Connect with us

Doğum Günü Hediyeleri

Sevdiklerinize Alabileceğiniz En Güzel Doğum Günü Hediyeleri Fikirleri

Her anımızda yanımızda olan, kimi zaman başımızı yasladığımız bir omuz kimi zaman da kahkahalarımızın en vazgeçilmez ortağı olan sevdiklerimize doğum günü hediyeleri seçmek her zaman kolay olmaz. Kız arkadaşa doğum günü hediyesi, erkek arkadaşa doğum günü hediyesi, sevgiliye doğum günü hediyesi derken yılda en az iki defa hediye alma ihtiyacımız doğabiliyor. Tam da bu noktada size ilaç gibi gelecek fikirleri tek başlık altında topladık.

En Güzel Doğum Günü Hediyeleri Fikirleri

Özel günlerde hediye almak bir sanattır ve hediye alacağınız kişiyi iyi tanıyıp neyden hoşlanıp hoşlanmayacağını bilmek gerekir. Onları mutlu edeceğine inandığınız hediyeler seçerek özel günlerini unutulmaz kılabilirsiniz.

Tiyatro/Sergi

Tiyatro, theatre

Yıllın belli ayları ve günleri size sürekli tiyatro ve sergi tarihlerini duyurularını atan arkadaşınızı anımsayın. Doğum gününde onu en çok mutlu edecek hediye seçimlerinden biri de en sevdiği tiyatro oyuncusunun tek kişilik gösterisine bir bilet almak olabilir. Yahut son zamanlarda ülkemizde çok popüler olan mesleğinde kendini ispat etmiş ünlülerin yer aldığı ve biletlerin piyasaya çıktığı gibi tükendiği müzikallerden birine yer ayırabilirsiniz. Eminiz ki bu onun en unutmayacağı doğum günlerinden biri olacaktır.

Lisanslı Ürünler

Lisanslı Ürünler, licence products

Bazı kitapları veya film serilerini inanılmaz derecede seven bir arkadaşınız olabilir. Belki dönem dönem film serisi geceleri yapan, repliklerini ezberlemiş olsa da bundan asla bıkmayan yahut döne döne tekrar kitaplarını okuyan… Çoğu insanın hayatında en az bir tane sıkı bir fan olarak tanımlayabileceğimiz tanıdığı, arkadaşı veya sevdiği biri muhakkak vardır. Bu gibi durumlarda alacağınız en güzel doğum günü hediyesi bu serilerden bir parça olacaktır. Ona sadece sevdiği, beğeneceği bir hediye almış olmazsınız. Aynı zamanda onu gerçekten tanıdığınızı, değer verdiğinizi ve önemsediğinizi de dile getirmiş olursunuz.

Konser

Konser, concert

En yakın arkadaşınız, anneniz, babanız veya sevdiğiniz herhangi birini düşünün. Tam bir müziksever, hayran olduğu birçok grup veya sanatçı bulunan yahut ikiniz için bir anlamı olan bir müzik grubu veya sanatçıyı düşünün. Tam da bu noktada sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel doğum günü hediye fikirlerinden biri de konser bileti olacaktır. Böylece bu özel günde hem onun yanında olacak hem de birlikte kaliteli vakit geçireceksiniz.

Kolye

Kolye, necklace

Kolyeler çoğunlukla kadınların tercih ettiği en sevilen aksesuarlardan biridir. Sevdiklerinize onları doğum günlerinde mutlu etmek için kolye alabilirsiniz. Üstünde bulunan kelebek, yonca, çapa veya herhangi bir figürle harika anlamlar taşıyan kolyeleri yahut taşıyla yine karşı tarafa zerafet katacak kolyeleri tercih edebilirsiniz. Böyle bir hediye seçerken karşı tarafı çok iyi tanımanız gerekmektedir. Sadelikten hoşlanan birine parıl parıl parlayan, göz alıcı zümrüt bir kolye hediye etmek onu çok mutlu etmeyebilir.

Fotoğraf Çerçevesi

Fotoğraf Çerçevesi, photo frame

Sevdiklerinize alabileceğiniz en anlamlı doğum günü hediye fikirlerinden biri de fotoğraf çerçevesidir. Piyasada birçok çeşidi bulunan fotoğraf çerçevesini arkadaşınızın veya aile üyenizin tarzına göre seçebilirsiniz. Bize soracak olursanız vintage tasarım çerçeveler duruş bakımından harika olduğu kadar sade ve şıklığın tam ortasında kalan dekorasyon ürünlerinden biridir. Birlikte geçirdiğiniz en mutlu güne ait bir resimle bu çerçeveyi daha da anlamlı kılabilirisniz.

Planlayıcı

Planlayıcı, planner

Özellikle her haftasını hatta gününü planlayan arkadaşlarınız için seçebileceğiniz en güzel doğum günü hediye fikirlerinden biri de planlayıcılardır. Kulağa belki basit geliyor fakat piyasada bulunan hoş baskılı ve kaliteli ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Hediyeniz şık olduğu kadar anlamlı da olacaktır.

Uçak Bileti

Uçak bileti, Plane Ticket

Uzakta yaşayan sevdiklerinize yapabileceğiniz en özel sürprizlerden biri de hediye kartı şeklinde satılan uçak biletleridir. Doğum gününden birkaç hafta göndereceğiniz bu hediye kartı ile ona istediğiniz mesajı iletirken aynı zamanda yanınıza gelmesini sağlayabilir ve bu özel günü birlikte geçirebilirsiniz. Her ikiniz için de unutulmaz bir hediye olacağı kanaatindeyiz.

Tatil

Tatil, Holiday

Günlük koşuşturmanız dur durak bilmeden devam ederken sonunda o gün geldi çattı. Üstelik üretkenliğinizi de kaybettiğinizi hissediyorsunuz. Tam da bu noktada sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye kısa bir tatildir. Belki şehir dışında belki de yurt dışında yapacağınız birkaç günlük kısa bir kaçamak ile hem birlikte zaman geçirebilir hem de yeni yerler gezip yeni hikayeler keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevgilinize özel zaman ayırmak, hissettirmek onu çok mutlu edecektir. Deniz – kum – güneş üçlüsünün hakim olduğu veya kalabalıktan uzak, tüm sıkıntılarını belli bir zaman da olsa geride bırakacağı yeşilin hakim olduğu bir yerde tatil yaparak hem sevgiliye doğum günü hediyesi verebilir hem de yıllarca unutamayacağı anılar biriktirmesini sağlayabilirsiniz.

Kutlama Organizasyonu

Kutlama, Organization

Sevgiliye doğum günü hediyesi seçenekleri arasında sık sık tercih edilen hediyelerden biri de parti ve kutlama organizasyonudur. Sevgilinizin arkadaşları belki ailesiyle birlikte hazırlayacağınız sürpriz ile onu şaşırtıp mutlu edebilirsiniz. Bu fikrin size çok cazip geldiğini biliyoruz ancak bir organizasyon yapmak dışarıdan her ne kadar kolay görünse de işin içine girince aslında o kadar da basit olmadığını fark edebilirsiniz. Sevgilinizin en yakın arkadaşı ile en sevdiği kuzeninin takvimleri birbiriyle uyuşmazsa işin içinden çıkmak da bir nebze zor olabilir. Eğer bir kutlama fikriniz varsa uzun zaman önce davetli listesini oluşturup onları haberdar etmenizde fayda var.

En İlginç Doğum Günü Hediyeleri Artık Tek Kutuda!

Sevdiklerinize doğum günü hediyesi seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık.  Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez yukarıda sıralamış olduğumuz hediyelerden en az birini almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Böylesine özel bir günde sevdiklerinizde böyle bir izlenim yaratmak istemezsiniz. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız doğum günü hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Doğum Günü Hediyeleri

To Top