Öğrencilere Yılbaşı Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %19 indirim
  129.00 TL
  Çok Satan
  30 TL İndirim Kuponu:
  dunyakahveleri
 • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  (44)
  %23 indirim
  165.00 TL
  Çok Satan
 • Mithra Kutusu

  Mithra Kutusu

  (61)
  %22 indirim
  179.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
  Çok Satan
 • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

  Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

  %23 indirim
  199.00 TL
 • Yeni Şanslar Yılbaşı Hediye Kutusu

  Yılbaşı Hediye Seti

  %22 indirim
  214.00 TL
  Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
 • Eğlenceli Yılbaşı Kutusu

  Eğlenceli Yılbaşı Kutusu

  %23 indirim
  245.00 TL
 • En Tatlı Yılbaşı Kutusu

  En Tatlı Yılbaşı Kutusu

  (1)
  %23 indirim
  239.00 TL
  Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
 • Yeni Yıl Sürprizi Hediye Kutusu

  Yeni Yıl Sürprizi Hediye Kutusu

  %24 indirim
  275.00 TL
 • Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu

  Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu

  %23 indirim
  264.00 TL
  Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
 • New Years New Hopes Hediye Kutusu

  New Years New Hopes Hediye Kutusu

  %23 indirim
  264.00 TL
  Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
 • Yeni Yıl Tebrik Hediye Kutusu

  Yeni Yıl Tebrik Hediye Kutusu

  %23 indirim
  284.00 TL
  Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
1

Yoğun bir eğitim öğretim hayatına devam eden öğrencilere moral ve motivasyon amaçlı velileri ve öğretmenleri tarafından bazı sürprizler düşünülebilir. Öğrenciler için anlamı büyük ve heyecan verici sürprizlerden birisi de yılbaşı hediyeleridir. Çünkü öğrencilere yılbaşı hediyesi düşünmek onların derslerine verdikleri önemi ve özeni de artırır.

Öğrencilere yılbaşı hediyesi sadece büyükleri tarafından alınmaz. Öğrenciler de kendi aralarında yılbaşı hediyeleşmesi yapabilir. Vakinin büyük bir kısmını bir arada geçiren öğrenciler için yılbaşı hediyeleşmesi hem çok eğlenceli geçer hem de çok heyecan verici olur.

Öğrenciler yılbaşı hediyesini büyüklerinden veya birbirlerinden aldığında yaşadıkları mutluluk tarif edilemez. Peki bu mutluluğa neden olan yeni yıl hediye fikirleri nelerdir diye merak ediyor olabilirsiniz. Nitekim öğrenciye hediye alırken bazı hediye önerilerine ihtiyacınız olabilir.

Öğrenciye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

 • Tasarım hediye kutuları
 • Planlayıcı defter
 • Fotoğraf baskılı kupa
 • Kahve çeşitleri
 • French press
 • Anı defteri
 • Çikolata
 • Aromatik mumlar
 • Puzzle
 • Quiz oyunları
 • Kitap
 • Tasarım çorap

Öğrencilere yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz hediye önerileri bunlarla sınırlı kalmayıp daha fazlasına Muhiku’dan ulaşabilirsiniz. Muhiku’da ‘Yılbaşı Hediyeleri’ kategorisinden çok sayıda hediye seçeneklerini yer almaktadır.

Öğrencilere Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Öğrencilere yılbaşı hediyesi önerileri verirken onların mutlu olacağı ve kullanmaktan zevk alacağı önerilerde bulunuyoruz. Çünkü yoğun eğitim hayatında dersleri için çabalayan öğrencilere moral olması için yılbaşı hediyesi almak harika bir fikirdir.

Muhiku’da yılbaşı konseptli hediye kutularında öğrencilere yönelik hediyeler de bulunmaktadır. Ders çalıştığı ortamın huzurlu olmasını arzulayan öğrencilere aromatik mumlardan ve kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu alabilirsiniz.

Düzenli ders çalışan ve planlı olan öğrenciler için de planlayıcı defter almak da harika bir fikirdir. Bunun yanı sıra hem fiziken hem de ruhen rahatlamasını sağlayacak dünya çaylarından da alabilirsiniz. Düşündüğünüz hediyelikleri tek kutuda Muhiku’dan satın alabilirsiniz. Muhiku’dan öğrenciye yılbaşı hediyesi seçmeyi unutmayın.

Öğrenciye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Öğrenciye yılbaşı hediyesi olarak kullanışlılığı olan ve eğlenceli bir hediye tercih edebilirsiniz. Örneğin fotoğraf baskılı kupa, puzzle, quiz oyunları, eğlenceli tasarım çoraplar vb. gibi hediyeler alınabilir.

Öğrencilere yeni yıl hediyesi alırken onları ruhsal anlamda rahatlatacak hediyelere bakabilirsiniz. Ayrıca sevdikleri film karakterlerini yansıtan objeler de alabilirsiniz. Özellikle hayranı oldukları karakter veya film serileri varsa bu fikri mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu anlamda Muhiku’nun ‘Koleksiyon Hediyeleri’ tam da öğrencilere yeni yıl hediyesi niteliğindedir.

Sınava Hazırlanan Öğrenciye Hediye

Yılbaşında sınava hazırlanan öğrenciye hediye almanız çok düşünceli bir davranış olacaktır. Sınava hazırlanan öğrenci yeterince stres altında olup rahatlamaya ihtiyaç duyar. Aile büyükleri ve öğretmenleri tarafından mutlu edilmeyi beklerler.

Sınava hazırlanan öğrenciye hediye olarak eğlenceli hediyeler ve ders dışında ilgilenebileceği hediyeler alabilirsiniz. Sınava hazırlanan öğrenciye ne hediye alinir diyorsanız Muhiku’ya bakmanızı tavsiye ederiz. Yılbaşı konseptli hediye kutularından mutlaka bir tanesini beğeneceğinize eminiz.

Yeni Yıl Hediye Fikirleri

Öğrencilere yeni yıl hediyesi almadan önce ne gibi hediyeler beğenirler diye araştırma yapmalısınız. Öğrencileri anlamanız, onların ilgi ve isteklerine göre hediyeler seçmeniz harika olur. Okulun son senesinde olan öğrencilere fotoğraf baskı çeşitleri ile anı defteri alınabilir. Özellikle kız öğrenciler daha duygusal oldukları için anılara daha çok önem verirler. İşte bu sebeple anı defteri kadına yılbaşı hediyesi olarak uygun olur.

Muhiku tasarım hediye kutularından alabilirsiniz. ‘Eğlenceli Yılbaşı Kutusu’nu öğrenciye yeni yıl hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Öğrenciye Alınacak Hediye Kutuları Muhiku’da!

Öğrenciye yılbaşı hediyesi Muhiku’dan alınır. Her anlamda yenilikçi anlayışı benimseyen yeni nesil öğrencilere yenilikçi hediyeler alınır. Yenilikçi hediye anlayışına sahip Muhiku’dan yılbaşı konseptli hediye kutularından satın alabilirsiniz. Bu hediye kutuları ile öğrencilerinizi mutlu edebilirsiniz. Amaç da zaten yılbaşını vesile kılarak öğrencileri mutlu etmek moral ve motivasyonlarını artırmak ise Muhiku hediye kutuları beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

S: 🎁 Öğrenciye yılbaşı hediyesi en güzel fikirler nelerdir?
C: Öncelikle öğrenciye yılbaşı hediyesi almanız çok güzel bir fikir. Öğrenciye yılbaşı hediyesi olarak kahve, bez çanta, puzzle, eğlenceli oyunlar, anı defteri gibi hediyeleri alabilirsiniz. Tüm bu hediye önerilerinin yanı sıra tasarım hediye kutularına bakabilirsiniz. Yılbaşı konseptli hediye kutuları öğrenciler için harika bir yılbaşı hediyesi olur.
S: 🎁 Öğrenciye yılbaşı hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Yılbaşı hediyesi alacağınız öğrencinin ilgi ve istekleri doğrultusunda hediyeler seçmeye dikkat ediniz. Yılbaşı ruhuna uygun hediyeler seçebileceğiniz gibi öğrencinin kullanacağı hediyelerden de alabilirsiniz. Yılbaşı temalı kupa, kahve ve çikolata üçlüsünden hediye oluşturabilirsiniz. Öğrenci için böyle bir hediye hem yılbaşı konseptli hem de kullanmaktan zevk alacağı bir hediye olacaktır.
S: 🎁 Yenilikçi öğrenci hediyeleri nelerdir?
C: Geçmiş yıllarda öğrenciye hediye alırken okul hayatına katkı yapacak hediyeler tercih edilirdi. Elbette ki böyle hediyelerin geçerliliği hala olsa da yeni nesil öğrenciler daha farklı hediyelerden hoşlanıyorlar. Eğlenceli kutu oyunları, renkli tasarım çoraplar, deneyim kiti gibi hediyeler yenilikçi hediyelerdir. Muhiku’dan yenilikçi öğrenci hediyelerine bakabilir ve satın alabilirsiniz.
S: 🎁 Sınava hazırlanan öğrenciye hediye ne alınır?
C: Sınava hazırlanan öğrenciye hediye alırken onun içinde bulunduğu psikolojik durumu göz önünde bulundurmalısınız. Yeterince stres altında olan bir öğrenci için yılbaşı hediyesiyle çok mutlu olur. Zamanının çoğunu ders çalışmaya ayıran bir öğrenciyi rahatlatacak kendine zaman ayırmasına katkıda bulunacak bir hediye almalısınız. Muhiku hediye kutuları ile sınava hazırlanan öğrenciyi mutlu eder ve motivasyonun artmasına katkı sağlarsınız.