Kova Burcu Erkeğine Hediye

Ne
İlgi Alanı
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %18 indirim
  139.00 TL
  Çok Satan
 • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  (44)
  %23 indirim
  174.00 TL
  Çok Satan
 • Cool Man Hediye Kutusu

  Cool Man Hediye Kutusu

  (5)
  %22 indirim
  195.00 TL
 • Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

  Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

  (4)
  %22 indirim
  209.00 TL
  Çok Satan
 • Erkek Hediye Seti

  Erkek Hediye Seti

  %23 indirim
  205.00 TL
 • Atlas Kutusu
  Yüksek talep görüyor!
 • Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

  Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

  %22 indirim
  249.00 TL
 • Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

  Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

  (13)
  %22 indirim
  289.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Dream Love Hediye Kutusu

  Dream Love Hediye Kutusu

  (2)
  %23 indirim
  239.00 TL
 • Aromaterapi Hediye Kutusu

  Aromaterapi Hediye Kutusu

  (1)
  %22 indirim
  359.00 TL
 • Kahve Hatırası Hediye Kutusu

  Kahve Hatırası Hediye Kutusu

  %23 indirim
  265.00 TL
 • Erkeğe Ofis Hediye Seti

  Erkeğe Ofis Hediye Seti

  (5)
  %23 indirim
  269.00 TL
1

İçerik

Özgünlüğün gezegeni Uranüs’ün yöneticisi olduğu kova burçları, özgünlüğü adeta kendilerinde yansıtmaktadırlar. Bildiğinden şaşmayan kova burçları Zodyak’ın “Ben biliyorum!” diye haykıran burcudur. Soğuk tavırlar sergilese dahi kova burcunun etrafı kalabalıktır. Birçok arkadaşı ve dostu vardır. Kadın ve erkek kova arasında çok belirgin bir farklılık yoktur. İkisi de zeki ve sezgisel yaklaşımlar sergilerler.

Peki hayatımızdaki kova burcu erkeğine hediye olarak ne tercih etmeliyiz? Bu soru aklınızı kurcalıyorsa kova burcu erkeğine alınacak hediyeleri sizin için listeledik.

Kova Burcu Erkeğine Hediye Fikirleri

 • Kravat
 • Mum
 • Kutu oyunu
 • Çikolata, browni, draje
 • Tütsü
 • Nostaljik ürünler
 • Kitap

Ufak tefek şeylere ve nostaljik ürünlere bayılan kova burcu erkeğine hediye almak için Muhiku’ya uğramalısınız. Ufak dekorasyon ürünlerinden kutu oyunlarına, kitaplardan mumlara aradığınız tüm hediyelik ürünler sizler için tek kutuda toplanıyor. Muhiku’nun eşsiz hediyeler dünyasından kova erkeğine hediye seçmeniz mümkün.

Kova Burcu Erkeğine Ne Hediye Alınır?

Sınırsız hayal gücüne sahip kova burcu erkeği hangi hediyelerden hoşlanır diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Kendi yarattıkları sessiz sakin dünyada hayaller kurarak yaşamını sürdürürler. Eğer onlara eşlik edecekseniz hayal gücünü besleyecek hediyeler hazırlayabilirsiniz. Bir kova burcuna hediye olarak Yeşilçam karakterlerinin bulunduğu tarot kartlarından verebilirsiniz. Saatlerce kartlarla ilgilendiğini ve mutlu olduğunu göreceksiniz. Kendine vakit ayırmayı seven kova burcuna hediye olarak çizim yapabileceği ufak defterler ve boya kalemleri de hediye edebilirsiniz. Resim çizmenin yanı sıra üretmeyi sevdiği için yazı da yazabilir.

Bir kova erkeği hediye konusunda da kısıt sevmez. Özgür olmayı ve öyle kalmayı sever. Bu sebeple kova erkeğine hediye seçeneğiniz çoktur.  Dilediğiniz şeyi anlamlı hale getirerek kova burcu erkeğine hediye edebilirsiniz.

Kova Burcu Erkeğine Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günleri her kişinin özendiği ve hatırlanmak istediği günlerdir. Fakat bir kova burcu erkeğine doğum günü hediyesi onunla yapacağınız entelektüel bir sohbet bile olabilir. Fikirlerini açıklamak ve onları savunmak konusunda oldukça tutucu davranabilirler. Bu durum kimi zaman sizi çıkmaza sürükleyebilir. Ama ne olursa olsun bu özel günü güzel hediyelerle taçlandırmak istiyorsanız kova burcuna doğum günü hediyesi olarak özenle hazırlanmış bir kutu verebilirsiniz. Kutu içeriğine kova erkeğine hediye edilebilecek ürünlerden ekleyebilirsiniz. Kendine ait bir zaman dilimi oluşturmayı seven kova erkeği hediye olarak tütsü, oda kokusu vb. ürünlere bayılacaktır. Çünkü özgürlüğü seven kova burcu erkeği hediye edilen bu ürünlerle ruhsal manada da kendine zaman ayırarak meditasyon yapacaktır.

Okumayı çok seven kova erkeği hediye edilen kitapları da çok sever. Doğum günü için ona daha önce okumadığı bir kitap hediye edebilirsiniz. Doğum gününde kova erkeğine hediye edebileceğiniz özel kutular Muhiku’da. Kova erkeğine hediye fikirleri için Muhiku’nun doğum günü kategorisine göz atabilirsiniz.

Kova Burcu Erkeğine Babalar Günü Hediyeleri

Hayallerini çocuklarının geleceği ile süsleyen kova burcu babaları, anlayışlı ve sevecenlerdir. Öncülüğünü baba rolünde de gerçekleştiren kova erkeği çocukları için cesaretlendirici tavırlar sergiler. Sözünün dinlenmesini ister. Fakat her daim çocuklarıyla arasını iyi tutmaya çalışır. Bir baba olan kova burcu erkeğine hediye alırken de onun hayallerini süsleyen çocuklarıyla alakalı ürünler alabilirsiniz. Çocuklarının fotoğraflarının olduğu bir albüm onun duygusal yanını ortaya çıkarabilir.

Babalar gününde kova burcu erkeği hediye bekleyişine girmez. Fakat çocuklarından bir kutlamanın hayalini kurar. Onları hayal kırıklığına uğratmamak için ufak da olsa bir hediye vermelisiniz. Ya da mezuniyetinizde takabileceği şık bir kravat. Üstünde dünyanın en iyi babası olduğunu ilan eden baskılı ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Babalar günü için Muhiku’nun özenle hazırladığı kutulardan birini kova burcu erkeğine hediye edebilirsiniz.

Kova Burcu Erkeğine Sevgililer Günü Hediyeleri

Hayatının her alanında olduğu gibi ilişkilerinde de kendi alanını korumayı seven kova burcu erkeği dünyadan ziyade kafasının içinde yaşayan biridir. Bu sebeple onunla iletişim problemleri yaşamanız çok normaldir. Ama duyguları konusunda emin olduğunda ve bir birlikteliğe başladığında bunu size hissettirecektir.

Sevgililer gününde kova burcu erkeğine alınacak hediyeler biraz kısıtlıdır. Bu yüzden anlamlı ve mantıklı sürprizler yapmanızı tavsiye ederiz. Sanata ve kültüre olan ilgisini kullanarak ona uygun bir sevgililer günü hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Sevdiği çikolataların yanına dünya çaylarından birkaçını ekleyebilirsiniz. Ya da romantik bir film gecesi düzenleyip mum ışıkları eşliğinde tütsü kokularıyla film izleyebilirsiniz.

