Yengeç Burcuna Hediye Önerileri

yengec burcuna hediye onerileri muhiku

Dünyanın en duygusal ve en romantik insanları olan yengeç burcuna hediye seçerken biraz dikkatli olmalısınız. Sizin için seçtiğimiz yengeç burcuna hediye önerileri ile hata riskiniz en aza inecek. Böylece yengeç burcu sevdiklerinizin hayallerindeki hediye ile onları mutlu edebileceksiniz!

♋ Yengeç burcu doğum tarihi: 22 Haziran – 22 Temmuz

Yengeç burcu insanını duygusallığıyla ve alınganlığıyla tanırız. Bu nedenle ona hediye seçerken biraz daha dikkatli olmalısınız. Çünkü aldığınız hediyeden sizin hiç beklemediğiniz bir anlam çıkarabilir.

Bu sebeple alacağınız hediyenin onun zevklerine hitap etmesi ve özenle hazırlanmış olması gerekir. Özensiz bir hediye yengeç burcu insanına kendini değersiz hissettirecektir.

Burçlara göre hediyeler sayfası üzerinden yengeç burcu sevdiklerinize hitap edecek fikirleri incelemeyi unutmayın. Bu sayfada yer alan hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmek sandığınızdan da kolay olacak.

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu insanı ailesine çok düşkündür. Evcimen olan yengeç burcu için haftalarca evden çıkmamak mühim değildir. Aksine bu yengeç burcu insanına iyi gelecektir. Yengeç burcuna hediye seçerken de aileye düşkünlüğünü ve evcimenliğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Hatta aileye ait olan manevi bir obje yengeç burcuna hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri olabilir.

Yengeç burcu insanı hatıralara en sadık burçtur. Anılar onun için çok değerlidir. Yengeç burcuna hatıralarla dolu bir hediye armağan edebilirsiniz.

Dolayısıyla yengeç burcuna hediye hazırlarken hatırların gücünden yararlanmalısınız. Anı defteri hazırlama fikirleri verdiğimiz yazı size yardımcı olabilir.

Yengeç burcu insanının inanılmaz bir koku hafızası vardır ve kokulara çok değer verir. Mesela geçmişteki bir gün hakkında konuşuyor olsanız dahi o güne ait bir kokuyu yengeç burcu hemen anımsayacaktır. Dolayısıyla yengeç burcuna hediye seçerken güzel kokulardan faydalanabilirsiniz.

Yengeç burcu için Zodyak’ın en romantik burcu desek yanılıyor olmayız sanırım. Ay yönetimindeki yengeç burcu insanı romantikliğiyle ve nostaljik tavrıyla dikkat çeker. Eskiye ait her şeye ve ona romantik gelecek her şeye bayılır.

Yengeç burcu insanının en sevdiği renkler; beyaz ve gümüş renkleridir. Takıp takıştırmayı seven yengeç burcu kadını genellikle gümüş renkli takıları sever. Eğer yengeç burcu kadınına hediye olarak bir takı almak istiyorsanız seçiminizi gümüş renkli takılardan yana yapmalısınız.

Yengeç burcu insanının hatıralara değer verdiğini yukarıda söylemiştik. Yengeç burcu insanı hatıralarını yazmaktan çok hoşlanır. Hatta en çok günlük tutan burçtur da diyebiliriz. Yengeç burcuna hediye seçerken onun bu özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Onun için güzel bir kalem ve defter de ona verilecek en anlamlı hediyelerden olacaktır.

İşte, yengeç burcuna hediye seçenekleri!

Yengeç Burcu Erkeğine Hediye

erkege-hediye-kutusu-siyah

Yengeç burcu erkeğe hediye seçerken onun hatıralara olan düşkünlüğünden ve kokulara olan düşkünlüğünden faydalanabilirsiniz. Biz yengeç burcu erkeğinin özelliklerine en uygun hediyeleri sizler için seçtik. Sizlere de yengeç burcu erkeğini bu hediyeler ile mutlu etmek kaldı!

Erkeğe Hediye Kutusu

Erkeğe Hediye Kutusu yengeç burcu erkeğine hediye seçmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer almalı. Çünkü en ince detayına kadar erkeklere özel olarak tasarlanan bu hediye kutusu ona kendini özel ve değerli hissettirecektir.

Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brezilya kahvesi,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • Tıraş rutinlerine keyif katacak hoş kokulu tıraş kolonyası,
 • Roller kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Ve son olarak da kahve bilgi kartı yer alıyor.

Bu hediye kutusu ile yengeç burcuna daha önce benzeriyle karşılaşmadığı bir hediye armağan edebilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun yengeç erkeğine hediye kategorisi içerisinden de ideal seçimler yaparak yengeç burcu sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Kahve Arası Hediye Kutusu

kahve arasi hediye kutusu

Evcimen yengeç burcu için evde keyifli vakit geçirmek paha biçilemezdir. Onlara armağan edeceğiniz  Kahve Arası Hediye Kutusu‘yla evinde yeni lezzetler deneyebilir.

