in , ,

SevimliSevimli HayranHayran WTFWTF KızgınKızgın

Eski Sevgiliye Hediye Önerileri

eski-sevgiliye-hediye-onerileri

Eski sevgiliye hediye göndermek fikri pek çoğunuzun aklına gelmiş olabilir. Fakat bu fikri yakınlarınızla paylaştığınız zaman “Olur mu öyle şey canım, geçmiş gitmiş bir şey.” cümlesi ile karşılaşma olasılığınız oldukça yüksek. Hatta buna benzer ifadelerle çoktan karşılaşmış olabilirsiniz.

Gelin, bu içeriğimizde eski sevgiliye hediye göndermenin doğru olup olmadığına; gönderilecekse de ne tarz hediyelerin gönderilebileceğine bir bakalım.

Hayatımız boyunca yeni insanlarla tanışır ve yeni birliktelikler kurarız. Kimi zaman dünyaya farklı pencelerden bakıyor olmamız sebebiyle ya da herhangi başka bir sebepten ötürü ilişkilerimizi sonlandırabiliriz. Fakat yaşanan birlikteliklerin her biri bizim için bir tecrübe ve anı olarak hayatımızda iz bırakır.

Biten birlikteliklerin ardından kimi zaman o insanı hayatımızdan çıkarırız kimi zaman da arkadaş olarak yolumuza devam ederiz. Fakat her ne şekilde bitmiş olursa olsun geçmişe karşı kötü düşünceler beslememeliyiz. Çünkü yaşadığımız her birlikteliğin bize katmış olduğu farklı tecrübeler vardır. Bu da bugünkü biz olmamızdaki en büyük sebeplerden bir tanesidir.

Peki, eski sevgiliye hediye göndermek doğru mu ve karşı tarafta nasıl bir etki oluşturur?

Eski Sevgiliye Hediye Göndermek Doğru Olur Mu?

eski-sevgiliye-hediye-gondermek-dogru-mu

Geçmişte yanmış bir birlikteliği bitirmemizin pek çok sebebi olabilir. Önemli olan bu sebeplerden ziyade birlikteliğin nasıl sonlandığı. Eğer ilişkinizi birlikte ortak bir karara vararak ve büyük bir tartışma olmadan bitirdiyseniz eski sevgilinize hediye göndermeniz yanlış bir davranış olmayacaktır.

Geçmişte yaşanmış tatlı anıların hatırına onun doğum gününü veya yeni yılını kutlamak adına bir hediye yollayabilirsiniz. Fakat hediyenizin yanlış anlaşılmaması adına içerisine sizi ve bu hediyeyi yollamanızın sebebini içeren bir hediye notu ekleyebilirsiniz.

Sevgiliye hediye seçeneklerini keşfedin!

Eğer eski sevgilinizle olan birlikteliğinizi büyük bir tartışmayla ya da kavgayla bitirdiyseniz hediye yollama konusunda iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü yolladığınız hediye karşı tarafa yeniden barışmak istediğinizi hissettirebilir.

Tabii böyle bir düşünceniz varsa hediye başvuracağınız en güzel barışma yollarından bir tanesi. Fakat barışmak istemiyorsanız, aradaki kırgınlıkların giderilmesini ve onunla arkadaş olarak yolunuza devam etmek istiyorsanız da hediyenin içerisine bunu dile getireceğiniz bir hediye notu muhakkak eklemelisiniz.

Eski sevgilinize hediye yollamanız konusunda size kim ne derse desin, önce kendi iç sesinizi dinleyin. Ona hediye yollamak size iyi hissettirecekse muhakkak yollayın. Arkadaşlarınızın ya da yakınlarınızın “Aman canım sen de, eski sevgiliye hediye mi yollanırmış!” ifadelerine kulak asmayın. Çünkü yaşanan birliktelikler, acı ve tatlı her anı ikinizin arasında ve geçmiş günlerin hissettirdikleri de yalnızca size ait.

Eski Sevgiliye Hediye

kendi-kutunu-yap-hediye-kutusu

Eski sevgiliye hediye seçerken dikkatli olmalısınız. Elbette kalpli, love desenli ya da seni seviyorum sözünü içeren hediyeler tercih etmemelisiniz. Çünkü bu hediyeler karşı tarafın çok yanlış bir izlenime kapılmasına sebep olabilir. Tabii, eski partnerinizin farklı bir düşünceye kapılmasını istiyorsanız orası ayrı 🙂

Neyse konumuzu çok da dağıtmadan eski sevgiliye alabileceğiniz hediye seçenekleri nelermiş, hep birlikte bakalım.

Erkeğe Hediye Kutusu

Eski sevgiliye alınabilecek en ideal hediyelerden biri Erkeğe Hediye Kutusu olacaktır. Çünkü bu hediye kutusu içerisinde aşk ile ilgili herhangi bir anlam barındırmayan ve yalnızca erkeklerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre tasarlanan bir hediye kutusu.

✨ Erkeğe Hediye Kutusu’nu ve erkeklere özel tasarlanan farklı seçeneklerdeki hediye kutularını erkeğe hediye sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu’nun içerisinde; dünyanın en kaliteli kahve çekirdeği olan Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilmiş Brezilya filtre kahvesi, Yade kahveli aromaterapi mum, Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası, özel kutusunda siyah tükenmez kalem, seçeceğiniz bir kitap, siyah seramik kupa ve kahve bilgi kartı yer almaktadır.

Yaşanan güzel anıların hatırına eski sevgilinize lezzetli bir kupa kahve ikram edebilir, sürükleyici bir kitabın sayfaları arasında kaybolma fırsatı verebilir ve günlük rutinlerine keyif katabilirsiniz.

Kahve ve Okyanus Esintisi Hediye Kutusu

Kadınlar erkeklere nazaran daha detaycı oldukları için hediye seçerken bir tık daha dikkatli olmalısınız. Çünkü hediyenizdeki en küçük detay bile eski kız arkadaşınızın farklı düşüncelere kapılmasına neden olacaktır. Dolayısıyla onun için hediye seçerken daha çok günlük hayatında kullanabileceği hediyeliklere yönelmelisiniz. Kahve ve Okyanus Esintisi Hediye Kutusu da bu tanımı tam anlamıyla karşılayan bir hediye kutusu.

✨ Kahve ve Okyanus Esintisi Hediye Kutusu’na ve kadınlara özel tasarlanan diğer hediye kutusu seçeneklerine kadına hediye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kahve ve Okyanus Esintisi Hediye Kutusu içerisinde; 2’li bambu & seramik fincan takımı, Selamlique Istanbul Türk kahvesi, Godiva Cello Naps Napoliten çikolata, Eyüp Sabri Tuncer limon kolonyası ve Yade Okyanus kokulu aromaterapi mum bulunmaktadır. Ona armağan edeceğiniz bu şık hediye kutusu aslında ne kadar ince düşünceli bir insan olduğunuzu gösterecektir.

Eski Sevgiliye Hediye Notu

hediye-notu

Eski sevgiliye göndereceğiniz hediyenin içine ekleyeceğiniz not çok önemli. Çünkü hediye notu karşı tarafa hislerinizi ve düşüncelerinizi aktarmanızı sağlayacak en önemli araç. Dolayısıyla hediye notunu yazarken acelece davranmamalı ve kelimelerinizi seçerken özenli davranmalısınız. Çünkü kullanacağınız her yanlış ifade karşı tarafın kırılmasına sebep olacak ve hediyeniz de anlamını yitirecektir.

Eski sevgiliye hediye notu yazarken ilk önce ona hediye göndermenizdeki ana sebebe odaklanmalısınız. Bu bir yeniden barışmak isteme hediyesi mi yoksa arkadaş olarak kalmak istiyorum hediyesi mi, bunu iyice düşünmelisiniz.

Eski sevgilinizle tekrar barışmak için hediye yollayacaksanız hediyeye ekleyeceğiniz notta yapıcı ifadeler kullanmaya özen gösterin. Mesela aslında birlikte ne kadar çok eğlendiğinizi dile getirebilir ve geçmişte yaşadığınız güzel günlere atıfta bulunabilirsiniz. Buna bir hediye notu ile örnek verelim. Siz de bu hediye notundan ilham alarak kendi notunuzu yazabilirsiniz.

  • Umarım bu hediye, birlikte eğlendiğimiz tatlı günler kadar keyif verir sana. Yüzündeki tatlı gülümsemenin hiç kaybolmaması dileğiyle!

Eski sevgilinize hediye göndermenizin sebebi onunla arkadaş kalmaksa hediye notunuzu yazarken de bunu ima edecek cümleler kullanmalısınız. Mesela geçmişe rağmen arkadaş kalabileceğinize ve onunla iyi bir arkadaş olabileceğinizi dile getirecek cümleler seçmelisiniz. Buna da bir hediye notu ile örnek verelim.

  • “Kahve tüm kırgınlıkları giderir.” dediler, ben de senin için en lezzetli kahvelerle dolu bir hediye kutusu hazırladım. Yaşadığımız tatsız anıları bir kenara bırakıp güzel bir arkadaşlık kurabileceğimiz günlere!

Eğer eski sevgilinizle barışmak gibi bir düşünceniz varsa ve kendinizi affettirmek istiyorsanız 14 Şubat sizin için tam zamanı. Sevgililer Günü hediyeleri ve sevgiliye hediye sayfamız üzerinden seçeceğiniz duygu dolu hediye kutuları ile kendinizi affettirebilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Şimdiden bol şanslar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    sevgiliye-kucuk-hediye-fikirleri

    Sevgiliye Küçük Hediye Fikirleri

    ev-hanimina-hediye-ne-alinir-ev-hanimlari-icin-5-guzel-hediye

    Ev Hanımına Hediye Ne Alınır? – Ev Hanımları İçin 5 Güzel Hediye