Kova Burcuna Hediye Önerileri

kova burcuna hediye onerileri

Kova burcuna hediye almak isteyen okurlarımız için kova burcunun tüm özelliklerini araştırdık. Kova burcu insanının marjinal ve özgürlükçü ruhuna en uygun hediye seçeneklerine bu yazımızda yer verdik. Siz de kova burcuna hediye önerilerinden ilham alarak kova burcu sevdiklerinize en özel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Kova Burcu Doğum Tarihi: 21 Ocak – 18 Şubat

Kova Burcu Özellikleri

Kova burcu insanının bir tarafı Satürn etkisi altındayken bir tarafı da Uranüs etkisi altındadır. Satürn, kova insanına olgunluk katarken Uranüs ise genç bir ruha sahip olmasını sağlar. Kimi kova burcu insanı yalnızca Satürn ya da Uranüs etkisi altında olabilirken kimi kova burcu insanı her iki gezegenin de etkisi altında olabilir.

Satürn’ün etkisi altındaki kova burcu insanları daha sakin ve sabırlı yapıya sahiptirler. Klasik giyinmeyi seven bu insanlar dedelerinin, ninelerinin ve diğer aile büyüklerinin eski kıyafetlerini giymeye bayılırlar. Diğer taraftan Satürn etkisi altındaki kovalar daha suratsız gibi dururlar fakat Uranüs, kova insanının bu tarafını dengeler ve ona neşe verir.

Uranüs etkisi altındaki kova burcu insanları rengarenk bir kişiliğe sahiptir. Kişilikleri de giyim tarzlarını etkilemiştir. Rengarenk giyinmeye bayılırlar. Diğer taraftan özgürlüklerine son derece düşkün insanlardır. Bu da kova burcunun yay burcu ile en büyük ortak özelliğidir.

Kova burcu insanı özgürlüğüne ve kararlarına müdahale edildiğinde içine kapanır ve karamsar bir ruh haline bürünür. O neşeli kovanın neşesi gider ve yerini suskun, suratsız bir kova alır.

Kova burcu  insanı bilime, teknolojiye ilgi duyar ve çok akıllı insanlardır. Teknolojik aletleri, robotları ve uçak yolculuklarını severler. Pek çok bilim insanı da kova burcu insanından çıkar.

Kova burcu insanı yenilikçidir ve yeni şeyler öğrenmeyi çok sever. Yeni bir bilgiyi size bıkmadan usanmadan anlatabilir. Çünkü size anlatırken kendi de yeniden öğrenir. Bu da kova burcu insanının öğrenme arzusunu doyurur.

Kova burcu insanının kendine has bir dünyası vardır. Satürn ve Uranüs etkisi altındaki kovalar dengesiz gibi görünseler de iki tarafı da dengelemeyi başarırlar. Onların bir tarafı klasik bir tarafı da moderndir. Eğer kova burcuna hediye bakıyorsanız tüm bu özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız.

Sevdiklerinizin burcuna uygun hediyeler mi seçmek istiyorsunuz? O halde burçlara göre hediyeler sayfasına bir bakmanızı tavsiye ederiz.

Kova Burcu Kadınına Hediye

yeni atlas hediye kutusu

Kova burcu kadını hayran olunacak kadınlar arasındadırlar. Çünkü Uranüs’ün etkisindeki kova burcu kadını son derece mantıklı ve zeki kadınlardır. Bu da kova burcu kadınına çekicilik katar. Kova burcu kadını olaylara duygularını bir kenara bırakıp baktığı için hata yapma riski azdır.

Kova burcu kadını; kendini, yaşamını ve çevresini güzelleştirir. Son derece pozitif ve neşeli insanlardır. İnsanlık ve dünya için faydalı işler yapmak ister. Hümanist insanlardır. Eğer kova burcu kadını arkadaşınızsa ya da partnerinizse en küçük derdinizde bile onunla konuşabilirsiniz. Çünkü elinden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Kova burcu kadını özgürlüğüne çok düşkündür. Fakat özgürlüğü ve sorumlulukları arasında denge kurmayı da başarır. Sevdiği insanlar tarafından özgür bırakılmayı istediği gibi sevdiği insanları da özgür bırakır. Sosyal kadınlardır. Uzun süre masa başında kalmak onlara göre değildir. Dolayısıyla dışarda ve keşif yapabilecekleri ortamlarda olmayı çok severler.

Eğer kova burcu kadınına onu mutlu edecek ve ayaklarını yerden kesecek bir hediye almak istiyorsanız bu özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Böylelikle kova burcu kadını için en doğru hediye seçimini yapabileceksiniz.

Atlas Hediye Kutusu

Kova burcu kadınının yeniliği sevdiğini ve öğrenmeye meraklı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Muhiku’nun özenle hazırladığı Atlas Kutusu da kova burcu kadının tüm bu özellikleri için hazırlanmış sanki!

Atlas Kutusu içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango filtre kahve,
 • Blossom tea (çiçek açan çay),
 • Yade lavantalı sabun,
 • Eyüp Sabri Tuncer parfümlü el ve vücut kremi,
 • Sabun yapımı deneyim kiti,
 • Seçeceğiniz bir kitap
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Hediye kutusunun içerisinde yer alan ürünler, kova kadınının renkli kişiliğine büyük uyum sağlayacaktır. Dilerseniz kutunun içine fular, tütsü, çikolata gibi ürünler de ekleyebilirsiniz.

Diğer taraftan kutu içerisinde bulunan farklı tatlar kova kadınına yeni lezzetler keşfetme fırsatı sunarak keşifçi ruhuna da hitap edecektir. Kitap ve deneyim kiti de kova burcu kadınının kendine vakit ayırmasını sağlayacaktır. Sabun, krem ve hediye notunuzun eşlik edeceği bu harika hediye kutusu kova kadınına verilecek en güzel hediye seçeneklerinden bir tanesidir.

Kız arkadaşa hediye seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Kova Burcu Erkeğine Hediye

istanblues hediye kutusu

Kova burcu erkeği; uçuk kaçık, deli doludur. Onların sevgisi evrenseldir. Müziği, sanatı ve konuşmayı çok severler. Konuşmaktan ve fikir alışverişinde bulunmaktan da keyif alırlar. Kova burcu erkeği uzay bilimlerine, teknolojiye ve öğrenmeye çok meraklıdır. Aynı zamanda öğrenmeyi ve öğrendiğini paylaşmayı ister.

Kova burcu erkeği kararlıdır. Bir kere karar verdiği zaman onu kararından döndüremezsiniz. Onunla arkadaş ya da partner olmak gizemli bir dünyaya seyahat etmeye benzer. Ondan daima yeni şeyler öğrenirsiniz.

Kova burcu erkeği hem komik hem de olgundur. Diğer taraftan çok romantiktir. Şiir yazan kova erkeğine rastladığınızda asla şaşırmayın. Çünkü kova burcu erkeği duygularını kelimeye dökmeyi çok sever.

Kova burcu erkeğinin hayattaki en büyük amacı özgür olmaktır. Tek başına ayakta durmayı sever. Bu yanında sizi istemediği anlamına gelmez. Yalnızca kararlarında ve düşüncelerinde kimseye bağlı olmadan hareket etmeyi sevdiği anlamına gelir. Zaman zaman yalnız olmayı isteyecektir. Biraz yalnız kalmasına izin verdiğinizde de eski enerjisine kavuşup size gelecektir.

Kova burcu erkeğinin özgürlükçü ruhuna ve renkli kişiliğine uygun bir hediye almak istiyorsanız onun sıra dışı kişiliğini kendinize rehber edinmelisiniz. Biz kova burcu erkeğinin renkli kişiliğini göz önünde bulundurarak ona en uygun hediye önerisinde bulunduk.

İstanblues Hediye Kutusu

Kova burcu erkeği denilince pek çoğumuzun gözünün önüne rengarenk giyim tarzı olan şahsına münhasır erkekler gelebilir. Hal böyle olunca da kova burcu erkeğine hem şık hem de renkli bir hediye kutusu almak şart olur. İstanblues Hediye Kutusu, kova burcu erkeğinin hem renkli kişiliğine hem de olgun tavrına en güzel uyum sağlayacak hediye kutularından bir tanesidir.

İstanblues Hediye Kutusu içerisinde;

 • Selamlique İstanbul damla sakızlı Türk kahvesi,
 • Mat siyah porselen fincan takımı,
 • Patiswiss çikolata kaplı portakal dilimleri,
 • Pomellos erkek kolonyası,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Her bir ayrıntısıyla kova burcu erkeğinin renkli tarzına hitap edecek bu hediye kutusu ile kova burcu erkeğinin kalbine dokunabilirsiniz. Dilerseniz kutunun içine çorap, defter gibi hediyelikler de ilave edebilirsiniz.

Diğer erkek hediyeleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kova burcu sevdiklerinize vereceğiniz hediyenin içine güzel de bir doğum günü mesajı yazmak isterseniz Burç Özelliklerine Göre Doğum Günü Mesajı yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir