×
%countdowntitle
%_countdown
 Haftasonuna Özel Kahve İndirimi Sona Eriyor! 
Şimdi İndirimi Kullan

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine
kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

En Çok Satan Kutular

Sevdiklerinize Özel Hediye Kutuları

< >

Kışa Özel Kutular

< >

Kendi Kutunu Yap!

Yeni!Sepete eklediğiniz tüm ürünler özel hediye kutusunda gönderilecektir.

Sevgiliniz için Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevgiliye hediye almak en zor seçimlerden birisidir. Acaba sevecek mi, ne alsam beğenir soruları bitmez. Bir de bu durum uzun süreli ilişkilerde biraz daha zor oluyor. Çiçek, takı, parfüm, cüzdan, gömlek, saat vb. seçenekleri dört bir tarafımızı sarıyor. Sizin için harika bir çözümümüz var.

Sevgilinizi Bugün Mutlu Edin!

Sevgiliye Hediye

Sevgiliye hediye alan arkadaşlarımıza üçüncü bir göz olarak tavsiyelerde bulunuyor dahi olsak konu kendi sevgilimize gelince bir türlü karar veremiyor; daha farklı ve daha güzel bir hediye arayışına giriyoruz. Bu da ilişkilerde hediye seçmeyi gerçek bir sorun haline getirebiliyor. Siz hediyenize özendikçe sevgiliniz de seviyeyi arttırıyor, onu gördükçe siz ya hediyem sönük kalırsa diye daha çok strese giriyorsunuz.

Hâlbuki önemli olan birbirinize duyduğunuz hisler. Hediyeler ise sadece bu hisleri ifade etme şekliniz.

Sevgiliye hediye seçerken ne tercih ettiğimiz kadar ne tercih etmediğimiz de önemlidir. Mesela parfüm bayan sevgili için çok riskli bir seçenek olacaktır. Her zaman kullandığı parfüm sıradan, yeni bir koku ise sevgilinizin beğenip beğenmeme ihtimaline göre riskli bir hediye olacaktır.

Makyaj malzemeleri ise kaçınmanız gereken ana hediye seçeneklerinin başında geliyor. Uygun tonda ürün aldınız mı? Ya da bu sevgilinizin kullanabileceği bir ürün mü? Cildine iyi gelir mi? Bu tarz soruların yanı sıra her haliyle çok beğendiğiniz sevgiliniz onu makyajsız güzel bulmadığınızı düşünebilir. Erkek sevgiliye hediye düşünürken de parfüm sorunsalı yine aynı şekilde geçerlidir. Gömlek, kravat gibi seçenekler ise oldukça klişeleştiği için bu tarz düşüncelerden uzaklaşmanızda fayda var.

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Muhiku, sevdiklerinize özel gün hediyesi arayışında size yardımcı olmak maksadıyla kurulmuştur. Hediyeleşmeyi alışılagelmişin dışına çıkararak sevdiğinize yeni deneyimler ve kendine ayırdığı zamana değer katma fırsatı sunmak istiyoruz.

Çay, kahve, çikolata gibi hızlı tüketilebilir ürünlerin yanında uzun süreler boyunca yanında taşıyabileceği, uzun ömürlü hediyeleri özenle seçiyor; birbiriyle uyumlu olan içerikleri bir araya getiriyoruz.

Muhiku’da satışa sunulan tüm hazır kutular, ekibimizin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmasıyla ortaya çıkıyor. Bu sayede size en çok beğenilen hediye seçeneklerini sunma şansını yakalıyoruz.

Sevgiliye Hediye Kutusu İçine Neler Konulabilir?

Hediye kutuları, sevdiklerimize yalnızca bir hediye almak durumundan bizi biraz olsun kurtarıyor ve hediyemizin beğenilme ihtimalini de doğru orantılı olarak arttırıyor. Kutu içerisinde birçok ürün ile sevgilimize güzel bir jest yapabiliyoruz. Tabii bu bir kutu alıp içerisine her şeyi doldurduğumuzda güzel bir hediye olacağı anlamına gelmiyor. Hediye kutusundaki ürünler hem birbiriyle uyumlu olmalı hem de görsel olarak şık durmalı.

Kutu içeriği tabii ki cinsiyete göre değişiklikler gösterebilir, örneğin bayan sevgiliye hediye kutusu hazırlarken uyumlu canlı renklerde ürünler seçebilir erkek sevgiliye daha koyu tonlarda klas bir kutu tercih edebilirsiniz.

Kutu içeriği söz konusu olduğunda da yeni lezzetler tatmak konusunda kadınlar özellikle farklı bitki çaylarını deneyimlemeye daha yatkın iken erkekler farklı yörelere ait kahve deneyimlemeyi tercih etmektedir. Bu yeni lezzetler için hediye kutunuzu seramik kupa, çay ve kahvenizi demlemek için french press, çay süzgeci gibi ürünlerle de zenginleştirebilirsiniz. Sevgiliye hediye kutunuza fotoğraf çerçevesi eklemeniz eğer birlikte fotoğrafınızı koyarsanız daha da güzel bir ayrıntı olacaktır. Sevgiliye romantik hediye fikirleri düşünüyorsanız içerisinde bir de güzel aromalı, hoş kokulu mum ekleyebilirsiniz.

Sevgiliye Ucuz Hediye Önerileri

Hediyenin değerini satın alırken ödediğiniz ücret göstermez. Sevgilinizi düşünerek aldığınız, aranızda anısı olan çok basit bir iki şey dünyanın en güzel hediyesi olabilir. Muhiku günümüz ekonomik şartlarının ne kadar zorlayıcı olabildiğini göz önünde bulundurarak sizi sadece halihazırda tasarlanmış hediye kutularını almak durumunda bırakmıyor, kendi kutunuzu gönlünüzce yaratma fırsatı sunuyor.

Kendi kutunu yap bölümünde kişiye özel ürün, dünya çay ve kahveleri, ev/dekorasyon, birbirinden güzel kitap seçenekleri, çikolata gibi farklı kategoriler mevcut. Sade bir şekilde çay, kahve, kitap ve mum ile bir kutu hazırlayabileceğiniz gibi şirin bir çorap ve lezzetli bir çikolata ekleyerek kutunuzu zenginleştirip ürün sayısını arttıra da bilirsiniz. Sevgilinize hitap eden, seveceğini düşündüğünüz ürünleri bütçenize göre bir araya getirerek mükemmel bir set hazırlayabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce çifti mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sevgilinizi Bugün Mutlu Edin!

Sepet