Başak Burcuna Hediye Önerileri

basak burcuna hediye onerileri muhiku

Titiz, düzenli ve mükemmeliyetçi başak burcuna hediye seçmeden önce bize bir kulak verin. Çünkü memnun etmesi oldukça zor olan başak burcuna hediye seçmeyi kolaylaştıracak ipuçlarımız var!

♍ Başak burcu doğum tarihi: 23 Ağustos – 23 Eylül

Başak burcuna hediye seçerken öncelikle onu Merkür’ün yönettiğini unutmamanız gerek. Çünkü Merkür yönetimindeki başak burçları ayrıntılarda ve detaylarda boğulurlar.

Başak burcuna hediye edilecek küçücük bir armağandaki en ufak detaylar bile gözlerinden kaçmaz. Bu sebeple seçeceğiniz hediyenin küçük ayrıntılarında bile anlam bulunmasına dikkat edin.

Başak Burcunun Özellikleri

Başak burcu insanı çalışmaktan hiç yorulmaz. Çalışmak onlar için adeta terapi gibidir. Hatta bu sebeple bazen yakınlarından tepki görebilirler. Ama unutmayın ki bu başak burcu insanının elinde olan bir durum değil.

Dolaysıyla başak burcu insanına hediye seçerken onun işlerini kolaylaştıracak hediyelerden beslenebilirsiniz. Böylece size ayıracağı zaman da artabilir.

Başak burcu insanı kahve tonlarına bayılır. Gardroplarında ya da evlerinde kullandıkları eşyalara baktığınız zaman bunu çok net bir şekilde görebilirsiniz.

Neredeyse tüm kahve tonları onların gardroplarına ve evlerine hakimdir. Dolayısıyla onlar için hediye seçerken bu tonları tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin burcuna en uygun hediyeler Muhiku’da! Burçlara göre hediyeler sayfası üzerinden Zodyak’ın 12 burcuna özel hazırlanan hediye fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Başak burcu insanının özelliklerine yakından baktığımıza göre şimdi başak burcuna hediye önerilerimize geçebiliriz.

Başak Burcu Erkeğine Hediye

erkege-hediye-kutusu-siyah

Dünyanın gelmiş geçmiş en düzenli erkekleri başak burcudan çıkıyor olsa gerek. Çalışkan, düzenli ve titiz olmasıyla diğer tüm Zodyak erkeklerini geride bırakan başak burcu erkeği bir kadının hayallerini süsleyebilecek tüm özelliklere sahip!

Düşünmeyi ve üretmeyi seven başak burcu erkeğinin yanında kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ayakları yere sağlam basan başak burcu erkeğinin sanırım tek olumsuz yanı para konusunda fazla sıkı olması.

Fakat burada kötü bir şey dediğimizi düşünmeyin. Başak burcu erkeği bütçesini iyi kontrol eder ve gereksiz harcamalardan sakınır.

Peki, başak burcu erkeğe hediye olarak neler seçebilirsiniz?

Erkeğe Hediye Kutusu

Hem zarif hem de şık başak burcu erkeği için en ideal hediyelerden biri elbette ki, Erkeğe Hediye Kutusu olacaktır. Dopdolu içeriği ve şık dizaynı ile de başak burcu erkeğinin önce gözüne hitap edecek. Aynı zamanda işlevsel oluşuyla da başak burcu erkeğinin gönlünü fethedecek.

Başak burcu erkeğine hediye olarak tercih edebileceğiniz bu kutuda;

 • %100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilen Brezilya Kahvesi,
 • Yade marka kahveli aromaterapi mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer markasının erkekler için özel olarak geliştirdiği tıraş kolonyası,
 • Özel kutusunda siyah tükenmez kalem,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Ve tükettiği her gıda için detaylıca araştırma yapmayı seven başak burcunun fazlasıyla hoşuna gidecek kahve bilgi kartı bulunmaktadır.

Erkeğe Hediye Kutusu içerisine dilerseniz çikolata, siyah French press, özel tasarım çorap ve en çok tercih edilen hediyeler arasından ürün ilave edebilirsiniz.

Ajanda veya Planlayıcı

Titizliliği ve düzenliliği ile Zodyak’a nam salan başak burcu erkeği için hediye önerip de ajandalar veya planlayıcılardan bahsetmemek olur mu?

Düzenli hayatlarıyla diğer 11 burcu kendine hayran bırakan, titizliliği ve düzenliliğiyle kadınların gönlüne taht kuran başak burcu erkeğine hediye edilebilecek en ideal hediye seçenekleri içerisinde tabii ki ajanda veya planlayıcı da olacaktır.

Sizin ona armağan edeceğiniz ajanda veya planlayıcılar ile hayatlarını düzene sokmaları ve günlük işlerini takip etmeleri kolaylaşacaktır. Önemli tarihleri ve önemli toplantıları kaçırmaktan ve unutmaktan nefret eden başak erkeğine ajanda veya planlayıcı armağan ederek hem şık hem de işlevsel bir hediye armağan edebilirsiniz.

Yalnız burada defterlerin düz renk olmasına dikkat edin. Çünkü başak erkeği genelde düz renklerden hoşlanır; karmaşık desenlerden ve renklerden uzak durur.

Saat

Başak burcu erkeği zamanını doğru yönetmeyi çok sever. Bir gün öncesinden ertesi günün planını yapar ve saati saatine ne yapacağı bellidir. En ufak bir aksilikte ve aksayan durumda gerilebilir. Bu nedenle daima saatine bakar ve herhangi bir aksaklıkla karşılaşmak istemez.

Başak burcu erkeğine armağan edebileceğiniz bir saat ile ona yardımcı olabilir ve günlük rutininin aksamasının önüne geçebilirsiniz. Sizden hatıra olarak daima kolunda taşıyacağı saat aynı zamanda akrep ve yelkovanın her hareketinde ona sizi hatırlatacaktır.

Eğer bu hediyeler arasında aradığınızı bulamadıysanız başak erkeğine hediye sayfasındaki fikirleri de inceleyebilirsiniz.

Başak Burcu Kadınına Hediye

keyifli-bakim-hediye-kutusu

Zerafetiyle ve güzelliğiyle dikkat çeken başak burcu kadınının diğer önemli özellikleri de titiz ve düzenli olmasıdır. Duygusallıktan sıyrılmış olan başak burcu kadını gerçekçidir ve mantığıyla hareket eder.

Başak burcu kadını güvende hissetmeyi sevdiği kadar güvende hissettirir de. Bu nedenle sizden en büyük beklentisi onun güven duygusunu beslemeniz olacaktır.

Peki, başak burcu kadını için ideal hediyeler nelerdir?

Keyifli Bakım Hediye Kutusu

Tüm kadınların içerisinde titizliğiyle dikkat çeken bir kadın var ki, o da başak burcu kadını. Evinde, iş yerinde oldukça düzenli ve titiz olan başak burcu kadını diğer tüm kadınları kendine hayran bırakır. Çat kapı gittiğinizde dahi daima toplu bulacağınız evi ile parmak ısırtan başak kadını kişisel temizliğine de çok önem verir.

Başak burcu kişisel temizliğinde doğal ürünlerden yanadır. Ona, Keyifli Bakım Hediye Kutusu ile içeriği temiz, zararlı maddelerden arınmış ürünlerle hep hayalini kurduğu bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz.

Keyifli Bakım Hediye Kutusu’nda;

 • Tatlı krizlerinin kurtarıcı ismi Mi’CAO’nun gül kurusu ve ahududulu çikolatası,
 • Faydaları saymakla bitmeyen ekinezya çayı,
 • İngiltere’nin ünlü Lady Grey çayı,
 • Eyüp Sabri Tuncer’in muhteşem bir kokuya sahip olan el ve vücut kremi,
 • %100 doğal el yapımı lavanta ve haşhaş sabunu,
 • Ve son olarak soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır.

Keyifli Bakım Hediye Kutusu’nun içerisine dilerseniz; tütsü, Çin’in meşhur çiçek açan çayı, kuru çiçek buketi ekleyebilirsiniz.

Seyahat Çantası

Başak burcu erkeği düzenliliğiyle nam salar da başak burcu kadını eksik kalır mı? Evindeki her şeyin bir yere sahip olduğu, milim kıpırdasa rahatsız olacak olan başak burcu kadını seyahatlerinde de aynı düzenliliğini korumak ister. Dolayısıyla seyahat çantaları onlar için vazgeçilmezdir.

Başak burcu kadınına hediye edeceğiniz şık seyahat çantası ile hem ömürlük hem de işlevsel bir hediye armağan edebilirsiniz. Her seyahatinde ona sizi hatırlatacak bu hediye ile onun işini çok kolaylaştıracaksınız.

Parfüm

Başak burcu kadını için güzel kokmak ve çevresi tarafından bu iltifatı almak çok önemlidir. Bu sebeple mis kokulu başak burcu kadınına armağan edilebilecek ideal hediyelerden biri parfüm olacaktır.

Fakat başak burcu kadını kaliteye ve markaya takıntılıdır. Bu yüzden ona parfüm seçerken daima kullandığı bir markadan seçim yapmaya dikkat edin.

Diğer burçlara göre hediye önerileri için blogumuzu ziyaret etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir