Koç Burcuna Hediye Önerileri

koç burcuna hediye onerileri muhiku

Koç burcuna hediye almak isteyen değerli okurlarımız için en ideal hediye seçeneklerine bu yazımızda yer verdik. Fakat hediye önerilerine geçmeden burcu koç olan sevdiklerinizi daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Koç burcu doğum tarihi: 21 Mart – 20 Nisan

Koç burcu Mars gezegeni tarafından yönetilir. Mars ise; adrenalin, hareket, heyecan ve cesaret demektir. Mars insanları her şeyden önce savaşçı insanlardır. Dolayısıyla koç burcu insanının da savaşçı tarafı ağır basmaktadır. Onlar zorluklar karşısında çabuk pes etmezler ve sonuna kadar savaşırlar. Adrenalin ve heyecan bağımlısıdırlar. Kolay kolay da hiçbir şeyden korkmazlar. Hani “deli cesareti” derler ya, koç burcu insanı tam olarak öyledir.

Koç Burcunun Özellikleri

Koç burcu insanı atak ve girişimci insanlardır. Önce hareket eder sonra düşünürler. Fakat sezgileri kuvvetli olduğu için daima doğruyu seçerler. Bu sayede hata yapma riskleri de en aza iner. Koç burcu insanının belki de en olumsuz özelliği sabırsız olmalarıdır. Bir işe giriştiklerinde en kısa sürede bitmesini isterler. Bu sebeple uzun uğraş gerektirecek hobiler ya da işler koç burcu insanına göre değildir. Dolayısıyla koç burcuna hediye seçerken onu uğraştıracak hediyelerden uzak durmalısınız. Çünkü çok çabuk sıkılırlar.

Koç burcu insanı savaşçı tarafının yanı sıra çocuksu bir masumluğa da sahiptir. Bir çocuk ne kadar saf ve art niyetsiz ise koç burcu insanı da öyledir. Diğer taraftan çocuksu kıskançlıkları da olan insanlardır. Bu sebeple koç burcu insanını kıskandırmamaya özen göstermelisiniz.

Koç burcunun bir diğer önemli özelliği ise Zodyak’ın ilk burcu olmasıdır. Daima bir numara olmak ister. Bu sebeple koç burcu insanı özel ve tek olduğunu hissetmek ister. Koç burcuna hediye seçerken de onun bu hassas noktasından faydalanmalısınız. Aldığınız hediye ona özel ve tek hissettirmeli.

Burçlara göre hediyeler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Koç burcuna kendini tek ve özel hissettirecek hediyeleri bu sayfada bulabilirsiniz.

Koç Burcu Erkeğine Hediye Önerileri

3 nesil dunya kahveleri kutusu

Koç burcu erkeği kıpır kıpır ve yerinde duramayan bir erkektir. Ayrıca koç burcu erkeği keşfetmek için doğmuştur ve keşfetmeyi çok sever. Bu burca sahip erkeklerin inanılmaz bir enerjileri vardır.

Bunun yanı sıra koç erkekleri lider özelliklerine sahiptir. Bu da Zodyak’ın ilk burcu olmasından kaynaklıdır.

Hep bir numara olmak isteyen koç erkeği kendisine öncülük edilmesinden değil öncülük etmekten hoşlanır. Koç burcu erkeği hem iş hayatında, hem sosyal hayatında, hem de aile hayatında son derece başarılı insanlardır. Koç burcu erkeğinin kişilik özelliklerine değindiğimize göre bu özelliklerin ışığında hediye seçiminde bulunabiliriz.

Muhiku’nun erkeğe hediye koleksiyonunda koç burcu erkeğine armağan edebileceğiniz birçok hediye alternatifi yer alıyor. Her biri özenle hazırlanan hediye kutuları koç burcu erkeğinin şık tarzına ve yaşam biçimine eşlik ediyor.

Dünya Kahveleri Kutusu

Koç burcu erkeğinin keşfe ve keşfetmeye olan merakından yukarıda bahsettik. Bu keşif bzen yeni bir lezzet olabilirken bazen de yeni bir mekan olabilir. Biz de koç burcu erkeklerinin bu keşifçi özelliklerinden faydalanarak onlar için en ideal hediyeyi seçtik.

Dünya Kahveleri Kutusu içerisindeki 5 farklı ülkenin kahvesiyle koç erkeğine her defasında yeni bir lezzet keşfetme imkanı sunacaktır. Bu hediye kutusu ile koç burcunun en büyük arzularından birine hitap edeceksiniz.

Dünya Kahveleri Hediye Kutusu içinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Kolombiya Huila kahvesi,
 • Burundi Afric kahvesi,
 • Kahvelerle ilgili 12 sayfalık bilgi kitapçığı yer alıyor.

Her biri özenle seçilen bu kahve çeşitleri ise en kaliteli kahve çekirdeklerinden elde ediliyor. French presste de demlemeye müsait olan bu kahve çeşitleri koç burcu erkeğinin koşuşturmalı hayatında lezzete en kısa yoldan ulaşmasını da sağlayacak.

Cüzdan

Koç burcu erkeğinin diğer bir özelliği ise şık aksesuarlardan hoşlanmasıdır. Koç burcu erkeği için seçeceğiniz şık bir cüzdan onun en özel aksesuarlarından bir tanesi olacaktır. Muhiku’nun erkekler için özel olarak seçtiği şık cüzdan modelleri, koç burcu erkeğine en şık aksesuarı hediye edebilirsiniz.

Kendi kutunu yap ile bu şık cüzdan çeşitleriyle harika bir kutu hazırlayabilirsiniz. Birbirinden şık aksesuarları ve ürünleri tek bir kutuda buluşturabilirsiniz.

Koç Burcu Kadınına Hediye Önerileri

kadinlara-alinacak-en-guzel-hediyeler-nelerdir

Koç burcu yere göğe sığmayan kadınlardır. Heyecanlı bir yapıya sahiptirler. Oldukça enerjik olan koç kadınları ev hayatlarında da iş hayatlarında da oldukça başarılıdırlar. Hayatın her alanında başarılı bir koç kadınına rastlayabilirsiniz.

Koç kadınları girişimcidir. Giriştikleri pek çok işte de başarıyı yakalarlar. Kendileri başarılı olduğu gibi başarılı insanlarla ilişki kurmak isterler. Bu sebeple partnerlerinde aradıkları ilk özellik başarılı olmasıdır.

Koç kadını ilk ve tek olduğunu hissetmek ister. Bu sebeple koç kadınına daima kendini özel hissettirmelisiniz. Diğer taraftan koç kadının sağlam duruşunun ardında çocuksu bir taraf da vardır. Hediye seçerken bu çocuksu tarafına hitap eden hediyeleri seçmenizde de fayda var.

Koç burcu kadının kişilik özelliklerini hep birlikte inceledik. Şimdi de astrolojinin de yardımıyla koç burcu kadını için en doğru hediyeyi seçmek kaldı. İşte siz değerli okurlarımız için hazırladığımız koç burcu kadınına hediye önerileri!

Zarif Sevgiliye Hediye Kutusu

brownie saati hediye kutusu
Brownie Saati Hediye Kutusu

Koç burcu kadını hep ilgi odağı olmak ister. Gerek güzelliğiyle gerek de başarılarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeye bayılır. Kadına hediye seçenekleri içinde yer alan Brownie Saati Hediye Kutusu da koç burcu kadınının güzelliğini ve zarafetini yansıtacak bir hediye seçeneği.

Brownie Saati Hediye Kutusu‘nun içerisinde;

 • Girl power baskılı yaldızlı kupa,
 • Brownie by Pie 8’li mix box
 • Yaprak desenli fular,
 • Bej tela kasnak kuru çiçek,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

İçerisindeki her bir ayrıntıyla bir koç kadınının ayaklarını yerden kesebilecek şekilde hazırlanan bu hediye kutusu ile onların kalbini fethedeceksiniz.

Fular

Fular bir kadının en sıradan kıyafetine bile şıklık katabilecek özel aksesuarlardan bir tanesidir. Koç kadını basit kıyafetlerini şık aksesuarlar ile hareketlendirmeye bayılır. Muhiku’nun birbirinden güzel ve şık fularları hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilecek aksesuarlardan bir tanesidir.

Koç kadınına armağan edebileceğiniz Muhiku’nun şık fular modelleri onlar için en özel hediyelerden biri olacaktır. Fular modellerini ve sevdiklerinizin beğenilerine hitap edecek diğer ürünleri Kendi Kutunu Yap sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Umarız koç burcuna hediye önerilerimiz işinize yaramıştır. Burçlara göre hediye önerileri kategorimizi ziyaret ederek diğer önerilerimize de göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
edebiyat-seven-birine-hediye
Daha Fazla

Edebiyat Seven Birine Hediye Önerileri

İçindekiler Hide Edebiyat Seven Kadına HediyeAtlas KutusuKahve Molası Hediye KutusuÇay Keyfi Hediye KutusuEdebiyat Seven Erkeğe HediyeErkeğe Hediye KutusuKendine…