Connect with us

Sevgiliye Hediye

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? 8 Unutulmayacak Hediye Önerisi

Özel günlerde sevgiliye hediye almak yeterince zorken erkek sevgiliye doğum günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesi almak daha da zordur. Piyasada bulunan hediye seçeneklerinin güncel olmayıp aynı zamanda birbirine benzer olması bu durumu daha da zorlaştırır. Böyle durumlarda sevgilinizi ne kadar tanıdığınız oldukça önemlidir. Hobilerinden, tuttuğu takımdan, takip ettiği film veya dizilerden yola çıkarak onu sevindirecek hediyeler tercih edebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri diyince akla ilk gelen seçenekler genelde tekstil ürünleri oluyor. Bu tip hediyeler biraz riskli olsa da seçeneklerin sınırlı olması sebebiyle her seferinde tercih hakkımızı bu tip ürünlerden yana kullanıyoruz. Maddi değeri değil manevi bir anlamı olsun, onu önemsediğinizi ve sizin için ne kadar değerli olduğunu hissetsin diye düşünüp farklı şeyler ararken her seferinde yine tekrara düşüyoruz. Seçim sürecini sizin açınızdan biraz daha kolaylaştıracağımızı umarak en sevilen ve en çok tercih edilen fikirleri sizin için sıraladık.

8 Unutulmayacak Hediye Önerisi

Sevgilinizin sizi aklından çıkaramayacağı unutulmaz hediye fikirlerini sizin için sıraladık!

1- Kişiye Özel Baskılı Cüzdan

cüzdan, wallet

Nedendir bilinmez ama erkek sevgiliye hediye denince akla ilk gelen seçeneklerden biri cüzdandır. Kadınlara oranla erkeklerin daha az aksesuar kullanması bunun bir sebebi olabilir. Son zamanların en sevilen erkek cüzdan modellerinden biri de deri cüzdanlardır. İsme özel baskılı deri cüzdanlar da hem çok tercih edilen hem de hediye alan kişi tarafından çok sevilen bir seçenektir. Ne yazık ki son zamanlarda klişe haline gelen baskılı ürünler sizi ve sevgilinizi hayal kırıklığına uğratabilir.

2- Gömlek & Kravat

Eğer sevgiliniz kamuda veya kurumsal bir firmada çalışıyorsa erkek sevgiliye doğum günü hediyesi seçenekleri arasından onu çok mutlu edebileceğiniz bir hediye de gömlek ve kravattır. Birçok gömlek çeşidi olduğu gibi kravatlar da ince ya da kalın olarak, örme ya da düz olarak, tek renk veya multi-colour olarak tercih edilebilir. Genelleme yapacak olursak erkekler kadınlara oranla hediyelerin işlevselliğini daha çok önemserler. Bu sebeple gömlek veya kravat eğer günlük hayatlarında fazla tercih ettikleri kıyafet veya aksesuar çeşidiyse erkek arkadaşınızı fazlasıyla sevindirecektir. Fakat en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden biri olduğu için maalesef hem sizin hem de sevgilinizin beklentisini karşılamayacaktır.

3- Kalem

Tükenmez kalem veya dolma kalem erkekler için değerli ve anlamlı hediyelerden biridir . Akla ilk gelen hediye seçeneklerinden biri olmasıyla bilinir. Aslında sadece erkeklere alınabilecek bir hediye değil, arkadaşa, eşe, dosta uygun olabilecek bir hediyedir. Hele ki kalemin üzerine isim işlenmişse sevgiliniz kendisini hem özel hissedecektir hem de bu zarif hediye onu çok mutlu edecektir. Ancak erkek sevgiliye doğum günü hediyesi denince akla ilk gelen seçeneklerden biri olduğu için fark yaratmanıza pek yardımcı olmayabilir.

4- Takım Forması

Takım forması, team uniform

Çoğu erkeğin vazgeçilmez tutkusu spordur. Taraftarı oldukları takımın maçlarını asla kaçırmazlar. Bu sebeple erkek sevgiliye doğum günü hediye fikirlerinin en başında takım formaları gelir. Ancak erkek arkadaşınız fanatikse muhtemelen sayamayacağınız kadar forması olacaktır. Bu durumda şaşkınlığı veya sevinci yeterli olmayıp beklentinizi karşılamayabilir.

5- Konser Bileti

konser bileti, concert ticket

Sevgiliniz müziksever bir yapıya sahipse veya hayranı olduğu bir sanatçı, gece gündüz dinleyip vazgeçemediği bir grup varsa en güzel erkek sevgiliye doğum günü hediyesi seçeneklerinden biri de konser biletidir. Böylece hem bu özel günü onunla doyasıya paylaşıp heyecanına ortak olabilirsiniz. Ancak bu tip hediyeler güzel olduğu kadar maddi anlamda sizi yorabilir.

Oyun, Game

6- Oyun

Sevgilinizi son zamanların en popüler sıfatlarından biri olan “gamer” ile nitelendirebiliyorsanız doğum gününde ona oyun veya oyun konsolu alarak gönlünü fethedebilirsiniz. Muhakkak çok istediği bir oyun veya bilgisayarının donanımını daha da güçlendirecek almak istediği bir parça vardır. Ancak zaten fazlasıyla oyun oynayan sevgilinize oyun vb. bir hediye aldığınız takdirde size ayıracağı zaman ne yazık ki azalacaktır. Onu mutlu ederken sizin mutsuz olma olasılığınız oldukça yüksek.

7-Akşam Yemeği

Söz konusu hediye olunca erkekler kadınların aksine çok büyük beklentileri olan canlılar değildir. Hediyenin niceliğinden çok niteliğine önem verirler. Yani hediye denince kullanışlı olması veya işlevselliği her şeyden daha önemlidir. Erkek arkadaşınızın yemeklerle arası iyiyse -genelde çoğunun iyidir- ona kendi ellerinizle en sevdiği yemekleri hazırlayarak  ya da onu en sevdiği restoranlardan birine götürerek yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz.

8- El Yapımı Hediyeler

el yapımı hediyeler, handmade gifts

Tüm hediye seçeneklerinin birbirine benzer olduğu ve seneler geçtikçe opsiyonların sınırlandığını belirtecek olursak imdadınıza el yapımı hediyeler yetişebilir. Emeğinizi ve duygularınızı katacağınız bu hediye sevgilinizin için oldukça eğerli olacaktır. Popüler olduğu gibi maliyeti de düşük olan abeslang çubuklarıyla dekoratif eşya yapımı deneyimi ile sevgilinize hem kullanışlı hem de manevi anamı olan bir hediye tercih edebilirsiniz. Fakat el yapımı hediyeler genelde yetenek ister. Hem görselde hitap edecek hem de yapım aşamasında sizi zorlamayacak seçenekleri tercih etmek oldukça zordur. Ne yazık ki hediye yapımına başladığınız anda sinir krizleri geçirebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Almak Artık Çok Kolay!

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık.  Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Sevgiliye Hediye

To Top