Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

Kadınlar Günü Hediyesi İçin Geleneksel Seçeneklerden Sıyrılın

8 Mart Emekçi Dünya Kadınlar Günü. Kadınıyla erkeğiyle tüm dünyada coşkuyla kutlanan bu özel günde eşinize ve sevdiklerinize onları mutlu edip yüzlerini güldürecek hediyeler almak oldukça zordur. Tam da bu esnada sizin için harika bir çözümümüz var!

Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Dünya Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alırsam Beğenir?

Konu Dünya Kadınlar Günü hediyesi olunca her sene uzun bir araştırma içerisine giriyoruz. Bazen kısa yoldan ilerleyerek bir çiçek hediye ediyor, bazen de bir takıdan yana tercihimizi kullanabiliyoruz. Maalesef her ikisi seçenek de bir süre sonra döngüye giriyor ve hediye seçme konusunda bize pek yardımcı olamıyorlar.

Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen kadınlar günü için alınabilecek hediyeler konusunda yeni fikirler araştırıyorsunuz demektir. Size sevindirici bir haberimiz var! Muhiku olarak yenilikçi hediyeler tasarlıyor ve bu özel hediye kutularını sevdiklerinizle buluşturuyoruz.

Dünya Kadınlar Günü hediyesi tasarlarken kutuyu alacak kişilerin kendilerine vakit ayırabilmesi ve hayatına renk katması başlıca kriterimiz oluyor ve her yıl binlerce kadını hediye kutuları ile mutlu etmenin heyecanına ortak oluyoruz. Bir diğer taraftan kadınlar için hediye seçmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Hediye edeceğiniz kişi için bu hediye üzerine düşünülmüş olması, kendilerini değerli hissetmeleri ve diğer çok önemli kriterlere bağlı kalarak hediye fikirleri üretiyoruz. Bugüne kadar da binlerce kadını gerek doğum günlerinde, gerek yılbaşında, gerek yeni işe girdiklerinde ve daha birçok özel günde mutlu ettik. Sadece 2018 senesinde (ilk kurulduğumuz yıl) 20.000’den fazla kadına kutu gönderdik.

Hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek bir kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Çiçek, takı ve sonu gelmeyen opsiyonlar acaba ne alsam sorusunun cevabını zorlaştırırken hediye kutularının içerisindeki farklı ürünler ile hediye çeşidini ve sayısını arttırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Ayrıca bu özel gün için tasarladığımız hediye kartları ile onlara harika dünya kadınlar günü mesajları ve sözleri yazabilirsiniz.

Son yıllarda dünya kadınlar gününde hediye seçimi ne yazık ki bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki üzerine düşünülmüş kutularla sevdiklerinizin çay ve kahve içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, güzelliğinin bir parçası, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce çifti ile mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sepet