Adrenalin Aktiviteleri

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Fiyat
Temizle
  • Fiyat
  • all_all_big.jpg
   480,00 TL
   Favori
  • all_all_big.jpg
   1.215,00 TL
  • all_all_big.jpg
   1.250,00 TL
  • all_all_big.jpg
   880,00 TL
  • all_all_big.jpg
   940,00 TL
  • all_all_big.jpg
   2.000,00 TL
  • all_all_big.jpg
   1.750,00 TL
  • all_all_big.jpg
   1.750,00 TL
  • all_all_big.jpg
   580,00 TL
  • all_all_big.jpg
   5.150,00 TL

  Sevdikleriniz için farklı ve dikkat çekici bir hediye arıyorsanız Muhiku’nun sunduğu adrenalin aktiviteleri tam size göre!

  Hediye oldukça geniş bir kavram. Hediye denince herkesin aklına elbette ki sayısız seçenek geliyor. Eminiz ki sizin de aklınızda pek çok farklı hediye alternatifi var. Fakat bu alternatifler içerisinden seçim yapmak çok da kolay değil. Klasik seçenekler, demode ürünler veya kullanılmadan eskiyen alternatifler yerine Muhiku size çok daha heyecan verici seçenekler sunar.

  Eğer yakın çevrenizde adrenalinden çok hoşlanan bir sevdiğiniz varsa Muhiku’nun makul bir fiyat aralığıyla satışa sunduğu adrenalin aktivitelerine sevdikleriniz bayılacak. Günlerdir ne hediye alacağım diye düşünenlerin imdadına yetişen bu aktiviteler, maceracı sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesecek.

  Adrenalin Aktiviteleri Hediye Fikirleri

  • Küçük uçak turu
  • İki kişi için ATV safari
  • İki kişi için yamaç paraşütü tandem uçuşu ve video çekimi
  • Akrobasi uçağı ile uçuş
  • Airsoft poligonunda atış deneyimi
  • Poligonda silahla atış
  • İki kişi için melen çayı rafting
  • İleri atış teknikleri eğitimi
  • İki kişi için korku oda oyunu
  • Enduro dersi
  • Enduro turu
  • İki kişi için karting
  • Korku evi oyunu
  • Kendi aracınız ile özel off road sürüş eğitimi
  • Motosiklet sürüş eğitimi
  • Kendi aracınız ile sportif sürüş eğitimi
  • Arkadaş grubu için kendi aracınız ile off road sürüş eğitimi

  Birbirinden eğlenceli ve adrenalin dolu bu aktiviteler içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim yaşatabilirsiniz. Üstelik Muhiku’da oldukça makul bir fiyata satışa sunulan bu aktiviteler, bütçeniz için de oldukça uygundur.

  Eğer siz de eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız veya başka herhangi bir yakınınız için farklı ve dikkat çekici bir hediye arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sevdikleriniz tam bir adrenalin tutkunuysa ona yaşatabileceğiniz bu deneyim, alabileceği en güzel hediyelerden biri olacaktır.

  Adrenalin Aktivite Hediyeleri Nereden Alınır?

  Adrenalin aktiviteleri; limitleri zorlayan ve kişiye büyük bir heyecan yaşatan aktivitelerdendir. Günümüzde özellikle macera tutkunlarının büyük bir hevesle yapmak istediği bu aktiviteleri sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz.

  Nasıl mı? Elbette Muhiku ile. Yakın zamanda özel bir gün için hediye almak istiyorsanız veya sevdiklerinize sırf içinizden geldiği için bir hediye vermek istiyorsanız onun zevklerine ve ilgi alanlarına göre bir adrenalin aktivitesi tercih edebilirsiniz. Peki nedir bu adrenalin aktivite hediyeleri?

  Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’da değerlendirebileceğiniz pek çok farklı aktivite var. Üstelik bu aktivitelerin tamamı uygun fiyatlı. Eğer siz de sevdiklerinize her zaman tercih edilen klasik hediyelerin yanı sıra farklı bir armağan sunmak istiyorsanız ve yakınlarınızda adrenalin bağımlısı ise onlara Muhiku’nun adrenalin aktivite hediyelerinden dilediğinizi armağan edebilirsiniz.

  İşte macera tutkunlarına büyük bir heyecan yaşatacak adrenalin aktivite hediyeleri.

  Heyecan Dolu Adrenalin Aktivite Hediyeleri

  Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’da değerlendirebileceğiniz pek çok farklı adrenalin aktivitesi var. Dilediğiniz aktiviteyi oldukça uygun bir fiyata temin edebilirsiniz. Gün sonunda sevdiklerinize hiç beklemedikleri bir hediye sunabilirsiniz. Böylece onlara heyecan dolu bir deneyim yaşatabilirsiniz.

  Yamaç Paraşütü

  Ekstrem aktiviteler denince akla gelen ilk seçeneklerden biri de yamaç paraşütüdür. Başlangıç noktası 35 metre yükseklikte olan bu deneyimin günü ve saati hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Katılımcılar, etkinliğin gerçekleşeceği alana geldiklerinde uçuş hazırlama ekibi tarafından karşılanır ve uçuş öncesinde havada uygulanması gereken kurallar aktarılır.

  Sonrasında uzman pilotlar katılımcılar ile birlikte uçuşu gerçekleştirmek için hazırlanır. Her bir katılımcı için yamaç paraşütünü kullanan bir pilot vardır. Ayrıca bu deneyim esnasında tüm uçuşunuz kamera ile çekilir.

  Pilot kontrolünde oldukça güvenlikli bir şekilde yapılan yamaç paraşütü, adrenalini zirvede yaşamak isteyenlerin ilk tercihi. Eğer siz de sevdiklerinize bu deneyimi yaşatmak isteyenlerdenseniz hemen Muhiku’ nun adrenalin aktiviteleri kategorisine göz atabilirsiniz.

  Korku Oda Oyunu

  Eğer sevdiklerinize unutamayacakları bir macera yaşatmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir diğer aktivite korku oda oyunudur. Muhiku’nun bütçe aşmayan bir fiyat aralığıyla satışa sunduğu bu oyun, korkmayı seven ve yaşadığı korku duygusuyla eğlenen kişiler için.

  Bu oyunda yer alacak katılımcılar oyun başlamadan önce oyun alanına gelir. Burada gerekli bilgilendirmeyi aldıktan sonra oyuna başlamak için hazırlanırlar. Katılımcılar iki farklı korku odasından dilediğini tercih edebilir.

  Oyun boyunca ipuçlarını bularak şifreleri çözmeye çalışan katılımcılar, belirli bir süre içerisinde görevlerini tamamlamak zorundadır.

  Enduro Turu

  Motosiklet tutkunu sevdiklerinize bambaşka bir heyecan yaşatacak adrenalin aktivitelerinden bir diğeri de enduro turudur. Muhiku’nun bütçe zorlamayan bir fiyat aralığıyla satışa sunduğu bu aktivite, doğal orman safari parkurunda yapılır.

  Ayrıca bu tura katılmanın belirli şartları vardır. Eğer motor ehliyetiniz varsa ve daha önce herhangi bir arazide motor kullandıysanız enduro turuna katılabilirsiniz. Daha önce hiç motor sürüş deneyimi yaşamadıysanız deneme sürüşüne katılabilirsiniz. Eğer bu sürüşte uygun görülmezseniz tura çıkamazsınız. Ayrıca tur öncesinde gerekli tüm ekipmanlar temin edilir ve bütün güvenlik önlemleri alınır.

  Eğer kocanız tam bir motosiklet aşığı ise veya arkadaşınız enduro turu yapmak istiyor fakat bu hayalini bir türlü gerçekleştiremiyorsa Muhiku’nun benzersiz fırsatları sayesinde siz onlara yaşayıp yaşayabileceği en güzel deneyimi armağan edebilirsiniz.

  Akrobasi Uçağı ile Uçuş

  Havacılığa ilgisi olanların hoşuna gidecek bir diğer aktivite de akrobasi uçağı ile uçuş aktivitesidir. Sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim yaşatmanızı sağlayacak bu aktivite, adeta nefes keser. Tek motorlu ZLIN Z242L GURU model akrobasi uçağı ile gerçekleştirebileceğiniz bu deneyimde Hezarfen Havaalanı tercih ediliyor.

