Yeni Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

yeni-sevgiliye-hediye-ne-alinir

Yeni bir ilişkiye başladıysanız ve yeni sevgiliye hediye olarak ne alacağınız hakkında bir fikriniz yoksa bize kulak verin! Çünkü bu içeriğimizi çiçeği burnunda ilişkiler için hazırladık. Bakalım, yeni sevgiliye hediye seçerken hangi hediye seçeneklerini göz önünde bulundurmak ilişkinizin geleceği açısından daha faydalı.

Çiçeği burnunda bir ilişkiniz varsa hediye seçerken birazcık zorlanabilirsiniz ama bu durum gayet normal. Çünkü partnerinizle yeni yeni paylaşımda bulunuyorsunuz ve birbirinizi yeni yeni keşfediyorsunuz. Dolayısıyla partnerinizin nelerden hoşlandığı ya da hoşlanmadığını tam olarak kestiremeyebilirsiniz.

Bu sebeple yeni sevgiliye hediye seçerken kişiye özel tasarlanan hediyelerden ziyade genel anlamda herkesçe beğenilen hediye seçeneklerini göz önünde bulundurmalısınız. Fakat herkesçe beğenilen hediyelerle tabii ki klişeleri kastetmiyoruz. Dolayısıyla aklınıza hemen güller, kalpli yastıklar, nereye koyacağımızı asla bilemediğimiz kocaman peluş ayıcıklar falan gelmesin.

Seçtiğimiz hediye seçenekleri içerisinden seçeceğiniz bir hediye ile yeni sevgilinize dilerseniz 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizi yapabilirsiniz, dilerseniz de yeni sevgiliye doğum günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Fakat her ne sebeple hediye edilecek olursa olsun, sizin için seçtiğimiz yeni sevgiliye hediye seçenekleri en gözde sürprizler arasında.

? Muhiku’nun sevgiliye hediye çeşitlerinden biriyle birlikteliğinizi taçlandırabilirsiniz. Şık, romantik, kullanışlı ve hayatın içinden seçilen hediyeliklerle hazırlanan yenilikçi sevgiliye hediye alternatifleriyle partnerinize anlamlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Yeni Sevgiliye Alınacak İlk Hediye

mini-love-kutusu

Yeni sevgili hediyeleri denildiği zaman romantizmin abartıldığı ve günlük hayatta pek de yeri olmayan pek çok hediye alternatifiyle karşılaşırız. Ne yazık ki birçok kişi farkında olmadan bu hediyeler arasından seçim yapabiliyor. Ancak bu hediyeleri pek önermiyoruz.

Romantik zannedilen ama aslında adeta gözlerimizi kanatan yeni sevgili hediyeleri yerine daha minimal hediyelerden faydalanabilirsiniz. Diğer taraftan yeni sevgiliye alınacak ilk hediye çok da pahalı olmamalıdır. Aksi takdirde sevgilinizi mutlu etmek yerine onun kendini size karşı mahcup hissetmesine neden olabilirsiniz.

Henüz daha çok yeni bir ilişkiniz varsa ve bu ilişkiyi bir hediye ile taçlandırmak istiyorsanız tercihinizi yine dopdolu hediye seçeneklerinden yana kullanmalısınız. Çünkü farklı ama bir o kadar da uyumlu parçaların bir araya gelmesiyle tasarlanan hediye kutuları her zevke ve ilgi alanına hitap ediyor.

O halde yeni sevgiliye alınacak ilk hediye konusunda size yardımcı olacak fikirlerimize geçelim.

Love Hediye Kutusu

Bu minimal ve hesaplı kutu sayesinde hem bütçenizi yormayacaksınız hem de sevgilinize ilk jestinizi yapabileceksiniz. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan mini sevgiliye hediye kutusu; ilk doğum günü hediyesi, Sevgililer günü hediyesi ya da ilk ay hediyesi olarak tercih edilebilir.

Mini sevgiliye hediye kutusu içerisinde;

 • Bir paket filtre kahve,
 • Aromatik bitki çayı,
 • Kar tanesi şeklinde keçe bardak altlığı,
 • Lover tasarımlı kupa,
 • Son olarak ise hediye notunuzdan oluşuyor.

İçine ekleyeceğiniz anlamlı birkaç cümleyle sevgilinize unutulmaz bir jest yapabilirsiniz. Ayrıca bu not hediyenizin etki gücünü daha da arttıracaktır. Hediye notu yazmakta zorlanıyorsanız sevgiliye anlamlı sözler arasından seçtiğimiz en romantik ve en etkileyici fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Kupa

Yeni sevgiliye alınacak ilk hediye daha küçük olmalı diye düşünüyorsanız size önerimiz kupa. Ona hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir kupa ile küçük ama anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Muhiku’nun hediyelik kupa çeşitleri arasında pek çok tasarım mevcut. Özel tasarım kupa çeşitleri içinden birini seçerek ilk sürprizinizi hazırlayabilirsiniz.

Brownie

brownies-by-limburgia

Çiftler arasında ilk hediyeleşme oldukça minik hediyelerle başlar. Marketten alınan bir çikolata bile partnerinizin mutlu olmasına ve yüzünde kocaman bir tebessüm oluşmasına yeter de artar bile. Ancak ona tam anlamıyla bir hediye vermek ve birlikteliğinizi bu ilk hediyeyle taçlandırmak istiyorsanız çikolatalı brownie çeşitlerinin bulunduğu kutuyu tercih edebilirsiniz.

Brownie kutusu 6’lı ve 12’li olmak üzere iki farklı şekilde sunuluyor. Bu lezzetli kutular içinde farklı aromalarla hazırlanan pek çok brownie çeşidi bulunuyor. Bu lokmalık brownie çeşitleriyle sevgilinize tatlı ama unutulmaz bir hediye armağan edebilirsiniz.

Yeni Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi

sevgini-paylas-hediye-kutusu-melodi

14 Şubat’ta yeni sevgiliye alınacak hediyeler arasında hem romantik hem de kullanışlı hediye alternatiflerini sizin için seçtik. Henüz sevgilinizin tarzını tam olarak kestiremediyseniz ya da riske girmek istemiyorsanız spesifik seçimler yerine size önereceğimiz Sevgililer Günü hediyesi çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

? Aşağıda yer verdiğimiz hediye önerilerine detaylıca incelemek ve diğer hediye alternatiflerini keşfetmek için Muhiku’nun Sevgililer Günü hediyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu’nun içerisinde yeni birliktikleri taçlandıracak ve bu birlikteliğe heyecan katacak pek çok hediyelik bulunuyor. Birlikte bir şeyler paylaşmanın tadına varacağınız bu hediye kutusu eşliğinde gerçekleştireceğiniz sohbetler ile birbirinizi daha yakından tanıma fırsatı elde edebilir ve yeni bir paylaşımda bulunarak ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kolombiya Huila kahvesi,
 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Siyah seramik kupa,
 • Cos Chocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Kırmızı kalpli mum,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

3. nesil kahve dalgasını evinizin sıcaklığında yaşayabileceğiniz bu hediye kutusu ile dilerseniz yeni lezzetler eşliğinde birlikte film keyfi yapabilirsiniz, dilerseniz de sohbet edebilirsiniz.

Yeni Sevgiliye Hediye – Erkek

erkege premium tebrik hediye kutusu

Erkeğe Premium Hediye Kutusu

Erkeğe Premium Hediye Kutusu içerisinde neredeyse tüm erkeklerin günlük hayatlarında kullandıkları parçaları içeriyor. Bu sebeple de yeni sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Çünkü içerisindeki parçalar tüm erkeklere hitap ediyor. Böylelikle partnerinizin ilgi alanlarına hakim olmasanız bile ona hoş bir hediye armağan etmenize yardımcı oluyor.

? Erkeğe Premium Hediye Kutusu’nu ve erkeklere özel tasarlanan diğer hediye seçeneklerini erkeğe hediye sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Erkeğe Premium Hediye Kutusu içerisinde bulununlar;

 • Kolombiya Huila filtre kahve,
 • Siyah seramik kupa,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Pomellos Keep in Touch kolonya,
 • Siyah termo deri ajanda,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Erkek arkadaşınıza Sevgililer Günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak alacağınız bu hediye kutusunun içerisine hediye notunuzu da eklemeyi unutmayın!

Yeni Sevgiliye Hediye – Kadın

hep aklimdasin dogum gunu hediye kutusu

Kadınlar ilgi görmekten hoşlanırlar. Özellikle yeni başlayan ilişkilerde partnerinize bunu belli etmeniz oldukça önemli. Aksi takdirde sevgiliniz kendini değersiz hissedecektir. Dolayısıyla bu da ilişkinize daha en başında olmanıza rağmen zarar verecektir.

Hep Aklımdasın Hediye Kutusu

Sevgililer Günü’nde ya da doğum gününde ona, onu düşündüğünüzü hissettirecek bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Hep Aklımdasın Hediye Kutusu da sevgilinize ona değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Ayrıca bu kutu her zaman onu düşündüğünüzü hissettirecek hediye kutularından bir tanesi.

? Hep Aklımdasın Hediye Kutusu ve her kadına hitap edecek diğer hediye kutusu seçenekleri kadına hediye sayfamızda sizi bekliyor.

Hep Aklımdasın Hediye Kutusu içerisinde;

 • 2’li bambu & seramik fincan takımı,
 • Pek çok kadının severek kullandığı Jamaika gülü kokulu Pomellos kolonya,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • Son olarak ise fesleğen yetiştirme kiti yer alıyor.

Ayrıca hediye kutunuzun içerisine, her zaman onu düşündüğünüzü ve hayatınıza girdiği için çok mutlu olduğunuzu dile getiren bir hediye notu da eklemeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir