İkizler Burcu Kadını Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

ikizler-burcu-kadinina-hediye-fikirleri

İkizler burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır diye merak edenler sizi buraya alalım!

Burçlar kuşağının en yaratıcılarından biri olan ikizler burcu kadını, estetik yönü ile ön plana çıkan sosyal burçlardan biridir. Bulunduğu ortama yaydığı enerji ile adından her daim söz ettiren ikizler burcu kadını sosyal kişiliği ile ön plana çıkmaktadır.

Yenilikçi yapıları ile bilinen bu burçtaki kadınlara özgün hediyeler seçmek doğru bir seçim olacaktır. Çünkü ikizler burcu genel olarak yeniliğe açık, öğrenmeyi seven burçlardandır. Dolayısıyla yeni keşifler ile onları kolayca mutlu edebilirsiniz.

İkizler burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır diye derin araştırmalar içine girdiyseniz sizi Muhiku’ya bekleriz. Muhiku, yenilikçi fikirleri ile hediye dünyasına yeni bakış açısı kazandırıyor.

Eğer siz de sosyal ve estetik yönleri ile ön plana çıkan ikizler kadına özel bir hediye kutusu tasarlamak isterseniz Muhiku’nun fikirlerinden ilham alabilirsiniz! Farklı kategorilerde yer alan binlerce ürün sevdiklerinizi mutlu eden hediye kutularına dönüşüyor.

♊ Peki, ikizler burcuna hediye önerileri nelerdir?

İkizler Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler

İkizler burcu kadınına hediye alırken ne amaçla ile alınacağına dikkat etmeliyiz. Çünkü hediyeler amaçlarına göre farklı içeriklere sahiptirler. Örneğin hayırlı olsun hediyesi ile doğum günü hediyesi arasında farklılıklar bulunmaktadır.

Muhiku, rutin hediyelerden kurtulmanız için size yeni önerler ile geliyor. Farklı günler için tercih edebileceğiniz binlerce hediye fikri sevdiklerinizi mutlu etmek için burada sizi bekliyor. Hatta ikizler burcu kadınına hediye fikirleri bunlardan yalnızca biri. Lafı daha fazla uzatmadan ikizler burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır birlikte bakalım.

Girl Power Tebrik Hediye Kutusu

Girl Power Tebrik Hediye Kutusu, iş hayatındaki disiplini ile bilinen ikizler kadınına alınabilecek hediyelerden yalnızca biridir.  Çünkü bu hediye kutusu üretken yapıları ile ön plana çıkan ikizler burcu kadın için harika bir fikir olacaktır.

yenilenen girl power tebrik hediye kutusu

Kutusun içerisinde yer alan Girl Power Yaldızlı tasarım kupa iş hayatında ışıldamasına, Blossom serisi spring çizgili defter ise notlarını detaylı bir şekilde tutmasına yardımcı olacak!

Girl Powe Tebrik Hediye Kutusu’nda;

 • Rooibos çay,
 • Girl power yaldızlı porselen kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade vanilya aromaterapi mum,
 • Blossom serisi spring çizgili A5 defter,
 • Sunset kuru çiçek ve hediye notunuz yer almaktadır.

Ayrıca hediye kutunuza isteğe bağlı farklı  ürünler de ekleyebilirsiniz. Bu hediye kutusu araştırmayı seven, işini titizlikle yapan ikizler burcu kadını için benzersiz bir hediye olacaktır.

Kahve ve Sandal Esintisi Hediye Kutusu

Hepimizin etrafında enerjisi ile ortama renk katan, bulunduğu ortamın sosyal havasını arttıran bir ikizler burcu kadını vardır. Çünkü onlar paylaşmayı, yeni şeyler öğrenmeyi ve deneyimlemeyi çok severler.

Kahve ve Sandal Esintisi Hediye Kutusu sosyal yapıları ile bir adım öne çıkan ikizler burcu kadınına alınabilecek hediyeler arasında yer almaktadır. Çünkü bu kutunun içerisinde yer alan mermer desenli fincan takımı en güzel sohbetlerinize eşlik edecek ürünlerden yalnızca biridir. Birde bu fincanların yanına Türk kahvesi ve lezzetli çikolataların eklendiğini düşünün…

Kahve ve Sandal Hediye Kutusu’nda;

 • Geleneksel Mithra Türk kahvesi,
 • Mermer desenli ikili fincan takımı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade sandal aromaterapi mum,
 • Jamaika gülü & beyaz frangipani kolonya,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Ferah bir esintiye davet eden hediye kutusu eminiz ki ikizler kadınında farklı bir etki yaratacaktır. Muhiku, sıradan hediyelerin getirdiği sıkıcılıktan kurtulmak isteyenlere özel hediye fikirleri sunuyor.

İkizler Burcu Kupa ve Bardak Altlığı

ikizler-burcu-kupasi

Kişisel hediyeler günlük hayatta hepimizin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Sevdiğimiz bir filmden, diziden veya burcumuzdan yola çıkarak tercih ettiğimiz ürünleri yaşam alanlarımızda sıkça kullanırız. İkizler burcu yakınıza hediye almak istiyorsanız  bu burca özel tasarlanmış kupa ve bardak altlıklarını tercih edebilirsiniz.

Beyaz porselen kupa üzerine çift yönlü özel baskı ile sunulan ikizler burcu kupasını yine bu burca özel tasarlanmış bardak altlığı ile tamamlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Motto Kart

Hediyenize son ve anlamlı bir dokunuş katmanızı sağlayacak olan ikizler burcu motto kart, bu burca özel tasarlanmış hediyeliklerden biridir. Dilerseniz kendi hediye kutunuzu tasarladıktan sonra motto kart ekleyebilirsiniz. Eğer kelimeler ile aram yok diyorsanız motto kartlar kurtarıcınız olacaktır!

İkizler Kadınına Alınacak Hediyeler Muhiku’da!

İkizler burcu kadınının hoşuna gidecek detay hediye fikrine Kendi Kutunu Yap avantajı ile ulaşabilirsiniz. Farklı kategorilerde yer alan binlerce ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için özenle tasarlanmaktadır.

💖 Kendi Kutunu Yap imkanından faydalanarak;

 • Doğal cilt bakımı ürünler,
 • Ajanda,
 • Deneyim ve aktivite hediyeleri,
 • İlgi alanlarına yönelik kitaplar,
 • Deneyim kiti,
 • Dünya çayları ve kahveleri
 • Fular veya takı,
 • El yapımı cezve,
 • Farklı aromalı mumlar ve buhurdanlık,
 • El yapımı seramik fincan veya tasarım kupalardan birini tercih edebilirsiniz.

Şimdi siz de Muhiku.com’u ziyaret ederek binlerce hediye fikrine göz atabilirsiniz. Aradığınız şey mutluluk dağıtan bir hediye fikri ise doğru adrestesiniz! Sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler ile aradığınız tüm detaylar burada sizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir