Nişan Hediyelikleri

  Nişan hediyelerinin özgün olması kadar bütçeye uygun olması da önemli bir detaydır. Günümüzde nişan hediyelikleri toptan olarak tercih edilmekte ve bütçeyi çok sarsmamaya özen gösterilmektedir. Bu durumdan  özgün fikirler ve uygun bütçe ile çıkmak istiyorsanız Muhiku’nun söz nişan hediye fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Seçtiğiniz hediyeleri çoklu olarak almanızı sağlayacak olan Muhiku, en ucuz nişan hediyelerine sahip olmanızı sağlayacak! 

  En Güzel Söz Nişan Hediyelikleri Muhiku’da!

  Muhiku, özel günlerinize  renk katmaya mutluluk veren hediye kutuları tasarlamaya devam ediyor. Hayatın en önemli geçiş dönemlerinden biri olan evliliğe doğru yol alırken  yenilikçi hediyeler ile yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Bundan dolayı söz nişan hediyelikleri pinterest sayfasında gezinmenize gerek yok. Tasarımsal fikirlerin hepsi Muhiku’da sizi bekliyor. 

  Muhiku’nun söz nişan hediyeleri kategorisi yeni dünyanıza farklı bir bakış açısı kazandıracak hediye fikirleri içeriyor. Nasıl bir hediye alacağınız konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız nişan hediyeleri sayfamıza mutlaka göz gezdirmelisiniz. Yenilikçi fikirlerden ilham alınarak tasarlanan hediyeler eminiz ki sizleri ve yakınlarınızı mutlu edecektir. 

  Ayrıca en özel anınıza renk katacak söz nişan çiçekleri de Muhiku’da! Farklı tasarımlara sahip çiçekler içinden en özel anınıza eşlik edecek çiçeği ve misafirlerinize armağan edebileceğiniz çiçekli süsleri söz nişan çiçekleri sayfamızda bulabilirsiniz.

  Unutmayın ki sizi ve misafirlerinizi mutlu edecek en güzel hediyeler en uygun fiyatlarla Muhiku’da!

  S: 💍 Nişanda hediye olarak ne dağıtılır?
  C: Nişanda hediye olarak dağıtılacak farklı pek çok hediyelik bulunuyor. İlgi alanlarınıza ve oluşturduğunuz konsepte uygun tercih edeceğiniz hediyeliklerle nişan gününüzü daha anlamlı kılabilirsiniz. Muhiku ile nişanda dağıtabileceğiniz pek çok hediye fikrini sahipsiniz. Örneğin tören sonu dağıtılacak mini süslemeli kuru çiçekler ile yakınlarımda naif bir hediye verebilirsiniz.

  Söz nişan hediyelikleri için tıklayın!

  S: Misafirlere nişan hatırası ne verilir?
  C: Nişan hediyeleri günün anlam ve önemi özetleyen hediyeler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı tercih edeceğiniz hediyenin nişan günü hatırasını yansıtmasına dikkat etmelisiniz. Özel aromalı oda kokuları, kahveler, gül süslemeli ince hediyelikleri söz hatırası olarak tercih edebilirsiniz. Anlamlı hediyelerin nişan gününüzü tamamlayan detaylardan biri olduğunu unutmamalısınız.
  S: Nişan hediyelikleri nelerdir?
  C: Muhiku, çoklu hediye paketleri ile nişan gününüze anlam katıyor. Geleneksel hediyelerin getirdiği sıkıcılıktan bunaldıysanız bu hediye fikirleri tam size göre! Çoklu hediye paketlerinden kendiniz için uygun olanı seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Gül süslemeler, kuru çiçek ve kaktüsler sipariş verebileceğiniz hediyeliklerden yalnızca birkaçı.
  S: Söz hediyesi ne olabilir?
  C: İlgi alanlarınızdan veya beğenilerinizden yola çıkarak söz hediyenizi seçebilir, yakınlarınıza güzel hediyeler verebilirsiniz. Eğer hakkınızı dekoratif ürünlerden yana kullanmak istiyorsanız kuru çiçek ve gül süslemeli nişan hediyeliklerini değerlendirebilirsiniz. Muhiku, bu hediyeliklerin üzerine sizin için önemli olan nişan detaylarını ekleyerek hazır hale getiriyor.
  S: Yaratıcı nişan hediyelikleri nelerdir?
  C: Yaratıcı hediyeler her zaman akılda kalan, misafirleri mutlu eden hediye fikirlerinden yola çıkarak tasarlanmaktadır. Eğer siz de geleneksel süreçlerden sıyrılmak istiyorsanız Muhiku’nun nişan hediyelerinden faydalanabilirsiniz. Her özel güne yenilikçi bir yorum katan Muhiku, nişan günü paylaşmaktan keyif alacağınız özgün hediye fikirleri tasarlıyor.
  S: Anlamlı nişan hediyelikleri nelerdir?
  C: Nişan hediyesini usule uygun olsun diye öylesine tercih etmek istemiyorsanız köşede unutulan bir hediye seçmemeye yani kullanışlı hediyeler seçmeye özen göstermelisiniz. Böylece misafirleriniz, verdiğiniz söz hediyeleri günlük hayatta değerlendirilebilecektir. Çoklu Türk kahvesi hediyeleri, kuru çiçekler anlamlı nişan hediyeleri arasında yer almaktadır.