En İyi 5 Kitaplı Hediye Seti ve Hediyelik Kitap Önerileri

en-iyi-5-kitapli-hediye-seti-ve-hediyelik-kitap-onerileri

Kitap kurdu sevdikleriniz için en ideal hediyeyi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Birbirinden güzel hediyeliklerle ve kitaplarla donatılmış kitaplı hediye seti çeşitleri arasından sizin için 5 alternatif seçtik.

Sizin için seçtiğimiz setlerden ilham alarak kitap kurdu sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Kitap okumayı seven birine armağan edilebilecek en özel hediye elbette kitaptır. Fakat yanına birkaç küçük hediyelik ekleyerek hediyeyi daha özel bir hale getirebiliriz. Mesela kitap okuma saatlerine eşlik edecek kahve ya da çay çeşitleri güzel olabilir.

Kitap okurken ortamda büyülü ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratacak mum ve tütsü çeşitleri, kitaptan en sevdiği bölümleri not edebileceği bir defter ve kalem, kupa çeşitleri ya da yeni hobiler edinebileceği deneyim kitleri ile hediyemizi süsleyebiliriz.

Muhiku yenilikçi hediye anlayışıyla en değerli hediyelerden biri olan kitapları da birbirinden güzel hediyeliklerle harmanlıyor. Farklı hediyeliklerle tasarladığı hediye setleriyle zengin hediye çeşitleri oluşturuyor.

Muhiku’nun sevilen hediye kutuları arasından sizin için 5 farklı hediye önerisinde bulunduk. Siz de bu hediye önerileriyle kitap sever sevdiklerinize doğum günlerinde ya da diğer özel zamanlarında en değerli hediyeyi armağan edebilirsiniz.

İşte, sizler için seçtiğimiz 5 anlamlı kitap hediye seti!

Kendine Vakit Ayır Kutusu

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahve

Yoğun iş ve okul hayatına sahip sevdiklerinizin kendilerine biraz zaman ayırmalarını hatırlatabileceğiniz Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu en özel hediye setlerinden bir tanesi.

Bu hediye kutusu ile sevdiklerinize yalnızca herkesçe beğenilen bir tabı armağan etmeyeceksiniz. Aynı zamanda ona kitap okuma saatlerine eşlik edecek birbirinden güzel hediyeliklerle süslenmiş dopdolu bir hediye seti armağan edeceksiniz.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu’nun içerisinde;

 • Kenya’dan ithal edilen Arabica kahve çekirdekleriyle hazırlanan Kenya filtre kahvesi,
 • İngiltere’nin sevilen lezzeti Lady Grey çayı,
 • Sizin seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade’nin özel kutulu vanilya aromaterapi mumu,
 • Deneyim & Kendin Yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları yer almaktadır.

Sevdiklerinize öğrenirken eğlenebileceği bir dünya vadeden bu hediye kutusuyla sevdikleriniz yalnızca en sevdikleri kitabın satırları arasında bir yolculuğa çıkmayacaklar. Aynı zamanda keşfedecekleri yeni lezzetler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacaklar. Tam da yazılı eserlerin dünyasında kendini daha özgür hissedenlerin istediği gibi!

Kutu fikrini seviyorsanız doğum günü hediyeleri sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Erkeklere hediye seçmenin zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Özellikle karşımızdaki kişi okumayı seven, entelektüel birikimi oldukça geniş bir erkekse daha da zor. Onun için seçtiğimiz hediye özel, anlamlı ve dolu olmalı. Öyle olmalı ki onun entelektüel kimliğine hitap etsin.

Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu okumayı seven erkeklere hitap eden en anlamlı hediyelerden biri. İçerisinde yer alan hediyeliklerle hem yaşam alanlarına renk katacak hem de kitap okuma saatlerine eşlik edecek lezzetlerle donatılmış.

Erkeğe Hediye Kutusu’nun içerisinde;

 • %100 Arabica Brezilya filtre kahvesi,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası,
 • Siyah tükenmez kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Siyah seramik kupa,
 • Kahve bilgi kartı yer almaktadır.

Dilerseniz bu hediye kutusunun içerisine çikolata, French press, çorap ya da en sevilen hediyelikler arasından ürün ekleyerek hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Atlas Kutusu

yeni atlas hediye kutusu

Muhiku’nun kitap severler için tasarladığı bir diğer hediye seti ise Atlas Kutusu. Bu hediye kutusu kitap tutkunu sevdiklerinizi kitapların büyülü dünyasına doğru bir yolculuğa çıkarırken, onların kişisel bakım rutinlerine de renk katabileceksiniz.

Atlas Kutusu içerisinde;

 • Kenya AA filtre kahvesi,
 • Çin’in blossom çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade lavanta sabunu,
 • Neutrogena el kremi
 • Deneyim konsepti: Sabun yapımı,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları yer almaktadır.

Sevdikleriniz ona armağan edeceğiniz kitabın sayfaları arasında keyifle dolaşırken bir taraftan da Çin’in çiçek açan çayı olarak da bilinen blossom çayının sunduğu görsel şölen karşısında mest olacaklar.

Ayrıca Kenya kahvesi de güne başlarken onlar için iyi bir alternatif olacak. Dilerseniz hediye kutusunu French press, siyah kupa, çay süzgeci ya da en sevilen hediyelikler arasından yapacağınız seçimlerle zenginleştirebilirsiniz.

Kahve Keyfi Hediye Kutusukahve-keyfi-hediye-kutusu-yeni

Aslında Kahve Keyfi Hediye Kutusu, kitaplı hediye setleri arasında yer alan bir kutu değil. Fakat sevdiklerinize armağan edeceğiniz kitaba bu hediye kutusunun oldukça uyum sağlayacağını düşündük.

İçerisine eklenecek bir kitap ile kahve ve kitap tutkunlarına hitap edebilecek bu hediye kutusu bir kitap kurdunun ayaklarını yerden kesmeye fazlasıyla yetecek.

Kahve Keyfi Hediye Kutusu’nun içerisinde;

 • El Salvador Veracruz filtre kahve,
 • Brazil Bella Giana filtre kahve,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • 4 adet tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yade portakal ve tarçın sabunu yer almaktadır.

Dilerseniz bu hediye kutusunun içerisine dünya klasikleri içerisinden yaptığı seçimlerle oluşturduğu kitap çeşitleri arasından kitap ekleyebilirsiniz. Böylelikle kitap sever sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap

kendi-kutunu-yap-hediye-kutusu

Sevdiklerimize armağan edeceğimiz hediyelerde bize sunulan hediye seçenekleri arasından seçim yapmamız istenilir. Fakat Muhiku kişiye özel hediye anlayışına farklı bir pencereden bakarak bize var olan hediye seçeneklerinin haricinde kendi hediyemizi tasarlama fırsatı da veriyor.

Muhiku ile kendi kitaplı hediye setinizi oluşturabilirsiniz. Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap ile hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine sevdiklerinizin ilgi alanlarına hitap edecek hediyelikleri, onların hoşuna gidecek lezzetleri ve beğeneceklerini düşündüğünüz kitapları ekleyerek onlar için benzeri olmayan bir kitaplı hediye seti hazırlayabilirsiniz.

Her bir detayıyla sevdiklerinize hitap edecek olan kitaplı hediye seti eminiz onların gönlünde taht kuracak. Onlara sizin için ne kadar değerli olduklarını hatırlatabileceğiniz bu hediye kutusu ile kendilerini değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
simyaci-kitap-ozeti
Daha Fazla

Simyacı Kitap Özeti

Simyacı, Paulo Coelho tarafından kaleme alınan ve ilk baskısını 1988 yılında yapan bir romandır. Macera türünde kaleme alınan…
kadin-doktora-hediye-onerileri
Daha Fazla

Kadın Doktora Hediye Önerileri

İçindekiler Hide Bayan Doktora Hediye Kutusu ÖnerileriGüneş Işıltısı Hediye KutusuGirl Power Hediye KutusuKadın Doktora Teşekkür Hediyesiİçten Teşekkür Hediye…