Yengeç Burcu Kadınına Hediye Ne Alınır?

yengec-burcu-kadinina-hediye-fikirleri

Yengeç burcu kadınına hediye olarak sunabileceğiniz en özel hediyeler bu içeriğimizde sizleri bekliyor!

♋ Yengeç burcu doğum tarihi: 22 Haziran – 22 Temmuz

Zodyak’ın en duygusal burcu olarak bilinen yengeç burcu, fazla hassas bir burçtur. Çoğu zaman her türlü olay karşısında oldukça hızlı bir şekilde ağlayabilen yengeçler, mutluluğa da hüzne de ağlayarak karşılık verebilir.

Özellikle yengeç burcu kadınları, yaşadıkları her durumda duyguları ile hareket eder. Sizin de çevrenizde yengeç kadını varsa onun ne kadar hassas ve kırılgan olduğunu muhtemelen bizden iyi biliyorsunuzdur.

Son derece duygusal ve kırılgan olan yengeç burcu kadını sevdiklerinizin doğum günü mü yaklaşıyor? Öyleyse ona anlamlı bir hediye almak için en doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde yengeç burcu kadınına hediye olarak sunabileceğiniz seçeneklerden bahsedeceğiz.

Böylece sizde günlerce yengeç burcu kadınına ne hediye alınır diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Öyleyse lafı daha fazla uzatmadan içeriğimizin detaylarına geçebiliriz. Keyifli okumalar dileriz.

Muhiku’nun yengeç burcuna hediye kategorisini keşfetmeye ne dersiniz? Hayatınızda var olan ve değer verdiğiniz yengeç burcu kadınlar için birbirinden hoş ve işlevsel hediyeler, Muhiku’da sizi bekliyor. Bütçe sarsmayacak bu hediye seçenekleri ile yengeç burcu yakınlarınıza büyük bir sevinç yaşatabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

sevgiliye-hediye-pola-kart-fotografli-kupaSiz de biliyorsunuz ki yengeç burcu kadınları özellikle anı biriktirmeyi çok sever. Bu sebeple eğer çevrenizde bir hediye ile özel hissettirmek istediğiniz bir yengeç burcu varsa onun için anlamlı hediyelere yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.

Baktıkça sizi hatırlayacağı veya sizden ona anı olarak kalacak özel bir hediye, eminiz ki yengeçlere duygusal anlar yaşatacak. Peki sizce yengeç burcu kadınına ne hediye alınır?

İşte, küçük şeylerle bile mutlu olabilen yengeç burcu kadınına hediye seçenekleri.

Mini Albüm

Yengeç burcu kadınının anı biriktirmeyi çok sevdiğinden bahsetmiştik. Özellikle yengeç burcu hediye seçenekleri içerisinde yer alan mini albüm, sevdiklerinize sunacağınız en güzel hediyelerden biri.

Yaşadığınız özel anları sevdiklerinize hatırlatmak ve onları gülümsetmek için hazırlayacağınız mini bir albüm, yengeç kadınlarını fazlasıyla etkileyecektir. Onları geçmişe götürecek, yaşadıkları güzel günleri tekrar hafızalarında canlandırmalarını sağlayacak bu albümleri Muhiku üzerinden oldukça uygun bir fiyata temin edebileceğinizi unutmayın.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

en-yeni-hep-aklimdasin-hediye-kutusuYengeç burcu kadınına hediye seçimi için günlerce uğraşmanıza gerek yok. Çünkü Muhiku’nun Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu, yengeç burcu kadınına hitap eden hediyelerle dolu.

Eğer sizde günlerdir yengeç burcu kadınına doğum günü hediyesi arayışındaysanız bu arayışa son vererek Muhiku’nun özenle tasarladığı bu kutuyu değerlendirebilirsiniz.

Muhiku’nun Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Brownies by Limburgia,
 • Yade dilek mumu,
 • 12 adet kare fotoğraf baskı,
 • Yaldızlı “Happy Birthday” motto kartı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Yengeç kadınına hediye olarak sunabileceğiniz bu kutu, mutluluk dolu. Şimdi hiç vakit kaybetmeden Muhiku’nun uygun fiyatlı bu hediye kutusu ile sevdiklerinizin doğum gününü en özel şekilde kutlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

Yengeç burcu kadınına hediye almak aslında oldukça kolaydır. Küçük büyük her hediye ile mutlu olabilen yengeç burçları, hediyenin maddiyatından çok maneviyatına önem verir.

24-kasim-icin-10-ogretmenler-gunu-hediye-kutusuBu nedenle yengeç burcu kadını hediye seçimi aşamasında dikkat etmeniz gereken ilk nokta hediyenin anlamıdır. Peki sizce yengeç kadını ne tür hediyelerden hoşlanır?

İçeriğimizin devamında paylaşacağımız yengeç burcu kadınına alınacak hediyeler içerisinden hoş bir tercih yapabilirsiniz. Böylece yengeç burcu sevdiklerinizin doğum gününü en güzel şekilde kutlayabilir veya onlara anlamlı bir jest yapabilirsiniz.

İşte yengeç burcu hediye alternatifleri.

Yengeç Burcuna Özel Hediye Kutusu

Özellikle astroloji ile yakından ilgilenen sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Yengeç Burcu Hediye Kutusu, bu burcun özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlandı. Tamamen yengeç kadınlarına hitap eden bu özel kutu, sevdiklerinizin kalbini çalacak.

Yengeç burcuna özel hazırlayacağınız hediye kutusunun içine;

 • Yengeç burcu kupası,
 • Yengeç burcu bardak altlığı,
 • Aromatik mum,
 • Özel süslemeli tütsü,
 • Yade kibrit,
 • Yengeç burcu motto kartı,
 • Ve hediye notunuzu ekleyebilirsiniz.

Yengeç kadınına hediye olarak sunabileceğiniz bu özel kutuyu Muhiku’nun her cebe hitap eden fiyat aralığı sayesinde bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz. Setinizi hazırlamak için kendi kutunu yap sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çiçek

muhiku-orkide-cicek

Hediye seçimi aşamasında özellikle kadınlar söz konusu ise akla ilk olarak çiçekler gelir. Siz de biliyorsunuz ki yengeç burcu kadınını bir çiçekle mutlu etmek mümkündür. İnce düşünülmüş hediyeleri seven yengeçler, alacağınız bir hediye ile tarifsiz bir sevinç yaşayabilir.

Eğer yengeç burcu kadını hangi çiçeği sever diye düşünüyorsanız orkide iyi bir seçenek olabilir. Oldukça zarif bir çiçek türü olan orkideler, yengeç burcu kadın sevdikleriniz sevginizi göstermenin en hoş yollarından biridir.

İyi ki Sen Hediye Kutusu

iyi-ki-sen-hediye-kutusu

Yengeç burcu kadını sevdiklerinize unutamayacağı bir hediye vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Muhiku’nun özenle tasarladığı İyi ki Sen Hediye Kutusu, bizce hediyelerin en güzelidir. Yengeç burcu kadınına alınacak hediyeler içerisinde yer alan bu özel kutu, sevginizin en net temsilcisi olacak.

İyi ki Sen Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Sevgiliye fotoğraflı kupa,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Kalpli dekoratif mum,
 • Jamaika gülü & beyaz frangipani kolonya,
 • Love you motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alır.

Şimdi sizde hiç vakit kaybetmeden Muhiku’nun bu sevgi dolu hediye kutusunu tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin yüzünü güldürecek bu özel kutu ile onlara unutulmaz hisler yaşatabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir