Dünya Kadınlar Günü Hediyeleri

150 TL Altı Hediyeler
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Kitap Sever
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
  • Fiyat
  • İlgi Alanı
  • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
1
8 Mart, hayatımızda olan ve “iyi ki var” dediğimiz kadınlar için Kadınlar Günü hediyesi alarak özel bir jest yapmak istediğimiz, anlamlı günlerden biridir. Hediye bahane ya; önemli olan sevdiklerimizi mutlu etmek, onların yüzünde biraz olsun tebessüm oluşturabilmektir.
Bir kişi bizim için ne kadar önemliyse hediye seçimi de bizi o kadar zorluyor. İş, okul, koşuşturma derken uzun uzadıya hediye araştırması yapamadığımız zamanlar oluyor. Özellikle bu anlarda bildikten şaşmamalı diyerek çiçek, parfüm, kıyafet gibi seçeneklere yöneliyoruz.

Maalesef bu seçenekler özel olmaktan çok uzak, alışıldık hediyeler haline geldiği için karşımızdaki kişiye de sadece buruk bir mutluluk yaşatıyor. Bu yüzden Kadınlar Günü hediye fikirleri paylaşarak işinizi kolaylaştırmak istiyoruz.

Muhiku olarak sizin için zorlu hediye seçimi aşamasını daha eğlenceli daha kolay bir hale getiriyoruz. Mutlu hissettiren kutu seçenekleri ile sevdiklerinize yeni deneyimler ve kendileriyle kaliteli zaman geçirmelerini sağlayacak birbirinden güzel kadın hediyeleri sunuyoruz.

Kadına Alınabilecek Hediyeler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyeleri neler olabilir diye bakarken öncelikle kategorilere kısaca göz atalım. Bu kategoriler gözünüzde canlandıkça hediyeyi alacağınız kişinin tarzına uygun bir seçim yapmanız da kolaylaşacaktır.

Dekorasyon: Kadınlar zariftir, bulundukları ortamında güzel, iç açıcı gözükmesini isterler. Dekoratif bir Kadınlar Günü hediyesi tercih ettiğiniz zaman özellikle o hediye karşınızdaki kişiye hitap ediyorsa hediyenizi baş ucuna koyacak ve doğru tabirle baktıkça sizi hatırlayacaktır.

Yeni Lezzetler: Yeni lezzetler deyince benim aklıma ilk olarak Uzak Doğu mutfağı geliyor ama öyle bir şeyden bahsetmiyoruz. Günlük olarak da sıklıkla tükettiğimiz çay ve kahveleri örnek vermek istiyoruz.

Çay yüzyıllardır sıkça tükettiğimiz artık bizimle özdeşleşmiş olan bir içecek keza Türk kahvesi sayesinde de kafein sever bir milletiz. Son yıllarda suda çözünen granül kahveler ve onların sağlıksız olması sebebiyle orijinal çekirdek kahveler hayatımıza girdi.

Sevdiklerinize farklı kültür ve bölgelerin içecekleriyle hazırladığınız deneyim hediyeleri armağan etmek hem hoş hem de farklı olacaktır.

Sadece Onlara Özel Bir Hediye: Bu başlık biraz ucu açık oldu farkındayız. Fakat bu seçeneği güzel bir kitap, şirin bir çorap, şık bir fular olarak düşünebilirsiniz. Hediye alacağınız kadına hitap edecek, sevdiği ve kullandığı şeyleri düşünün. Hediyeler kişiye özeldir, önemli olan üzerine düşünülmüş olmasıdır.

Kitaplar: Kitaplar en yakın dostumuz, en bunaldığımız anlarda bile bizi alıp başka dünyalara götürebiliyor. Hediye almak istediğiniz kişinin sevdiği tarzda güzel bir kitap tercih etmeniz en güzel seçenek olacaktır. Sevdiklerinize yeni dünyalar vermek istemez misiniz?
Bu hediyeler başlı başına güzelken hediye kutusu içerisinde bir araya gelince muazzam Dünya Kadınlar Günü hediyesi ortaya çıkacaktır.

Hobi Hediyeleri: Eğer Kadınlar Günü anlamlı hediye arayışındaysanız hobi hediyeleri tam da aradığınız şey olabilir. Ahşap boyama, bitki yetiştirme, mum yapma, mandala boyama gibi çeşitli aktivitelerle sevdiklerinize kaliteli zamanı rezerve edebilirsiniz.

Kadınlar İçin Hediye Önerileri

Hediyeler kişiye özeldir, çok güzel bulduğunuz bir hediyeyi karşınızdaki kişi de beğenecek diye bir kural yok. Bu yüzden hediye almak istediğiniz kişinin sevdiği şeylere ve ilgi alanlarına hakim olmanız, değilseniz de yakınlarından biraz tüyo olmanız gerekiyor.

Kişiye özel hediye dedik ama maalesef üzerine isim yazılan her şey kişisel hediye olarak geçiyor. Kişiye özel hediye karşınızdaki kişi için bir anlam ifade eden hediyedir, üzerinde isminin yazdığı değil.

Kadına hediye fikirleri diye arama yaptığımız zaman karşımıza yüzlerce ürün geliyor. Ucuzdan pahalıya seçebileceğiniz birçok hediye çeşidi mevcut. İçlerinde çok güzel gözüken hediyeler de var tabii fakat biz hediyemizin sadece güzel gözükmesini istemiyoruz.

Hediyemiz şık ve nitelikli olmalı, hediye aldığımız kişiyi anlık mutlu etmekten ziyade güzel bir hatıra da bırakmalı. Çünkü hediyeler, eşyalar unutulup eskir ama güzel anılarımız daima aklımızda kalır.

Muhiku olarak size hayatınız boyunca hatırlayacağınız güzel ve eğlenceli deneyimler sunuyoruz. Yeni lezzet ve kitapları, kendi yaptığınız deneyim ürünlerini, hatıra olarak her zaman saklayabileceğiniz şık dekorasyon ürünlerini hediye kutunuzda birleştiriyoruz. Hediyenizi aldığınız andan itibaren başlayacak olan mutluluk hissi kutu ürünlerinizi deneyimledikçe katlanarak artacak.

8 Mart Kadınlar Günü anneye hediye almadan olmaz. Üzerimizde emeği geçen annemize keyifle içmesi için şık bir Türk kahvesi seti armağan edebilir ya da içerisinde fular, el yapımı doğal sabun, nemlendirici krem, yasemin kokulu mum bulunan gayet minimal ve uygun fiyatlı bir kutu hazırlayabiliriz.

Kurumsal Kadınlar Günü Hediyeleri

Kadınlar Günü hediyeleri kurumsal hayatta da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Şirketler, iş hayatındaki varlıklarını ve bağımsızlıklarını eline alan kadınlara takdirini göstermek için anlamlı, şık, üzerine düşünülmüş kurumsal hediyeler almak istiyor.

Şirket olarak Kadınlar Günü kurumsal hediye arayışınız varsa Muhiku’nun Kurumsal sekmesinden iletişim formu doldurarak kültürünüzü yansıtan hediye seçeneklerini görebileceğiniz kataloğumuza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu sayfada yer alan Kadınlar Günü hediye kutusu konseptlerinden ilham alarak şirketiniz için benzer setler hazırlatabilirsiniz.

Kadınlar Gününe özel hediyeler arasında kuru çiçek buketleri, el yapımı doğal sabunlar, kağıt yüz maskeleri, nemlendirici kremler, doğal bitki çayları, Girl Power kupa, fular, hobi kitleri gibi farklı kategorilerde ürünler mevcut. Kadınlar için hediyeler almak istiyorsanız hem profesyonel ekibimizden yardım alabilir hem de sayfada bulunan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

S: Dünya Kadınlar Günü hediyeleri önerileri nelerdir?
C: Dünya Kadınlar Günü'nde sevdiklerinizi mutlu etmek için Muhiku'nun özele hazırladığı kutuları inceleyebilir, Kadınlar Günü'ne özel tasarlanan kutuları değerlendirebilirsiniz. İsterseniz birkaç kolay adımda kendi hediye kutunuzu hazırlayabilir, tamamen sevdiklerinize özel bir hediye armağan edebilirsiniz.
S: Kadınlar Günü hediyesi ne alınır?
C: Muhiku özel günlerde özel tasarım kutular hazırlayarak sevdiklerinize günün anlam ve önemini vurgulayacak nitelikli hediyeler seçebilme fırsatı sunmaktadır. Kadınlar Günü'ne özel hediye kutularından birini tercih ederek sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.
S: Çalışan kadınlara alınabilecek hediyeler nelerdir?
C: Özel günlerde özellikle sevdiklerimizi iş hayatının stresinden biraz uzaklaştırmak onları mutlıu etmek için hediyeler alırız. Muhiku; Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu, İçten Teşekkür Hediye Kutusu, Girl Power Hediye Kutusu gibi seçeneklerle sevdiklerimize şık ve kaliteli hediyeler sunma fırsatı sağlamaktadır.
S: Şirketlerin Kadınlar Günü hediyeleri nasıl olmalı?
C: Dokundukları yeri güzelleştiren kadınlar için sıradan bir hediye sönük kalacaktır. Muhiku, kurumsal Kadınlar Günü hediyeleri ve kadınlara özel ürünler ile mutlu etme garantisi olan hediye seçenekleri tasarladı!