Connect with us
Kız arkadaşa hediye, gift for girlfriend

Kız Arkadaşa Hediye

Doğum Günü Kızına Birkaç Harika Hediye Önerisi

Kız Arkadaşa Hediye Fikirleri

Doğum günleri hepimizin büyük heyecanla beklediği hatta bütün yılın belki de en önemli günüdür. Büyüdüğümüz bir yaş bize çok şey katmıştır ve önümüze çıkacak yeni fırsatlara, karşılaşacağımız yeni deneyimlere koşarız. Dolu dolu bir yıl geçirme planları kurar geleceğimize umutla bakarız. Bazense olaylar istediğimiz gibi gelişmez ve güzel bir şeyler olsun isteriz, burada da sevdiklerimizden gelen doğum günü hediyeleri mutluluğumuza mutluluk katar. Ancak sevdiklerimize özellikle kız arkadaşa doğum günü hediyesi almak kolay değildir. Kız arkadaşa hediye fikirlerini sizin için bu yazımızda ele aldık.

Doğum günümüz diye her şey hediyeler ile ilgili yahut herkes bize hediye almak zorunda gibi bir algı tabii ki oluşmamalı. Bize Hitap eden hediyelerin bizi mutlu etme gücünü de inkar edecek değiliz.

Doğum gününü şenlendiren hediyeler olmazsa olmazımız peki doğum günü kızı için nasıl bir hediye seçmeliyiz? Çünkü niteliksiz sadece alınmış olmak için alınan hediyelerin yapmacık gülümsemelerini hiç birimiz görmek istemeyiz. Bu da hediye seçmenin belirsiz ve zorlu sürecine bizi tekrar getiriyor. Doğum günü kızı için onu mutlu edecek bir jest yapmak, ona ne kadar değer verdiğimizi hissettirecek bir hediye vermek istiyoruz ve bu kadar seçenek arasında doğru hediyeyi bulmak hiç kolay değil.

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir 101

Kız arkadaşa hediye fikirleri, gift ideas for girlfriend

Sevdiğiniz birine doğum günü hediyesi almak istiyorsunuz fakat nitelikli, karşınızdaki kişiyi gerçekten ne sevindirir kararsızsınız diyelim. Hediye almak istiyorsunuz ama almış olmak için değil gerçekten mutlu edecek bir hediye almak istiyorsunuz. Aklınıza gelen bir çok şeyi bir arada yapma düşüncesini anında durdurun. Çünkü onu da alırım bununla birleştiririm şeklinde alınan hediyeler istenilen etkiyi hiç bir zaman yaratmazlar. Hediyeniz bir tane ve öz olsun.

Doğum günü kızının genel olarak ilgi duyduğu şeylere dikkat etmekle başlayabilirsiniz, sonrasında yakın tarihte ilgisini çeken yeni şeylerin ne olduğunu öğrenirseniz hediyenizle güzel bir etki yaratabilirsiniz. Çünkü yeni bir ilgi alanına yahut içinde bulunduğu sürece ait bir hediye almanız onu ne kadar önemsediğinizi gösterecektir.

Doğum günü hediyeleri gösterişten uzak fakat asla basit hediyeler olmamalıdır. Örneğin doğum günü kızına bir buket çiçek asla almamalısınız, bu tamamen almış olmak için alınan bir hediye izlenimi yaratacaktır. Doğum günü olan kişi doğum gününü unuttuğunuzu ya da hediye alacak kadar önemsemediğiniz için bir çiçek ile geçiştirdiğinizi düşünecektir, bizim tavsiyemiz bir buket çiçek alacaksanız hiç bir şey almamanız daha iyi olacaktır.

Hazırsanız kız arkadaşa hediye fikirleri arasından tercih edilebilecek bir kaç hediye seçeneğinden bahsetmek istiyoruz. Böylelikle umarız birebir olmasa bile aklınızda bir şeyler canlanabilir ve güzel bir hediye fikri geliştirebilirsiniz.

Takı & Aksesuar

Aksesuar, accessories

Takı dediğimiz zaman o kadar geniş bir derya denize girmiş oluyoruz ki aslında hem zor hem de hayat kurtarıcı bir tercih oluyor. Takı seçenekleri olarak isterseniz sevdiği bir bitki örneğin gonca, ya da metalaştırılmış bir hayvan örneğin uğur böceği, burcunun simgesi gibi sonsuz seçeneğiniz mevcut. Zarif ve güzel bir model tercih ettiğiniz sürece en güzel doğum günü hediyesi olacaktır.

Takı Seçeneğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

-Ucuz imitasyonlardan kaçının zira 1-2 liraya alınmış hissi yaratan takılar kimseyi mutlu etmez.
-Doğum günü hediyesi olduğu için boncuklu modellerden uzak durmanızda fayda var bu modeller daha sıradan ve basit izlenimi yaratmaktadır.
-Dilerseniz burcu ile ilgili bir model tercih edebilirsiniz fakat zarif olması önemlidir.
-Küpe, kolye yahut bileklik tercih edebilirsiniz önemli olan en az kararmaz/paslanmaz metalden yahut gümüş olması altın malum günümüzde biraz lüks kaçıyor.

Yeni Deneyimler

Kurs, workshop

Yeni deneyimlerden kastımız 1-2 günlük bir kamp da olabilir, çikolata yapımı workshopu da olabilir (çünkü hiç bir kadın çikolatadan keyif almadığını söyleyemez.) kısa bir tiyatro yahut dans eğitimi de olabilir. Bu tamamen doğum günü kızına hitap edecek onu en çok mutlu edecek seçeneği bulmanıza bağlı oluyor.

Alınan eşyalar unutulabilir fakat öğrenilen ve deneyimlenen şeyler daima hatırlanır.

Hatta öğrenmeyi seven yahut tarihi yapı gezmeyi sever biri ise müze kart bile hediye edebilirsiniz, bunun la birlikte bir de gezi planı yaptınız mı ta daa en güzel doğum günü hediyesi karşınızda duruyor.

Müzik Aletleri

Müzik aletleri, ıntruments

Hepimiz hayatımızda en az bir müzik aleti çalmayı istemişizdir, şanslı azınlık bunu başarabilse de biz geri kalanlar iş, okul, ev derken koşuşturmakla geçiyor vaktimiz. Bir müzik aleti çalamasak bile bir enstrümana sahip olup ondan güzel bir melodi çıkarma çabası, öğrenmeye çalışma süreci çok eğlencelidir. Bu sebeple doğum günü kızına ilgisini çekebileceğini düşündüğünüz bir müzik aletini hediye edebilirsiniz, ama çalamaz ki diye düşünmeyin hediyenizle kesinlikle güzel vakit geçirecek. Öyle ya belki de doğum günü kızına bir şey öğrenmesi için kapı açmış olursunuz belli mi olur.

Kız Arkadaşa Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye fikirleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık. Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez gömlek, forma veya kalem hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız kız arkadaşa hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top