Eski Sevgiliye Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Love and Coffee Hediye Kutusu

   Love and Coffee Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Just Love Hediye Kutusu

   Just Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Hep Aşk Hediye Kutusu

   Hep Aşk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Çok Satan
  • Aşkın Renkleri Hediye Kutusu
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Love Day Hediye Kutusu
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • My Best Story Hediye Kutusu

   My Best Story Hediye Kutusu

   369.00 TL
  • Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   349.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Love Dream Hediye Kutusu

   Love Dream Hediye Kutusu

   %22 indirim
   195.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  • Sevgiliye Unutulmaz Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  1

  Eski sevgiliye hediye almak birçok kişinin tereddüte düştüğü konulardan biri. Bunun ana sebebi ise yanlış anlaşılma korkusu. Elbette yaşanmış ve sona ermiş bir birlikteliğin ardından bu tarz kaygılar yaşamak son derece normal. Ancak birliktelik karşılıklı bir anlaşmayla bittiyse ve büyük kavgalar yaşanmamışsa eski sevgilinizle olan arkadaşlığınızı devam ettirebilirsiniz.

  Dolayısıyla arkadaşınıza hediye almak ne kadar normalse eski sevgilinize de hediye alabilirsiniz. Elbette bunu sıradan zamanlarda yani ortada bir neden yokken yapmanız karşı tarafın kafasında soru işareti oluşturabilir.

  Ancak doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde eski sevgiliye hediye alabilirsiniz. Bu gayet doğal bir davranış olacak ve yanlış anlaşılmalara sebep olmayacaktır.

  Özellikle eski sevgilinizle aynı ortamda bulunmanız hediye almanızı bir tercih olmaktan çıkarıp zaruri bir eyleme dahi dönüştürecektir. Örneğin; eski sevgilinizle aynı sınıftasınız ve ortak arkadaş grubunuz var. Herkes eski sevgilinizin doğum gününü kutlamak için bir hediye alırken sizin almamanız hiç normal olmayacaktır. Aksine böyle bir durumda eski sevgiliye doğum günü hediyesi almamanız “acaba unutamadı mı?” sorularının zihinlerde uyanmasına neden olacaktır.

  Muhiku, konsept hediye kutusu seçenekleriyle eski sevgilinize güzel bir hediye vermenize yardımcı oluyor. Doğum günü, yılbaşı gibi yılın en özel zamanları için hazırlanan koleksiyonlarıyla hediye almayı sizin için kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Siz de Muhiku’nun hediye kutularıyla eski sevgilinize yanlış anlaşılmaya sebep olmayacak kullanışlı ve şık bir hediye verebilirsiniz.

  Eski Sevgiliye Hediye Önerileri

  Eski sevgiliye alınacak hediyeler, özel günlere göre farklılık gösterecektir. Bunun yanı sıra özel günler dışında sevgilinizle yeniden barışmak gibi bir düşünceniz varsa yine alacağınız hediyenin içeriği değişecektir.

  Muhiku’yla eski sevgiliye hediye almak hangi özel gün için hediye alacak olursanız olun çok kolay. Çünkü Muhiku, özel günler için farklı içeriklerde yenilikçi hediyeler tasarlıyor. Doğum günü hediyesi koleksiyonunda tamamen yaş günü temalı; yılbaşı hediyeleri koleksiyonunda ise tamamen yeni yılın ruhunu yansıtan hediyelere yer veriyor.

  Böylece ne alacağınızı kara kara düşünmenize gerek kalmıyor. Çünkü o özel günde alabileceğiniz en güzel hediyeler bu koleksiyonlarda servis ediliyor. Böylece eski sevgiliye hediye göndermek stresli ve zor bir süreç olmaktan çıkıp gayet keyifli bir eyleme dönüşüyor.

  Eski Sevgiliye Hediye Fikirleri:

  • Konsept hediye kutuları,
  • Tadım kutuları,
  • Koleksiyon ürünleri,
  • Kitap,
  • Deneyim kiti,
  • Kupa,
  • Fincan gibi hediyelikleri sayabiliriz.

  Bu fikirlerden yararlanarak eski sevgilinize hediye gönderebilirsiniz. Hediyenizin içine ekleyeceğiniz bir notla yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece arkadaşlığınızı devam ettirmek istediğinizi vurgulayabilirsiniz. Ancak ayrılan eski sevgiliye hediye göndermek ve onunla barışmak istiyorsanız hediyenizin içine bunu dile getireceğiniz anlam dolu bir hediye notu ekleyebilirsiniz.

  Eski Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

  Doğum gününde yakınlarınıza hediye almak onlara bu özel anlarında değerli olduklarını hissettirmenin en güzel yolu. Dolayısıyla bu özel günde yaşanmışlıkların ve paylaştığınız güzel hatıraların hatrına eski sevgiliye doğum günü hediyesi verebilirsiniz.

  Onunla arkadaşlığınızı devam ettirmek isteyebilirsiniz ya da bu özel günün vesilesiyle barışmayı deneyebilirsiniz. Buradaki istek ve düşünce kişiden kişiye değişir. Ancak alacağınız doğum günü hediyesi aynı özenle hazırlanmış olmalı.

  Eski sevgiliye doğum günü hediyesi almak istiyorsanız Muhiku’nun doğum günü hediyesi koleksiyonuna bakabilirsiniz. Yaş günü konseptli hazırlanan bu hediyeler arasında;

  • Özel doğum günü kutuları,
  • Dilek mumları,
  • Doğum günü taçları,
  • Lezzetli brownie kutuları,
  • Doğum günü tasarımlı kupa ve bardak altlıkları gibi pek çok hediye çeşidi mevcut.

  Siz de bu hediyelerden yararlanarak eski sevgilinize güzel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz.

  Eski Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

  Yeni yıl; neşe, huzur, umut ve mutluluk demek. Yeni bir başlangıcın çanlarının çaldığı bu özel günde kendimiz dahi çevremizdeki herkesi mutlu etmek isteriz. Dolayısıyla eski sevgiliye yılbaşı hediyesi vererek de ona mutlu bir başlangıç armağan edebilirsiniz.

  Muhiku’nun yılbaşı hediyeleri arasında eski sevgiliye verilecek en güzel yeni yıl hediyeleri yer alıyor. Yılbaşı konseptli; kupalarla, defterlerle, ajandalarla, mumlarla, şekerlerle, çoraplarla ve daha sayamadığımız birçok hediyelikle hazırlanan bu koleksiyonla hediye almak sandığınızdan çok daha eğlenceli olacak.

  Eski Sevgiliye Unutulmaz Hediye Fikirleri

  Sevgilinizle ayrılmanızın ardından onunla yaşadığınız güzel günleri unutamıyor musunuz? Fırsatınız olsa onunla yeniden bir birliktelik kurmak ister misiniz? Size bu fırsatı verecek en güzel şey hediyeler olsa gerek.

  Eski sevgiliye unutamayacağı bir hediye vermek ona hem birlikteliğinizi yeniden anımsatacak hem de onda da yeniden barışma isteği uyandıracaktır. Baktığı her an sizi hatırlatacak bu hediyeler barışmanıza vesile olabilirler.

  Sevgiliye Verilecek Özgün Hediyeler Muhiku’da!

  Muhiku’nun unutulmaz ve özgün hediye fikirleriyle sevgilinizle barışmak sandığınızdan çok daha kolay. Gerek özür dilemek için gerek ise ortada bir sebep yokken tercih edebileceğiniz bu hediyelerle bittiğini düşündüğünüz ilişkinizi küllerinden doğurabilirsiniz.

  Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonunda; anlamlı, romantik, şık ve kullanışlı hediyeler bir arada. Çiçek, çikolata, kalp tasarımlı hediyelikler bu koleksiyonun en gözde parçaları. Siz de bu hediye fikirlerinden faydalanarak eski sevgilinize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

  S: 💔 Eski sevgiliye hediye ne alınır?
  C: Eski sevgiliye hediye vermek istiyorsanız farklı hediyeliklerin bir araya getirilmesiyle hazırlanan konsept fikirlerden yararlanabilirsiniz. Muhiku’nun kadınlara ve erkeklere özel hazırladığı pek çok hediye kutusu mevcut. Bu hediye kutuları arasından eski sevgilinizin ilgi alanlarına ve tarzına yönelik bir hediye satın alabilirsiniz.
  S: 💔 Eski sevgiliye gönderilecek anlamlı hediyeler nelerdir?
  C: Eski sevgilinizle barışmak istiyorsanız ya da ona sizi hatırlatacak anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız kesinlikle fotoğrafların gücünden faydalanmalısınız. Siz konuşmasanız dahi sizin söylemek istediğiniz her şeyi fotoğraflı hediyeler söyleyecektir. Birlikteliğiniz süresince çekildiğiniz en güzel fotoğraflarla güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Muhiku’nun fotoğraf baskı sayfasındaki hediye çeşitleriyle fotoğraflarınızı ölümsüz ve anlamlı birer anıya dönüştürebilirsiniz.
  S: 💔 Eski sevgiliye hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Eski sevgiliye hediye alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey hediyeyi verme amacınız ve birlikteliğinizin durumu. Eğer eski sevgilinizle arkadaş kalmaya karar verdiyseniz ve o defteri kapattıysanız yanlış anlaşılmaya mahal vermeyecek bir hediye almalısınız. Eğer yeniden barışmayı düşünüyorsanız kendinizi affettirebileceğiniz romantik ve son derece anlamlı hediyeler alabilirsiniz.
  S: 💔 Eski erkek arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Eski erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi almak istiyorsanız Muhiku’nun doğum günü konseptli hediyelerine bakabilirsiniz. Her biri özenle tasarlanan bu hediyelerle eski erkek arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Muhiku’nun özenle hazırladığı erkeğe doğum günü hediyesi sayfasında farklı hediye fikirlerini bir arada bulabilirsiniz. Böylece en güzel hediyeyi alabilirsiniz.
  S: 💔 Eski kız arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Eski kız arkadaşınız için doğum günü hediyesi arayışındaysanız Muhiku’nun kadına doğum günü hediyesi sayfasındaki setlere mutlaka bakmalısınız. Kadınların ilgi alanlarına ve beğenilerine göre tasarlanan yaş günü konseptli hediyeler arasından eski kız arkadaşınız için en güzel hediyeyi bulabilirsiniz. Böylece ona hala ne kadar naif ve düşünceli olduğunuzu gösterebilirsiniz.