Kahve Arası Hediye Kutusu’nda;

 • İki paket filtre kahve,
 • French press,
 • Seramik kupa,
 • Yade kahveli soya mumu,
 • Yade uzun kibrit,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alır.

Yengeç burcu hislere önem verir. Bu yüzden hediye notu yazmayı unutmamalısınız. Burçlara göre doğum günü mesajları yazımız size yardımcı olabilir.

Kendi Kutunu Yap

Sıra geldi yengeç burcu erkeğinin hatıralara olan düşkünlüğüne hitap eden hediye fikrine. Yengeç burcu erkeğine anılarla dolu bir hediye kutusu armağan ederek ona en değerli ve en anlamlı hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Böyle bir hediye hazırlamak için;

 1. Öncelikle en özel anıları seçmelisiniz.
 2. En güzel hatırların yer aldığı fotoğrafları seçtikten sonra sıra geliyor Kendi Kutunu Yap ile ona özel hediye kutusunu tasarlamaya.
 3. Dilerseniz fotoğrafların yanında onun için; yemeyi ve içmeyi çok seven yengeç burcu için en lezzetli kahve, çay ve atıştırmalıklar içerisinden de ürünler ekleyebilirsiniz.
 4. Hoş kokulu bir kolonya da ekleyerek hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kadınına Hediye

yenilenen-hep-aklimdasin-dogum-günü-hediye-kutusu

Yengeç burcu kadına hediye seçerken onun duygusal yapısından, kokulara ve hatıralara düşkünlüğünden ve birazcık da romantikliğinden ilham aldık. Sizler için yengeç burcu kadınına hitap edecek üç hediye kutusu seçtik.

İşte yengeç burcu kadınını etkileyecek en özel hediyeler!

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu ile yengeç kadınına en özel hediyeyi armağan edeceksiniz. Bu kutu onu daima düşündüğünüzü hissettirecek. Aynı zamanda bu kutuyla onun romantik ruhuna dokunacak ve ona dünyanın en özel kadını olduğunu hissettireceksiniz.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu içerisinde;

 • İkili bambu & seramik fincan takımı,
 • Hoş kokusuyla yengeç kadınını büyüleyecek kolonya,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alır.

Bu hediye kutusuyla yengeç burcu kadınına oldukça hoş ve zarif bir sürpriz yapacaksınız.

Okyanus Esintisi Hediye Kutusu

okyanus-esintisi-hediye-kutusu

Hatıralara değer veren yengeç kadını için en ideal hediye Okyanus Esintisi Hediye Kutusu olacaktır. Kahvenin büyüleyici kokusunun hakim olduğu bu hediye kutusu ile yengeç burcu kadınıyla doyumsuz sohbetler yapabilirsiniz.

Okyanus Esintisi Hediye Kutusu içerisinde;

 • 2’li toprak mavi fincan takımı,
 • Şık kutusunda Selamlique geleneksel Türk kahvesi,
 • Paşabahçe okyanus oda kokusu,
 • Okyanus kokulu mum,
 • Ve yazacağınız hediye notu yer alır.

Bu hediye kutusu ile yengeç burcu kadınına asla unutamayacağı bir hediye armağan edeceksiniz.

Yengeç Burcu Sevgiliye Hediye

sevgini-paylas-hediye-kutusu-melodi

Yengeç burcu kadınının romantikliğini pek çok kez dile getirdik. Ona armağan edebileceğiniz en romantik hediyelerden bir tanesi Sevgini Paylaş Hediye Kutusu olacaktır.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde;

 • Atıştırmalıklarla arası oldukça iyi olan yengeç kadını için fıstıklı çikolata,
 • İki paket filtre kahve,
 • 2 adet siyah seramik kupa,
 • 3. nesil kahve bilgi kartı,
 • Sevginin bir sembolü haline gelecek ve en romantik anlara eşlik edecek kırmızı kalpli mum,
 • Son olarak da romantik hediye notunuz yer alır.

Bu hediye kutusu ile yengeç kadınına lezzet ve sevgi dolu bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Sevgiliye hediye notu yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Diğer burçlara göre hediye önerileri için blogumuzu ziyaret etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
nisan-hediyesi-ne-alinir
Daha Fazla

Nişan Hediyesi Ne Alınır?

İçindekiler Hide Kıza Nişan Hediyesi Ne Alınır?Türk Kahvesi KutusuSoya MumBitkiKolyeTabloErkeğe Nişan Hediyesi Ne Alınır ?Erkeğe Tebrik Hediye KutusuSaatCüzdanKemerSöz…