Sevgiliye Özür Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Just Love Hediye Kutusu

   Just Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Love and Coffee Hediye Kutusu

   Love and Coffee Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Aşkın Renkleri Hediye Kutusu
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Love Day Hediye Kutusu
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • My Best Story Hediye Kutusu

   My Best Story Hediye Kutusu

   369.00 TL
  • Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   349.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Hep Aşk Hediye Kutusu

   Hep Aşk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Çok Satan
  • Love Dream Hediye Kutusu

   Love Dream Hediye Kutusu

   %22 indirim
   195.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

   Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Bu Fiyattan Son xx Kutu
  • Tatlı Aşk Hediye Kutusu

   Tatlı Aşk Hediye Kutusu

   %21 indirim
   229.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  1

  Sevgiliye özür hediyesi almak yaptığınız yanlışın farkına varmanızı sağlayacak ve kendinizi affettirmek için en güzel yol olacaktır. Özür dileme hediye almadan da yapılacak olan en büyük erdemdir. Fakat kuru kuru özür dilemek yerine sevgiliye özür dileme hediyesi alarak ona verdiğiniz değeri gösterme fırsatını bir kez daha yakalayabilirsiniz.

  Sevgiliye Özür Hediyesi Fikirleri

  • Çikolata
  • Çiçek
  • Kupa
  • Bardak altlığı
  • Fotoğraflı hediyeler
  • Kutu oyunları
  • Fular

  Sizler için önermiş olduğumuz sevgiliden özür dileme hediyeleri arasından seçeceğiniz ürünlerle sevgilinizin yüzündeki gülümsemeyi görebileceksiniz. Daha farklı özür dileme hediye seçeneklerini incelemek için Muhiku’yu ziyaret edebilir, Muhiku’nun özür hediyeleri kategorisini inceleyerek ilham alabilirsiniz.

  Sevgiliye Özür Hediyesi Ne Alınır?

  Hediyede istenen amaç karşıdaki insanı mutlu emek ve ona verdiğiniz değeri göstermektir. Çünkü hediyeler insana mutluluk veren ve hayatı anlamlı kılan şeylerdir. Yine aynı zamanda hediyeler, yapılan hatalara karşı kendini affettirmek için de alınır. Sizler de sevgiliye affettirme hediyeleri neler olabilir diyorsanız size vereceğimiz tüyolarla gönül alabilirsiniz.

  Öncelikle sevgiliye özür hediyesi vermek için anlamlı olabilecek hediyelere yönelebilirsiniz. Çünkü yapılan hatayı telafi etmek kolay olmayacaktır. Bunun yanı sıra kalpli dekoratif ürünler ya da kalpli çikolatalar da sevgiliye özür dilerim hediyesi olarak verilebilir. Eğer erkeğe özür hediyesi arıyorsanız sevgilinizin tarzına, zevkine ya da ilgi alanlarına göre hediye seçimleri yapabilirsiniz. Böylece sevgilinizin sevebileceği bir özür dileme hediyesi alarak kalbine dokunabilir sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

  Erkek Sevgiliye Özür Hediyesi Fikirleri

  Hayatımızın en değerli varlıklarından biri de canımız kadar çok sevdiğimiz sevgilimizdir. Sevdiklerimiz için her türlü fedakarlığı yapar, onların mutluluğu için birçok şeyi göze alırız. Ama ne var ki bazen sinir ve öfke esnasında ağızdan çıkan tek bir söz bile onları üzmeye yetebiliyor. Onları üzgün görünce bizler de vicdan yaparak gönüllerini almak için her türlü yola başvuruyoruz. Her anın kurtarıcısı olan hediyeler kalpleri kazanmak için tercih edilen araçlardan biridir.  Üzdüğümüz her kimse mutlaka telafi edecek bir yöntem bulmalıyız. Eğer kırılan kalbi geri kazanmak istiyorsanız erkek sevgiliye özür hediyesi alarak aradaki buzları eritebilirsiniz.

  Erkeğe özür hediyesi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar olabilir. Örneğin erkekleri mutlu etmenin yolunun midesinden geçtiğini unutmayınız. Bunun yanı sıra kullanışlı hediyelik eşyalar alarak da kendinizi affettirebilirsiniz. Sevgiliniz için kalpli çikolatalardan oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Eminiz bu hediyenizi açınca bu zamana kadar olan küslüğünüz ortadan kalkacak! Çikolatalara eşlik edecek çay ya da kahve çeşitlerinden biriniz ekleyebilirsiniz.  Ayrıca ismine özel bir kupayı da erkek sevgiliye özür hediyesi olarak takdim edebilirsiniz.

  Kadın Sevgiliye Özür Hediyesi Fikirleri

  Erkeklere göre kadınları mutlu etmek her zaman daha kolay olmuştur. Kadınlar için ufak da olsa alınan her hediye mutluluk verici olacaktır. Bu nedenle kadın sevgiliye özür hediyesi seçerken çokta düşünmeye gerek yok diyebiliriz. Özür dileme hediyesi vermek için taze çiçeklerden almayı düşünebilirsiniz. Özellikle orkide çiçeği sevgiliye verilecek  en güzel çiçekler arasında yer almaktadır.

  Kadın sevgiliye hediye seçerken günlük hayatında kullanabileceği hediyeler arasından seçimler yapabilirsiniz. Bunlar kupa, bardak altlığı, French press gibi hediyelerdir. Dilerseniz  fular gibi aksesuarlar da özür dileme hediyesi olarak alabilirsiniz.  Ayrıca bir kadın için kolye, küpe ya da bileklik gibi aksesuarlar da kırılan kalbi onarmaya yetecektir.

  Arkadaşa Özür Hediyesi Fikirleri

  Arkadaşlarımızla aramızın bozulmasını hiç istemeyiz. Her şeyimizi paylaştığımız, sırdaşlarımız ve en güvendiğimiz kişilerden birisidir arkadaşlar. Arkadaşlarımızı kimi zaman istemeden üzebiliriz. Böyle bir zamanda hediyelerin gücünden faydalanarak aramıdaki soğukluğu giderebiliriz.  Arkadaşa özür hediyesi seçerken birlikte vakit geçirebileceğiniz, eğlenceli dakikalara geri dönebileceğiniz hediyeler tercih edebilirsiniz.

  Muhiku’da bulabileceğiniz quiz gameler, iskambil kağıtları ve puzzlerı özür hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Eğer erkek arkadaşa özür hediyesi almayı planlıyorsanız daha çok fotoğraflı hediyeler tercih edebilirsiniz. Örneğin sizin için anısı olan bir fotoğraf karesini kupaya bastırabilirsiniz. Size vermiş olduğumuz fikirler dışında farklı hediye seçeneklerini incelemek için Muhiku’nun erkek arkadaşa hediye sayfasına göz atabilirsiniz.

  Özür Dileme Hediye Önerileri

  Bazen en sevdiklerimize karşı istemeden de olsa söylenen sözler kalpleri kırabiliyor. Bir kalbi kırmak saniyeler almıyorken onarmak ise belki günler ya da haftalar alabiliyor. Kimileri için bir hediye, kırılan kalbi tekrar kazanmaya yetebiliyor.  Yine de sevgiliye özür hediyesi almayı deneyebilirsiniz. Böylece ona olan sevginizi hoş bir şekilde dile getirebilirsiniz.

  Özür dilemek için alınan hediyenin maddi değeri çok önemli değilidir. Yani söz konusu üzdüğünüz kişiler olunca hediyenin pahalı olması pek de öneli değil.  Ancak alacağınız hediyenin bir anlam taşıması, sizin onu düşündüğünüzü göstermesi için yeterli olacaktır.

  En Etkili Özür Dileme Hediyesi Seçenekleri Muhiku’da!

  Muhiku ile kırılan kalpleri onarmak çok kolay olacak! Muhiku’da herkesin zevkine ve tarzına uygun hediyeler seçerek özür dileme fırsatını yakalayabilirsiniz. Kalpli çikolataları ya da çiçek gibi hediyeleri sevgiliye özür hediyesi olarak verilebilirsiniz.  Dilerseniz tek bir ürünle de kendinizi affettirebilirsiniz. Ayrıca  pek çok ürünün yer aldığı konsept kutulardan birini alarak özür dileyebilirsiniz. Önemli olan sevgilinize verdiğiniz değeri göstermektir.

  Özür dileme hediyesi olarak tercih edeceğiniz birçok seçenek Muhiku’da sizi bekliyor. Hediye kutularımızı inceleyerek ilgi alanınıza yönelik seçimi kolayca yapabilirsiniz!

  S: 💌 Sevgiliye özür hediyesi ne alabilirim?
  C: Öncelikle sevgiliye özür hediyesi vermek için sizin için anlamlı olabilecek hediyelere yönelmelisiniz. Çünkü yapılan hatayı telafi etmek kolay olmayacaktır. Tercih deceğiniz ürünler fotoğraflı hediyeler olabilir. Bunun yanı sıra kalpli dekoratif ürünler ya da kalpli çikolatalar da sevgiliye özür dilerim hediyesi olarak verilebilir.
  S: 💌 Erkek sevgiliye özür hediyesi olarak ne alınır?
  C: Erkek sevgiliye özür hediyesi seçmek sizi biraz zorlayabilir. Fakat size vereceğimiz öneriler sayesinde işinizi epey kolaylaştıracağız. Örneğin bir erkeği mutlu etmek için atıştırmalıklar alabilirsiniz. Kalpli çikolatalar, drajeler veya kurabiyeler gibi. Bunların dışında sizin için bir anlam ifade edecek hediye arıyorsanız fotoğraflı hediyeler yaptırarak gönül almayı düşünebilirsiniz.
  S: 💌 Kadın sevgiliye özür hediyesi olarak ne alınır?
  C: Kadın sevgiliyi mutlu etmek sizin için hiç zor olmayacak. Çünkü Muhiku'da kadınları mutlu edebilecek yüzlerce ürün mevcut. Sizler de kadın sevgiliye özür hediyesi vermek için aksesuarlardan tutun da günlük hayatlarında kullanabilecek ürünlere kadar pek çok alternatifi özür hediyesi için tercih edebilirsiniz. Sevgilinize yakışacağını düşündüğünüz bir fular, evinde veya işyerinde kullanabileceği kalpli kupa alabilirsiniz.
  S: 💌 En çok tercih edilen özür hediyesi seçenekleri nelerdir?
  C: Muhiku'da en çok tercih edilen ürünler arasında çikolata kutuları, kalpli dekoratif ürünler ya da kişisel aksesuarlar yer almaktadır. Kalbini kırdığınız kişilerden özür dilemenin en etkili yolu bu hediyeleri almaktan geçer. Sizler de kırılan kalpleri onarmak için Muhiku'yu ziyaret edebilir, sevdiklerinizi etkileyebileceğinizi düşündüğünüz ürünleri alabilirsiniz.
  S: 💌 Uygun fiyatlı özür hediyesi seçenekleri nelerdir?
  C: Özür dilemek için alınan hediyenin pahalı olmasına gerek yoktur. Pahalı ama anlamsız bir hediye vermek yerine ucuz ama kırılan kalbi onarmaya yetecek bir hediye vermek doğru olacaktır. Önemli olan sevdiğiniz kişilere verdiğiniz değeri gösterebilmektir. Muhiku'da uygun fiyatlı özür hediyeleri bulmak mümkün. Bunlar sevginizi gösterebileceğiniz kalpli kupalar, çikolatalar, fotoğraflı hediyeler yada aksesuarlar olabilir.