  Gerekli bilgilendirme ve ekipmanlar verildikten sonra uçuşa hazır bir hale gelmiş olursunuz. Uçuşunuzun gerçekleşeceği maksimum yükseklik 1000 metredir. Görevli pilot, size eğlenceli ve adrenalin dolu bir deneyim yaşamak için havada çeşitli akrobatik hareketler sergiler. Eğer sizde sevdiklerinize senelerce hatırlayabileceği bir armağan vermek istiyorsanız onlara akrobasi uçağı ile uçuş aktivitesi hediye edebilirsiniz.

  Poligonda Silahlı Atış

  Adrenalin severlerin yüreğini hoplatacak bir diğer aktivite de hiç şüphesiz poligonda silahlı atıştır. Özellikle bu alana yönelik ilgi besleyen yakınlarınız varsa onlara bu aktiviteyi hiç düşünmeden armağan edebilirsiniz.

  Muhiku’nun uygun bir fiyata yaşatacağı bu deneyimle sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Atış poligonuna geldiğiniz an, eğitmen yeni başlayanlar için kısa bir eğitim verir. Çeşitli ve önemli pozisyonları göstererek ne yapmaları gerektiğini öğretir. Verilen bilgilerin pratiğine dönüştürülmesi için uygulamaya geçilir. Katılımcıya iki farklı tabanca sunulur ve dilediği tabancayla 25’er defa ateş etme hakkı verilir**.**

  Melen Çayı Rafting

  Ekstrem denince akla gelen rafting, adrenalin aktiviteleri içerisinde yer alan seçeneklerden biri. Melen Nehri’nde bulunan tesiste gerçekleştirilecek olan etkinlik için öncelikle uzman bir ekip tarafından bilgilendirme yapılır. Gerekli tüm ekipmanlar, katılımcılara en hijyenik şekilde verilir.

  Eğlence ve heyecan dolu bu etkinlik, profesyonel rafting rehberi ve ekibiyle gerçekleştirilir. Eğer sizin de çevrenizde bu aktiviteyi yapmak isteyen fakat bir türlü vakit bulamayan bir sevdiğiniz varsa onlara adrenalin dolu aktiviteler içerisinde yer alan rafting hediye etmenin tam zamanı.

  Şimdi siz de Muhiku’nun deneyim & aktivite kategorisi keşfedebilirsiniz. Bu kategori içerisinde yer alan ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden farklı aktivitelerle genç yaşlı demeden tüm sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

  S: Adrenalin aktivite hediyeleri nelerdir?
  C: Maceraseverlerin çok tercih ettiği aktivitelerin başında adrenalin aktiviteleri gelir. Kişiye büyük bir heyecan yaşatan bu aktiviteler, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en yenilikçi seçeneklerden biri. Eğer siz de sevdikleriniz için farklı bir hediye arayışı içerisindeyseniz Muhiku’nun uygun bir fiyata satışa sunduğu adrenalin aktivitelerini tercih edebilirsiniz.
  S: Sevdiklerimize neden adrenalin aktivite hediyeleri vermeliyiz?
  C: Günümüzde hediye denince sizin de aklınıza farklı pek çok seçenek geliyor olabilir. Fakat her hediye sevdikleriniz üzerinde aynı etkiyi bırakmaz. Bu nedenle sevdikleriniz adrenalin tutkunuysa ve onlara unutamayacakları bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’nun adrenalin aktivite hediyelerini tercih edebilirsiniz. Hep yapmak isteyip de bir türlü cesaret edemedikleri aktivitelerle onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.
  S: Adrenalin aktivite hediyeleri alırken nelere dikkat edilmeli?
  C: Sevdiklerinize adrenalin aktivite hediyesi almak istiyor fakat hangi aktiviteyi seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız bu aşamada sevdiklerinizin ilgi alanlarını ve hobilerini ön planda tutabilirsiniz. Böylece hep deneyimlemek istedikleri veya merak ettikleri bir adrenalin aktivitesini hediye ederek onlara güzel ve unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.
  S: En çok tercih edilen adrenalin aktivite hediyeleri nelerdir?
  C: Günümüzde tercih edebileceğiniz pek çok farklı adrenalin aktivite hediyesi vardır. Fakat bu aktivitelerden bazıları diğerlerine nazaran çok daha fazla tercih edilir. Muhiku’nun satışa sunduğu ve çok tercih edilen aktivite hediyeleri; yamaç paraşütü, korku oda oyunu, rafting, enduro turu, poligonda silahlı atış, akrobasi uçağı vb. seçeneklerdir.