Bayan Sevgiliye Hediye Önerileri

bayan-sevgiliye-hediye-onerileri

Bayan sevgiliye hediye önerileri ile dolup taşan bu içeriğimizle sevgiliniz için hediye seçmek sizin için çocuk oyuncağı olacak! Seçtiğimiz en güzel ve en özel hediyeler içerisinden seçeceğiniz hediye ile sevgilinize kendini değerli ve özel hissettirebileceksiniz.

Kadınların ince bir ruha sahip olduklarını hepimiz gayet iyi biliyoruz. Bu sebeple onlar için hediye seçerken biraz daha dikkatli olmalıyız. Çünkü yanlış seçimler ya da özensiz hediyeler kendilerini değersiz hissetmelerine sebep olabilir.

Bu durum da küçük dargınlıklara ve kalp kırıklıklarına neden olabilir. Dolayısıyla sevgilinizi mutlu etmek isterken elinizde olmadan üzülmesine neden olabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi bayan için önemli bir mevzu. Çünkü kadın yılın en romantik gününde sevgilisi tarafından düşünülmek ister. Aynı şekilde doğum günü de son derece önemli.

Muhiku sevgiliye hediye koleksiyonunda kadınlar için birçok hediye alternatifi sunuyor. Her biri özenle hazırlanan hediyeler romantik ve zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar. Siz de sevgiliye hediye koleksiyonunu inceleyerek partneriniz için en anlamlı ve en zarif hediyeyi seçebilirsiniz.

Dolayısıyla bu içeriğimizde yer verdiğimiz hediyelerin her biri özenle tasarlanmış ve hazırlanmış hediyeler. Sizin için seçtiğimiz hediyelerden faydalanarak hazırlayacağınız sürpriz ile sevgilinize tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Bayan Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

sevgini-paylas-hediye-kutusu-melodi

Bayan sevgiliye hediye önerilerimizin içerisinde mutluluk dolu bir hediye kutusuna, yeşilin rahatlatıcı gücüne ve incelikle düşünülmüş hediye önerisine yer verdik. Çünkü sevgiliye hediye kutusu bayan tarafından en sevilen hediyeler arasında yer alıyor. Sizin için seçtiğimiz bu kadına hediye önerilerinden ilham alarak partnerinize kucak dolusu sevinçler armağan edebilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Sevgililer Günü hediyesi bayan fikirleri içinde ilk önerimiz Sevgini Paylaş Hediye Kutusu. Sevgini Paylaş Hediye Kutusu bir kadına armağan edilebilecek en özel Sevgililer Günü hediyesi olabileceği gibi en özel doğum günü hediyesi de olabilir.

İçerisinde küçük aşk tazeleyicilere yer veren bu hediye kutusu bir kadının yüreğinde sıcacık bir sevgi oluşturabilecek güçtedir. Dolayısıyla bayan sevgiliye hediye önerileri içerisinde kadınlar tarafından en çok beğenilen bu hediye kutusuna yer vermemek olmazdı.

? Sevgini Paylaş Hediye Kutusu’na ve benzer konseptlerle diğer hediye kutusu seçeneklerine Sevgililer Günü hediyeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kolombiya Huila kahvesi,
 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • İki adet siyah seramik kupa,
 • İki adet Cos Chocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Kırmızı kalpli mum,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Sevginin paylaştıkça çoğalacağı felsefesinden hareketle hazırlanan bu hediye kutusu ile sevgilinize açıkça onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Dolayısıyla sevgiliye en güzel hediye bayan için bu kutu olabilir.

Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu

anlatmadan sevgini goster hediye kutusu

Sevgililer Günü hediyesi bayan için son derece önemlidir. Bir kadın ona armağan ettiğiniz Sevgililer Günü hediyesi altında derin anlamlar arar. Dolayısıyla kadına Sevgililer Günü hediyesi vermek istiyorsanız hediyeniz sizin yerinize dile gelmeli ve siz söylemeden en güzel duygularınızı partnerinize hissettirmelidir.

Muhiku’nun Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu, duygularınızı kelimelere dökmeden ifade edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Romantik ve şık detaylarla hazırlanan bu hediye kutusunun içinde;

 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Kolombiya Huila kahvesi,
 • Kalp desenli kupa,
 • İki adet Cos Chocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Kalpli dekoratif mum,
 • Pomellos kolonya,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

14 Şubat hediyeleri bayan için son derece önemli dedik. Bu sebeple seçtiğiniz hediye kutusu hangisi olursa olsun içine romantik bir not eklemeyi unutmayın. Eğer nota ne yazacağınızı bilemiyorsanız 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları başlığında yer alan fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Kuru Çiçek

kuru-cicek-buketleri

Gelelim sevgili hediyeleri bayan fikirleri arasında yer verdiğimiz diğer bir öneriye. Ancak öncelikle size bir sorumuz var.

En güzel Sevgililer Günü hediyesi bayan için çiçektir diyenlerden misiniz? Eğer cevabınız evet ise size önereceğimiz çiçek fikrine bayılacaksınız. Çünkü bu çiçek diğer tüm bildiğiniz çiçeklerden birazcık farklı.

Muhiku’nun kuru çiçek buketleri bayan sevgiliye alınacak hediyeler içinde en gözde seçenek. Onu diğer çiçeklerden ayıran nokta ise çok daha uzun ömürlü olması ve canlılığını yitirmemesi. Çünkü kuru çiçek buketinde yer alan çiçek türleri belli işlemlerden geçerler ve bu işlemler onların uzun süre dayanmasını sağlar.

