Sevgiliye Hediye

X
Ürünleri Sırala
  1
  Sevgiliye hediye almak isteyen arkadaşlarımıza üçüncü bir göz olarak tavsiyelerde bulunuyor dahi olsak konu kendi sevgilimize gelince bir türlü karar veremiyor; daha farklı ve daha güzel bir hediye arayışına giriyoruz. Bu da ilişkilerde hediye seçmeyi gerçek bir sorun haline getirebiliyor. Siz hediyenize özendikçe sevgiliniz de seviyeyi arttırıyor, onu gördükçe siz ya hediyem sönük kalırsa diye daha çok strese giriyorsunuz.Sevgiliye hediye alırken önemli olan onu sevdiğinizi ve ilgi alanlarına değer verdiğinizi gösterecek seçimler yapabilmek. Unutmayın ki ilişkide asıl önemli olan birbirinize duyduğunuz hisler. Sürpriz hediyeler ise bu hislerin karşı tarafa geçmesine destek olan aracılar. Bu yüzden sevgiliye hediye fikirleri ararken kendinizi strese sokmanıza hiç gerek yok. Sevgiliye hediye ucuz ya da pahalı, küçük ya da büyük her türlü alternatif ilgi alanlarına ve zevklerine uygun olduğu sürece değerlendirilebilir.

  Sevgiliye hediye seçerken ne tercih ettiğimiz kadar ne tercih etmediğimiz de önemlidir. Mesela parfüm, bayan sevgiliye hediye olarak çok riskli bir seçenektir. Her zaman kullandığı parfüm üzerine düşünülmemiş hissettirirken, yeni bir koku ise sevgilinizin beğenip beğenmeme ihtimaline göre riskli bir hediye olacaktır. Sonuçta işin içine parfüm girdiğinde olay fazlasıyla kişiye özel bir hale geliyor. Aynı parfümün farklı tenlerde ortaya çıkardığı notalar ve kalıcılığı bile değişiyor; bazı kokular kişilerde baş ağrısına ve mide bulantısına sebep olabiliyor. Bu arada söylemeden geçmeyelim; Sevgilinizin daha önce deneyip çok beğendiği fakat fiyatı sebebiyle alamadığı pahalı parfüm ile süpriz yapmak isterseniz bu tabii ki onu mutlu edecektir.

  Makyaj malzemeleri de yine kaçınmanız gereken ana hediye seçeneklerinin başında geliyor. Uygun tonda ürün aldınız mı? Ya da bu sevgilinizin günlük hayatında kullanabileceği bir ürün mü? Zaten onun elinde olan ve senede birkaç kez elini sürmesi dışında aklına bile gelmiyor olabilir mi? Cilt tipine uygun mu ya da alerji yapar mı? Bu tarz soruların yanı sıra her haliyle çok beğendiğiniz sevgiliniz onu makyajsız güzel bulmadığınızı düşünebilir.

  Erkek sevgiliye alınacak hediyeler için de parfüm sorunsalı yine aynı şekilde geçerlidir. Daha önce beğendiği high-end parfüm eğer bütçenizi sarsmayacaksa tercih edebilirsiniz. Bunun dışında parfüm, gömlek, kravat, kol düğmesi gibi seçenekler oldukça klişeleştiği için bu tarz düşüncelerden uzaklaşmanızda fayda var.

  Sevgiliye Hediye Ne Alabilirim?

  Muhiku, sevdiklerinize özel gün hediyesi arayışında size yardımcı olmak maksadıyla yaptığı çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Hediyeleşmeyi alışılagelmişin dışına çıkararak sevdiğinize yeni deneyimler ve kendine ayırdığı zamana değer katma fırsatı sunan Muhiku, kız arkadaşa ve erkek arkadaşa sunulabilecek en güzel hediyeleri kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

  Çay, kahve, çikolata gibi hızlı tüketilebilir ürünlerin yanında uzun yıllar boyunca yanında taşıyabileceği, kullanım ömrü uzun olan hediyeler özenle seçiliyor; birbiriyle uyumlu içerikler bir araya getiriliyor. Böylece sevgiliye hediye kutusu armağan etmek isteyen kişiler için mükemmel seçenekler ortaya çıkıyor. Anlamlı, kullanışlı, manevi değeri yüksek bir sürpriz yapmanız için gerekecek tüm içeriklere uygun fiyatlar sayesinde kolayca ulaşabiliyor; tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmetiyle nerede olursanız olun sevgilinizi mutlu edecek bir sürpriz yapabiliyorsunuz.

