Mühendise Doğum Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

   Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   285.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   239.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   289.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  • Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   295.00 TL
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

   Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

   (3)
   %23 indirim
   269.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   %22 indirim
   289.00 TL
  • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   325.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • İyi ki Sen Hediye Kutusu

   İyi ki Sen Hediye Kutusu

   319.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  • İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

   İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

   (15)
   %22 indirim
   289.00 TL
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  1

  Mühendise doğum günü hediyesi alırken sıradan hediyeler almaktan korkuyor musunuz? Tekrara düşmekten endişe mi ediyorsunuz? O halde endişelerinizin yersiz olduğunu birkaç hediye tüyosu ile giderelim. Mühendise doğum günü hediyesi alırken dikkat edeceğiniz bazı hususlar var. Bunları önemsediğinizde mühendise doğum günü hediyesi almanız kolaylaşacaktır.

  Bir mühendise alınabilecek hediyeler iş alanlarına göre değişiklik gösterir. İş sahasında ve ofisinde çalışırken kullanacağı hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeleri mühendise doğum günü hediyesi olarak almanız günlük hayatlarında kolaylık sağlayacaktır.

  Mühendise Doğum Günü Hediye Fikirleri

  • Tasarım hediye kutuları
  • Dünya kahveleri
  • Ajanda/ defter kalem seti
  • Baskılı kupa
  • Termos bardak
  • Deneyim kiti
  • Kolonya

  Gördüğünüz üzere bir mühendise doğum günü hediyesi olabilecek çok seçenek var.

  Mühendise Doğum Günü Hediyesi Önerileri

  Doğum gününde mühendise alınacak hediyeler için Muhiku’nun tasarım hediye kutularını tavsiye ederiz. Bazı mühendislik alanları ile ilgili daha nokta atışı hediye önerilerinde de bulunabiliriz. Mesela bir gıda mühendisine ne hediye alınır diye düşünebilirsiniz. Gıda mühendisine iş alanı ile ilgili hediyeler alabilirsiniz. Gıda mühendislerinin gıdaların kurallara uygun şekilde üretilmesi, paketlenmesi ve hijyenik koşullarda nakledilmesi gibi önemli sorumlulukları vardır. Dolayısıyla gıda mühendisine bu sorumluluklarını unutmaması ve not alması için defter kalem seti alabilirsiniz. Tabi ki Muhiku tasarım hediye kutusu dahilinde alırsanız hediyenizi daha özel hale getirirsiniz.

  Yine bir diğer örneği de orman mühendisi için verelim. Orman mühendisine ne hediye alınır? Orman mühendisleri ormanların korunması, geliştirilmesi ve erozyonla mücadele gibi alanlarda çalışırlar. Yani doğa ile iç içedir. Bu durumda orman mühendisinin seveceğini düşündüğümüz fesleğen yetiştirme deneyim kitinin de yer aldığı ‘Aromaterapi Hediye Kutusu’nu Muhiku’dan doğum günü hediyesi olarak alabilirsiniz.

  Bir mühendise alınabilecek hediyeler için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

  Makine Mühendisine Hediye

  En çok merak edilen ise makine mühendisine hediye olarak ne alınabileceğidir. Makine mühendisinin çalışabileceği çok alan vardır. Ancak genel olarak diyebiliriz ki makine mühendisine çalışırken dinç ve enerjik olması için kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu alabilirsiniz. Örneğin Muhiku‘dan yüksek talep gören ‘Dünya Kahveleri Kutusu’nu satın alabilirsiniz.

  İnşaat Mühendisine Hediye

  Doğum gününde bir inşaat mühendisine ne hediye alınır diye merak edenler de yine iş sahasına yönelik hediyeleri tercih edebilirler. İnşaat mühendisleri kimi zaman ofiste çalışırken kimi zamanda şantiyede çalışırlar. Bu durumda şantiyede oldukları zaman kullanabilecekleri bir hediye almanızı tavsiye ederiz. Kahvesini sıcak içmeyi seven ve yanında taşıyanlara termos bardak hediye alabilirsiniz. Tabi ki yanında kahvesini de almayı unutmayın. Kahve çeşitleri ve termos seçenekleri için Muhiku’ya bakabilirsiniz.

  Endüstri Mühendisine Hediye

  Endüstri mühendisine alınacak hediyeler doğum gününde şaşırtmalıdır. Nitekim endüstri mühendisleri de çok alanda çalışırlar. Dolayısıyla mental olarak çok yorgun olabilirler. Yoğun ve yorgun geçen günler arasında doğum gününde heyecan verici ve mutlu hissettiren hediyelerden almanızı tavsiye ederiz. Muhiku tasarım hediye kutuları kişiye kendini mutlu hissettirir. Kendine zaman ayırmasını sağlar. Yine Muhiku’nun yüksek talep gören tasarım hediye kutularından ‘Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu’ endüstri mühendisine doğum gününde alınabilecek hediyelerdendir.

  Mühendise Alınabilecek Hediyeler Muhiku’da!

  Mühendise alınacak hediyeler kişinin çalıştığı alana göre değişkenlik gösterir. Ancak ne olursa olsun unutmayın ki alacağınız hediyeler yenilikçi tarzda olmalıdır. Yenilikçi hediyeler kişiyi mutlu eden ve özel hissettiren hediyelerdir. Üzerinde düşünülmüş ve tekrara düşmekten alıkoyan hediyelerdir. Dolayısıyla bu hediyeler ile sevdiklerinize özel anılar verebilirsiniz.

  Mühendis birisi için yenilikçi hediye kutularını Muhiku’dan satın alabilirsiniz. Muhiku hediye kutuları ile mühendis yakınlarınızı mutlu edin!

  S: 🎁 Mühendise doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Mühendise doğum günü hediyesi olarak ajanda, planlayıcı defter, kahve ve çay çeşitleri, kolonya ve kupa alınabilir. Önemli olan mühendis birine hediye alırken daha önce benzerini almadığınız hediyeyi bulmaktır. Doğum gününe özel tasarım hediye kutuları alabilir ve ilgi alanlarına göre de farklı hediyeler ekleyebilirsiniz.
  S: 🎁 Mühendise hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Mühendise hediye alırken öncelikle gelenekselleşen hediyeler almaktan vazgeçmelisiniz. Yenilikçi anlayışa sahip hediyeleri tercih etmelisiniz. Ayrıca mühendis olan kişinin çalıştığı alana göre ve yaptığı iş tanımına göre hediyeler alabilirsiniz. Bu duruma dikkat ederseniz hediyenizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca belirtmek de fayda var ki mühendisin kadın ya da erkek olması alacağınız hediyeyi değiştirmez. Nitekim kadınlar ve erkekler aynı iş tanımı içinde çalışırken hediyelerini cinsiyete göre seçmemenizi tavsiye ederiz.
  S: 🎁 Bir inşaat mühendisine ne hediye alınır?
  C: İnşaat mühendisi çoğu zaman şantiye alanında bulunuyorsa bu duruma göre hediye almanız güzel olur. Yazımızda da belirttiğimiz gibi dışarıdaki zamanlarında kullanabileceği hediyeler alabilirsiniz. Kahvesini evde yapıp termosuna koyup yanında taşıyıp istediği zaman kahvesini içmek inşaat mühendisi biri için mükemmel bir durumdur. Bu önerimizi dikkate almanızı tavsiye ederiz.
  S: 🎁 Mühendise alınabilecek en güzel hediyeler nelerdir?
  C: Mühendise alınabilecek en güzel hediyeler kullanabileceği ve şaşıracağı hediyelerdir. Hem çalışma saatlerine kullanmaktan zevk alacağı hem de dinlenme zamanlarında kendilerine vakit ayıracakları hediyeler olabilir. Mühendislerin yoğun şartlarda çalıştıklarını da düşünürsek alacağınız hediyenin mutlu hissettirmesini sağlamalısınız. Muhiku tasarım hediye kutuları ile mühendise en güzel hediyeleri alabilirsiniz.