Sevgililer günü için kova burcuna hediye arayışınızda Muhiku sizlerle. Sevgililer günü konseptli hediye kutularından birini kova burcu olan erkek arkadaşınıza verebilirsiniz. Romantik ve anlamlı hediyeler için tercihiniz Muhiku olsun!

Kova Burcu Erkeğine Hediye Seçenekleri

Kimi zaman utangaç, hayal dünyasına çekilmiş olan kimi zamansa özgün ve cesurca konuşan kova burcuna hediye seçenekleri boldur.

Hayali seyahatleri dışında bilim ve sanat için yapacağı gezileri planlaması için bir ajanda ve kalem hediye edebilirsiniz. Evinde severek kullanacağı kahve ekipmanlarından satın alabilirsiniz. Yalnız kalma isteği geldiğinde çadırını sırtlanıp kaçtığı iki günlük tatillerde kullanabileceği bir termos hediye edebilirsiniz. Evini ya da ofisini süsleyecek şık bir çiçeği de kova erkeğine hediye edebilirsiniz. Sevdiği bir filmin koleksiyon ürünlerini de kova erkeğine hediye olarak düşünebilirsiniz.

Yenilikçi Kova Burcu Erkeğine Hediye Seçenekleri Muhiku’da!

Her daim yenilikçi ve orijinal olmak isteyenler için Muhiku, hediye konusunda sizleri memnun edecek seçenekler sunmaktadır. Astroloji meraklılarına özel olarak tasarlanan ürünlerle her burç için hediye bulmanız Muhiku ile mümkün.

Burçlara Hediye kategorisinde kova burcu erkeğine verebileceğiniz, burcuna ait ürünler sizleri bekliyor. Yenilikçi kova burcu erkeğine hediye seçenekleri Muhiku’da!

S: Kova burcu erkeğine alınabilecek hediyeler nelerdir?
C: Kova burcu erkeğine alınabilecek hediyeler genellikle onun hayalperest yönünü besleyecek şeylerdir. Hediye tercihlerinizde çok kısıtlanmanıza gerek kalmadan kova burcu erkeğine hediye hazırlayabilirsiniz. Sevdiği ve ilgi duyduğu alanlarla alakalı hediyeler kova burcu erkeğini mutlu edecektir. Muhiku’da her burca ve her yaşa hitap eden hediyeler bulmanız mümkün!
S: Kova burcu erkeği hangi hediyelerden hoşlanır?
C: Sanata ve bilime ilgi duyan kova burcu erkeğine deneyim kitleri alabilirsiniz. Bu onun hoşuna gidecektir. Bunun yanı sıra kitaplar da kova burcu erkeğinin hoşuna giden hediyelerdendir. Onu mutlu etmek için sevdiği yazarlardan kitaplar hediye edebilirsiniz. Kutu oyunlarıyla da arası iyi olan kova burcu erkeğine kutu oyunları hediye etmeniz mümkün.
S: Çok tercih edilen kova burcu erkeği hediyeleri nelerdir?
C: En çok tercih edilen kova burcu erkeği hediyeleri genel olarak onun özgünlüğüne uygun olarak tasarlanan hediyelerdir. Herkeste olmayan, farklı ve ilgi çekici şeyler en çok tercih edilen hediyelerdir. Kova burcu erkeğine özel tasarım ürünler hediye edebilirsiniz. El yapımı atıştırmalıklar, fincan ya da özel olarak fotoğraf bastırabileceğiniz ürünler kova burcuna hediye edilebilir.
S: Kova burcu erkeğine hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Özgürlüğüne ve düşüncelerine düşkün olan kova burcu erkeğine özensiz hediyeler almamalısınız. Kendi dünyasında yaşar görünse de dış dünyayı yakından tanır ve karşısındaki insanları kolayca analiz edebilir. Aceleyle son dakika yaptığınız bir hediye tercihini anlayacaktır. Bu onu sizden uzaklaştırabilir. Bu sebeple anlamlı hediyeler tercih etmelisiniz.