El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

Kime
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Arkadaşa Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu - Yılbaşı Özel

   Yılbaşı Özel – Dünya Kahveleri Kutusu

   %17 indirim
   189.00 TL
   Cok Satan Ribbon
  • Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   285.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • New Years New Hopes Hediye Kutusu

   New Years New Hopes Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   %21 indirim
   149.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Keyifli Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   185.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   (1)
   %17 indirim
   189.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   %22 indirim
   209.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   235.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Yılbaşı günü yeni bir yılın gelişinin büyük bir heyecanla beklendiği gün. Bu güzel günü sevdiklerimizle hediyeleşerek kutlamak ise insanı daha fazla heyecanlandırıyor. Yılbaşı hediyelerinde de el yapımı yılbaşı hediyeleri yeni gelecek seneye dair daha hoş bir anlam katıyor. El yapımı yılbaşı hediyeleri sevdiklerimizi hem şaşırtıyor hem de hediyemize verilen kıymeti arttırıyor.

  El yapımı yılbaşı hediyesi insanın kendi beceri, ilgi ve özenini ortaya koyar. Ayrıca el yapımı yılbaşı hediyeleri hazırlamak sanıldığı kadar zor bir olay değildir. Küçük bir kağıttan oyuncak gemi yapmak dahi el yapımı yılbaşı hediyesi olarak sayılabilir.

  Yılbaşı hediyesi yapımı zannedildiği gibi ne zahmetli ne de masraflıdır. Yalnızca her hediye alırken dikkat ettiğimiz özelliklere el yapimi yilbasi hediyesi hazırlarken de dikkat etmelisiniz. Mesela hediye edeceğiniz kişinin zevklerine, hoşlandığı renklere göre tercihlerde bulunmalısınız. Uğraşarak hazırladığınız el yapimi yilbasi hediyesi sahibini sevindirdiğinde siz de mutlu olursunuz.

  El Yapımı Yılbaşı Hediye Fikirleri

  • Kuru çiçek buketleri
  • Bardak altlığı
  • Anahtarlık
  • Sabun
  • Deneyim kitleri
  • El yapımı mum
  • Amigurumi
  • El yapımı fincan

  El yapımı yılbaşı hediyeleri sevdiklerinize öncelikle zamanınızı sonrasında becerinizi hediye ettiğiniz kıymetli parçalardan. Yılbaşı hediyesi yapımı için zamanınız yoksa ya da el becerinize güvenmiyorsanız Muhiku’nun sizin için hazırlanmış ‘Yılbaşı Hediyeleri’ kategorisinden hediyenizi seçebilirsiniz. Bunun yanında Muhiku’nun ‘El Yapımı’ hediye alternatiflerinden de kendi hediye kutunuzu hazırlayabilirsiniz.

  El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

  Yılın her zamanı için her hediye türü güzel olsa da yılbaşında el yapımı hediyeler hazır hediyelerden daha kıymetlidir diyebiliriz. El yapımı hediyeler hediye edeceğiniz kişiye karşı gösterdiğiniz özeni gösterir.

  El yapımı yılbaşı hediyeleri deyince aklımıza uzun uğraşılar sonucu hazırlanan hediyeler geliyor. Halbuki yılbaşı hediyesi yapımı için uzun uzadıya uğraşmanız gerekir gibi bir kaide yoktur. Önemli olan karşı tarafa verdiğiniz kıymeti göstermek adına elinizden geldiğince bir şeyler hazırlamaktır.

  Evde yapılabilecek yılbaşı hediyeleri olarak makrome iplerden küçük bir anahtarlık ya da nakış ipleri ile güzel bir pano yapabilirsiniz. Yahut küçük fotoğraf baskılarıyla güzel bir albüm ya da çerçeve hazırlayabilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişinin tarzına ve kendi becerinize göre el yapımı yeni yıl hediyeleri hazırlayarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

  Erkek Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi El Yapımı

  Yılbaşı zamanı sevgililerin ve birbirini seven insanların hediyeleştiği zamanlardan biri. Haliyle sevgililer de birbirini mutlu etmek için beğenecekleri hediyelerden seçmek istiyorlar. Bu noktada erkek sevgiliye hediye almak kadın sevgiliye hediye almaktan daha zor olabiliyor. Bu noktada kendin yap yılbaşı hediyeleri erkekleri sevindiren hediyelerden oluyor.

  Erkek sevgililer mağazadan alınan bir hediyeden ziyade el emeği bir hediye ile da mutlu olabiliyor. Mesela el yapımı bir brownie kurabiye erkek sevgilinin gönlünü alabilecek bir hediye olabilir. Ya da deri kumaşlardan el yapımı cüzdan, kartlık hazırlayıp hediye edilebilir.

  El Emeği Yılbaşı Hediyeleri

  Yılbaşı hediyeleri el yapımı olunca hediye edeceğimiz kişiyi daha fazla mutlu ettiğini söylemiştik. Bunun sebebi ise el emeği bir hediyenin arkasında maliyetinden öte hediye için harcanan emek ve zamanın görünmesidir. Zamanını ayırmak ve becerini katmaya çalışmak el emeğini güzelleştiren en önemli faktörlerdendir.

  Yılbaşı İçin Hediye Yapımı Fikirleri

  Yılbaşı hediye fikirleri kendin yap projeleri ile daha farklı ve orijinal bir forma dönüşmektedir. Mesela herhangi bir mağazadan satın alınan vazo yerine bir soda şişesi ile hazırladığınız vazo çok daha kıymetli ve orijinal bir hediye olacaktır. Ya da kendi sanat becerinizi katarak yapacağınız bir ahşap kutu da hazır satılanlardan farklı olacaktır.

  Yeni yıl hediyeleri el yapımı olduğunda hediyenin hatırası da ömürlük oluyor diyebiliriz. Evde yapılabilecek yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek sanıldığından çok daha kolay.

  Kendin Yap Yılbaşı Hediyeleri Muhiku’da!

  Yılbaşı el yapımı hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu hissettirmek için harika bir gün. Kendi becerinize güvenmiyorsanız ya da hediye hazırlamak için zamanınız yoksa Muhiku’nun el  yapımı hediyelerinden beğendiklerinizi seçip güzel bir kutu oluşturabilirsiniz. Böylelikle hem el emeği üreticilerine destek olmuş hem de sevdiklerinize orijinal ve unutulmaz bir hediye hazırlamış olursunuz.

  S: 🎁 En güzel el yapımı yılbaşı hediyeleri nelerdir?
  C: En güzel el yapımı yılbaşı hediyeleri hediye edeceğimiz kişinin zevklerine hitap edebilen hediyelerdir. El yapımı hediyelerin güzelliği en önce o hediyeyi hazırlarken verdiğiniz zaman ve emekten gelir. El yapımı hediye fikirleri olarak makrome iplerden ya da deri kumaşlardan bir anahtarlık, güzel kokulu uçucu yağlardan kokulu mum hazırlayabilirsiniz.
  S: 🎄 El emeği hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: El emeği hediye seçerken ya da hazırlarken dikkat etmeniz gereken şey hediye edeceğiniz kişinin hayat tarzına uygun olmasıdır. Evinde ya da ofisinde kullanmaktan mutlu olacağı bir hediye hazırlamak sizi de mutlu edecektir. Hediye etmek istediğimiz kişinin yaşam stilini iyi bilip zevkine, rengine uygun olanını tercih etmek de fayda vardır.
  S: 🎁 Yılbaşı için kendin yap hediyeleri neler olabilir?
  C: Yılbaşı için kendin yap hediyeleri için yılbaşı süslerini evinizdeki malzemeler ile hazırlayarak başlayabilirsiniz. Gittiğiniz misafirliğe de götürebileceğiniz küçük süsler ile ev sahibini sevindirebilirsiniz. Bunun yanında ev yapımı sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Küçük fotoğraf baskıları ile kitap ayracı hazırlayıp sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.
  S: 🎄 El yapımı yılbaşı hediye fikirleri nelerdir?
  C: El yapımı yılbaşı hediyeleri hazırlarken evinizde olan malzemeleri de değerlendirebilirsiniz. Mesela kolonya şişeniziniz kartonu ile kitap ayracı yapabilirsiniz. Budanmış ağaç dalları ile fotoğraf çerçevesi hazırlayabilirsiniz. Konserve şişelerinizi kullanarak vazo ya da kalemlik yapabilirsiniz. Bunlar için birkaç boya, sağlam bir ip ya da yapıştırıcınız olması yeterli gelecektir.