Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Arayanlara 5 Öneri

evlilik-yil-donumu-hediyesi-arayanlara-5-hediye-onerisi

Evlilik yıl dönümü hediyesi konusunda titizlikle seçim yapmak, hayatınızın en özel anlarından birini tekrar hatırlamanızı ve hatırlatmanızı sağlayacaktır. Eşinizle geçireceğiniz güzel bir günün ardından ona vereceğiniz hediye bu günü daha da özel kılacaktır.

Birlikte bir hayatı paylaşmanın belli sorumlulukları olduğu gibi güzellikleri de fazladır. Bu özel gün, bu güzellikleri tekrar anımsamanızı sağlayacak bir hediye ile taçlandırılabilir.

Evlilik yıl dönümü hediyesi hazırlamak günümüz şartlarında artık çok daha kolay. Burada teknolojinin sunmuş olduğu imkanlarla çok daha geniş ürün seçeneğine sahibiz. Bu çeşitlilik içerisinde eşimiz için en ideal hediyeyi bulmak ve almak elbette çok daha kolay olacaktır.

Romantik Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri

romantik-evlilik-yil-donumu-hediyeleri

Eşinizle hayatınızı paylaştığınız bu özel günde sanırım iletmek istediğiniz en önemli mesaj, “Seni seviyorum.” olacaktır. Bu güzel gün için ona sunacağınız hediye eşinizi daha da mutlu kılacaktır.

Burada onu hala çok sevdiğinizi hissettirmek adına ilk önerimiz, Muhiku’nun özenle hazırlamış olduğu Sevgini Paylaş Hediye Kutusu güzel bir seçenek olacaktır.

Kutunun içinde bulunan farklı kültürlere ait kahveler, eşinizle birlikte size yeni tatlar deneyimleme olanağı sağlayacaktır. İçerisinde bulunan kalp şeklindeki kırmızı mum da ona olan sevginizin bir simgesi olabilir. Özenle hazırlanmış bu kutu eşinize kendisini daha da özel hissettirecektir.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu eşiniz için ideal bir evlilik yıl dönümü hediyesi olacaktır. Böyle güzel bir hediyenin yanında onu ilk günkü gibi sevdiğinizi hissettirmek adına güzel bir gün planlayabilirsiniz. Daha önce yapılmamış ve ikinizin de ilk defa deneyimleyeceği bir aktivite bu günü sizin için benzersiz kılacaktır.

Diğer bir romantik hediye seçeneği ise uzun zamandır hayalini kurduğu fakat almaya fırsatı olmadığı bir şeyi ona almaktır. Bu bir aksesuar olabilir, bir kıyafet olabilir ya da çok daha farklı olarak uzun zamandır gitmek istediği bir yere onunla birlikte gitmek olabilir.

Bu, hediye almış olmanın yanı sıra eşinize “Benim için önemlisin” mesajını verecektir. Bu seçenekler eşiniz için oldukça romantik bir evlilik yıl dönümü hediyesi olacaktır.

Erkekler İçin Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri

yenilenen erkege hediye kutusuErkekler için evlilik yıl dönümü hediyesi seçmek geçmiş yıllara nazaran çok daha kolay. Çünkü artık onlar için de ürün çeşitliliği çok fazla. Evlilik yıl dönümünüz için eşinize sunacağınız en güzel hediye, içinde ona olan sevginizin yazılı olduğu bir hediye kutusu neden olmasın?

İkinci önerimizde ise Muhiku’nun erkekler için özenle hazırlamış olduğu erkeğe yıl dönümü hediyesi fikirleri içinde birbirinden anlamlı ve şık seçenekler var.  Özellikle Erkeğe Hediye Kutusu, içeriğinde bulunan erkeklere özel ürünleriyle eşiniz için güzel bir evlilik yıl dönümü hediyesi olacaktır.

Erkeğe Hediye Kutusu‘nun içerisinde;

 • Brezilya’dan filtre kahve,
 • Siyah seramik kupa,
 • Kitap,
 • Özel kutusunda kalem,
 • Yade kahve kokulu mum,
 • Kolonya,
 • Bunlara ek olarak bir de hediye notunuz yer alıyor.

Özenle hazırlanmış bu hediyenin yanında elbette bir şey daha iyi gidecektir: Güzel bir yemek!

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer, cümlesini kulak ardı etmeden onun için hazırlamış olduğunuz özel bir yemekle bu önemli günü daha da mükemmel kılabilirsiniz.

Erkekler için ideal olan diğer bir hediye seçeneği elbette güzel, kaliteli, deri bir saattir. Bu saatin yanında ona küçük notlar hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye hediye notu için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Kadınlar İçin Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri

yasemin ruzgari hediye kutusu

Kadınlar için evlilik yıl dönümü hediyesi bakarken dikkat edilmesi gereken ilk nokta ne kadar özenli olduğudur. Çünkü, kadınlar özel hissetmeyi ve özel hissettirmeyi severler.

Evlilik yıl dönümünüzde sevgilinize dünyanın en özel kadını olduğunu hissettirmelisiniz. Bu yüzden de ona özenli bir hediye vermelisiniz.

Üçüncü önerimiz Yasemin Rüzgarı Hediye Kutusu. Bu özenli kutunun içerisinde;

 • Yade yasemin aromalı premium soya mumu,
 • Yade uzun kibrit,
 • Paşabahçe yasemin kolonyası,
 • 4’lü tütsü seti,
 • Artemis kuru çiçek,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Bu özel kutunun yanında ona şık bir akşam yemeği hazırlayabilirsiniz. Üstelik belki bu defa her şeyi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Onun için yemek hazırladığınızı görmek eşinize kendisini daha da özel hissettirecektir.

Kadınlar için hediye almak istediğinizde geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşabilirsiniz, hatta ne alacağınız konusunda şaşırabilirsiniz. Bu yüzden eşinizin zevkleri ve ilgi alanları konusunda ustalaşmalısınız.

Bizim dördüncü hediye önerimiz ise Keyifli Saatler Hediye Kutusu.

Bu kutunun içinde;

 • Selamlique gelenekesel Türk kahvesi,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Bambu tabaklı porselen fincan takımı,
 • Yade kahve kokulu mum,
 • Sukulent,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Kişiye Özel Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri

kisiye-ozel-evlilik-yil-donumu-hediyeleri

Son önerimiz olan kişiye özel evlilik yıl dönümü hediyeleri; klişelerden ve sıradanlıklardan sıkılan insanlar için en güzel seçeneklerden biri olacak. Burada tamamen eşinizin zevklerine uygun hediye hazırlamanız  mümkün.

Bunun için Muhiku, Kendi Kutunu Yap sayfası ile kişilere kendi hediye kutularını tasarlama fırsatı sunmuştur. Burada kutunun içindekileri tamamen eşinizin zevklerine uygun bir şekilde siz seçebilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap sayfasıyla hazırladığınız evlilik yıl dönümü hediyesi, tam anlamıyla sizi ve eşinizi yansıtacaktır. Bu hediyeyle eşinize harika bir evlilik yıl dönümü hediyesi hazırlamış olacaksınız.

Kişiye özel evlilik yıldönümü hediyesi olarak isme özel kupa ya da kalem de tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir