Küçük Yılbaşı Hediyeleri

Kime
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Arkadaşa Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu - Yılbaşı Özel

   Yılbaşı Özel – Dünya Kahveleri Kutusu

   %17 indirim
   189.00 TL
   Cok Satan Ribbon
  • Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   285.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • New Years New Hopes Hediye Kutusu

   New Years New Hopes Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   %21 indirim
   149.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Keyifli Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   185.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   (1)
   %17 indirim
   189.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   %22 indirim
   209.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   235.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Sevdikleriniz için küçük yılbaşı hediyeleri mi yoksa pahalı ama anlamı olmayan hediyeleri mi tercih ederdiniz? Eğer tercihinizi küçük yilbaşi hediyeleri için yapmayı düşünüyorsanız onları minik hediyelerle de mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Yeter ki seçtiğiniz hediyelerin böyle özel bir günde derin bir anlamı olsun.

  Sevdikleriniz için almayı düşündüğünüz yılbaşı küçük hediyeler arasından onları özel hissettirecek hediyeler tercih edebilirsiniz. Ayrıca ömür boyu saklayabilecekleri ve manevi değeri yüksek küçük yeni yıl hediyeleri ile yıllar sonra bile sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Sizler de yılbaşı hediyeleri küçük ama anlamlı olsun diyorsanız çok doğru yerdesiniz! Muhiku’da her bütçeye ve zevke uygun yılbaşı için küçük hediyeler bulabilirsiniz.

  Küçük Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

  Söz konusu küçük yılbaşı hediyeleri olunca akıllara hemen değersiz ve anlamsız hediyeler gelebiliyor. Bu perspektiften bakılınca küçük hediyelerle sevdiklerimizi mutlu edemeyeceğimiz düşünülüyor. Oysa bu durum sanıldığı gibi değildir. Sevdiklerinize bir çikolata bile alsanız onları düşünüp aldığınız için mutlu olmalarına yetecektir. Sizler için ilham kaynağı olabilecek yılbaşı için küçük hediye önerileri neler olabilir birlikte değerlendirelim.

  Küçük Yılbaşı Hediye Fikirleri

  • Yılbaşı temalı kupa
  • Bardak altlıkları
  • Çikolata
  • Çay veya kahve çeşitleri
  • Kokulu mum
  • Ajanda
  • Kalem
  • Not defteri
  • Fotoğraf baskılı ürünler

  Küçük Ucuz Yılbaşı Hediye Fikirleri

  Yukarıda bahsetmiş olduğumuz küçük yılbaşı hediye önerileri elbette bunlarla sınırlı değil. Sevdiklerimiz için almak isteğimiz hediyelerin bizlerden izler taşımasını ve kullandıkça bizi hatırlamasını isteriz. Bu nedenle yılbaşı küçük hediyeler arasından hem sizleri hatırlatabileceği hem de yıllarca kullanabileceği aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Örneğin küçük yılbaşı hediyeleri arasından anahtarlık veya fular gibi hediyeler tercih edebilirsiniz. Büyük-küçük farketmez herkes kar küresi ile şüphesiz birkaç kez oynamıştır. Kar tanelerinin yere düşüşü çoğu zaman bizlere bir terapi gibi gelmiştir. Sizler de küçük yilbaşi hediyeleri listenize kar küresi ekleyebilirsiniz.

  Arkadaşlara Küçük Yılbaşı Hediyeleri

  En eğlenceli yılbaşı geceleri arkadaşlarımız ile geçer. Birlikte o geceyi coşkuyla kutlar, geri sayımlara çok az kala hediyeleri vermek için can atarız. Yılbaşı için en güzel ve en özel hediyeyi arkadaşlarımız için alırken çokta tereddüt etmeyiz. Çünkü arkadaşlık bağlarınız kuvvetliyse zaten onun için almış olduğunuz ufak yılbaşı hediyesi arkadaşınızı çok mutlu etmeye yetecektir.

  Arkadaşınız için esprili hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Böylece her kullandığında yüzündeki gülümsemeye ortak olabilirsiniz. Çam ağacı veya Kardan Adam desenli çoraplar yeni yıl için küçük hediyeler arasında yer alabilir. Arkadaşınız için küçük yılbaşı hediyeleri arasından ağzınızın tadının bozulmayacağı hediyelere öncelik verebilirsiniz. Örneğin arkadaşınızın damak tadına göre çikolata veya drajeler alabilirsiniz. Arkadaşınız ile samimi bir ilişkiniz varsa Noel Baba şapkalı lolipop şekerlerden alarak gecenizi eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

  Yılbaşında Alınabilecek Küçük Hediyeler

  Küçük yilbaşi hediyeleri içerisinden sevdikleriniz için kişiye özel hediyeler verebilirsiniz. Örneğin kişiye özel olarak yılbaşı temalı kupa alabilirsiniz. Yanına sevebileceği dünya çaylarından ekleyebilir, hem sıcak hem soğuk tüketilebilen çayları keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Ofis çalışanları için odasının havasını değiştirecek kokulu mumlar veya tütsüler alabilir, masasına şıklık katacak mini çam ağacı, saksı ve bitkiler tercih edebilirsiniz. Ayrıca baktığı her köşede sizi hatırlatacak pola kart çerçeve almayı düşünebilirsiniz.

  Sürpriz Yeni Yıl Hediyeleri Muhiku’da!

  Sizler için bu hayatta kıymetli olan tüm sevdikleriniz için Muhiku’da küçük yılbaşı hediyeleri bulabilirsiniz. Yediden yetmişe herkese hitap eden minik ve ucuz yılbaşı hediyeleri ile siz de en güzel hediyelere Muhiku ile sahip olabilirsiniz.

  Sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenler Muhiku’yu ziyaret edebilir, Muhiku’nun yenilikçi hediyeleri ile tanışma fırsatını yakalayabilirler. Muhiku’nun her yaştan insanı mutlu edecek küçük hediyeleri sayesinde sizler de sevdiklerinize bu hediyeleri sunabilirsiniz.

  S: 🎄 Sevdiklerimize küçük yılbaşı hediyesi ne alabiliriz?
  C: Sevdikleriniz için küçük yılbaşı hediyeleri olarak yılbaşı temalı ürünlerden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Bunlar Noel Baba desenli kupa, geyikli bardak altlıkları, dünya çayları ve çikolatalardan oluşan hediyeler olabilir. Ayrıca küçük yılbaşı hediyesi olarak aromaterapi mumlardan ya da tütsülerden alarak sevdikleriniz için huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz.
  S: 🎄 Ufak yılbaşı hediyesi ne alınır?
  C: Ufak yılbaşı hediyesi olarak sizlere pek çok fikir verebiliriz. Örneğin çikolatayı kime alırsanız alın asla hayır diyemeyeceklerdir. Muhiku'da bulunan her damak zevkine göre bulabileceğiniz ister sütlü ister bitter çikolatalardan sevdiklerinize almayı düşünebilirsiniz. Çikolataya eşlik edecek filtre kahve çeşitlerinden de almayı unutmayın deriz.
  S: 🎄 Yılbaşı için küçük hediye önerileri nelerdir?
  C: Yılbaşı için küçük hediye önerileri arasından ilk olarak kupa öneririz. Çünkü kupa herkesin kullanabileceği ve her alanda ihtiyaç duyulan bir eşyadır. Özellikle yılbaşını simgeleyen baskılı kupalardan birini sevdikleriniz için alabilirsiniz. Diğer bir öneri olarak Noel Baba amigurumi anahtarlık almanızı öneririz. Hem kullanabileceği hem kullandıkça sizi hatırlatabileceği bir hediye olacaktır.
  S: 🎄 Küçük yılbaşı hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Küçük yılbaşı hediyesi alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri hediye alacağınız kişinin yaşı ve cinsiyetidir. Hediye seçimlerinizde bu hususları dikkate almanız doğru olacaktır. Çünkü yaşa göre ihtiyaçlar değişebileceği gibi kadınlara ve erkeklere göre de hediye seçimleri değişmektedir. Ayrıca sevdikleriniz ile aranızdaki yakınlık derecesine göre küçük yılbaşı hediyeleri tercih etmenizde yarar vardır.