Eğer bayan sevgiliye hediye edeceğiniz çiçek uzun süre dayansın istiyorsanız 14 Şubat’ta kuru çiçek buketlerine bir şans vermelisiniz. Dilerseniz Helen saksıdaki kuru çiçek çeşitlerine de bakabilirsiniz. Tüm aranjmanları incelemek için Muhiku’nun kuru çiçek koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Online Kurs

Bayan sevgiliye hediye önerileri içerisindeki en faydalı hediye online kurs olsa gerek. Sevgilinizin ilgi alanlarına, kendini geliştirmek istediği alanlara ya da eksik olduğu konulara yönelik bir online kurs ile ona küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Sevgilinize online kurs armağan etmek istiyorsanız, kursun çok pahalı olmamasına dikkat edin. Çünkü sevgiliniz kendini maddi anlamda güçsüz ya da size karşı borçlu hissedebilir. Ayrıca kursun eğitim süresinin uzun olmamasına da dikkat edin. Çünkü sevgiliniz bu kurstan zevk almayabilir ve yarıda kesebilir. Bunun yerine 1 aylık deneme eğitimleri ile sevgilinize istediği alanla ilgili bir online kurs armağan edebilirsiniz.

Bayan Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

brownie molasi hediye kutusu
Brownie Molası Hediye Kutusu

İlginç, sıra dışı, farklı ya da özgün. Siz nasıl tanımlamak istiyorsanız öyle tanımlayabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz ilginç doğum günü hediyesi önerilerinden ilham alarak bir kadına eşi benzeri görülmemiş bir hediye armağan edebilirsiniz. Bu hediyeler neler mi, cevabı aşağıda!

Tüm hediye seçenekleri için Muhiku’nun kız arkadaşa doğum günü hediyeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Brownie Molası Hediye Kutusu

Bir kadının hoşuna gidebilecek pek çok şey bu kutuda toplandı! Muhiku sevgiliye hediye bayan koleksiyonunda oldukça renkli bir kutu hazırladı. Brownie Molası Hediye Kutusu adını verdiği çiçekten çikolataya, fincandan kahveye kadar pek çok hediyeyi barındırıyor.

Brownie Molası Hediye Kutusu içerisinde;

 • Selamlique geleneksel Türk kahvesi,
 • Turuncu Toledo porselen fincan takımı,
 • Brownies By Limburgia 6’lı mixbox,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Bahar Tazeliği kuru çiçek aranjmanı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Brownie Molası Hediye Kutusu’nu yalnızca doğum gününde değil diğer tüm zamanlarda da tercih edebilirsiniz. Dolayısıyla bu hediye kutusunun Sevgililer Günü bayan hediyeleri arasında da rahatlıkla değerlendirilebileceğiniz söyleyebiliriz.

Dünya Kahveleri Kutusu

dunya-kahveleri

Bayan sevgiliye hediye edebileceğiniz en ilginç hediyelerden biri dünyanın farklı yörelerinden seçilen egzotik lezzetlerle bezeli bir hediye kutusu olacaktır. Tek bir kutu ile farklı aromaları ve yöreleri keşfedeceği bu hediye kutusu ile belki de kahve gurmesi olma yolunda ilk adımı atacaktır.

☕ Dünya Kahveleri Kutusu’nu ve diğer ilginç hediye kutusu seçeneklerini sevgiliye hediye sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusu içerisinde yer alan filtre kahve çeşitleri;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Kolombiya Huila kahvesi,
 • Burundi Afric kahvesi,
 • Son olarak ise kahvelerle ilgili 12 sayfalık bilgi kitapçığı yer alıyor.

Her bir kahve çeşidinin %100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edildiği lezzet dolu hediye kutusu ile sevgilinize gerçek kahve deneyimi yaşatabilirsiniz. Ayrıca hediye kutunuzun içerisine French press ve şık bir kupa da ilave edebilirsiniz.

Mum

soya-mum-cay-kibrit

Sevgiliye en güzel hediye bayan için düşünüldüğünü ve önemsendiğini bilmektedir. Dolayısıyla onun ruhuna iyi gelecek hediyeler seçmeniz onu ne kadar çok önemsendiğinizi gösterecek sürprizlerden biri. Soya mumu %100 doğal olması ve havada yarattığı pozitif etki sebebiyle hem ruh hem de beden sağlığı için son derece faydalı.

Dolayısıyla siz de sevgilinize doğum gününde mis kokulu soya mum çeşitlerinden biriyle ya da birkaçıyla sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bu mumlar yakıldığı ortamda pozitif bir hava meydana getirecekler.  Dolayısıyla en güzel doğum günü sürprizlerinden biri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
bayan-sevgiliye-hediye-onerileri
Daha Fazla

Bayan Sevgiliye Hediye Fikirleri

İçindekiler Hide Sevgililer Günü Hediyesi Kadın için FikirlerSevgiliye İlginç Hediye FikirleriBayan Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi FikirleriBayan Sevgiliye Hediye…
marvel-seven-birine-ne-alinir
Daha Fazla

Marvel Seven Birine Ne Alınır?

İçindekiler Hide Marvel Hediyelik Eşya ÖnerileriÇizgi RomanKarakter FigürleriÇorapMarvel Tutkunları için Sıra Dışı Hediye KutularıBatman KupaBatman HediyelikleriLord of The…