in , , ,

WTFWTF

Oğlak Burcuna Hediye Önerileri

oglak burcuna hediye onerileri

Oğlak burcuna hediye seçimi yaparken birçoğumuz ne hediye alacağımızı bilemeyiz. Çünkü oğlak burcu insanı hep soğuk tavırlarıyla tanınmıştır. Fakat sizin için hazırladığımız oğlak burcuna hediyeler ve oğlak burcu hediye önerileri ile gönül rahatlığıyla hediye seçebileceksiniz. Çünkü bu yazımızda sizinle birlikte oğlak burcu insanının daha önce keşfedilmemiş özelliklerini keşfe çıkacağız.

♑ Oğlak burcu doğum tarihi: 22 Aralık – 19 Ocak

Önce oğlak burcu özelliklerinden bahsederek seçenekleri daraltabiliriz. Oğlak burcu pek çok kişi tarafından “Buzlar kraliçesi/kralı” olarak tanımlanır. Fakat oğlak burcu insanı o buz gibi tavrın arkasında sıcacık bir yüreğe sahiptir.

Oğlak burcu insanıyla ilk kez tanıştığınızda onun mesafeli duruşundan ve soğukluğundan bir miktar çekinebilirsiniz ama bu durum sizi endişelendirmesin. Çünkü oğlak burcu insanı arzuladığı samimiyeti yakaladığı zaman gerçek kimliğini ortaya çıkarır. O buzlar kraliçesi/kralı gider, yerini kıpır kıpır, güler yüzlü, komik bir insan alır.

Oğlak Burcu Kişilik Özellikleri

Oğlak burcu insanı son derece zeki ve kendine güvenen insanlardır. Dolayısıyla oğlak burcu insanında güçlü bir mantık ve yöneticilik vasfı vardır. Oğlak burcu insanı çok çalışkandır ve hedefine odaklanır. Yolundan asla şaşmadan hedefine doğru başarıyla ilerler.

Oğlak burcu insanı son derece ketumdur ve asla sır vermez. Eğer oğlak burcu insanına sır verirseniz gözünüz arkada kalmasın. Çünkü oğlak burcu insanı sırrınızı sonsuza dek saklayacaktır. Bunun yanı sıra oğlak burcu insanı hayatına çok fazla arkadaş daha doğrusu dost almak istemez. Oğlak burcu insanının dostları bellidir. Bu sebeple de arkadaş konusunda son derece seçicidirler.

Oğlak burcu insanı beslenmesine son derece dikkat eder. Sağlıklı besinlerden yana seçim yaparlar. Oğlak burcuna hediye seçerken dikkat edeceğiniz en önemli iki özelliği ise ayakkabıya ve çantaya verdikleri önemdir. Kıyafet ne olursa olsun ama ayakkabı ve çanta oğlak burcu insanı için çok önemlidir.

Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz oğlak burcu hediyeleri Muh,ku’da! Çevrenizdeki herhangi bir sevdiğiniz oğlak burcuysa onları Muhiku’nun oğlak burcu hediye seçenekleri ile mutlu etmenin tam zamanı.

Oğlak Burcu Kadınına Hediye

yeni is tebrik kutusu yeni cicek

Siz de oğlak kadınına ne hediye alınır diye kara kara düşünenlerdenseniz hiç endişelenmeyin. İçeriğimizin devamında paylaşacağımız hediye önerileri ile oğlak burcu sevdiklerinizin ruhuna dokunabileceksiniz.

Oğlak burcu kadını, ayakları yere sağlam basan ve ne istediğini bilen kadınlardır. Bunun yanı sıra oğlak burcu kadını için güven çok önemlidir. Kendini güvende hissetmek ister. Bu sebeple de risklerden hoşlanmaz. Oğlak burcu kadını için başarılı olmak çok önemlidir. Yaptıkları her işte ve eylemde başarılı olmayı arzularlar ve başarıyı yakalarlar.

Oğlak burcu kadını partneriyle ve sevdikleriyle bir şeyler paylaşmayı çok sever. Birlikte film izlemek, kahve içmek, kitap okumak, eğlenmek, seyahat etmek oğlak burcu kadını için çok önemlidir. Bu sebeple oğlak burcuna hediye seçerken seçeceğiniz kişinin cinsiyeti kadınsa eğer birlikte bir paylaşımda bulunacağınız hediyeleri tercih edebilirsiniz.

İşte, oğlak burcu kadını nasıl hediyelerden hoşlanır diyenlerin imdadına yetişecek oğlak burcu kadınına hediye fikirleri.

İş Tebrik Hediye Kutusu

Oğlak burcu kadınının genel özelliklerinden bahsederken onun disiplinli ve keyifçi yanına değinmiştik. İş Tebrik Hediye Kutusu da oğlak burcu kadınının çalışkan ve hayatın tadını çıkarmayı seven ruhuna hitap eder.

Kız arkadaşa hediye kategorisinde yer alan İş Tebrik Hediye Kutusu oğlak burcu kadınına alınabilecek hediyeler listesinde ilk sırada yer alır.

Bu anlam dolu ve yenilikçi hediye kutusu içeriğinde;

 1. Bir paket filtre kahve,
 2. Siyah seramik kupa,
 3. Ananas desenli not defteri,
 4. Sıcak tonlarda kuru çiçek buketi,
 5. Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Bu hediye kutusuyla birlikte onlara keyif dolu bir yıl armağan edebilirsiniz. Böylelikle onun derinliklerine inme şansı yakalayarak gizli taraflarını ortaya çıkarabilirsiniz.

Kutunun içerisine bir de brownie, çikolata gibi eklemeler yapabilirsiniz.

Oğlak burcu kadını için alacağınız bu hediyeyle birlikte geçireceğiniz saatler, tadacağınız yeni lezzetler onun için benzersiz bir hediye olacaktır. Çünkü oğlak burcu kadını için hediyenin maddi boyutundan ziyade manevi boyutu önemlidir. Yeni tatlar denemekten hoşlanan oğlak kadını bu hediyenizle çok mutlu olacaktır.

Aksesuar

Oğlak burcu kadının genel özelliklerinden bahsederken onun aksesuara olan merakına da değindik. Hatta hediye seçerken de bu özelliğine dikkat etmenizi tavsiye ettik.

Biz de oğlak burcu kadınına hediye önerisinde bulunurken şık aksesuarları es geçersek olmaz. Oğlak burcu kadını için aksesuar çok önemlidir.

İster pahalı olsun ister ucuz, oğlak burcu kadını güzel aksesuarlara bayılır. O, aksesuarları ile dikkat çekmeyi sever. Bu sebeple oğlak burcu kadınına hediye seçerken ona zevklerine uygun bir aksesuar armağan edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Erkeğine Hediye

Bu burçtaki erkekler öncüdür, başarılıdır, dinamiktir, üretkendir ve üretmekten de büyük keyif alır. Oğlak burcu erkeği de hayatında güven arar ve emin adımlarla ilerlemek ister. Riske girmekten ve risk altında olmaktan hiç hoşlanmaz. Risk olasılığı oğlak burcu erkeğini huzursuz eder.

Oğlak burcu erkeği kuralcıdır ve kendine ait katı kuralları vardır. Oğlak burcu erkeğinin ciddi görüntüsünün altında esprili bir tarafı da vardır. Hiç beklemediğiniz bir anda yaptığı espri ile şaşırabilirsiniz.

Oğlak burcu erkeğine hediye seçerken bu özelliklerini göz önünde bulundurmanın yanı sıra onun üretken taraflarına da hitap etmelisiniz. Oğlak burcu erkeği yeni bir şeyler üretmeyi ve yeni hobiler edinmeyi sever. Daima kendini geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek ister.

Erkeğe Hediye Kutusu

yenilenen erkege hediye kutusu

Oğlak burcu erkeğine ne hediye alınır diye düşünenler buraya! Oğlak erkeği zarafetten ve şıklıktan çok hoşlanır. Bu sebeple ona alacağınız hediyenin onun bu özelliğine hitap etmesi gerekli.

Erkeğe hediye kategorisinde yer alan Erkeğe Hediye Kutusu oğlak burcu erkeğinin bu özelliğine hitap ediyor. Muhiku’nun erkekler için özel olarak hazırladığı şık tasarımlı Erkeğe Hediye Kutusu her bir ayrıntısıyla oğlak burcu hediye erkek için biçilmiş bir kaftan.

Erkeğe Hediye Kutusu içeriğinde;

 1. Eyüp Sabri Tuncer markasına ait tıraş kolonyası,
 2. Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden olan Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilmiş filtre kahve,
 3. Şık siyah seramik kupa,
 4. Kahveli aromatik mum,
 5. Özel kutusunda kalem,
 6. Seçeceğiniz bir kitap,
 7. Son olarak da 3. nesil kahve bilgi kartı bulunmaktadır.

Bu hediye kutusunun içerisine dilerseniz Deneyim Kitleri içerisinden partnerinizin ya da arkadaşınızın hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir deneyim kiti de ekleyebilirsiniz. Böylelikle oğlak burcu erkeğinin üretken tarafına da hitap etmiş olacaksınız.

Kravat

Oğlak burcu erkeği girdiği toplantılarda ve özel günlerde şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeye bayılır. Onun için takım elbisesi kadar takım elbisesine uyum sağlayacak aksesuarlar da son derece önemlidir.

Dolayısıyla oğlak burcu erkeğine hediye seçerken kravatlara klişe gözüyle bakmayın. Çünkü oğlak burcu erkeği hem ciddi görünmeyi hem de şık görünmeyi ister. Onun için seçeceğiniz şık bir kravat oğlak burcu erkeğine verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir.

Oğlak burcu özellikleri sayesinde siz de ona harika bir hediye alabilirsiniz. Umarız yazımız faydalı olmuştur. Başka burçlarda görüşmek üzere!

Oğlak burcu sevdiklerinizi mutlu edecek farklı hediye fikirlerini bir arada görmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse burçlara göre hediyeler sayfasında yer alan fikirleri de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  bayanlar-icin-dogum-gunu-hediyeleri

  Bayana Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

  retro-hediyeler-retro-vintage-hediye-onerileri

  Retro Hediyeler – En Güzel Retro Hediye Önerileri