En özel çiçekleri sizin için ayırdık.

Mevsimin en taze çiçeklerini aynı gün, göründüğü gibi teslim ediyoruz. Türkiye’nin en iyi çiçek tasarımcısı Bloom and Fresh ile güçlerimizi birleştirdik.

  • Bugün Teslim
  • Taze Çiçek
  • Premium Aranjman
Çiçek Gönder

İlk çiçek siparişinize özel size harika bir haberimiz var! 20 TL indirim kuponu bizden. cicek20

20 TL İndirimi Kullan

Premium Aranjmanlar

Tümü

Vazoda Çiçek

Tümü

Saksı Çiçekleri

Tümü

Siparişinizi seradan kapınıza taze, aynı gün ve ücretsiz teslim ediyoruz.

İstanbul’da Pazar günü hariç, her gün 12.00 – 18.00 arası özenle adresinize teslim ediyoruz.

Dayanıklı bitkiler haricinde hiçbir çiçeği İstanbul dışına göndermiyoruz, çiçekler kargo taşımacılığına uygun değildir.

Biz, daha fazla sipariş almak için sizi mahcup edebilecek hiçbir siparişin altına girmeyiz. İstanbul dışındaysanız taze çiçekler için size en yakın çiçekçiyi öneririz. 💐

S: 💐 En güzel çiçek modelleri hangileridir?
C: En güzel çiçek modellerini; kuru çiçek buketleri, saksı çiçekleri, dekoratif çiçekler, taze çiçekler, orkideler, sukulent çiçeği çeşitleri şeklinde sıralayabiliriz. Bu çiçek modelleri son yıllarda ev ve ofis gibi alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadırlar. Aynı zamanda hediyelik çiçek çeşitleri içinde de en çok tercih edilen modellerdir.
S: 🌺 Kişiye özel çiçek seçimi nasıl yapılır?
C: Kişiye özel çiçek seçimi yaparken kişinin; sevdiği bitki çeşitlerinden, daha önceki bitki bakma deneyiminden ve yaşam alanından esinlenebilirsiniz. Sevdikleri çiçek çeşitleri içinden yaşam alanının genel dekorasyonuna uygun çiçekleri tercih edebilirsiniz. Diğer taraftan bitki bakımıyla ilgili yeterli deneyime sahip olmayanlara bakımı çok daha kolay ve zahmetsiz olan çiçekler arasından hediye seçmenizi tavsiye ederiz.
S: 🌻 Hediyelik çiçek seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Hediyelik çiçek seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriterler çiçeği kim için ya da hangi özel gün için aldığınız. Örneğin, Anneler Günü hediyesi çiçek alıyorsanız annenizin sevdiği çiçek türleri arasından seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca buket çiçekler yerine saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Çünkü anneniz sizden hatıra olarak kalacak bu çiçeğe gözü gibi bakmak isteyecektir.
S: 🌷 Sevdiklerimize çiçek hediye etmenin avantajları nelerdir?
C: Sevdiklerinize hediye çiçek alarak ev ve ofis gibi zamanın büyük bir kısmını geçirdikleri ortamlarda daha huzurlu, rahatlatıcı ve üretkenliklerini destekleyecek bir ortam oluşturmalarına yardımcı olabilirsiniz. Dolayısıyla onlar için seçeceğiniz hediyelik çiçek yalnızca bir hediye olmayacak. Hayatın olağan akışında onlara eşlik edecektir.
S: 🌼 Nasıl çiçek gönderebilirim?
C: Muhiku ile sevdiklerinize özel günlerde en özel çiçeği gönderebilirsiniz. Muhiku’nun İstanbul içi aynı gün teslim çiçek gönderimi sayesinde sevdiklerinize gün içinde çiçek gönderme şansına sahipsiniz. Saat 11.00’a kadar verdiğiniz çiçek siparişi hafta içleri ve cumartesi günü sona ermeden sevdiklerinize ulaşacaktır.

En Güzel Çiçekler Şimdi Muhiku’da!

Mutluluk nedir? Kimi zaman bir fincan kahvenin kokusu kimi zaman eski bir dostla yapılan sohbet kimi zaman küçükken okuduğumuz bir kitabın sayfaları arasında kaybolmak kimi zaman ise rengarenk ve büyüleyici kokuya sahip bir buket çiçek.Esasında mutluluk hayatın küçük anlarında gizlidir. Her şeye rağmen anı yakalamak ve anın tadını çıkarmaktır. Hayatın koşuşturmasına rağmen yılın en özel zamanlarını unutmamak kendimize ve sevdiklerimize vereceğimiz en güzel hediye. Ancak yine de bu özel anları küçük bir hediye ile taçlandırmak şart.Çiçekler, anı özel kılacak ve sevdiklerimize tarifsiz bir mutluluk yaşatacak en güzel hediyelerden. Devamını göster