  Sevgiliye hediye fikirleri arayanlar için birbirinden güzel alternatifler sunan Muhiku’da erkek arkadaşa doğum günü hediyesi, kız arkadaşa iş tebriği hediyesi, eşe Babalar Günü hediyesi, yeni sevgiliye ay dönümü hediyesi gibi birçok farklı konseptte hediye seçeneği mevcut. Her zevke hitap edecek ürünlerin yer aldığı sitede istediğiniz temada hazır setler seçebileceğiniz gibi kendiniz de duruma uygun sürpriz hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.

  Yeni sevgiliye hediye fikirleri arayanlar için ilişkinin başında henüz puzzle’ın tüm parçaların yerine oturmadığı bir dönem olduğu göz önünde bulundurularak risksiz seçimlere gitmekte fayda var. Sev ya da nefret et mantalitesinden olabildiğince uzaklaşıp her zaman kullanabileceği abartısız seçimler yapabilirsiniz. Örneğin bir French press aldığınızda yalnızca kahve için değil bitki çayları için de kullanabilir. Kupayı sıcak çikolata, salep gibi tüm sıcak içecekleri tüketirken değerlendirebilir. İkili çerçevelere sevdiklerinin fotoğraflarını koyabileceği gibi hoşuna giden mottoları ya da desenleri bastırarak tamamen dekoratif amaçlı kullanabilir. Sevgiliye hediye ucuz olsun diyenler çok fonksiyonlu kullanılabilecek bu önerileri gönül rahatlığıyla değerlendirebilirler.

  Sevgiliye hediye denince ilk akla gelen pırlanta, altın, gümüş takılar üzerine düşünülmemiş bir hava yaratmasının yanında parasal anlamda da zorluk yaratabileceği için her zaman tercih edilemiyor. Bunun yerine uygun fiyatlı, içeriği zengin, yenilikçi hediyeler sevgilinizi mutlu ececektir. Muhiku’da satışa sunulan tüm hazır kutular, kadınlar ve erkeklerden oluşan ekibin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmasıyla ortaya çıkıyor. Üzerine düşünülerek ve birçok kişinin fikri alınarak hazırlanan sevgiliye hediye kutusu seçenekleri sayesinde size en çok beğenilen hediye seçeneklerinden uygun olanı tercih etmek kalıyor.

  Sevgiliye hediye ucuz olsun, pahalı olsun hiç fark etmez. İçinizden geldiği ve onu çok sevdiğiniz için yapacağınız jestler karşı tarafı mutlu etmenizi sağlayacak ve ilişkinizi güçlendirecektir. Bu jesti gerçekleştirirken kutunun içerisine romantik bir mesaj eklemeyi unutmayın! Muhiku’da ödeme aşamasına geçmeden önce özel not kartına basılacak mesajınızı ekleyerek hediyenizin en romantik şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  Erkek Arkadaşıma Hangi Hediyeyi Almalıyım?

  Erkek sevgiliye alınacak hediyeler konusunda zorluk yaşayan kişiler Muhiku’daki erkeğe hediye kutuları kurtarıcı olmaktadır. Hediye kutuları, sevdiklerimize yalnızca tek bir hediye almak durumundan bizi kurtarıyor ve hediyemizin beğenilme ihtimalini de doğru orantılı olarak arttırıyor.

  Kutu içerisinde birçok ürün ile erkek sevgilinize güzel bir jest yapabilirsiniz. Tabii bu bir kutu alıp içerisine her şeyi doldurduğumuzda güzel bir hediye olacağı anlamına gelmiyor. Hediye kutusundaki ürünler hem birbiriyle uyumlu olmalı hem de görsel olarak şık durmalı. İlgi alanına, hoşlandığı şeylere ve bütçenize göre Muhiku’daki hazır hediye setlerinden birini seçebileceğiniz gibi Kendi Kutunu Yap sayfası sayesinde her ürünü inceleyerek seçebilir ve erkek arkadaşınıza tamamen kişiye özel bir kutu tasarlayabilirsiniz.

