El Yapımı Babalar Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   239.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   275.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Babaya Manevi Hediye Kutusu

   Babaya Manevi Hediye Kutusu

   305.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • The Lord of The Rings Hediye Kutusu

   The Lord of The Rings Hediye Kutusu

   %22 indirim
   465.00 TL
  • Mutluluk Molası Hediye Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Kişiye Özel Baskı
  • İyi Şanslar Hediye Kutusu

   İyi Şanslar Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Keyif Dolu Kahve Molası Hediye Kutusu

   Keyif Dolu Kahve Molası Hediye Kutusu

   %21 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Huzurlu Anlar Hediye Kutusu

   Huzurlu Anlar Hediye Kutusu

   %25 indirim
   235.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • burundi afric-100g
  • Jasmine Green Tea

   Jasmine Green Tea – Çin

   %13 indirim
   49.00 TL
  • Patiswiss Freeze Dried Strawberry Dark Chocolate Dragee

   Patiswiss Freeze Dried Strawberry Dark Chocolate Dragee

   59.90 TL
   Muhiku Handmade El Yapımı
  • Patiswiss Dark Chocolate Orange Dragee

   Patiswiss Dark Chocolate Orange Dragee

   59.90 TL
   Muhiku Handmade El Yapımı
  1

  Yaklaşmakta olan Babalar Günü için alacağımız hediyenin her zaman bir değeri olsun isteriz. Vereceğimiz hediyeyi uzun yıllar kullansın ve baktıkça bizi hatırlasın diye elimizden geleni yaparız.  El yapımı Babalar Günü hediyesi ile babanıza ideal bir hediye verebilir, özel bir şeyler tasarlayabilirsiniz.

  El yapımı Babalar Günü Hediye Fikirleri

  • Kuru çiçek
  • Dekoratif aksesuarlar
  • Masaüstü gereçleri
  • Bardak altlıkları
  • Anahtarlık
  • Seramik fincan

  Babalar Günü için hediye yapımı olarak siz de emeğinizi katarak ona bir hediye verebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı tasarım modellerine sahip el yapımı ürünler Muhiku’da mevcut. Muhiku’nun Babalar Günü hediye kendin yap seçeneği sayesinde dilediğiniz el yapımı ürünleri seçerek babanızı mutlu edebileceksiniz.

  Hatta babamızın doğum günü için el yapımı hediyelerden oluşan bir  kutu tasarlayabilirsiniz. Muhiku ile babaya doğum günü hediyesi yapımı sizin için çok kolay olacak! Babanızın yaklaşan doğum günü için Muhiku’yu ziyaret edebilir, babanızın zevkine, beğenisine ve ilgi alanlarına göre el yapımı hediyeliklere tek tıkla sahip olabilirsiniz.

  El Yapımı Babalar Günü Hediyesi Nasıl Olur?

  Babalar Günü hediyeleri el yapımı olarak kullanışlı ürünlerle hazırlanmış bir hediye kutusu muhteşem olurdu. Babanızın günlük hayatında işini kolaylaştıracak ve her baktığında sizi anımsamasını sağlayacak hediyeleri tercihleri yapabilirsiniz. El yapımı Babalar Günü hediyesi olarak seramik fincanlardan tutun da el yapımı drajelere, dekoratif aksesuarlara, masaüstü gereçlerine kadar pek çok alternatifi değerlendirebilirsiniz.

  Ayrıca Babalar Günü için hediye yapımı nasıl olur sorusunun yanıtı olarak babanızın ilgi alanlarına ve hobilerine yönelmelisiniz. Eğer bu konuda kararsız kalıyorsanız tamamen  risksiz seçimler yaparak babanızın beğenebileceği el yapımı ürünlerle dolu bir hediye hazırlayabilirsiniz. Örneğin kuru çiçek, el yapımı seramik fincan, epoksi bardak altlığı, dünya kahveleri çeşitleri ve el yapımı çikolatalar gibi.

  Babamızın Doğum Günü İçin El Yapımı Hediyeler

  El yapımı denilince akla hemen kişiye özel hediyelikler gelir. Doğum günleri için el yapımı ürünler ise vazgeçilmezler arasındadır. Babamızın doğum günü için el yapımı hediyelerle üzerine düşünüp ince bir hediye tasarlayabilirsiniz.

  Babanızın doğum günü için kendi hazırlamış olduğunuz çocukluk fotoğraflarınız ile mini albüm yapabilirsiniz. Çünkü ebeveynlerin gözünde çocukları hiç büyümüzler. Babanızın her zaman sizinle olacağı fotoğraflı bir kupa diğer alternatifiniz olabilir. Yanına dünya çayları çeşitlerinden ve el yapımı drajelerden ekleyerek keyifli bir doğum günü geçirmesini sağlayabilirsiniz.

  Evde Babalar Günü Hediyesi Yapımı Nasıl Olur?

  Evde Babalar Günü hediyesi yapımı gözünüzü korkutmasın! Size vereceğimiz öneriler ile evde babanıza harika hediyeler yapabilirsiniz.

  Babalar Günü için hediye yapımı evde yapmayı düşünüyorsanız eğer Muhiku’nun deneyim kitlerinden faydalanabilirsiniz. Çünkü babanız için kendi yapacağınız hediyeniz ile manevi bir sürpriz yapmış olacaksınız!  Özgün eserler yaratabileceğiniz deneyim kitlerinden taş magnet deneyimi veya ahşap kutu boyama deneyimini öneririz.

  Evde yapabileceğiniz Babalar Günü hediyeleri el yapımı seçeneklerinden biri olarak kraft kendin yap çerçeve setini alabilirsiniz. Paket içerisinde bulunan malzemelerle kendi hikayenizi oluşturacak ve en güzel Babalar Günü hediyesini vermiş olacaksınız.

  Babaya Hediye El Yapımı Fikirler

  Babaya hediye el yapımı fikirleri arasından ilk olarak iş yerinde kullanabileceği el yapımı ürünlerden bahsedebiliriz. Masasına şıklık katacak el yapımı seramik saksı almayı düşünebilirsiniz. Yanına sukulent ekleyerek ise hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz.

  Öte yandan el yapımı Babalar Günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan tütsüler, ortamın havasını değiştirecek ferah hediyelikler arasında yer alıyor. Ayrıca el yapımı buhurdanlıklara da bakmadan geçmeyin deriz. Babamızın doğum günü için el yapımı hediyeler içerisinden kişiye özel hediyeliklere de yönelebilirsiniz. Örneğin el yapımı sabun, el yapımı figürlü cam bardak veya seramik kupa gibi.

  Muhiku ile Babalar Günü Hediyeni Kendin Yap!

  Muhiku’nun kendi kutunu yap sayesinde sizlerde şık ve modern el yapımı Babalar Günü hediyesi hazırlayabileceksiniz. Muhiku’nun sizlere sağlamış olduğu bu kolaylık sayesinde dilediğiniz ürünleri seçerek  kendi hediye kutunuzu tasarlayabilirsiniz.

  Babalar günü hediyesi kendin yap tercihleri arasında sizlere vermiş olduğumuz önerileri dikkate alarak unutulmaz hediyeler hazırlayabilirsiniz. İster el yapımı Babalar Günü hediyesi olsun isterseniz hediyenizi kendiniz yapın hiç fark etmez, önemli olan vereceğiniz hediye ile  babanızı ne kadar çok sevdiğinizi göstermektir. Babanıza olan sevgiyi ve sadakati gösterebilmeniz için Babalar Günü’nde sizleri Muhiku’ya bekleriz!

  S: El yapımı Babalar Günü hediyesi nedir?
  C: El yapımı Babalar Günü hediyesi, ister kendi el emeğiniz ile hazırladığınız hediyeler isterseniz de birbirinden şık ve farklı tasarımlarda özenle hazırlanmış kullanışlı hediyeler olabilir. Sizler de bu yıl babanız için el yapımı ürünlerden oluşan bir hediye vermek isterseniz Muhiku' yu ziyaret edebilirsiniz. En şık tasarımlara sahip olan el yapımı ürünlere Muhiku ile yani tek tıkla sahip olabilirsiniz.
  S: El yapımı Babalar Günü hediyesinde nelere dikkat etmeliyiz?
  C: El yapımı Babalar Günü hediyesinde dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi alacağınız el yapımı hediyelerin babanıza uygun olması ve ona hitap edecek ürünler olmasıdır. Ayrıca el yapımı hediyelerin babanızın günlük hayatında kolaylıkla kullanabileceği hediyeler olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Hediye seçimi yapmadan önce babanızın beğenebileceği el yapımı ürünleri listelemeniz size kolaylık sağlayacaktır.
  S: En uygun el yapımı Babalar Günü hediyeleri nelerdir?
  C: Muhiku'da bulabileceğiniz en uygun el yapımı Babalar Günü hediyesi olarak; el yapımı seramik fincan, drajeler, seramik saksılar, deri anahtarlık, tütsüler, dilek mumları, el yapımı sabun, kuru çiçeği tercih edebilirsiniz. Ayrıca kendiniz de uygun fiyata babanız için Babalar Günü hediyesi yaptırabilirsiniz. Örneğin babanızla birlikte olan en güzel fotoğraflarınızı mini bir albümde toplayabilirsiniz.
  S: Kendin yap Babalar Günü hediyeleri nelerdir?
  C: Muhiku'da bulunan kraft kendin yap çerçeve seti alarak babanız için uzun yıllar saklayabileceği bir hediye hazırlayabilirsiniz. Öte yandan Babalar Günü hediyesi olarak Muhiku'nun kendi kutunu yap seçeneği ile istediğiniz hediyeleri alabilirsiniz. Kahve sever babanız varsa eğer dünya kahveleri alabilir, kahvesini demleyebileceği bir French press ve yanına sevdiği çikolatalardan ekleyerek hediye kutunuzu istediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz.