İkizler Burcu Erkeğine Hediye

Ne
İlgi Alanı
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • İkizler Erkeğine Hediye Kutusu

   İkizler Erkeğine Hediye Kutusu

   %23 indirim
   265.00 TL
  • Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   289.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   295.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Erkek Eşe Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkek Eşe Doğum Günü Hediye Kutusu

   %24 indirim
   365.00 TL
  • Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   %23 indirim
   355.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   339.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %22 indirim
   315.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Güz Kahvesi Hediye Kutusu

   Güz Kahvesi Hediye Kutusu

   %22 indirim
   399.00 TL
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
   Çok Satan
  • Arkadaşa Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Arkadaşa Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   375.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Happy and Fun Doğum Günü Hediye Kutusu

   Happy and Fun Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   359.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Yakın Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Yakın Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   369.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  1

  21 Mayıs ile 21 Haziran arası ikizler burcu erkeğine hediye araştırılan tarihtir. Bu tarihte doğan kişiler, ikizler takımyıldızının etkisinde olup ikizler burcudurlar. Bu tarihler içinde doğan bir arkadaşınız varsa bilin ki kendisi bir ikizlerdir. Hava grubundan olan ikizlerin genel itibariyle kararsızlığı meşhurdur. Aslında bu böyle değildir. Karasızlıktan ziyade bir işe çabuk adapte olur ve sabitlikten sıkılırlar. Peki kararsızlığı ile dillere düşen 2 ikizler burcu anlaşabilir mi? Kadın ve erkek ikizler benzer şeylerden hoşlanıp ilgi duyduğu için hareketli ve tempolu bir ilişkileri olacaktır. Entelektüel sohbetler, farklı deneyimler, geziler vb. noktalarda birleşseler de odak noktaları tek bir yerde olmayacağından uzun vadede sağlıklı bir ilişki olmayabilir. Yani 2 ikizler burcu anlaşabilir mi sorusunun cevabı evet olsa da bu fikir uzun vadede değişebilir.

  Bu burçta olan arkadaşlarınızın özel günlerine hediye seçerken kafanız karışmaması için burcun özelliklerini ve sevdiği şeyleri sizler için sıralayacağız. İkizler burcu kadınlarına hediye seçerken zorlanmazsınız. Ama bir ikizler burcu erkeğine hediye alırken biraz daha titiz davranmalısınız. Çünkü hareketli kişilikleri onların sıradanlıktan hoşlanmadığı konusunda bize ipuçları verir. Siz de ikizler burcu erkeğine ne hediye alınır diyorsanız birkaç fikir önerisini yazımızda derledik.

  İkizler Burcu Erkeğine Hediye Fikirleri

  • Deneyim kiti
  • Kitap
  • Kupa
  • Kutu oyunu
  • Renkli çorap
  • Anahtarlık
  • Kahve
  • Çikolata

  İkizler Burcuna Ne Hediye Alınır?

  İkizler burcu erkeği sürekli hareket seven, yeni şeyleri merak eden ve deneyimlemek isteyen, düşünce odaklı şeylerle ilgilenen kişilerdir. Entelektüel konularda kritik yapmak, farklı sanat dallarına ilgi duymak ve kendini geliştirmekten hoşlanırlar. Fakat iş duygusal derinleşmeye geldiğinde karar vermede zorlanabilirler. Değişken düşünce yapıları duygularına da sirayet eder.

  Hava grubunun haylazı olan ikizler burcu için hediye ararken bu burcun özelliklerine uygun ürünler seçmelisiniz. Örneğin renkleri olan sarı ve turuncu tonlarda şeyler tercih edebilirsiniz. Bu renkler sıcak ve canlı tonlar olduğu için ikizler burcu erkeğine hediye edilemeyeceğini düşünebilirsiniz. Fakat ikizler erkeğine hediye olarak sarı bir ürün aldığınızda enerjisinin yükseldiğini ve mutlu olduğunu göreceksiniz. İkizler kadınları için de bu renkleri tercih edebilirsiniz.

  İkizler burcunun çiçekleri mimoza, çiğdem, orkide ve açelyadır. Bu sebeple ikizler burcu hediye seçimi konusunda çiçeklere başvurabilirsiniz. Saksıda orkide ikizler burcu için hediyeler arasından en zarif bir seçim olacaktır.

  İkizler Burcu Erkeği Hediye Önerileri

  Özel bir günde ikizler burcuna ne hediye alınır diye kararsızsanız aslında tam yapmanız gereken şeyi bulmuşsunuzdur. Çünkü genel yapı itibariyle kararsızlıklar kralı-kraliçesi olan ikizlere bu yolla en uygun hediyeyi bulabilirsiniz.

  Hayatınızda bir ikizler erkeği varsa ona hediye alırken burcunun özelliklerini es geçmeyin. Tamamen olmasa da kişisel özellikleri burcu ile uyumludur. Bu sebeple ikizler burcu erkeğine hediye tercihlerinizde baskın olan burç özelliklerine uygun şeyler alabilirsiniz. Yeni şeyleri deneyimlemeyi seven ikizler erkeğine hediye olarak deneyim kitleri satın alabilirsiniz.

  Dediğimiz gibi entelektüel konulara ilgi duydukları için ikizler burcu erkeğine hediye olarak kitap alabilirsiniz.

  İkizler Erkeğine Hediye Fikirleri

  Yaratıcı ve ilgi çeken salon adamı ikizler burcu erkeği hangi hediyeleri sever? Onlar genellikle pahalı büyük ürünler yerine ufak tefek şeylerden hoşlanırlar. Kurcalayabilecekleri, keşfedebilecekleri ve yeni lezzetler tadabilecekleri şeyler ikizler erkeğine hediye edilmelidir.

  Örneğin ikizler burcu erkeğine hediye olarak sarı ve turuncu tonlarda aldığınız birkaç parça ürünü bir hediye kutusunda takdim edebilirsiniz. Peki ikizler burcu erkeğine ne hediye alınır diyorsanız, işte alabileceğiniz birkaç hediye fikri;

  İkizler Burcu Erkeğine Doğum Günü Hediyesi

  Özel günlerden belki de en önemlisi doğum günleridir. Bir ikizler burcuna doğum günü hediyesi seçerken bu günün onlar için önemli olduğunu unutmamalısınız. Sosyal ve cana yakın olduklarından çevrelerinde çok fazla insan olabilir. Fakat gerçekten dostluk kurduğu ya da sağlıklı iletişime girip ilişki kurduğu insanlar azdır. Doğum gününde ikizler erkeği sevdikleri tarafından hatırlanmak isteyecektir. Hediyelerin maddi mahiyetinden çok düşünülmüş olmasını önemseyecektir. Bu yüzden ikizler erkeğine hediye alırken onun sevdiği, ilgi duyduğu alanlardan seçim yapmalısınız. Bu da çok geniş bir seçeneğiniz olduğu anlamına gelir. Çünkü ikizler erkeği her alana ve konuya ilgi duyabilir.

  Vereceğiniz doğum günü hediyesiyle şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, Muhiku’nun İkizler Burcu Erkeğine Hediye Kutusu tercih edebilirsiniz. Bu kutu aradığınız her şeyi içinde barındırıyor.

  En Güzel Burç Hediyeleri Muhiku’da!

  Her burç için ayrı tasarlanan ürünler ve kutularla en güzel burç hediyeleri Muhiku’da!

  Muhiku’nun mutlu hissettiren hediye kutuları birbirinden farklı kategorilerle sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Yıldız haritasının 12 burcuna ayrı ayrı ve özgün hediyeler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burç baskılı kupalardan motto kartlarına, kitap ayraçlarından anahtarlıklara kadar her burç için seçebileceğiniz birçok hediye Muhiku’da. Siz de doğduğu günü karakterine yansıtan sevdiklerinize burç temalı hediyeler vermek için Muhiku’nun burç hediyeleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  S: İkizler erkeği hediyeleri nelerdir?
  C: Burcun özelliğine uygun olarak farklı ve yeni olan her şey ikizler erkeği için uygun olabilir. Elinden düşürmeyeceği bir kitap alabilirsiniz. Ya da günlük hayatta kullanabileceği küçük ev ürünleri alabilirsiniz. Çünkü erkekler günlük yaşamda kullanabileceği hediyeleri daha çok severler. Bir ikizler erkeği de ofiste ya da evde kahvesini yudumladığı kupayı, nereye kaldırdığını hatırlayamadığı bir hediyeye tercih eder.
  S: İkizler erkeği hangi hediyelerden hoşlanır?
  C: İkizler burcu erkeği kendisini yeni deneyimlere yönlendirecek şeylerden hoşlanır. Onlara yeni hobiler edinebilecekleri hediyelerden tercih edebilirsiniz. Ya da ikizler burcu erkeğinin meraklı doğasına uygun olarak kişisel gelişim kitapları satın alabilirsiniz. Burcunun rengi olan sarı, turuncu ve gri tonlarda kırtasiye ürünlerini de ikizler erkeğine hediye olarak verilebilir.
  S: İkizler burcu erkek sevgiliye ne hediye alınır?
  C: Sevgiliniz hava grubu burcu olduğu için serbestlik sever. Bir yerde uzun süre kalmak ikizler erkeğine göre değildir. Dalgalı duygu durumlarına karşılık ona klişe hediyeler tercih etmemelisiniz. Örneğin hediye olarak birlikte oynayabileceğiniz kutu oyunları alabilirsiniz. Ya da seyahat ettiğiniz yerlerde çektiğiniz fotoğrafları bastırabilir, bu güzel anları ölümsüzleştirebilirsiniz.
  S: İkizler erkeğine hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: İkizler erkeğine sıradan hediyeler almaktan kaçınmalısınız. Yaratıcı bir kişiliğe sahip olan ikizler erkeğine onu şaşırtacak ürünler tercih etmelisiniz. Muhiku’da birçok çeşit ürünü bir araya getirerek klişe hediyeler yerine eşsiz ve özel bir hediye oluşturmanız mümkün. İkizler erkeği için kutuya ekleyebileceğiniz koleksiyon ürünleri, kupalar, dünya kahveleri, dünya çayları, kitaplar ve daha birçok ürün Muhiku’da sizleri bekliyor.