Deneyim Kitleri

X
Filtre
Filtre
 • Deneyim Çeşitleri
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Deneyim Çeşitleri
Temizle
  • Deneyim Çeşitleri
  • Sabun Bazı Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   (1)
  • Fesleğen Yetiştirme Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Tükendi
   (7)
   Çok Satan
  • Parafin Jel Mum Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Tükendi
   (1)
   Yüksek Talep
  • Kokulu Taş Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Tükendi
  • Kasnak Nakış Deneyimi
   %34 İndirim!
   229,90 TL
   Tükendi
  • Renkler Sokağı – Büyükler İçin Boyama Kitabı
   59,90 TL
   Tükendi
   Yüksek Talep
  • Renkler Şehri – Büyükler İçin Boyama Kitabı
   59,90 TL
   Tükendi
  • Çimento Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Tükendi
  • Taş Boyama Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Tükendi
  • Taş Magnet Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Tükendi
  • Ahşap Kutu Boyama Deneyimi
   %11 İndirim!
   159,90 TL
   Tükendi
  • Renkler Ülkesi – Büyükler İçin Boyama Kitabı
   59,90 TL
   Tükendi
  • Faber Castell Kuru Boya – 12’li
   59,90 TL
   Tükendi
  • Harry Potter Poster Boyama Seti
   %20 İndirim!
   79,90 TL
   Tükendi
  • Yel Değirmeni 3D Ahşap Boyama Maketi
   %8 İndirim!
   49,90 TL
   Tükendi
  • Balkonlu Ev 3D Ahşap Boyama Maketi
   %8 İndirim!
   49,90 TL
   Tükendi
  • Origami
   13,00 TL
   Tükendi
  • Büyüyen Dilek Kristali
   %17 İndirim!
   25,00 TL
   Tükendi
  • Epoksi Reçine Deneyimi
   %14 İndirim!
   119,90 TL
   Tükendi

  Birbirinden Eğlenceli Deneyim Kitleri Muhiku’da!

  Sevdiklerine unutulmayacak bir anı bırakmak isteyenler burada mı? Öyleyse Muhiku’nun deneyim kitleri ile onlara bir ömür hatırlayabilecekleri bir hediye armağan edebilirsiniz. Çünkü deneyimler, üzerinden yıllar geçse de ilk günkü gibi hatırlanır!

  Muhiku deneyim kitlerini oluştururken herkesin kolaylıkla yapabileceği basit ve eğlenceli hobilerden faydalanıyor. Böylelikle sevdiklerinizin o deneyime dair bilginin olup olmadığını düşünmenize gerek kalmıyor.

  Sevdikleriniz herhangi bir workshopa katılmadan ya da online bir eğitim almadan bu deneyimler sayesinde hobi edinebilirler. Onlar için küçük bir başlangıç olacak Muhiku deneyim kitleri sayesinde farklı alanlarla tanışabilirler.

  Böylece becerilerini yeniden keşfedebilir ve kendilerini belli alanlarda geliştirebilirler. Hatta işi biraz daha ilerletip kendilerine minik bir atölye dahi kurabilirler.

  Evde Hobi Setleri ile Neler Yapılabilir?

  Hobi setleri ile evde neler yapılabileceğine geçmeden önce hobi edinmenin faydalarına küçük de olsa değinmek isteriz. Çünkü bu bilgi sevdiklerinize yalnızca bir hediye armağan etmediğinizi, aynı zamanda onların hayatına küçük bir dokunuş yaptığınızı açıkça gösterecek.

  Hobi edinmek zihnin rahatlamasını rahatlamasını sağlar. Özellikle yoğun iş ya da okul hayatından bunalan sevdiklerinizin mental açıdan rahatlamalarına yardımcı olur.

  Diğer taraftan onlara hobi seti armağan ederek becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olabilirsiniz. Böylece öz güven duyguları gelişecek ve sosyalleşeceklerdir.

  Sevdiklerinizin hobi setleri ile evde yapabileceği pek çok şey var. Bunları uzun uzadıya anlatmak pek mümkün olmasa da birkaç küçük örnek verebiliriz.

  Pahalı dekorasyon ürünlerini evde çok daha ucuza yapabilirler. Örneğin; şık saksılar ve mum çeşitleri gösterebileceğimiz en popüler örnekler arasında.

  Onlara armağan ettiğiniz küçük hobi setleri ile kendilerini geliştirebilirler ve evde minik bir atölye kurabilirler. Özellikle kendi işini yapmanın hayalini kuranlar ya da ek bir gelir elde etmek isteyen sevdikleriniz bu fikre bayılacaklar.

  Son zamanların en popüler desenlerinden olan mandalalarla duvarlarını süsleyebilirler. Diledikleri renklerde boyayacakları desenlerle bomboş bir duvara hayat kazandırabilirler.

  Doğalın peşinde olanlar kendi sabunlarını hazırlayabilirler. Diledikleri kokularla ya da bitkilerle süsleyecekleri sabunları dilerlerse kişisel bakım rutinlerinde, dilerlerse de banyo dekorasyonunda kullanabilirler.

  Evde hobi setleri ile aklınıza gelebilecek pek çok şey yapılabilir. Unutmayın ki imkansız diye bir şey yoktur! İnsanların size ve sevdiklerinizin önüne çizdiği engelleri yıkın, onlara neler başarabileceğinizi birlikte gösterin!

  Sevdikleriniz için Muhiku Kendin Yap Deneyim Kitleri

  Muhiku’nun kendin yap hobi setleri ile sevdiklerinize armağan edebileceğiniz kalıcı bir hediye arayışındaysanız size birkaç önerimiz var. Fakat öncesinde sevdiklerinizin ilgi alanlarına dair birkaç küçük bilgiye ihtiyacınız olacak.

  Örneğin; neler yapmaktan hoşlanırlar ya da onlara ne mutluluk verir? Eğer bu sorunun cevabını biliyorsanız aşağıda yer verdiğimiz deneyim kitleri içinden sevdikleriniz için en uygun seti seçebilirsiniz.

  Gerek erkekler için gerekse kadınlar için hobi setleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Çünkü bu deneyimler herkese hitap ediyor!

  Renklerle Harikalar Yaratmayı Sevenler için: Rengarenk Deneyimler

  Küçük yaşlardan bu yana rengarenk kalemlerle hayal dünyamızı kağıda ya da tuvale aktarmaya çalıştık. Belki tam anlamıyla düş dünyamızı yansıtamadık. Fakat bir şey fark ettik; boyama sanatının pozitif etkileriyle tüm stresimizden arındık.

  Pek çok kişi rahatlamak ve zihnini boşaltmak için boyaların gücünden faydalanıyor. Bazen bir tuvale, bazen ahşap bir zemine, bazen de duvarlara içinden geldiğince şekiller çiziyor ve bu şekilleri özenle boyuyor.

  İşte, bu başlık altında yer verdiğimiz deneyim kitleri çizmeyi ve renklendirmeyi seven yakınlarınız için. Onlara düş dünyalarını yansıtabilecekleri bir tuval sunabilir ve günlük hayatın koşuşturmasından biraz olsun sıyrılmalarını sağlayabilirsiniz.

  Taş Boyama Deneyimi

  Sıradan bir taşı sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Hayal dünyanızdan ve renklerin gücünden faydalanarak taşlar üzerinde harikalar yaratabilirsiniz. Böylece büyük alanlarda dahi küçük dokunuşlar yaparak yaşam alanınıza hoş bir hava katabilirsiniz.

  Evde taş boyama seti özellikle resim yapmayı ya da renklerle haşır neşir olmayı seven sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek. Bu küçük deneyim kiti ile dilerseniz kendi hediye kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz de seçtiğiniz bir hediye kutusuna renk katabilirsiniz.

  Ahşap Boyama Deneyimi

  Renklerle harikalar yaratmayı seven yakınlarınıza armağan edebileceğiniz diğer bir deneyim ise ahşap boyama kiti. Ahşap bir kutu, üç farklı boya ve fırçadan oluşan bu kitle sevdikleriniz renklerin gücüyle harikalar yaratacaklar.

  Taş Magnet Deneyimi

  Gittiğiniz yerlerde sevdiklerinize armağan etmek için küçük magnet aldığınız oldu mu? Eminiz ki bunu pek çoğunuz yapmışsınızdır. Gelin bu defa onlara magnet almak yerine kendi magnetlerini tasarlama fırsatı verin.

  Özel taş magnet deneyimi içinde magnet yapmak için lazım olan her şey var! Renklerle uğraşmayı sevenler için rahatlatıcı bir aktivite olacak bu deneyim en güzel anıların, göz önünde durmasına da yardımcı olacak.

  Mandala Boyama

  Yetişkinler için tasarlanan mandala boyama kitapları, renklerin gücüyle günlük hayatın stresinden ve kaygısından arınmalarına yardımcı olacak. Kaybettiklerini düşündükleri hayal dünyaları ile onları yeniden buluşturacak ve içlerindeki ölmeyen o küçük çocuğun yeniden ortaya çıkmasını sağlayacak.

  Doğadan Kopamayanlar için: Yemyeşil Bir Deneyim

  Yeşilden her geçen gün biraz daha uzaklaştığımız dünyada hepimiz ilk bulduğumuz fırsatta soluklanmak için bir ağaç gölgesine koşmuyor muyuz?

  İşte, bu deneyim de doğanın huzur dolu atmosferinden kopamayanlar ve ilk fırsatta tabiat ananın kollarına sığınan sevdikleriniz için tasarlandı!

  Fesleğen Yetiştirme Deneyimi

  Muhiku’nun fesleğen yetiştirme kiti sevdiklerinizin evine doğayı taşıyacak! Toprağın ve yeşilin pozitif etkisiyle sevdikleriniz günlük hayatın stresinden ve koşuşturmasından uzaklaşarak negatif duygulardan arınacaklar.

  Tohumdan fesleğen yetiştirme kiti ile bir canlının büyüyüşünün her anına şahit olacaklar. Günden güne büyüyecek olan fesleğen tohumları sevdiklerinizin içindeki umut tohumlarını da bir bir yeşertecek. Sevdikleriniz ise bu keyif ve heyecan dolu büyümeye sevgiyle eşlik edecekler.

  Küçük Dokunuşlar Yapmayı Sevenler için: Birbirinden Şık Deneyimler

  Yaşam alanında ufak tefek değişiklikler yapmayı seven sevdikleriniz için en harika öneriler bu başlık altında. Çünkü önerilerimiz sayesinde onlara kendilerini geliştirebilecekleri bie alan sunabileceğiniz gibi beğendikleri objeleri çok daha ucuza mal etmelerine yardımcı olacaksınız.

  Kokulu Taş Deneyimi

  Bu taşlar evde hoş kokulu bir hava yaratacak! Özellikle banyo ve salon gibi alanlarda fazlasıyla kullanılan bu minik objeler gerek görüntüsüyle gerek ise mis gibi kokusuyla sevdiklerinizin yaşam alanında karakteristik bir hava katacak.

  Kokulu taş tozu ve kokulu taş silikon kalıp bu deneyimin olmazsa olmazları arasında. Muhiku deneyim kiti ise bunların hepsini tek bir kutuda size sunuyor. Size ise bu harika kit ile sevdiklerinize sıra dışı bir sürpriz yapmak kalıyor.

  Parafin Jel Mum Deneyimi

  Mum yapmak son zamanların en popüler hobilerinden biri. Eminiz ki sosyal medyada bu hobiyle uğraşan yakınlarınıza da denk gelmişsinizdir. Hatta bazıları işi daha da ilerleterek kendilerine küçük bir atölye dahi kuranlar var.

  Jel mum yapım seti de mum meraklısı sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel bir kit. İçinde jel parafin, kavanoz, deniz kumu, deniz kabukları ve mum fitili yer alıyor. Sevdiklerinize ise bu keyif dolu deneyim ile mum yapmanın ve yaptığı mumun ışığında oluşacak loş atmosferin tadını çıkarmak kalıyor.

  S: Deneyim kitleri nelerdir?
  C: Muhiku’da birbirinden eğlenceli deneyim kitleri bulunuyor! Fesleğen yetiştirme, sabun bazı, kokulu taş, çimento, parafin jel mum, taş magnet, ahşap boyama ve taş boyama gibi farklı deneyimlerle boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yaşam alanında kullanabileceğiniz birbirinden farklı objeleri kendi ellerinizle yapabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize deneyim odaklı bir hediye armağan ederek kendilerini yeniden keşfetmelerine yardımcı olabilirsiniz.
  S: Hobi edinmenin faydaları nelerdir?
  C: Hobi edinmek; ruhsal ve fiziksel sağlığın gelişmesine katkı sağlar. Kişinin benliğine yönelerek kendini ve sınırlarını keşfetmesine yardımcı olur. Ayrıca zihni dinlendirir, özgüven duygusunun gelişmesini ve kişinin sosyalleşmesini sağlar. Diğer taraftan becerilerin geliştirmesine de yardımcı olur.
  S: Hediyelik hobi seti almanın avantajları nedir?
  C: Hediyelik hobi setleri, seçilen deneyim kitine dair ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeleri içinde barındırır. Bu sebeple de oldukça pratik, kullanışlı ve uygun fiyatlıdır. Diğer taraftan sevdiklerinize hobi seti armağan ederek farklı bir deneyim yaşamalarına yardımcı olabilirsiniz. Böylece kendilerini yeniden keşfetmelerini sağlayabilirsiniz.
  S: Deneyim kiti nasıl seçilir?
  C: Eğer deneyim kitini bir başkasına armağan ediyorsanız, kişinin ilgi alanlarını göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin boyama yapmayı seven birine deneyim kiti armağan etmek istiyorsanız; ahşap boyama ya da taş boyama kiti armağan edebilirsiniz. Dolayısıyla seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalısınız.