İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Love and Coffee Hediye Kutusu

   Love and Coffee Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Hep Aşk Hediye Kutusu

   Hep Aşk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Çok Satan
  • Aşkın Renkleri Hediye Kutusu
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Just Love Hediye Kutusu

   Just Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Love Day Hediye Kutusu
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • My Best Story Hediye Kutusu

   My Best Story Hediye Kutusu

   369.00 TL
  • Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   349.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  • Sevgiliye Unutulmaz Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Love Dream Hediye Kutusu

   Love Dream Hediye Kutusu

   %22 indirim
   195.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  1

  Sevgililer Günü sevginin ve sevmeye dair olan güzelliklerin kutlandığı en güzel gün. Böylesi özel bir günde ilginç Sevgililer Günü hediyeleri ile sevdiklerinizi şımartmak çok daha anlamlı olacaktır. Dolayısıyla klasikleşmiş hediyelerden ziyade ilginç Sevgililer Günü hediyeleri ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

  Sevgiliye sevildiğini hissettirmenin birden çok yolu vardır.  Mesela değişik Sevgililer Günü hediyeleri alarak Sevgililer Günü’nüze heyecan katabilirsiniz. Sevgililer Günü bu duyguyu unutan insanlara sevginin güzelliğini hatırlatan bir gün. Bundan dolayı bugünü en etili şekilde geçirmeye özen göstermelisiniz.

  Sevgililer Günü ilginç hediyeler vesilesiyle sevgilinin tahmin etmeyeceği bir atmosferde geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu özel günde farklı sevgililer günü hediyeleri hazırlanarak sürpriz bir kutlama planlanabilir.

  Peki Sevgililer Günü’nde hediye alternatifleri bu kadar fazla iken en ilginç Sevgililer Günü hediyeleri neler olabilir? Değişik Sevgililer Günü hediyeleri ile sevdiklerimizi nasıl şımartabiliriz? Gelin birlikte öğrenelim.

  En İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri Nelerdir?

  Sevgililer Günü deyince aklımıza ilk gelen hediyeler çiçek oluyor.  Bazı zamanlarda ise çiçeğin yanına eklenen güzel bir de çikolata olur. Aslına bakarsanız çiçek ve çikolatanın verdiği mutluluğu verecek değişik Sevgililer Günü hediyeleri de mevcut.

  İlginç Sevgililer Günü hediyeleri bulmak sanıldığı kadar zor bir mesele değil. Önemli olan ulaşılması zor ya da kimsenin aklına gelmeyecek hediyeyi bulmak değildir. Önemli olan sevgilinin şaşıracağı beklemediği bir hediye hazırlamaktır. Sevgililer Günü ilginç hediyeler ile nasıl kutlanırmış biraz da ona bakalım.

  İlginç Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

  • Fotoğraf baskılı kupa
  • Anı defteri
  • Kolaj fotoğraflardan oluşan bir küçük bir çerçeve
  • Meyve sepeti veya sağlıklı atıştırmalıklar
  • Burcuna özel bardak ya da bardak altlığı
  • Buhurdanlık

  Sizin için ilginç sevgili hediyeleri alternatiflerinize birkaç farklı fikir sunmaya çalıştık. İsterseniz yukarıda sunduğumuz önerilerden birini alıp hediye edebilirsiniz. İsterseniz de sevgilinizin seveceğini düşündüğünüz hediyelerden güzel ve sevimli bir kutu hazırlayabilirsiniz.

  Bu konuda karar vermeden önce Muhiku’ya göz atmanı öneririz. ‘Kendi Kutunu Yap’ kategorisinden kendi beğendiklerinizden seçip kutunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca   ‘Özel Gün Hediyeleri’ kategorisinden Sevgililer Günü Hediye kutularını da tercih edebilirsiniz.

  Değişik Sevgililer Günü Hediyeleri

  Sevgililer Günü değişik hediyeler alınarak kutlandığında sevgilinizin ve kendinizin gününüzü güzelleştirecektir.  Geleneksel hediyelerden ziyade seçtiğiniz değişik sevgili hediyeleri ile Sevgililer Günü’nüzü sıradan kutlamalardan ayırabilirsiniz.

  Sevgili için değişik hediyeler dediğimizde en basitinden klasik bir çikolata yerine meyve sepeti, kurabiye kutusu ya da sağlıklı atıştırmalıklardan seçebilirsiniz. Ya da parfüm yerine güzel bir tütsü, oda kokusu veya kokulu el yapımı mumlardan tercih ederek hediyenizi farklılaştırabilirsiniz.

  14 Şubat İlginç Hediyeler

  14 Şubat Sevgililer Günü sevginin, hediyeleşmenin, mutlu etme ve mutlu olmanın günü. İlginç Sevgililer Günü hediyeleri sevgilinizi mutlu hissettirmekten başka bir şey vadetmez. Böylesi güzel bir günde sevgilinizi ya da sevdiğiniz insanları mutlu etmek için seçeceğiniz her hediye amacına ulaşacaktır. Farklı Sevgililer Günü hediyeleri ise sevgiliniz için yalnızca beklemediği bir sürpriz olacaktır. Dolayısıyla 14 Şubat, ilginç hediyeler aldığınız kişi için unutulmaz bir gün olabilir!

  En Farklı Sevgililer Günü Hediyeleri

  Sevgililer Günü ilginç hediyeler ile sevgilinizin şaşırıp şımartabilirsiniz. Kadın sevgilinin de erkek sevgilinin de seveceği, görünce şaşıracağı ilginç sevgili hediyelerini Muhiku ile bulabilirsiniz.

  Sevgilinizin doğum gününde hediye seçerken gösterdiğiniz özeni Sevgililer Günü için de göstermelisiniz. Erkek için ilginç doğum günü hediyeleri alternatiflerinden Sevgililer Günü için de düşünebilirsiniz.

  En değişik Sevgililer Günü hediyesi bulmak için günlük hayatımızdan yola çıkabiliriz. Çünkü değişik hediye demek daha önce hiç görmediğimiz bulunması zor olan bir hediye demek değildir. Değişik hediye günlük içtiğimiz su bardağına dekoratif bit obje ile orijinal ve farklı bir hava katmaktır.

  Sevgili için Değişik Hediyeler Muhiku’da!

  En ilginç Sevgililer Günü hediyesi sevgilinizin görünce şaşırıp mutlu olacağı hediyedir. Sevgilinizi mutlu hissettirmek için mutlaka Muhiku’ya göz atmalısınız. Muhiku’da sevgilinizin zevklerine göre kategori kategori ayrılmış hediye seçenekleri yer alıyor. İsterseniz hazır kutuları tercih etmeyip kendi kutunuzu da tasarlayabiliyorsunuz.

  Muhiku sizi ve sevdiklerinizi mutlu hissettirmek için her detayın üzerinde özenle duruyor dolayısıyla buradan tercih ettiğiniz her hediye sevdiklerinizi mutlu etmenize aracı oluyor. Hediyenizi seçerken Muhiku’ya göz atmadan karar vermemenizi öneririz.

  S: 💌 İlginç Sevgililer Günü hediyeleri nelerdir?
  C: İlginç Sevgililer Günü hediyeleri klasik eşyaları farklı bir formda sunmaktır. Klasik bir kupa yerine fotoğraf baskılı kupa, klasik bir bardak altlığı yerine burcuna göre bir bardak altlığı seçmek hediyenizi farklılaştırır. Mesela kozmetik ürünlerinden el yapımı doğal içerikli bir sabun klasik sabunlardan daha değerli hale gelir. Güzel kokulu bir kolonya klasik bir parfümden sevgilinizi daha fazla şaşırtabilir.
  S: 💌 Değişik Sevgililer Günü hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Değişik Sevgililer Günü hediyesi alırken en dikkat etmeniz gereken mevzu sevgilinizin zevkleri dışına çıkmamak olacaktır. Çünkü hediyede asıl önemli olan sevgilinize hitap etmesidir. Sırf değişik olsun diye sevgilinizin kullanmayacağı ya da hoşlanmayacağı bir hediye seçmemelisiniz. Bunun için de sevgilinizin günlük hayatında nelerden hoşlandığını iyi bilmeniz gerekmekte. Zevklerini ve sık kullandığı parçaları bildiğiniz takdirde hediye seçiminiz daha kolay olacaktır.
  S: 💌 14 Şubat ilginç hediye fikirleri nelerdir?
  C: 14 Şubat Sevgililer Günü için ilginç hediye fikirleri kurutulmuş çiçek, el yapımı kasnak duvar süsü, figürlü su bardağı, fotoğraf baskılı anı defteri ya da çerçeve vb. seçenekleri söylemek mümkün. İlginç hediye ararken klasik hediyelerden de yola çıkılabilir. Her zaman gözünüzün önünde olan parçalara farklı bir dokunuş getirerek hediyenizi ilginç bir forma sokabilirsiniz. Hediye seçerken dikkat etmeniz gereken detayları önceden belirlerseniz ilginç hediye bulmakta zorlanmazsınız.
  S: 💌 Erkek için ilginç doğum günü hediyeleri nelerdir?
  C: Erkek için ilginç doğum günü hediyeleri için deri bir anahtarlık, mouse pad, laptop çantası, kahve ekipmanları, değişik dünya kahveleri, planlayıcı ya da güzel bir ajanda vb. seçenekleri mevcut. Erkek arkadaşınızın zevklerini, hobilerini ya da çalışma hayatını bilmeniz hediye karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Bulduğunuz hediye gözünüze klasik bir havada görünüyorsa şayet küçük aksesuarlar ile destekleyerek farklı bir şekle getirebilirsiniz.