Pilota Hediye Ne Alınır? – Pilotlar İçin Hediye Önerileri

pilota-hediye-ne-alinir-pilotlar-icin-hediye-onerileri

Çevrenizde bulunan uçak tutkularına, havacılıkla ilgilenenlere ve pilota hediye edebileceğiniz fikirleri seçtik. Sizin için seçtiğimiz fikirlerden ilham alarak pilot ya da havacılıkla ilgilenen sevdiklerinize en özel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve bir numaralı pilotu Fesa Evrensev’in 26 Nisan günü Türkiye semalarında yaptığı ilk uçuş Dünya Pilotlar Günü olarak kabul edilmiştir. TALPA’nın teklifi ve Uluslararası Havayolu Pilotları Dernekleri Federasyonu’nun (IFALPA) kararı ile tüm dünya 2014 yılından itibaren 26 Nisan’ı Dünya Pilotlar Günü olarak kutlamaya başlamıştır.

Gökyüzünün uçsuz bucaksız derinliğinde gezinmeyi seven pilot ve pilot adayı yakınlarınıza bu hediyeler arasından hediye seçebilirsiniz. Ayrıca bu yazıdan ilham alarak Kendi Kutunu Yap sayfasında onlar için en özel hediyeyi tasarlayabilirsiniz.

İşte, pilot ve pilot adayı yakınlarınız için seçtiğimiz hediyeler!

Pilota Özel Hediye Önerileri

pilota-ozel-hediye-onerileri

Pilota özel hediye önerilerimiz arasından pilot veya pilot adayı sevdiklerinize ve uçak tutkunlarına hediyeler seçebilirsiniz. Böylelikle onlara sıra dışı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

“Pilot sevgiliye ne hediye alınır?” diye soracak olursanız sizin için güzel bir önerimiz var. Sevgililere özel hazırlanan Sevgini Paylaş Hediye Kutusu pilot sevgiliye hediye edilebilecek en özel hediyelerden bir tanesi.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu ve aşkla hazırlanan diğer hediye kutusu seçenekleri sevgiliye hediye sayfamızda sizleri bekliyor.

Dünya Kahveleri Kutusu

Yaptığı iş gereği dünyanın pek çok yerine seyahat eden pilota hediye edilebilecek en özel hediyelerden biri, dünyanın pek çok yerine özel lezzetlerin bir araya geldiği bir hediye kutusu olacaktır.

Dünya Kahveleri Kutusu içerisinde yer alan beş farklı yöreye ait beş farklı kahve çeşidiyle çevrenizdeki pilot veya pilotluk okuyan sevdiklerinize armağan edeceğiniz lezzet dolu bir hediye kutusudur.

Dünya Kahveleri Kutusu içerisinde;

  • Ethiopia Kochere kahvesi,
  • Burundi Afric kahvesi,
  • Brasil Bella Giana kahvesi,
  • Colombia Hulia kahvesi,
  • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
  • Son olarak da kahvelerle ilgili 12 sayfalık bilgi kitapçığı bulunmaktadır.

Bu filtre kahvelerin her biri farklı tadım özelliklerine sahip. Dilerseniz kutunun içerisine French press, kupa, çikolata ekleyebilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusunu detaylıca incelemek ve daha fazla hediye seçeceğine göz gezdirmek için hediye kutusu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli Saatler Hediye Kutusu

selamlique-keyifli-saatler-hediye-kutusu

Uzun bir yolculuğun ardından eve adımınızı attığınız an yaşadığınız o tatlı huzur ve rahatlama duygusu. Evin o huzurlu havası bizi hemen rahatlatır.

Dolayısıyla pilot sevdiklerinizin uzun süren uçuşların ardından bir süre evlerinden çıkmadıklarına şahit olursunuz. Bu sebeple onlara evde rahatlıkla keyfini çıkarabilecekleri bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Keyifli Saatler Hediye Kutusu pilot sevdiklerinize uzun süren uçuşların ardından arzu ettikleri o atmosferi yaşatacak hediye kutularından bir tanesi.

Kutudaki kahveli aromaterapi mum onlara uçsuz bucaksız kahve bahçelerinin kapılarını aralayacak. Diğer taraftan aromaterapinin rahatlatıcı gücüyle ruhen ve bedenen rahatlayacaklar.

Kutunun içerisinde bulunan lezzetli ve şık detaylar ise bu hediye kutusu tamamlayan parçalar. Keyif dolu bu hediye kutusunun içerisinde bulunan diğer parçalar; sukulent, Selamlıque Türk kahvesi, çikolata ve ikili fincan takımı.

Keyifli Saatler Hediye Kutusu’nu incelemek ve keyif veren diğer hediye kutusu seçeneklerini keşfetmek için  arkadaşa hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buhurdanlık

Uzun süren yurt içi ve yurt dışı uçuşlarının ardından yorgun düşen pilot yakınlarınızı zihnen ve bedenen rahatlatacak bir hediye seçmeye ne dersiniz? Aromaterapinin rahatlatıcı gücünden esinlenerek hazırlanan buhurdanlık ile onlara sıra dışı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Buhurdanlığın ne olduğunu merak ediyor olmalısınız. Buhurdanlık, çeşitli bitkilerin rahatlatıcı esanslarının kullanıldığı bir tür obje.

Bu obje şık bir dekorasyon ürünü. Aynı zamanda ortamın gerginliğini ve huzursuzluğunu alan aromaterapi etkili bir ürün. Objenin üst bölümüne dökülen çeşitli bitkilerden elde edilen esans; objenin alt haznesinde yer alan tea light mumun etkisiyle buharlaşarak ortama rahatlatıcı bir hava yayar.

Aromaterapinin insan zihni ve bedeni üzerindeki mucizevi etkilerini merak ediyorsanız “Aromaterapiye Giriş: Aromaterapi Nedir, Ne İşe Yarar?” başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz. Eminiz ki bu içeriğimiz aromaterapi ile ilgili sorularınızı fazlasıyla yanıtlayacaktır.

Havacılara Alınacak Hediyeler

havacilara-alinacak-hediyeler

Havacılıkla ilgilenen gökyüzü tutkunları için seçeceğiniz hediyeler onlar kadar özgür olmalıdır. “Özgür hediye de nasıl oluyormuş?” dediğinizi duyar gibiyiz.

Özgür hediyeler geleneksel ve klişe olmayan yenilikçi hediyelerdir. Dolayısıyla havacı sınıfında yer alan pilot, host ve hostes gibi meslek gruplarına yenilikçi hediyeler almalısınız.

Doğum günü için hediye alacaksanız doğum günü hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkeğe Özel Hediye

Erkek hediyeleri arasında yer alan pek çok hediye içerisinden pilota ve host yakınlarınıza hediye seçebilirsiniz. Bu meslek grubu içerisinde yer alan yakınlarınız havacılıkla ilgili hediyeler ile karşılaştıklarında şaşırmayacaklardır.

Fakat erkeklere özel hediye seçenekleri onları fazlasıyla şaşırtacaktır.

Erkeğe Hediye Kutusu, Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu, Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu gibi pek çok seçeceğin bulunduğu erkeğe hediye sayfamızı ziyaret ederek erkekler için özel olarak tasarlanan pek çok hediye seçeceğini keşfedebilirsiniz.

Kadına Özel Hediye

Kadın pilot veya hostes için seçeceğiniz hediyeler de sıra dışı olmalıdır. Bu nedenle havacılık hediyeleri içerisinde yer alan biblo, kupa yerine yenilikçi seçeneklere yönelmelisiniz.

Şık fular çeşitlerinin, güzellik & bakım ürünlerinin, dekorasyon ürünlerinin, farklı aromalardaki yöresel lezzetlerin, aksesuarların ve daha pek çok kategoriden ürünün yer aldığı hediye kutuları içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Kadına hediye sayfamız üzerinden kadınlar için tasarlanan hediye seçeneklerini inceleyebilir, pilot, pilot adayı veya hostes yakınlarınız için en özel hediyeyi seçebilirsiniz.

Son olarak diğer meslek gruplarına hediye önerilerimiz için blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir