Sevgiliye Anlamlı Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Green Love Hediye Kutusu

   Green Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   315.00 TL
  • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Sunshine Hediye Kutusu

   Sunshine Hediye Kutusu

   %23 indirim
   475.00 TL
  • Erkeğe Hediye Kutusu
   Yüksek talep görüyor!
  • İyi ki Sen Hediye Kutusu

   İyi ki Sen Hediye Kutusu

   319.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • You're The Best Hediye Kutusu

   You Are The Best Hediye Kutusu

   335.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Rainbow Love Hediye Kutusu

   Rainbow Love Hediye Kutusu

   %23 indirim
   339.00 TL
  • Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   339.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Kadın Sevgiliye Doğum Günü Hediye Kutusu

   Kadın Sevgiliye Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   339.00 TL
  • Keyifli Günler Hediye Kutusu

   Keyifli Günler Hediye Kutusu

   389.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Sevgiliye İçten Doğum Günü Hediye Kutusu

   Sevgiliye İçten Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %22 indirim
   379.00 TL
  • Mutluluk Zamanı Hediye Kutusu

   Mutluluk Zamanı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  1

  Sevgilimize sevgimizi ifade etmenin en güzel yolu ona hediye almaktır. Sevgiliye anlamlı hediye almak için ise birçok özel gün vardır. Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve partnerler arasında anlamlı olan tüm diğer günler; sevgiliye anlamlı bir sürpriz yapabileceğimiz en özel zamanlardır. Hediye bahanesi de olsa sevginin, aşkınızı en özel hediyelerle taçlandırabilirsiniz.

  Sevgiliye Anlamlı Hediye Nasıl Seçilir?

  Hediye seçmek çoğu zaman zor olabiliyor. Özellikle yeni tanıştığımız birine ne tür bir hediye almamız gerektiği konusunda oldukça fazla mesai harcayabiliyoruz. Peki ya yıllarca birlikte olduğumuz ve her özel anı paylaştığımız kişilere hediye seçerken neler yapıyoruz?

  Sevgilimize hediye alırken acaba en anlamlı hediyeler nelerdir diye düşünüyoruz. Düşündüğümüz şeyler arasında kararsız kalıp “Ya beğenmezse?” diye endişe ediyoruz. Ama önce yapmamız gereken şey partnerimizi tanıyıp tanımadığımızı tartmaktır.

  Karşılıklı yaşantılardan elde edilen özel anlar, bize anlamlı hediye fikirleri verecektir. Bu fikirlerden yola çıkarak farklı kategorilerden hediye seçebiliriz. Aksesuar, dekoratif ürünler, ev eşyaları gibi farklı kategorilerden hediye alternatifleri bulunmaktadır. Ancak bu kategoriler içinden sevgiliye anlamlı hediye seçmek ise onu en iyi tanıyan kişi olduğunuz için size düşüyor.

  Sevgiliniz için en anlamlı hediyeler Muhiku’da sizi bekliyor. Muhiku’nun sevgiliye hediye sayfasını ziyaret ederek birbirinden anlamlı hediyeleri bir arada inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Siz de sevgiliniz için en anlamlı hediyeyi seçmeden önce Muhiku’yu ziyaret etmeyi unutmayın!

  Sevgili için En Anlamlı Hediyeler Nelerdir?

  Bazen bir çikolata, bazen ise çok pahalı bir saat. Hediye seçeneği bütçeye göre değişir. Fakat anlamlı bir hediye için fiyat pek de önemli değildir.

  Sevgiliye, arkadaşa ya da ebeveynlere doğum günü için hediye seçerken bunu göz önünde bulundururuz. En anlamlı hediyeyi seçmek için ise “En sevdiği şey nedir?” diye sormanız yeterli olacaktır. Birlikte gidilen tatilden kalma bir anı, özel bir anda çalan bir şarkı, laf arasında bahsi geçen bir şey en anlamlı doğum günü hediyesi olabilir.

  Karşımızdakinin kendini özel hissedeceği, ilgi alanlarına uygun hediyelerle onları mutlu edebiliriz. Örneğin erkeğe alınacak en anlamlı hediye günlük yaşantısında sık kullandığı ürünlerden oluşmalıdır. Erkekler konfor severler ve alışkanlık haline getirdikleri şeyleri kolay kolay terk etmezler. Kışın başından çıkarmadıkları berenin farklı bir rengi erkeğe alınacak en anlamlı hediye olabilir.

  Erkek Sevgiliye Anlamlı Hediye Fikirleri

  Partnerlerin birbirine özenle hazırladığı yıl dönümü ya da doğum günü hediyeleri vardır. Kimi zaman sevgiliye anlamlı hediye vermek için çekilen fotoğraflar bastırılır bir albüm haline getirilir. Kimi zaman ise bir akşam yemeğine gidilir. Hangi şekilde olursa olsun sevgiyi ifade etme biçimi hep güzel sonuçlar verir.

  Bir erkeğe anlamlı hediye vermek için onu özel hissettirecek, güzel anıları anımsatacak şeyler alınabilir. Bir akşam vakti birlikte yediğiniz ve tadı damağında kalan çikolatadan alabilirsiniz ya da beraber geçireceğiniz romantik bir akşamda kullanması için güzel kokulu bir mum. Tabii mumun üstüne iliştireceğiniz tatlı bir notla bu akşamı planlayabilirsiniz. Ayrıca erkek sevgiliye anlamlı hediye almak için onun hoşuna gidecek şeylerin listesini çıkarmak da bir fikir sunabilir.

  Hayatımızda önemli bir yeri olan erkek arkadaşa anlamlı hediye seçmek için birçok ürünü tercih edebiliriz. Çiçeği çoğu zaman kadınlar için alsak da erkeğe de çiçek hediye edilebilir. Çiçek klişe bir ürün olarak düşünülüyor olabilir. Ancak karşımızdakini hem mutlu eder hem de yüzüne tatlı bir tebessüm kondurabilir. Dolayısıyla bu da zarif ve anlamlı bir hediye olur.

  Buket çiçek yerine saksıda bir orkide ya da sukulent erkeğe alınacak en anlamlı hediye olacaktır. Yine erkek arkadaşın en sevdiği dizi ya da filmlerin karakterlerinin bulunduğu ürünleri tercih edilebilirsiniz. Bu ürünlerle onun sevdiği şeyleri bildiğinizi belli edebilirsiniz. Kitap kurdu bir erkek arkadaşınız varsa elbette klasiklerden şaşmamak gerek. Kitapseverler bilir,  pahalı bir hediye yerine kitap çok daha anlamlı bir hediyedir. Böylelikle onun kalbine giden yolda entelektüel tarafına da iyi gelecek bir hediye vermiş olursunuz.

  Kız Arkadaşa Anlamlı Hediye Fikirleri

  İyi ki hayatımda dediğiniz kız arkadaşınıza anlamlı hediyeler düşünmek pek de zor değil. Bir kalem, kahve ya da kitapla onları mutlu etmek mümkün. Çünkü sizi seven bir kadın sizden gelecek en ufak hediyeyle bile mutlu olacaktır.

  Her ne kadar ben böyle şeyleri önemsemem deseler de kadınlar için hatırlanmak çok önemlidir. Kız arkadaşınıza anlamlı hediye vermek istiyorsanız onun nelere ilgi duyduğunu bilmeniz gerekir. Birden fazla ilgi alanı varsa yalnızca tek çeşit hediye yerine farklı alternatifleri bir arada düşünebilirsiniz. Örneğin doğum günü için sevdiği birkaç ürünü tek bir kutuda toplayıp ona anlamlı bir hediye oluşturabilirsiniz.

  Doğum günü için çoklu ürün içeren hediyeler tercih etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku’nun doğum günü hediyeleri koleksiyonunu ziyaret edip kız arkadaşınıza özel bir hediye seçebilirsiniz.

  Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

  Sevgiliye ne hediye alınır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Sevgililer Günü’nde güzel kokulu ürünlerin yanına ona aşkınızın saflığını yansıtacak bir çiçek hediye edebilirsiniz. Doğum günlerinde en sevdiği renklerde dekoratif ve anlamlı ürünler tercih edebilirsiniz. Çocuksu bir yönünüz varsa muzip desenli tekstil ürünlerini de seçebilirsiniz. Hediye bahane, sevginizin daim olması için sevgilinizi gülümsetecek şeyler yapmak gerekir.

  Sevgiliye anlamlı hediye almak için sitemizde bulunan hediye kutularını incelemenizi tavsiye ederiz.

  Anlamlı Hediyeler Adresi: Muhiku

  Muhiku’da sevgilinizden arkadaşınıza, ebeveynlerinizden dostlarınıza herkese uygun hediyeler bulmanız mümkün. Üstelik bu hediyelere yapacağınız ufak dokunuşlarla çok daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

  İstediğiniz ürünlerden oluşturabileceğiniz kendi kutunu yap hizmeti ile sevdiklerinizin beğenilerine göre ürün ekleyip çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizin ağzını tatlandıracak çikolatalarla, kırk yıl hatırı olan kahvelerle, okurken sizi anımsayacağı kitaplarlarla ve kendini özel hissettirecek ürünlerle oluşturacağınız özel hediye kutuları Muhiku’yla kolaylıkla hazırlayabilirsini.

  Eğer siz de sevgiliniz için en anlamlı hediyi almak ve ona bir ömür aynı heyecanla hatırlayacağı bir sürpriz hazırlama istiyorsanız Muhiku’nun yenilikçi hediye dünyasından faydalanabilirsiniz.

  S: Anlamlı hediye nedir?
  C: Anlamlı hediye, paha olarak değil de manevi olarak değerli olan hediyedir. Bu anlam kişiden kişiye değişir. Bir şeyi anlamlı kılan yaşantılardır. Anlamlı hediye seçmek istiyorsak hediye aldığımız kişinin ilgi ve isteklerine, sevdiği şeylere dikkat etmeliyiz.
  S: Anlamlı Sevgililer Günü hediyesi nasıl olmalı?
  C: Sevgililer Günü hediyesi romantik ve partnere hitap eder nitelikte olmalıdır. Anlamlı hale getirmek için sevgi sözleri içeren özel notlar kullanılmalıdır. Muhiku’dan alacağınız birbirinden romantik Sevgililer Günü hediye kutularıyla sevginizi en romantik ve anlamlı şekilde ifade edebilirsiniz.
  S: Sevgiliye anlamlı hediye alırken nelere dikkat etmeliyim?
  C: Klişe ürünlerden uzak durmakta fayda var. Anlamlı olmasını istiyorsanız özenli ve farklı hediyeler tercih etmeniz gerekir. Kişiselleştirilebilir ürünlerle sevgilinize özel ve anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneği ile klişe olmayan ve sevgilinizin beğeneceğini düşündüğünüz hediyeleri ekleyerek anlamlı hale getirebilirsiniz.
  S: Sevgiliye küçük ama anlamlı hediyeler vermenin yolları nelerdir?
  C: Yükte hafif manevi pahada ağır hediyeler seçmek istiyorsanız Muhiku’nun sevgiliye anlamlı hediye sayfasında yer alan hediye kutuları arasından seçim yapabilirsiniz. Dekorasyon, aksesuar, kişisel bakım ürünleri, lezzetli hediyelikler ve koleksiyon ürünlerden oluşan hediye kutularıyla sevdiklerinize küçük ama anlamlı hediyeler verebilirsiniz. Böylece partnerinize her zaman sizi hatırlayacağı bir hatıra bırakmış da olacaksınız.