  Kutu içeriği tabii ki cinsiyete göre değişiklikler gösterebilir, örneğin bayan sevgiliye hediye kutusu hazırlarken uyumlu, canlı renklerde ürünler seçebilir erkek sevgiliye daha koyu tonlarda klas bir kutu tercih edebilirsiniz.

  Kutu içeriği söz konusu olduğunda da yeni lezzetler tatmak konusunda kadınlar özellikle farklı bitki çaylarını deneyimlemeye daha yatkın iken erkekler farklı yörelere ait kahve deneyimlemeyi tercih etmektedir. Bu yeni lezzetler için hediye kutunuzu seramik kupa, çay ve kahvenizi demlemek için french press, çay süzgeci gibi ürünlerle de zenginleştirebilirsiniz. Sevgiliye hediye kutunuza fotoğraf çerçevesi eklemeniz eğer birlikte fotoğrafınızı koyarsanız daha da güzel bir ayrıntı olacaktır. Sevgiliye romantik hediye fikirleri düşünüyorsanız içerisinde bir de güzel aromalı, hoş kokulu dekoratif mum ekleyebilirsiniz.

  Son dönemlerde One Two Sock gibi markaların kaliteli kumaşlar kullanarak özel tasarım ürettiği çoraplar erkekler tarafından çok beğenilmektedir. Kendi kutunuzu hazırlarken ya da seçtiğiniz erkeğe hediye kutusunun altında yer alan kısımdan sevgilinizin tarzına uygun olacak bir çorap ekleyebilirsiniz.

  Kız Arkadaşıma Hangi Hediyeyi Almalıyım?

  Kız arkadaşa hediye alırken yenilikçi fikirlere yönelmeniz çok hoşuna gidecektir. Türk kahvesi içmekten keyif alan bir sevgiliniz varsa ona içerisinde el yapımı toprak cezve ve fincan takımı, Türk kahvesi, çikolata bulunan bir hediye seti armağan edebilirsiniz. Sevgilinize daha önce almadığı, gerçekten sürpriz yaşatacak bir hediye vermeniz hem sizi hem de onu çok mutlu edecektir.

  90’lar sonu 2000’leri çağrıştıran kırmızı güller, seni seviyorum notları, aşkpirin, aşkbiyotik, peluş ayıcık, kırmızı kalpli balon, sevgili t-shirtleri gibi düşününce bile çoğumuzu rahatsız eden demode fikirler artık yalnızca durumla alakalı mizah yapmak için tercih ediliyor. Bu yüzden kız arkadaşa hediye alırken modern fikirlere yönelmenizde fayda var. Sonuçta aldığınız hediye sizin yaşam tarzınızı ve bakış açınızı da yansıtarak her ikinizden de izler taşımalıdır.

  Bayan sevgiliye hediye alırken kişisel bakım ürünlerine yer verilen setleri değerlendirebilirsiniz. Bir erkekten böylesine üzerine düşünülmüş ve kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir hediye almayı beklemeyen sevgiliniz çok mutlu olacaktır. Kendine vakit ayırdığında keyifli vakit gerçimesini sağlayacak yüz maskesi, aromatik mum, el ve vücut kremi, ahşap tarak, organik vücut lifi, %100 doğal sabun, sağlıklı çaylar bulunan bir kutuyla sevgilinizi ne kadar iyi tanıdığınızı ve sağlığına ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

  Kız arkadaşınıza yeni işe başladığında hediye göndermeniz de çok hoş bir jest olacaktır. İlk iş gününde onu tebrik etmek, ona her zaman destek olacağınızı hissettirmek yepyeni bir ortama giren kız arkadaşınızın ilk iş günündeki stresini de azaltacaktır. İş yerine içerisinde çiçekli planlayıcı, üzerinde motivasyon arttıracak motto baskısı olan kupa, hasır süslemeli sukulent, el kremi, çikolata ve tebrik kartı bulunan bir hediye kutusu göndermeniz onu şaşırtacak ve mutlu edecektir.

  Sevgiliye hediye yapmak isteyenler için oldukça eğlenceli bir deneyim sunan Muhiku’da kız arkadaşa hediye seçimi yaparken içinde bulunduğumuz mevsime göre daha trend ürünlerin bir araya getirildiği hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Örneğin bahar aylarında içerisinde sukulent, sıcak suda çiçek gibi açılarak görsel şölen sunan jasmine rose blossom tea, yasemin kokusuyla bahar havasını evlere getiren aromaterapi mum, pembe gül görünümde sabun ve rengarenk desenlere sahip kupa bulunan bir kutu tasarlayabilirsiniz.

  14 Şubat Sevgililer Günü, evlilik teklifi sürprizi ya da yıl dönümü için kız arkadaşınıza hediye alacaksanız daha romantik seçeneklere yönelebilirsiniz. Kırmızı kalp şeklinde kokulu dekoratif mum, ilişkinizin en güzel anlarını ölümsüzleştirmeniz için şık çerçeveler, en az sevgiliniz kadar tatlı bir çikolata, kış aylarında üşümesini önleyecek atkı, bere ve çoraplar bu dönemde set oluştururken tercih edebileceğiniz ürünlerden bazıları.

  Sevgiliye Sürpriz Hediye Tavsiyeleri Nelerdir?

  Yeni sevgiliye hediye alırken şaşırtıcı olmak anlamında kendinizi pek zorlamanıza gerek yokken uzun süreli ilişkilerde sürpriz hediye konusu daha zor bir hale gelebilmektedir. Uzun yıllar boyunca doğum günü, yıl dönümü, 14 Şubat Sevgililer Günü, yılbaşı gibi çeşitli özel günlerde alınan hediyelerden sonra tekrara düşmeden sürprizin hakkını verecek bir seçim yapmak kolay olmaz.

  Kız arkadaşınızın kendini moralsiz hissettiği bir dönemde ona sürpriz hediye göndermek çok tatlı bir jest olacaktır. Evde keyfini yerine getirecek aktivitelerde bulunmasını sağlamak için içerisinde kendin yap kiti, sürükleyici bir roman, zevkle içeceği çay ve kahve bulunan bir kutuya hangi sevgili hayır diyebilir ki? Üstelik böyle sürpriz yapmak için kesenin ağzını açmanıza da gerek yok. Oldukça ucuz hediye alternatifleri sunan Muhiku’yla sevgilinizi her an her yerde sürprizinizle şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz.

  Son dönemde giderek popülerleşen 3. nesil kahvelere ilgi duyan sevgilinize lezzetli bir sürpriz yapabilirsiniz. Çikolata aranjmanı, kek aranjmanı gibi artık çok klişe haline gelmiş ve her kadının hayatında en az bir kere aldığı hediyelerdense çok daha kaliteli, özel bir ilgi alanına yönelik seçimler yapabilirsiniz.

  Erkek sevgiliye sürpriz yapmak isteyen kadınlar tarafından sıkça tercih edilen Dünya Kahveleri Kutusu, yoğun iş temposunda enerji verecek bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde 5 ülkeden %100 Arabica filtre kahveler bulunan bu tadım seti sayesinde erkek arkadaşınıza kahve gurmesi olma yolunda harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

  Filtre kahve içmekten keyif almayan bayan sevgiliye hediye olarak Dünya Çayları Hediye Seti tercih edilebilir. Hibiskus, rooibos, jasmine pearls, Moroccan mint, jasmine rose, Lady Grey gibi dünyanın en özel çaylarını tadabileceği bu set, kız arkadaşınıza yapabileceğiniz yenilikçi bir sürpriz olacaktır.

  Hediyenin değerini satın alırken ödediğiniz ücret göstermez. Sevgilinizi düşünerek aldığınız, aranızda anısı olan çok basit bir iki şey dünyanın en güzel hediyesi olabilir. Muhiku günümüz ekonomik şartlarının ne kadar zorlayıcı olabildiğini göz önünde bulundurarak sizi sadece halihazırda tasarlanmış hediye kutularını almak durumunda bırakmıyor, sevgiliye hediye yapmak isteyenler için kendi kutunuzu gönlünüzce yaratma fırsatı sunuyor.

  Kendi kutunu yap bölümünde kişiye özel ürün, dünya çay ve kahveleri, ev/dekorasyon, birbirinden güzel kitap seçenekleri, çikolata gibi farklı kategoriler mevcut. Sade bir şekilde çay, kahve, kitap ve mum ile bir kutu hazırlayabileceğiniz gibi şirin bir çorap ve lezzetli bir çikolata ekleyerek kutunuzu zenginleştirip ürün sayısını arttıra da bilirsiniz. Sevgilinize hitap eden, seveceğini düşündüğünüz ürünleri bütçenize göre bir araya getirerek mükemmel bir sürpriz hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Sevgiliye Hediye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  🧐 Erkek sevgiliye hediye ne alınır?
  • Erkek sevgiliye hediye alırken yenilikçi hediye kutularını tercih ederek çok yönlü bir tercih yapabilirsiniz. Erkeğe Hediye Kutusu uygun fiyatı ve zengin içeriğiyle sevgilinizi mutlu edecek her şeye sahip!
  🤗 Bayan sevgiliye alınabilecek hediyeler nelerdir?
  • Bayan sevgiliye hediye seçerken alışılagelmiş hediyeler yerine üzerine düşünülmüş, içerisinde uzun yıllar boyu kullanacağı ürünlerin bulunduğu hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Mutlu hissettirecek hazır hediye setlerimizi inceleyebileceğiniz gibi istediğiniz özelliklerde ve fiyatta kendi kutunuzu da tasarlayabilirsiniz.
  🎂 Sevgiliye doğum günü hediyesi ne alabilirim?
  • Doğum günleri, sevdiklerimize gösterdiğimiz değeri en güzel şekilde ifade edebileceğimiz günlerinden biridir. Bu yüzden sıradan hediyeler yerine yeni nesil hediye kutuları ile sevgilinize unutulmaz bir tecrübe yaşatabilirsiniz. İçerisinde dünya lezzetleri, kişisel bakım ürünleri, dekorasyon ürünleri gibi farklı seçeneklerin bulunduğu kutuları tercih edebilirsiniz.
  🎁 Sevgiliye alınacak hediyeler nelerdir?
  • Sevgiliye hediye olarak hem görünüş olarak güzel hem de deneyimlemekten keyif alacağı bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. İçerisinde 3. nesil dünya kahveleri, dekorasyon ve kişisel bakım ürünlerinin bulunduğu kutular armağan ederek sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.
  😍 Sevgiliye hediye alırken nelere dikkat edilmelidir?
  • Sevgilinize seçeceğiniz hediye, üzerine düşünülmüş ve nitelikli olmalıdır. Muhiku hediye kutuları ile sevgilinize klişelerden uzak, son derece modern, şık ve anlamlı bir hediye seçebilirsiniz.
  💸 Sevgiliye ucuz hediye ne alınır?
  • Muhiku’da sevgilinizin ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve zevklerine yönelik kaliteli ürünleri seçerek uygun fiyata harika bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Deneyim kitleri, çay-kahve, çikolata, dekorasyon, aksesuar gibi farklı kategorilerden bütçenize uygun şekilde istediğiniz kombinasyonları oluşturarak modern ve çok yönlü bir hediye alabilirsiniz.
  🥳 Sevgiliye en güzel hediye fikirleri nelerdir?
  • Sürpriz hediye dendiği zaman akla ilk hediye kutuları gelmektedir. Sevgiliye hediye sürpriziniz için kendi özel kutunuzu oluşturabilir, beğendiğiniz hazır hediye kutusunu ek ürünlerle zenginleştirebilirsiniz. Kız arkadaşa kişisel bakım ve erkek arkadaşa deneyim ağırlıklı konseptler oluşturarak unutulmaz bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.
  💕 Romantik hediye ne alınır?
  • Muhiku’da yıl dönümü, 14 Şubat Sevgililer Günü ve sevgiliye doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek son derece yenilikçi, yenilikçi ve romantik hediye seçenekleri yer almaktadır. Kalp şeklinde metal kutuda kırmızı gül şeklinde mis kokulu sabunlar kız arkadaşa yapılacak romantik sürpriz için oldukça uygundur.