Connect with us

Sevgiliye Hediye

Sevgiliye Hediye Seçenekleri Nelerdir? Kız Arkadaşa Nasıl Bir Hediye Alınır?

Sevgililer günü, tanışma yıl dönümü, doğum günü vb. gibi özel günlerde sevgiliye hediye seçmek bir sanatçı gibi hissettiriyor. Piyasada mevcut olan ürünlerin arasından kız arkadaşınıza hediye seçmenin artık sanat icra etmekle eş değer olduğunu düşünüyoruz. Hem O’na hitap etsin, sevsin hem de kullanışlı olsun, manevi bir değeri olsun diye düşünürken mevcut seçenekleri filtreleyince karşımıza çıkan tablo gerçekten hüsranla sonuçlanabiliyor.

Sevgiliye hediye almak, fark yaratmaya çalışmak gerçekten kolay değil. Hem ürünlerin birbirine benzer olması hem de özel günler için oluşturulan hediye seçeneklerinin kelimenin tam anlamıyla komik olması üzücü anlar yaşamınıza sebep olabiliyor. Böyle zamanlarda arama motorlarının en aktif kullanıcıları oluruz.

sevgiliye hediye, valentine gift

Sevgiliye Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Özel günlerde hediye seçmek oldukça zordur. Onu önemsediğinizi hissettirip sizin için ne kadar değerli olduğunu fark edebileceği tercihler yapmak maalesef çoğu zaman mümkün olmuyor. Mevcut ürünlerin benzer nitelikte olması, hissettirmek istediğimiz duygular için yetersiz kalması veya gerçekten çoğunun bir anlam ifade edemeyecek kadar gülünç ve komik olması (Hangi ürünleri kastettiğimi anladığınızı sanıyorum.) sevgiliye hediye seçme sürecini maalesef hiç de kolaylaştırmıyor. Tam da bu noktada anlam ifade eden sevgiliye hediye seçeneklerini sizin için derledik.

Dekoratif Ürünler

Herkes tarafından çokça sevilen gerek evde gerekse ofiste sevgilinizin ortamına renk katabileceğiniz bir hediye olarak dekoratif ürünleri tercih edebilirsiniz. Sevgiliye hediye denince akla ilk gelen dekoratif ürünler: kar küresi, biblolar, müzik kutusu, cam fanus içerisinde sevgili figürleri vb. olabiliyor. Sevgiliye hediye seçenekleri arasında yer alan dekoratif ürünler geçen güzel günlere duyulan minnetin bir sembolü gibidir. Ayrıca gün aşırı ona sizi anımsatabilecek bir hediye seçeneği olabilir.

Fotoğraf Çerçevesi

Sevgiliye hediye seçenekleri arasından en sevilen ve tercih edilen fotoğraf çerçevesidir. Mevcut ürün seçenekleri arasında en popüler sevgiliye hediye seçeneklerinden biri olduğu için çerçeve çeşitleri de bir o kadar fazladır. Birlikte geçirdiğiniz en güzel veya en anlamlı olduğunu düşündüğünüz güne ait bir fotoğraf ile çerçevenizi daha da duygusal bir boyuta taşıyabilirsiniz. Tüm bunların dışında, ahşap boyama tekniklerini kullanarak kendi el emeğinizi ekleyebileceğiniz bir fotoğraf çerçevesi de sevgilinizi fazlasıyla mutlu edecektir. Öyle ki en sevilen sevgiliye hediye seçenekleri arasında genelde en çok tercih edilenler el yapımı hediyeler oluyor.

Kişiye Özel Tasarımlı Hediyeler

Özel günleri daha da anlamlı kılmanıza yardımcı olacak hediye seçeneklerinden biri de kişiye özel baskılı hediyelerdir. Baskılı tişört, anahtarlık, ayna, cüzdan, kalem, defter vb. hediye seçenekleri ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Bu tip hediyeler günümüzde fazlasıyla tercih edildiği için satın almadan önce baskının ve baskı yapılacak ürünün kalitesini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kız arkadaşa hediye, gift for girlfriend

Kız Arkadaşa Nasıl Bir Hediye Alınır?

Kız arkadaşa hediye almak oldukça zordur. En başta etrafımızı saran “Acaba beğenecek mi?” kaygısının üstesinden gelmek çok kolay değildir. Gerek kız arkadaşa gerekse sevgiliye hediye alırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. kız arkadaşa hediye seçenekleri arasında en riskli olan kategori giyim kategorisidir. Her ne kadar kız arkadaşınızın beden bilgilerini veya ayakkabı numarasını biliyor olsanız da elbiselerin kesimleri ve ayakkabıların kalıpları farklılık gösterir. Ayrıca giyim kategorisi karşı tarafın beğenisi söz konusu olduğu için biraz tehlikelidir. Zevkler ve renkler tartışılmaz elbette ama özel gününüzde sevgiliye hediye seçenekleri arasından yaptığınız seçim giyim kategorisi olursa kız arkadaşınızın tepkileri beklentinizi karşılayamayabilir.

Hediye olarak alınması tavsiye edilmeyen seçeneklerden biri de parfümdür. Parfümler en sevilen ve çok tercih edilen kozmetik ürünlerinden olup aynı zamanda da fazlasıyla kişiseldir. Sizin beğendiğiniz kokuyu kız arkadaşınız beğenmeyebilir. Ayrıca parfümler karşı tarafta üzerine çok düşünülmemiş ve kolaya kaçma izlenimi yaratabilir. Bu sebeple kız arkadaşınıza hediye alırken tercih edilmemesi gereken ürün çeşitlerinden biridir.

Özel günlerin en popüler ve en büyük kurtarıcısı olan çiçekler en çok tercih edilen sevgiliye hediye seçenekleri arasındandır. Geçmişten günümüze özellikle kadınlara en çok hediye edilen ve aynı oranda sevilen çiçekler türlerine göre de farklı anlamlar ifade etmektedir. Örneğin aşkın, sevginin, tutkunun ve sonsuz sadakatin en büyük sembolü olan kırmızı gül en çok tercih edilen çiçek çeşitlerinden biridir. Baharın gelişinin habercisi rengarenk çiçeklerle oluşturacağınız bir aranjman ile özel günlerde kız arkadaşınızın mutluluğunun sebebi olabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak son yılların en popüler sevgiliye hediye seçeneklerinden biri de kendi emeğinizi katıp sevginizle harmanladığınız el yapımı hediyelerdir. Özel günlerde hediye bulmak, o mağaza bu mağaza derken en sonunda yorgunluktan bitap düşmüş halde verilen kararlar ertesi gün içinize sinmeyebilir. El yapımı hediyeler ile belli bir süreç içerisinde  kız arkadaşınız için çaba sarf edip kalbinde iz bırakabilirsiniz.

Gerek kız arkadaşa gerekse sevgiliye hediye fikirlerini sizler için yukarıda sıraladık. Ancak sık sık tekrar ettiğimiz gibi bu seçenekler fazlasıyla tercih edilen hediyeler olup bir süre sonra tekrara düşmenize sebep olacaktır. Tam da bu noktada size harika bir haberimiz var!

Özel Günlerde Sevgiliye Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Özel günlerde sevgiliye alınabilecek hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Ancak hediye araştırırken listenin üst sıralarında bulunması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez çiçek, çikolata ve fotoğraf albümü hediye olarak almıştır. Araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek sevgililer günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Sevgiliye Hediye

To Top