in , ,

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

erkek-sevgiliye-hediye-fikirleri

Erkek sevgiliye hediye fikirleri ile yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, Sevgililer Günü’nde ve diğer tüm özel zamanlarda partnerinize anlamlı ve bir o kadar da romantik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Erkeklere özel tasarlanan hediyeler arasından seçtiğimiz kutular ile partnerinize kendini çok özel hissettirebilirsiniz.

Hepimiz özel olmak ve özel olduğumuzu hissetmek isteriz. Dolayısıyla erkekler de partnerleri tarafından ilgi ve gerekli özeni görmek ister. Onlar için seçeceğimiz hediyeler de onların bizim için ne kadar değerli ve özel olduğunu gösterir. Bu sebeple erkek arkadaşınız için hediye seçerken aceleyle seçilmiş sıradan bir hediye vermek yerine özenle tasarlanmış bir hediye seçmelisiniz.

Aceleyle seçilmiş sıradan hediyeler ile ne demek istediğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Gömlek, saat, parfüm, kazak ve aklınıza gelebilecek bu tarz hediyeler sevgilinize kendini özel hissettirmeye yetmeyecektir. Sonuçta hepimizin aklına ilk olarak bu seçenekler geliyor. Ancak aslında bu tarz ürünleri en iyi kişinin kendisi seçer.

Sizler seçtiğimiz erkek sevgiliye hediye fikirleri ise özenli tasarımlarıyla onlara kendilerini özel hissettirmeye fazlasıyla yetecek. İşte, erkek sevgiliye armağan edebileceğiniz en özel ve en karizmatik hediyeler!

Erkek Sevgiliye Anlamlı Hediye Fikirleri

erkege premium tebrik hediye kutusu
Erkeğe Premium Hediye Kutusu

Sevgilinize armağan edeceğiniz hediyenin bir ruhu olsun ve bir ömür hatırlansın istiyorsanız anlamlı hediye fikirlerimizden ilham alabilirsiniz. En ince ayrıntısıyla dahi bir erkeği fazlasıyla etkilemeye yetecek olan hediye önerimiz ile tüm özel zamanlara anlam katabilirsiniz.

🎄 Yeni yıla girerken sevgilinize romantik bir sürpriz yapabilirsiniz. Yeni yıla özel fikirler için erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Erkeğe Premium Hediye Kutusu

Şimdiye kadar aldığınız tüm hediyeleri unutun! Çünkü bu hediye diğer hediyelerden oldukça farklı. Her bir ayrıntısı üzerinde uzun uzadıya düşünülen ve özenle tasarlanan bu hediye kutusu ile sevgilinize en özel hediyeyi armağan edeceksiniz. Erkeğe Premium Hediye Kutusu özel tasarımıyla ve karizmatik görünüşüyle sevgilinize kendisini oldukça özel hissettirecek.

Erkeğe Premium Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kolombiya Huila filtre kahve,
 • Siyah seramik kupa,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Pomellos Keep in Touch kolonya,
 • Siyah termoderi ajanda,
 • Özel kutusunda siyah Roller kalem,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Oldukça yumuşak içime sahip olan bu kahve çeşidi kırmızı meyve, kakao ve karamel notalarını içeriyor. Sevgiliniz kahveli aromaterapi mumun eşliğinde yudumlayacağı bu eşsiz lezzetle kendini dinlenmiş ve rahatlamış hissedecek.

Erkeğe Premium Hediye Kutusu içerisinde yer alan diğer hediyelikler ise erkek arkadaşınızın günlük hayatında kullanabilecekleri en işlevsel hediyelikler. Muhiku’nun Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu’na ve erkeğe özel tasarlanan diğer hediye seçeneklerine erkeğe hediye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Siyah Sever Hediye Kutusu

siyah sever arkadasa hediye kutusu yeni

Erkek arkadaşınızın farklı bir tarzı olduğunu düşünüyorsanız ona sıra dışı bir hediye kutusu olan Siyah Sever Hediye Kutusu‘nu armağan edebilirsiniz. İçerisinde sıra dışı lezzetlerin ve kişisel bakım ürünün yer aldığı bu hediye kutusu erkek arkadaşınızın şimdiye kadar aldığı en güzel hediyelerden biri olacak.

Siyah Sever Hediye Kutusu’nun dopdolu içeriğinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • Siyah seramik kupa,
 • Godiva sütlü çikolatalı Napoliten Cello Naps,
 • Pomellos Keep in Touch kolonya,
 • Siyah kılıflı cam matara,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Hediye kutunuzun içerisine içtenlikle yazdığınız hediye notunuzu da eklemeyi unutmayın! Siyah Sever Hediye Kutusu’na ve erkek arkadaşınıza armağan edebileceğiniz sıra dışı hediye seçeneklerine sevgiliye hediye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahve
Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

Erkek arkadaşınızın diğer erkeklerden farklı olduğunu ve sıradan hediyelerden hoşlanmayacağını mı düşünüyorsunuz? O halde sizin için harika bir önerimiz var. Bu yıl Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşınıza en sıra dışı, en kullanışlı ve en eğlenceli hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Bu önerimiz ile kendine has bir tarza sahip olan erkeklerin dikkatini çekmeyi fazlasıyla başaracaksınız. Çünkü erkek arkadaşınıza en az onun kadar özgün bir hediye armağan edebilirsiniz. Aşağıda yer vereceğimiz hediyelerden farklı olarak Sevgililer Günü’ne özel tasarlanan koleksiyonu da inceleyebilirsiniz.

Muhiku’nun Sevgililer Günü hediyeleri sayfasından bu koleksiyona ulaşabilirsiniz.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

Erkeğe Sevgililer Günü hediyesi olarak keyifle vakit geçirebileceği bir armağan verebilirsiniz. Birbirinden keyifli hediyeliklerle hazırlanan Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu, boş zamanlarında sevgilinize keyifle geçirebileceği birkaç saat vadediyor.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • İngiltere’nin Lady Grey çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Deneyim & Kendin Yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Son adımda hediye notunuza romantik birkaç cümle eklemeyi unutmayın. Çünkü erkekler de en az kadınlar kadar güzel sözler işitmeyi severler. Böylece erkek sevgiliye hediye edeceğiniz Sevgililer Günü hediyeniz çok daha anlamlı ve özel olacak.

Harry Potter Ürünleri

harry-potter-mabbels-kupa-ve-defter

Sevgiliniz koyu bir Harry Potter hayranı mı? O halde erkeğe alınacak hediyeler listenizde Harry Potter temalı ürünlere de yer verebilirsiniz. Muhiku, Mabbels ile gerçekleştirdiği iş birliğinde lisanslı orijinal Harry Potter ürünlerine hediye alternatifleri arasında yer veriyor.

Kupa, ajanda, defter, kitap ayracı, sticker gibi farklı ürün çeşitlilikleri erkeğe Sevgililer Günü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz en renkli ve en eğlenceli hediyeler arasında yer alıyorlar. Potterhead sevgilinizi 14 Şubat’ta mutlu edebileceğiniz hediyeler Harry Potter koleksiyonunu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

De Marke Futbol Quiz

de-marke-quiz-mabbels-muhiku

Erkek sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi olarak verebileceğiniz diğer bir hediye ise De Marke Futbol Quiz. Ünlü futbolculardan teknik adamlara, tarihe geçen sahnelerden efsanevi gollere kadar her şey bu kutuda. Toplamda 200 karttan oluşan bu oyun özellikle futbol fanatiklerinin ayaklarını yerden kesecek diyebiliriz.

Kendi Kutunu Tasarla!

muhiku-erkege-hediye-kutusu

Erkeklere alınacak hediyeler içinde bir türlü aradığınızı bulamadınız mı ya da birkaç hediye fikri arasında kararsız mı kaldınız? O halde erkeğe alınacak hediyeler arasında beğendiğiniz tüm fikirleri tek bir kutuda toplamaya ne dersiniz?

Erkek arkadaşınız için hazırlayacağınız hediye kutusu ile hünerlerinizi göstermeye hazır mısınız? En küçük ayrıntısına kadar sizin seçimlerinizi ve zevklerinizi yansıtacak bir hediye kutusu. Böylece erkek arkadaşınız için çok özel bir hediye tasarlayabilirsiniz.

Sevgiliniz için tasarlayacağınız hediye ile hem sevgilinizi mutlu edebilir hem de ona ne kadar zevkli olduğunuzu gösterebilirsiniz. Ayrıca tamamen onun ilgi alanlarına hitap edecek ürünler arasından seçim yaparak da onu ne kadar iyi tanıdığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Erkek sevgiliye hediye fikirleri arasında özel bir yere sahip olan Kendi Kutunu Yap ile tasarlayacağınız hediye kutunu pek çok kategoriden ürünle doldurabilirsiniz. Bir erkeğe alınabilecek hediyeler arasından seçebileceğiniz;

 • Dünyanın en iyi kahve yetiştiricilerinden ithal edilen kahveler,
 • Lezzetli ve kaliteli çikolatalar,
 • Kişisel bakım ürünleri,
 • Aksesuarlar,
 • Dekorasyon ürünleri,
 • Deneyim kitleri,
 • Çeşit çeşit kupalar,
 • Mabbels koleksiyon ürünleri ve daha pek çok hediyelik arasından onları yansıtan ürünleri seçebilirsiniz.

Böylece erkeğe alınabilecek hediyeler içinde benzerine rastlanmayacak bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.

Erkek arkadaşınız için kendi kutunuzu tasarlarken erkeklere özel tasarlanan konsept hediye kutularımızdan ilham alabilirsiniz. Hatta dilerseniz bu hediye kutuları içerisinden de seçim yapabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde ya da diğer tüm özel günlerde erkek arkadaşınıza armağan edebileceğiniz en özel hediyelere Sevgililer Günü hediyeleri sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  sevgililer-gununde-ne-hediye-alinir-en-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri

  Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır? – En Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

  sevgiliye-alinabilecek-ucuz-hediyeler

  Sevgiliye Alınabilecek Ucuz Hediyeler