Sevgiliye Küçük Hediyeler

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Just Love Hediye Kutusu

   Just Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Aşkın Renkleri Hediye Kutusu
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Hep Aşk Hediye Kutusu

   Hep Aşk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Çok Satan
  • Love and Coffee Hediye Kutusu

   Love and Coffee Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Love Day Hediye Kutusu
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • My Best Story Hediye Kutusu

   My Best Story Hediye Kutusu

   369.00 TL
  • Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   349.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  • Love Dream Hediye Kutusu

   Love Dream Hediye Kutusu

   %22 indirim
   195.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

   Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Bu Fiyattan Son xx Kutu
  1

  Sevdiğimiz insanlara sevgimizi göstermenin birçok yolu var. Söz konusu olan sevgilimizse şayet daha özenli oluyoruz. Sevgimizi en güzel şekilde göstermenin yollarını arıyoruz. Sevgiliye küçük hediyeler alarak onun kalbini tekrardan kazanabilirsiniz. Çünkü hediyeler her zaman sevdiklerimizi mutlu eden ince detaylardandır.

  Sevmek öğrenilen ve öğretilebilen bir duygu. Sevgimizi göstermek için emek vermemiz gerekmektedir. Sevgiliye alınacak küçük hediyeler ile verdiğiniz emeğin karşılığını görebilirsiniz. Çünkü sevgiliye minik hediye duyduğunuz aşkın, sevginin, özlemin bir nişanesi olarak ömür boyu saklanır. Hediye seçmekte sizlere fikir olması açısından hazırladığımız listeden faydalanabilirsiniz.

  Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediye Fikirleri

  • Çiçek
  • Çikolata
  • Aksesuar
  • Fotoğraf baskısı
  • Fular veya saç bandı
  • Çerçeve
  • Kolonya

  Hediye vermenin asıl amacı sevdiğimiz insanları mutlu hissettirmektir. Hediyenizi ne derece büyük ya da küçük tuttuğunuz önemli değil. Çünkü sevgiliniz için önemli olan sevildiğini ve önemsendiğini hissetmektir.

  Sevgiliye küçük hediyeler ile küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. İsterseniz Muhiku’nun sizler için hazırlamış olduğu ‘Sevgiliye Hediye’ kutu seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İsterseniz de Muhiku’nun ‘Kendi Kutunu Yap’ seçeneğinden faydalanarak sevgilinizin hoşlandığı şeyleri bir araya getirin! Karar sizin. Sevgiliye ufak hediyeler hazırlayarak onları mutlu etmek sizin elinizde.

  Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediyeler Nelerdir?

  Sevgiliniz için seçtiğiniz hediyeyi kıymetli yapan hediyenin büyüklüğü değildir. Sevgilinizi düşünerek aldığınız küçük bir çikolata onun için tatlıcı dükkanını kapatmaktan daha kıymetli olabilir. Ya da mesela sevdiği kozmetik ürünlerinden sevdiği bir parçayı aldınız diyelim. Bu onun için en lüks kuaför salonunda makyaj yaptırmaktan daha öte bir anlam taşıyacaktır.

  Sevgiliye küçük hediyeler alarak kalbinde yer edinebiliriz. Kadın için olduğu kadar erkek için de bir çok hediye seçeneği mevcut. Gelin bu seçenekler nelermiş birlikte öğrenelim.

  Erkek Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediyeler

  Erkek sevgiliye küçük hediyeler alarak onları beklemedikleri zamanlarda şaşırtabilirsiniz. Örneğin ofis çalışanı bir sevgiliniz varsa şık bir kravat ile de pekala sevgilinizi şımartabilirsiniz. Ya da koleksiyon yapmayı seven bir sevgiliniz varsa yaptığı koleksiyona dair kitap ayracı gibi küçük hediyeler düşünebilirsiniz.

  Muhiku’nun ‘Erkek Sevgiliye Hediye’ adı altında sizler için oluşturulmuş birbirinden güzel hediye kutuları mevcut. Erkek sevgiliye küçük hediyeler almak isteyip ne alacağına karar veremeyenler için güzel bir alternatif. Bakmanızı tavsiye ederiz.

  Kadın Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediyeler

  Kadınlara hediye bakmak erkeklere hediye bakmak kadar düşündürücü değil. Kadınlar için seçeneklerin daha fazla olmasından ötürü hediye bulmakta zorlanılmıyor. Sadece seçilen hediyenin beğenilip beğenilmeyeceğinden emin olunmak isteniliyor. Bu endişe de haliyle kararsızlık oluşturuyor.

  Hediye almak için düşüncelerinizde büyük parçalar olmak zorunda değil. Sevgiliye küçük hediyeler erkekleri mutlu ettiği kadar kadınları da mutlu eder. Küçük bir saç tokası, ince bir bileklik veya güzel bir aksesuar bir kadının sevgisini kazanmaya yetecektir.

  Muhiku’nun kadınlar için düzenlediği birbirinden güzel hediye kutularını da seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz. Sevgiliye minik hediye çeşitleri bir kutuda birleştiğinde tek başına bir parça hediye vermekten daha güzel bir ambiyans oluşturabiliyor. Bu vesile ile Muhiku’nun ‘Kız Arkadaşa Hediye’ kategorisinden Mutlu Anlar Hediye Kutusuna bakmanı tavsiye edebiliriz.

  Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediye Seçenekleri

  Sevgiliye hediye seçerken en önemli şey sevgilinizi mutlu hissettirecek bir hediye bulmaktır. Ve sevgilinin mutlu olması için büyük ya da şaşaalı hediyelere ihtiyaç yoktur. Sevgiliye ufak hediyeler ile kadınlar da erkekler de pekala mutlu olmayı bilirler. Yeter ki hediye seçerken sevgilinize olan sevginizi göstermekten çekinmeyin.

  Sevgiliye küçük sürprizler el yapımı parçalardan oluştuğunda anlamı daha da artacaktır. Çünkü emek gösterilip yapılmış her hediye çok özeldir. Elinizden el işçiliği gerektiren hediyeler yapmak gelmiyorsa hediyenizi Muhiku’dan El Yapımı hediye kategorisinden seçip kendi kutunuzu oluşturabilirsiniz.

  Doğum Günü için Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediyeler

  Sanıyoruz ki doğum günü hediyesi almaktan mutlu olmayacak kişi yoktur. Özellikle sevgililerin birbirlerine aldıkları doğum günü hediyeleri ise en unutulmazları olur. Elbette sevgiliye alınacak küçük hediyeler ile sevgilinizi sevindirmek için doğum günlerini beklemeye gerek yok. Lakin doğum günlerinde kadınlar da erkekler de hususi olarak o güne özel bir hediye arzusunda bulunurlar.

  Muhiku’nun hem kadınlar için hem de erkekler için düşünülmüş doğum günü hediye kutuları mevcut. Dolayısıyla sevgiliye küçük hediyeler bakarken Muhiku’nun ‘Doğum Günü Hediyeleri’ kategorisine bakmayı da unutmayın!

  Sevgililer Günü için Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediyeler

  Sevgililer günü hediyeleşmenin en güzel ve anlamlı olduğu günlerden biridir. Çünkü sevgiliye alınacak küçük hediyeler sevgilinizi şımartacaktır. İster küçük bir buket çiçek alın ister küçük kalpli çikolatalardan seçin sevgiliniz kendini değerli hissedecektir.

  Cebinizden çıkarıp verdiğiniz sevgiliye ufak hediyeler böylesi anlamlı bir günde çok daha kıymetli olacaktır. Bu isterse bir kalem, isterse bir kitap ayracı isterse de güzel bir fotoğraf baskısı olsun. Sevildiğini hisseden her insan küçük hediyeler ile kendini mutlu hissedecektir. Ayrıca hediye notlarını da unutmamak lazım. Dolayısıyla hediyeniz kadar mesajınıza da özen göstermelisiniz.

  Sevgililer Günü gibi anlamlı bir günde Muhiku’nun ‘Sevgililer Günü Hediyeleri’ kategorisine de bakmayı ihmal etme. Sevgiliyi şaşırtmak ve mutlu hissettirmek için en ideal hediye kutularına Muhiku ile ulaşabilirsiniz. Mesela kahve sever bir sevgilin varsa ‘Always Love Hediye Kutusu’na bir göz atmanı tavsiye ederim.

  Sevgiliye Alınabilecek Küçük Hediye Alternatifleri Muhiku’da!

  Sevgiliye küçük hediye fikirleri bulmakta zorlananlar için Muhiku’nun her biri bir diğerinden güzel hediye kutularına bakmalarını tavsiye ederiz. Sevgililer günü için ayrı, doğum günü için ayrı, tebrik etmek için ayrı ayrı düşünülmüş hediye kutuları mevcut. İsterseniz de kendi kutunuzu kendiniz oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca sevgiliniz için düşündüğünüz tüm küçük hediyelerin birleşim noktası Muhiku’da. Bakmadan karar vermeyin deriz.

  S: 🎁 Sevgiliye alınabilecek küçük hediyeler nelerdir?
  C: Sevgiliyi düşünüp ona alınan her hediye sevgilinizi mutlu edecektir. Hediyenin büyüklüğünden ziyade ne kadar anlamlı oluşu daha önemlidir. Not defteri, kitap ayracı, fular, aksesuar, anahtarlık, kolonya, göz bandı vs. Bu yazdıklarım küçük hediyelerin küçük bir kısmı. Hediyenizi sevgilinizin duygu ve düşünce dünyasına göre seçmelisiniz.
  S: 🎁 Erkek sevgiliye alınabilecek küçük hediyeler nelerdir?
  C: Erkek sevgiliye hediye seçmek biraz zaman alabiliyor. Erkeklerin neleri seveceğini kestiremeyebiliyoruz. Halbuki sizin beğenerek seçtiğiniz bir hediye sevgiliniz için de önemli ve anlamlı olacaktır. Mesela evi, arabası ya da ofisi için kullandığı anahtarının yanına deri bir anahtarlık hediye edebilirsin. Ya da ofisinde tutacağı veya arabasında bulunduracağı sevdiği kokuda bir kolonya alabilirsin.
  S: 🎁 Kadın sevgiliye alınabilecek küçük hediyeler nelerdir?
  C: Kadınlar küçük hediyeler ile de mutlu olurlar. Kadınlar için önemli olan alınan hediyenin kendilerini mutlu ve değerli hissettirmesidir. Seçtiğiniz hediyeyi sevgilinizi düşünerek almanız onun için beğenmiş olmanız ne aldığınızdan daha fazla anlam taşımaktadır. Mesela bir el kremi alarak ellerinin hep yumuşak kalmasını istediğinizi gösterirsiniz. Veya küçük bir saksı bitkisi alarak birlikte büyütmeyi teklif edebilirsiniz. Küçük bir French Press hediye edip sevgilinize bir kahve demleyebilirsiniz. Düşündüğünüzde seçenek çok fazla.
  S: 🎁 Uygun fiyatlı sevgiliye alınabilecek küçük hediyeler nelerdir?
  C: Uygun fiyatlı hediyeler arasında saç tokası, fular, anahtarlık, küçük peluş oyuncak, çiçek, çikolata, küçük süs eşyası gibi seçenekler mevcut. Aslında her düşünülen hediyenin maliyet olarak uygun olanını bulmak da söz konusu. Büyük boy fotoğraf baskısı yerine küçük boy bir fotoğraf baskısı alınıp küçük bir çerçeve ile kullanılabilir.
  S: 🎁 En çok tercih edilen sevgiliye alınabilecek küçük hediyeler nelerdir?
  C: Sevgililer için en çok tercih edilen hediyeler sanıyoruz ki çiçek ve çikolatadır. Tek dal bir papatya ya da gül veya küçük bir buket nergis sevgilinizi hem şaşırtıp hem de mutlu edebilir. Küçük bir çikolata, kurabiye ya da sağlıklı atıştırmalıklar da sevgiliyi küçük hediyeler arasında yerini alır. Bunların haricinde güzel bir cüzdan, güzel bir aksesuar da en çok tercih edilenler arasında yerini alır.