Sevgiliye Hediye

X
Ürünleri Sırala
  Sevgiliye hediye alan arkadaşlarımıza üçüncü bir göz olarak tavsiyelerde bulunuyor dahi olsak konu kendi sevgilimize gelince bir türlü karar veremiyor; daha farklı ve daha güzel bir hediye arayışına giriyoruz. Bu da ilişkilerde hediye seçmeyi gerçek bir sorun haline getirebiliyor. Siz hediyenize özendikçe sevgiliniz de seviyeyi arttırıyor, onu gördükçe siz ya hediyem sönük kalırsa diye daha çok strese giriyorsunuz.

  Hâlbuki önemli olan birbirinize duyduğunuz hisler. Hediyeler ise sadece bu hisleri ifade etme şekliniz.

  Sevgiliye hediye seçerken ne tercih ettiğimiz kadar ne tercih etmediğimiz de önemlidir. Mesela parfüm bayan sevgili için çok riskli bir seçenek olacaktır. Her zaman kullandığı parfüm sıradan, yeni bir koku ise sevgilinizin beğenip beğenmeme ihtimaline göre riskli bir hediye olacaktır.

  Makyaj malzemeleri ise kaçınmanız gereken ana hediye seçeneklerinin başında geliyor. Uygun tonda ürün aldınız mı? Ya da bu sevgilinizin kullanabileceği bir ürün mü? Cildine iyi gelir mi? Bu tarz soruların yanı sıra her haliyle çok beğendiğiniz sevgiliniz onu makyajsız güzel bulmadığınızı düşünebilir. Erkek sevgiliye hediye düşünürken de parfüm sorunsalı yine aynı şekilde geçerlidir. Gömlek, kravat gibi seçenekler ise oldukça klişeleştiği için bu tarz düşüncelerden uzaklaşmanızda fayda var.

  Sevgiliye Hediye Fikirleri

  Muhiku, sevdiklerinize özel gün hediyesi arayışında size yardımcı olmak maksadıyla kurulmuştur. Hediyeleşmeyi alışılagelmişin dışına çıkararak sevdiğinize yeni deneyimler ve kendine ayırdığı zamana değer katma fırsatı sunmak istiyoruz.

  Çay, kahve, çikolata gibi hızlı tüketilebilir ürünlerin yanında uzun süreler boyunca yanında taşıyabileceği, uzun ömürlü hediyeleri özenle seçiyor; birbiriyle uyumlu olan içerikleri bir araya getiriyoruz.

  Muhiku’da satışa sunulan tüm hazır kutular, ekibimizin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmasıyla ortaya çıkıyor. Bu sayede size en çok beğenilen hediye seçeneklerini sunma şansını yakalıyoruz.

  Sevgiliye Hediye Kutusu İçine Neler Konulabilir?

  Hediye kutuları, sevdiklerimize yalnızca bir hediye almak durumundan bizi biraz olsun kurtarıyor ve hediyemizin beğenilme ihtimalini de doğru orantılı olarak arttırıyor. Kutu içerisinde birçok ürün ile sevgilimize güzel bir jest yapabiliyoruz. Tabii bu bir kutu alıp içerisine her şeyi doldurduğumuzda güzel bir hediye olacağı anlamına gelmiyor. Hediye kutusundaki ürünler hem birbiriyle uyumlu olmalı hem de görsel olarak şık durmalı.

  Kutu içeriği tabii ki cinsiyete göre değişiklikler gösterebilir, örneğin bayan sevgiliye hediye kutusu hazırlarken uyumlu canlı renklerde ürünler seçebilir erkek sevgiliye daha koyu tonlarda klas bir kutu tercih edebilirsiniz.

  Kutu içeriği söz konusu olduğunda da yeni lezzetler tatmak konusunda kadınlar özellikle farklı bitki çaylarını deneyimlemeye daha yatkın iken erkekler farklı yörelere ait kahve deneyimlemeyi tercih etmektedir. Bu yeni lezzetler için hediye kutunuzu seramik kupa, çay ve kahvenizi demlemek için french press, çay süzgeci gibi ürünlerle de zenginleştirebilirsiniz. Sevgiliye hediye kutunuza fotoğraf çerçevesi eklemeniz eğer birlikte fotoğrafınızı koyarsanız daha da güzel bir ayrıntı olacaktır. Sevgiliye romantik hediye fikirleri düşünüyorsanız içerisinde bir de güzel aromalı, hoş kokulu mum ekleyebilirsiniz.

  Sevgiliye Ucuz Hediye Önerileri

  Hediyenin değerini satın alırken ödediğiniz ücret göstermez. Sevgilinizi düşünerek aldığınız, aranızda anısı olan çok basit bir iki şey dünyanın en güzel hediyesi olabilir. Muhiku günümüz ekonomik şartlarının ne kadar zorlayıcı olabildiğini göz önünde bulundurarak sizi sadece halihazırda tasarlanmış hediye kutularını almak durumunda bırakmıyor, kendi kutunuzu gönlünüzce yaratma fırsatı sunuyor.

  Kendi kutunu yap bölümünde kişiye özel ürün, dünya çay ve kahveleri, ev/dekorasyon, birbirinden güzel kitap seçenekleri, çikolata gibi farklı kategoriler mevcut. Sade bir şekilde çay, kahve, kitap ve mum ile bir kutu hazırlayabileceğiniz gibi şirin bir çorap ve lezzetli bir çikolata ekleyerek kutunuzu zenginleştirip ürün sayısını arttıra da bilirsiniz. Sevgilinize hitap eden, seveceğini düşündüğünüz ürünleri bütçenize göre bir araya getirerek mükemmel bir set hazırlayabilirsiniz.

  Bugüne kadar binlerce çifti mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!