Connect with us
Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi, birthday gift for boyfriend

Doğum Günü Hediyeleri

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Kutlamaların en önemlisi ve en özeli olan doğum günlerinden ve doğum günü hediyesi seçeneklerinden bahsedeceğiz. Evet en önemlisi diyoruz çünkü insanın hayatında bu hayata gelmiş olmaktan önemli bir şey yoktur. Doğum günleri her zaman umut doludur çünkü yeni bir yaşa gireceksiniz, hayatınızda bir çok şeye başlamak için yeniden denemek için ter temiz bir sayfa açılmış olacak.

Hayatımızın her evresinin, her yaşın bize hissettirdiği ve sunduğu şeyler farklıdır ve bazen biz o an farklı düşünsek de geçirdiğimiz her yıl, her gün bize bir çok şey katıyor.

Bizim için o kadar önemli olan erkek arkadaşınızın hayata gelme yıl dönümünde seçilen hediyeler de bir o kadar önemli oluyor tabii. Hediyeyi kim sevmez? Bence hepimiz severiz, hediye alacak kadar önemsenmek bile başlı başına çok güzel bir his iken bir de nitelikli güzel bir doğum günü hediyesi almışsak demeyin keyfimize.

Doğum günü hediyesinde önemli olan düşünülmüş, üzerinde emek harcanmış anlamlı bir hediye olmasıdır.

Almış olduğunuz hediyenin maddi değeri, başka insanların beğenip beğenmemesi önemli değildir zira erkek arkadaşınızı mutlu etti ise doğru hediyeyi seçmişsiniz demektir.

Doğru Hediye Nasıl Seçilir?

doğum günü hediyesi, birthday gift

Evet doğum günleri çok özel fakat seçilen hediyeler de bir o kadar önemli. Peki doğru hediyeyi nasıl seçeriz?

Erkek arkadaşınızın doğum günü geldi ve onu diğer günlerden daha çok mutlu etmek, hayatta ve hayatınızda olduğu için ne kadar şanslı olduğunuzu hissettirmek istiyorsunuz diyelim.
Öncelikle erkek arkadaşınızın sevdiği şeyleri, ilgi alanlarını iyi bilmeniz gerekir. Bazen küçücük bir anahtarlık, ya da bir bilyenin bile çok anlamlı ve diğer her şeyden daha güzel bir hediye olabileceğini unutmayın.

En güzel doğum günü hediyesi en pahalı olan değildir. Pahalı olan hediyelerin daha güzel yahut güzel olan tüm hediyelerin pahalı olduğu yanılgısına hepimiz kapılmışızdır. Fakat biraz yukarıda da belirttiğimiz gibi doğum günü hediyesi olarak erkek arkadaşınıza hitap edecek en ufak hediye dahil en doğru doğum günü hediyesi olacaktır.

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınmamalı?

Sevgili arkadaşlarım erkek arkadaşımıza doğum gününde alacağımız hediye çok önemli peki kesinlikle uzak durmamız gereken hediyeler neler?

Kıyafetler

Kıyafet, clothes

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi seçerken kıyafet ve türevlerinden kaçınmalıyız çünkü böyle önemli bir günde kıyafet hediye almak baştan savma bir hava yaratacak özensiz bir hediye olacaktır. Tabii ki kendi zevkinize göre aldığınız doğum günü hediyesini  erkek arkadaşınız giymek zorunda hissederek hem gerçekten beğenmediği bir hediyeye sahip olmuş hem de rahatsız olduğu bir durumda olacaktır.

Çakmak ve Türevleri

Çakmak, light

Bu konuda uzunca bir yazı yazabilirim fakat maalesef kelime sınırımız var o yüzden sadece bir soru sormak istiyorum.

Çok sevdiğiniz erkek arkadaşınızın sağlığına zarar veren bu duruma destek vermek istiyor musunuz?

Telefon Kılıfı

Telefon Kılıfı, phone case

Telefon kılıflarını istediğimiz gibi tasarlatabiliyor ya da zaten tasarlanmış çok güzel kılıflar bulabiliyoruz fakat gerçekten doğum günü gibi özel bir günde doğum günü hediyesi olarak bu kadar sıradan bir hediye almak istemezsiniz.

Haydi birlikte bir kaç hediye örneklerine bakalım.

İlgi Alanlarına Göre Doğum Günü Hediyesi

İlgi alanlarına göre hediyeler her zaman her zaman en mutlu eden hediyeler arasındadır. Bunun için yukarıda da bahsettiğimiz üzere erkek arkadaşınızın ilgi alanlarını ve sevdiği şeyleri bilmeniz gerekiyor.

Pusula

Pusula, compass

Örneğin erkek arkadaşınız kamp yapmayı seviyor ve elinden geldiğince doğaya kaçıp kamp yapıyorsa metal sade bir pusula çok güzel bir hediye olacaktır.

Güzel olmasının yanı sıra erkek arkadaşınızın yolunu her zaman bulabileceğine bazen takılıp tökezlese bile doğru yönü kendi başına keşfedeceğine olan inancınızı da anlatmış olacaksınız.

Oyunlar

Oyun, games

Günümüzde oyun oynamayı sevmeyen erkek yok desek yeridir. Gerek online strateji oyunları gerek playstation oyunları gerek ise gruplar ile oynanan oyunlar olsun çok tercih edilen ve çok keyif alınan aktivitelerdir.

Erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak ilgi duyduğu/duyabileceğine inandığınız bir oyunu aldığınız zaman yüzünde oluşan çocuksu sevinci göreceksinizdir.

Oyun dediğimiz zaman çok fazla seçeneklerden bahsetmiş oluyoruz aslında bu satranç da olabilir, dönemin popüler online strateji oyunu da olabilir.

Hayal gücünüze ve vaktinize bağlı olarak kendiniz bir masa oyunu bile tasarlayabilirsiniz.

Biblo/Karakter Figürleri

Biblo, figure

Erkek arkadaşınızın çok sevdiği bir film, oyun, anime diziye ait biblo yahut karakter figürünü hediye olarak alabilirsiniz. Bu erkek arkadaşınızın ilgi alanlarına ve sevdiği şeylere saygı duyduğunuzu en az onun kadar değer verdiğinizi gösterir.

Bu tarz hediyeler basite indirgenebilir fakat içimizde hala küçük bir çocuğun olduğunu unutmayın. Okula, işe koşuşturup dururken etrafınızda sevdiğiniz şeyleri görmek istemez misiniz? Erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak bu tarz bir hediye tercih ederseniz çalışma masasında belki de en çok bunaldığı anda bu doğum günü hediyesini görüp mutlu olabilir.

Eskimeyecek Doğum Günü Hediyesi

Saat

Saat, watch

Evet saat klasik ve asla eskimeyecek bir hediye seçeneğidir, erkeklerin genel olarak saat takmayı sevdiğini hatta bazılarının bunu bir tutku haline getirdiğini biliyoruz. Saatin geniş fiyat ve model yelpazesi de bizi rahatlatan bir diğer unsur.
Erkek arkadaşınız kaç yaşında olursa olsun, nasıl bir tarzı olursa olsun ve sizin bütçenize uygun olacak yüzlerce saat seçeneği bulabilirsiniz.

Tabii saatin şık görüntüsü, erkek arkadaşınızın devamlı üzerinde sizin hediye ettiğiniz bir şeyi taşıyacak olmasının yanı sıra zamanın önemi ve erkek arkadaşınızla geçirdiğiniz zamanın sizin için ne kadar kıymetli olduğunu anlatacak da bir anlamı bulunuyor.

Takı

Takı, accessories

“Erkekte takı da olur muymuş?” dediğinizi duyar gibiyim. Oluyor efendim, erkek arkadaşlarımızın çoğu bileklik, kolye, güzel bir yüzük, küpe hatta kolye takmayı çok seviyor.

Saat örneğimizde olduğu gibi erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak devamlı üzerinde olacak bir doğum günü hediyesi vermek istemez misiniz?  Önemli olan erkek arkadaşınıza hitap edecek modeli bulmak.

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Almak Artık Çok Kolay!

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları ve özellikle tercih edilmemesi gerekenleri sizin için yukarıda sıraladık.  Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez yukarıda sıralamış olduğumuz hediyelerden en az birini almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Böylesine özel bir günde erkek arkadaşınızda böyle bir izlenim yaratmak istemezsiniz. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız doğum günü hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Doğum Günü Hediyeleri

To Top