Manevi Doğum Günü Hediyeleri

Kime
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Arkadaşa Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   239.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

   Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   %21 indirim
   329.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   275.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   (1)
   %23 indirim
   345.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  • Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   339.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Babaya Manevi Hediye Kutusu

   Babaya Manevi Hediye Kutusu

   305.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Friends Hediye Kutusu

   Friends Hediye Kutusu

   %23 indirim
   315.00 TL
  • Dream Love Hediye Kutusu

   Dream Love Hediye Kutusu

   (2)
   %23 indirim
   305.00 TL
  • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   325.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  1

  Sevdiklerinize olan sevginizi belli edecek her şey manevi doğum günü hediyeleri olarak düşünülebilir. Onları düşünerek tasarladığınız her kutu, onları şaşırtmak için yaptığınız her sürpriz arkadaşa manevi hediyeler kategorisinde değerlendirilebilir. Peki nedir bu manevi doğum günü hediyeleri?

  Manevi olarak kişiyi mutlu edecek hediyeler bazen tek bir çiçek, bazen ise ilişkinize atıfta bulunan bir üründür. Bu  hediyeyi alan kişiyi dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Bunun için onu gülümsetecek en manevi hediyeyi doğru bir şekilde seçebilmeniz gerekiyor.

  Manevi Doğum Günü Hediye Fikirleri

  • Fotoğraf baskı
  • Quiz
  • Puzzle
  • Tütsülük
  • Kupa
  • Kahve / Çay kutusu
  • Deneyim kitleri

  Maneviyat dediğimiz şey insanlar arasındaki bağı kuran yoldur. Sevdiğinize aldığınız bir hediye onun yüzünde bir gülümseme oluşturuyorsa bunun maddi bir karşılığı yoktur. Bu yalnızca kalp ile anlaşılabilen bir şeydir.

  Ablaya manevi hediye almak istiyorum, erkek arkadaşa manevi doğum günü hediyesi ne alınır, sevgiliye manevi doğum günü hediyesi seçeneklerim nelerdir diye düşünenler yazının devamında aradıkları seçenekleri bulacaklar.

  Manevi Doğum Günü Hediyeleri Nelerdir?

  Sevginizi hissettirdiğiniz her hediye manevi bir hediyedir aslında. Sevdiğinize zaman ayırdığınızı belli eden, emek verilmiş her sürpriz karşı tarafı sevindirecektir. Annenize aldığınız bir Türk kahvesi seti, babanıza aldığınız bir cüzdan, kardeşinize hediye ettiğiniz bir puzzle ya da ablanıza aldığınız şık bir fular. Bunların hepsi onlara olan sevginizin birer nişanesi olacaktır.

  Sevgiliye Manevi Doğum Günü Hediyeleri

  Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi manevi olarak çift olmanın en tatlı yanlarından olsa gerek. Aynı şekilde kadın arkadaşınıza manevi anlamda özel bir doğum günü hediyesi almak için uğraşıyor da olabilirsiniz. Kalbe dokunan hediye seçeneklerini sizler için derledik.

  Sevgililer gününde manevi hediyeler almak herkese iyi gelir. Sizin de ilişkinize iyi gelecektir. Bu yüzden hediye seçimine çiçek ve çikolata kombini ile başlayabilirsiniz. Sıradan gelebilir ancak bir buket çiçeğin gülümsetmediği bir yüz olabilir mi? Hem de çeşitli aranjman seçenekleri ile.

  Erkek sevgiliye manevi hediye ise kadınları biraz zorlayabilir. Bu noktada sevgilinize sevdiğiniz kitapları almanızı öneriyoruz. Aynı kitabı okumak ortak bir anı paylaşmak gibi olacak ve size üzerine konuşulacak bir konu verecektir. Kitap erkek arkadaşa doğum günü hediyesi manevi olarak ikinizi de tatmin edecektir. Sonuçta bir kitap yalnızca bir kitap değildir.

  Arkadaşa Manevi Doğum Günü Hediyeleri

  En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi manevi olarak bir yük gibi durabilir. Arkadaşlığınıza dair en güzel anılar bu doğum günü hediyesi ile ölümsüz kılınabilir. Manevi doğum günü hediyeleri arkadaşınıza ve arkadaşlığınıza verdiğiniz değeri gösteren hediyelerdir.  Bunun için arkadaşınızı iyi hissettirmeye odaklanmalı, hediye paketinizi ona göre oluşturmalısınız.

  Sürprizler en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi manevi olarak iyi gelsin diye hazırlanır. Örneğin Muhiku’daki kendini iyi hisset hediye kutuları arkadaşa manevi hediyeler olarak tasarlanmış sürprizlerdir.

  Anneye Manevi Doğum Günü Hediyeleri

  Sabah akşam bizi düşünen annelerimize hediye almak için özel bir gün şart değil. Ancak özel günlerde onlarında sürpriz beklediği bir gerçek. O zaman neden onları hem şaşırtıp hem mutlu etmeyelim?

  Alışveriş seven bir anneniz varsa bez çanta seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca pratik kartlıklarımız ve birbirinden şık deri cüzdanlarımız da sizler için bir seçenek. Toprakla uğraşmak, çiçeklerle konuşmak hemen herkese iyi gelir. Bu etkinlik kişilerin ruhuna dokunmaktadır. Orkide ve bonsai çeşitlerimiz hem annenizin evine ya da ofisine şıklık katacak hem de onlarla uğraşmak annenizin kafasını rahatlatmasına yardımcı olacaktır.

  Babaya Manevi Doğum Günü Hediyeleri

  Babanıza hediye olarak onunla beraber zaman geçirmek istediğini gösteren hediyeler alabilirsiniz. Örneğin deneyim kitlerimiz tam bu iş için. Babanızla beraber mum, kokulu taş, sabun yapabilirsiniz. Ya da herkes kendi ürününü yapar ve ardından eserlerinizi birbirinize hediye edebilirsiniz. Bu çağda beraber zaman geçirmekten daha manevi ne var?

  Babanızın çocukluğunda ne vardı? En çok ne izlemeyi severdi? Mesela Tsubasa. Eminiz ki babanız da gençken bu çizgi dizinin saatini bekler, heyecanla izlerdi. O halde ona Tsubasalı bir kupa hediye edebilirsiniz. Ya da Taş Devri hatırası olarak bir ayraç. Bu hediyeler onu eski günlere götürecek ve ruhuna dokunacaktır.

  En Anlamlı Manevi Doğum Günü Hediyeleri

  Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi manevi olarak zor olsa da Muhiku ile güzel olacaktır. Ancak ablaya manevi hediye almak çok zor olmasa gerek. Ablanızın tarzına göre bir saç aksesuarı ya da yürüyüşlerinde ona eşlik edecek bir sus şişesi alabilirsiniz. Ya da abinize alacağınız bir futbol quiz onun zevkine hitap etmesi açısından oldukça anlamlı olacaktır. En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi manevi anlamda ise sadece fotoğrafınızın basılı olduğu bir kupa bile olabilmektedir.

  Manevi Doğum Günü Hediyeleri Muhiku’da!

  Erkek sevgiliye manevi hediye alırken, kadın eşe şık bir sürpriz yaparken ya da anne babanıza hediye kutusu hazırlarken Muhiku’nun onlarca farklı hediye kutusu seçeneği var. Bunlardan faydalanabileceğiniz gibi kendi manevi hediye kutunuzu da oluşturabilirsiniz. En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi manevi anlamda verebileceğiniz en özel hediye olabilir. Bu yüzden o hediye kutusuna da özenmelisiniz.

  En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi manevi olarak önemlidir. Aynı zamanda partnerinize hediye almak da manevi olarak anlamlıdır. Bütün bu manevi yük sizi düşündürmesin. Manevi doğum günü hediye seçenekleri onlarca ürün ile Muhiku’da!

  S: 🎁 Manevi doğum günü hediyeleri nelerdir?
  C: Manevi hediyeler kişiye olan duygularınızı onun da ruhunda hissetmesini sağlayacak hediyelerdir. Bunlar daha çok sizde anısı olan ürünlerdir. Örneğin Küçük Prens arkadaşlığınız için özelse arkadaşınıza Küçük Prens ürünlerinden oluşan bir kutu hediye edebilirsiniz. Aileniz için özel anların fotoğraflarından oluşan bir fotoğraf çerçevesi seti de aileniz için oldukça manidar olacaktır.
  S: 🎁 En çok tercih edilen manevi doğum günü hediyeleri hangileridir?
  C: Kişiler en çok anılarını görünür kılan hediyelere manevi olarak değer yüklemektedirler. Örneğin elleri ile büyüteceği bir çiçek sevdiğiniz için oldukça anlamlı bir hediye seçimi. Anılarınızdan oluşan fotoğraf albümleri, fotoğraf baskılı kupalar da sevdiklerinizle ilişkinize verdiğiniz değer gösterecek manevi değeri yüksek hediyelerdendir.
  S: 🎁 Uygun fiyatlı manevi doğum günü hediyeleri nelerdir?
  C: Uygun fiyatlı çikolatalar, rengarenk minik broşlar ve çeşit çeşit bardak altılıkları hem kullanışlı hem manevi hediyelerdir. Doğum günü kategorilerimizi inceleyebilir zevkinize ve sevdiğinize göre istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Muhiku’nun filtreleri sizlerin istediğiniz fiyat aralığında onlarca ürün seçeneğini kolayca görmenizi sağlayacaktır. Unutmayın ki sevdiğiniz için uğraşarak aldığınız hiçbir hediye paha biçilemez.
  S: 🎁 Manevi doğum günü hediyeleri nasıl seçilir?
  C: Sevdiğinizin ruhuna dokunacak manevi bir hediye seçerken ona değer verdiğini hissettirecek seçenekleri değerlendirin. Örneğin en sevdiği serinin ürünlerinden oluşan bir hediye onun için muhteşem ve unutulmaz olacaktır. Maneviyat dediğimiz şey maddi değerlerin çok daha ötesinde bir histir. O sebeple unutmayın gerçek olan hediyenizin maddi değeri değil, karşınızdakinin kalbini titretmesidir. O yüzden çok düşünmeyin. Yalnızca hislerinizle hareket edin ve hediye kutunuzu oluşturun.