Connect with us

Kız Arkadaşa Hediye

En Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

En yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi almama düşüncesi tabii ki kabul edilebilir bir şey değildir. Aman canım biz özel günlere önem vermiyoruz zaten demeyin çünkü inanın kız arkadaşınız önem veriyor. Kimi gerçekten özel günlerde alınan hediyeleri çok samimi bulmaz, zorlama gelir fakat bu asla aldığınız hediyeye sevinmeyecek anlamına gelmez.

Kız arkadaşınızın sevineceği bir hediye. Evet bu biraz zorlayıcı bir konu, çünkü her yıl aldığımız hediyelerin çoğuna sevinmesek bile sevinmiş taklidi yapıyoruz. Bunu yapmamız ne kadar doğru tartışılır tabii, gel gör ki üzerine düşünülmemiş alınmış olmak için alınan hediyeler kendini çok kolay belli ediyor. Bu durum hem hediyeyi alan kişi için hem de doğum günü kızı için zor bir durum zira kimse sevdiği insana karşı samimiyetsiz davranmak istemez.

Peki kız arkadaşınızı sevindirecek, nitelikli ve düşünülmüş hediye nasıl olur? İşte bu yazımızda biraz olsun bu konuya değinip sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Hediyenizin Nasıl Olacağına Karar Verin

E zaten nasıl hediye alacağıma karar verince zor kısmı bitmiş oluyor demeyin. Hediyeniz kişisel mi olacak, ihtiyaca yönelik mi olacak, kız arkadaşınıza bir şeyler katacak mı yoksa tamamen estetik olduğu için mi tercih edeceksiniz karar vermelisiniz.

Hazırsanız bu seçenekleri inceleyelim.

Kişisel Hediyeler

Kişisel Hediyeler, Personal Gifts

Kişisel hediyeler tamamen kız arkadaşınıza hitap eden, bir başkası için anlamsız olsa da kız arkadaşınız için diğer tüm hediyelerden daha anlamlı olacak hediyelerdir.

Diyelim ki kız arkadaşınız sayılarla uğraşmayı çok seviyor, ona ahşap bir sudoku seti alabilirsiniz. Bu hediye sudoku oynamayı bilmeyen yahut sayılarla arası iyi olmayan kadınlar için çok saçma bir hediye olacakken, bundan keyif alan bir kız arkadaşınız var ise mükemmel bir hediye olacaktır.

Aynı şekilde satranç oyununu ele alalım, satranç oynamayı seven bir kız arkadaşınız var ise güzel bir cep satrancı hediye alabilirsiniz.

Kız arkadaşınız çok sevdiği bir film/kitap serisi ile ilgili materyal koleksiyonu yapıyor diyelim, örneğin Harry Potter ona film ve kitaplarda geçen asalardan, yan kitaplardan hediye edebilirsiniz.

İhtiyaca Yönelik Hediyeler

Güneş Gözlüğü, Sunglasses

Bu tarz hediyeler biraz daha samimi olup en yakın kız arkadaşa gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Kız arkadaşınız kışın doğdu ise şık bir atkı, bere takımı tercih edebilirsiniz. Aldığınız atkı bere kadar onun sıcak kalmasını ve düşünüyor olmanız da içini ısıtacaktır.

Yahut kız arkadaşınızın yazın doğduğunu düşünelim ona hitap eden bir sandalet tercih edebilirsiniz. Basit bir hediye gibi gözükebilir fakat kullanabileceği bir hediye olacaktır. Yaz günleri 28-30 derece sıcağın altında kapalı ayakkabılar çok can sıkıcı olabiliyor ve bu seçenek inanın kız arkadaşınızı mutlu edecektir.

Yaz kış olan bir ihtiyacımızdan bahsetmek gerekir ise güneş gözlüğü. Güneş ışığına direkt olarak bakmak zaten bozuk olan gözler için cehennemken, sağlıklı gözler için dahi can sıkıcı bir durumdur. Kız arkadaşınıza alacağınız güneş gözlüğü ise ona hem konfor sağlayacak hem de güzel bir hediye olacaktır.

Geliştirici Hediyeler

Bilet, Ticket

Hediyenizin nitelikli olması önemli demiştik. Kız arkadaşınıza ise öğreneceği yeni şeyleri hediye etmeniz son derece güzel bir hediye olacaktır. Nedir bu öğrenilecek yeni şeyler?

Mesela kız arkadaşınıza workshop hediye edebilirsiniz. Workshop dediğimiz zaman çok geniş bir listeye sahip olmuş oluyorsunuz. Pasta kursu, fotoğraf kursu, tiyatroya giriş gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kısa bir süre de olsa alacağı eğitim kız arkadaşınıza bir çok şey katacak ve ömür boyu aldığı bu hediyeyi unutmayacaktır.

Örnek olarak müze kartı alabilirsiniz, hele ki kendinize ve kız arkadaşınıza birlikte müze kartı alıp da bir gezi planı oluşturmanız çok daha çekici bir hediye olacaktır.

Estetik Olarak Tercih Edilen Hediyeler

Kolye, Necklace

Bu hediye kategorisi sizi her zaman kurtaracak olan kategoridir. Eğer hediyeniz son dakikaya kaldı ise bu seçeneği kesinlikle tercih edebilirsiniz. Bu kategori son çareniz olmalı zira bu kategorideki hediyelerin kız arkadaşınız üzerinde çok büyük bir etki bırakmayacaktır
fakat gerçekten mutlu olabileceği bir hediye almış olacaksınız.

Estetik hediye olarak tabii ki zarif bir kolye yahut bileklik tercih edebilirsiniz. Tüm kadınlar takı sever ve ona anlamlı bir takı hediye etmeniz romantik bir etki yaratacaktır.

Estetik olarak kız arkadaşınıza odası, ofisi için göz zevkine hitap edecek bir biblo tercih edebilirsiniz. Belki de çok bunaldığı, kötü hissettiği bir anda sizin aldığınız hediyeyi görecek ve güç bulacak, movitasyonu yükselecektir.

En Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye fikirleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top